Kas nutiks Bitcoin kainų sumažėjimui perpus? „Bullish“ ir „Bearish“ perspektyvos

Trečiasis „Bitcoin“ (BTC) atlygio perpus sumažinimas turėtų įvykti šiandien, gegužės 11 d., Per kelias valandas.

Anksčiau „Bitcoin“ perpus mažesni įvykiai sutampa su bendro sąmoningumo, prekybos aktyvumo ir dėmesio krypčių rinkų visumos padidėjimu..

Perpus sumažinimo mechanizmas – dalis „Bitcoin“ dizainas – vyksta maždaug kas ketverius metus. Nuo „Bitcoin“ įkūrimo 2009 m. Iki šiol buvo du blokiniai atlygio mažinimai.

Laikydamasi kainų pokyčių po dviejų pastarųjų kainų, pramonė paprastai sutaria, kad trečiasis „Bitcoin“ pusmetis gali ilgainiui padidinti BTC kainą į naujas aukštumas.. 

Tik praėjus vieneriems metams po ankstesnių kainų, 2012 m. Lapkričio mėn. Ir 2016 m. Liepos mėn augo atitinkamai x80 ir x4. 

„Bitcoin“ kaina trumpuoju laikotarpiu

Kas nėra taip aišku, teigia daugelis analitikų, kas nutiks Bitcoinui – ir atitinkamai kitoms kriptografijos rinkoms – trumpuoju laikotarpiu, dienomis, savaitėmis ar net mėnesiais iškart po to, kai blokinis atlygis bus sumažintas perpus.

Trečiajai pusei likus vos kelioms valandoms, spekuliacijos dėl trumpalaikių padarinių rinkoje pasiekė karščiavimą. Kriptografijos analitikai apytiksliai nesutaria, kaip atrodys artimiausios rinkos sąlygos po pusės – bulių ar meškų.?

„Uparty“ argumentas numato kainų didėjimą, nes perpus padidėjęs ažiotažas atneša į rinką daugiau pirkėjų, o „bearish“ prekybininkas numato trumpalaikį išpardavimą, kuris nustums kainą..

Upartingas „Bitcoin“ atvejis

Trumpalaikis laikotarpis: kalnakasiai sukuria bulių rinką

Kai kuriuos iš jų labiau vertina perpus trumpesnio laikotarpio padariniai, kuriuos gauna dideli Bitcoin kalnakasiai. Remiantis „OKEx Insight“ nuodugnia kalnakasių analize ir perpus:

„Kalnakasiai iš tikrųjų yra atsakingi už didelį kapitalo nutekėjimą iš„ Bitcoin “tinklo, nes kiekvieną mėnesį jie parduoda savo BTC, kad padengtų veiklos išlaidas. Tai reiškia, kad dėl kalnakasių, perkraunančių savo pajamas į rinką, Bitcoin kainoms daromas nuolatinis spaudimas. “ 

Pramonės pelningesnių ir įsitvirtinusių kalnakasių požiūriu, palaipsniui nutraukus mažesnius jų kolegas, rinka gali atsikratyti neefektyvaus pardavimo spaudimo ir leisti kainoms kilti..

Šio mėnesio pradžioje „Cointelegraph“ pranešė dėl kriptografinių paslaugų firmos „RockX“ Kinijoje surengtos apklausos rezultatų. Apklausoje dalyvavo 42 pagrindinių Azijoje įsikūrusių „Bitcoin“ atsakymai. Dauguma (57 proc.) Dalyvių tikisi naujų „Bitcoin“ pirkėjų antplūdžio „artimiausioje ateityje“.

Ilgalaikis: vertybinių popierių srautas sako, kad BTC padidės perpus

Prognozuodami ilgalaikę bulių rinką po pusės, daugelis analitikų remiasi kiekybiniu modeliu „akcijų srautas“ (S2F), kaip išdėstyta neseniai ataskaita iš kriptografinės analizės firmos „Messari“. Sąvoka, kuri paprastai taikoma tauriesiems metalams, tokiems kaip auksas ir sidabras, naudojama kalbėti apie trūkumą ir apie kainos ir paklausos santykį.

Pagal modelį atsargos yra visa apyvartoje jau esanti turto suma. Srautas – tai kasmet naujai nukaldinto turto suma. S2F santykis bet kuriuo metu yra metų, reikalingų dabartinei pasiūlai pasiekti, skaičius. Kuo didesnis skaičius – t. Y. Kuo ilgiau reikia pasiekti tą pasiūlą – tuo turtas yra menkesnis.

Bitcoin turi trūkumą dizainas – kada nors bus sukurta tik 21 milijonas bitkoinų. Be to, „Bitcoin“ blokiniai atlygio mažinimai užtikrina, kad naujų bitkoinų gamybos greitis nuolat ir reguliariai mažėtų.

Analitikai teigia, kad atsižvelgiant į labai nuspėjamą „Bitcoin“ emisiją, jo S2F gali būti tiksliai nubraižytas ir rodo koreliaciją su BTC kaina. „Messari“ pranešime teigiama:

„Tiesą sakant, atrodo, kad ne tik du kintamieji [S2F ir kaina] yra susiję, bet ir jie yra integruoti, o tai yra griežtesnis statistinis ryšys tarp dviejų laiko eilučių. […] Todėl kainų ir S2F kointegracija reiškia, kad ilgainiui jos reikšmingai nenukryps. Jei ši tendencija pasiteisins, modelis rodo, kad bitkoinas padidės bent jau tokia didumo tvarka, kokia ji buvo ankstesnėse dviejose žemiausiose situacijose. “

Prekybininkų ilgalaikė perspektyva

Nors kainos korekcija tam tikrą laiką sumažins kainą, populiarus kriptovaliutų prekybininkas ir analitikas Michaëlas van de Poppe’as „OKEx Insights“ teigė, kad jis yra neabejotinai brangus dėl Bitcoin kainos. Komentuodamas rinkas likus kelioms dienoms iki paskutinio BTC mitingo, jis pareiškė:

„Toks įvykis kaip perpus paskatina mažmeninės prekybos prekybininkus ir žmones pirkti į renginį, kaip ką tik buvo aptarta. Mano labiausiai tikėtinas scenarijus būtų FOMO pastūmėjimas link 9 500 arba 10 500 USD, po kurio kaina pakoreguojama link 6 000–7 000 USD. Tas aukštesnis žemas ir palaikomas plotas turėtų būti bulių rinkos ateinančiais metais patvirtinimas “.

Kriptografijos rinkos analitikas, „Twitter“ žinomas kaip Bizantijos generolas išreiškė panašią ilgalaikę perspektyvą komentaruose „OKEx Insights“. Prekiautojas pasinaudojo tuo, kas, atrodo, buvo akcijomis ir srautais pagrįstas argumentas, kad būtų galima numatyti, kad Bitcoin kaina greičiausiai kyla į viršų:

„Aš laikausi nuomonės, kad ilgalaikis Bitcoin perpus sumažėjimas iš esmės yra bullish. Tai tik sveikas protas. Tai pasiūlos ir paklausos klausimas. Pasiūla mažėja, todėl darant prielaidą, kad paklausa išliks bent jau ta pati, kaina galų gale pakils “.

Lokinis Bitcoin atvejis

Trumpalaikis laikotarpis: „Pirk gandą, parduok naujienas“

Kai kurie analitikai prognozuoja, kad po pusės sumažėjus rinkoms korekcija bus trumpalaikė, nes paklausa džiūsta, o pasiūlos srautas ieško pirkėjų.

Paklaustas savo minčių apie trumpalaikį poveikį, kurį perpus sumažins Bitcoin, van de Poppe’as „OKEx Insights“ sakė: „[pats] perpus yra praktiškai trumpalaikis neįvykis, nes tikrasis perpus sumažės ateinančiais metais “.

Van de Poppe’as prognozavo, kad po trumpo mitingo prieš perpus Bitcoin kaina nukris per trumpą laiką po įvykio. Vertinant rinką atsižvelgiama į istoriją ir ažiotažą: 

„Perpus sumažinimas yra tipiškas renginys„ nusipirk gandą, parduok naujienas “, kurio metu renginys įvyko prieš renginį. Tačiau kai žmonės pradeda suprasti, kad pats perpus mažinimas neturi didelės įtakos ir ažiotažas praeina, greičiausiai turėtų įvykti korekcija. Atlikus tokią korekciją, Bitcoin kaina turėtų grįžti į pusiausvyrą “. 

Šis ažiotažo principas iš tikrųjų buvo matomas praėjusią savaitę, nes „Bitcoin“ pirmą kartą nuo vasario išaugo daugiau nei 10 000 USD. Vadovaudamiesi modelio logika, prekybininkai, kurie pirko Bitcoin prieš ralį, vedantį į renginį, tada parduoda savo pozicijas, kai kaina yra didžiausia.

Kai kaina pradeda kristi, tai sukrečia kitų investuotojų pasitikėjimą, kurie taip pat gali paniškai išparduoti savo „Bitcoin“. Kaip matėme savaitgalį, tačiau „Bitcoin“ jau pradėjo taisytis, o sekmadienį vos per valandą smuko 15 proc., O šį rytą atgavo dalį prarastos vertės..

Bizantijos generolas pasidalijo van de Poppe nuomone apie BTC elgesį maždaug perpus, remdamasis ta pačia hype sukelta analogija. Analitikas numato iš anksto numatytą siurblį, po kurio trumpalaikė korekcija bus sumažinta perpus, nurodant:

„Kai faktiškai įpusės pusė, tikiuosi, kad bus parduota trumpuoju laikotarpiu. Panašiai kaip nusipirkti gandą, parduoti naujienas. Istorija sena kaip laikas. Kadangi tai įvyko ir per paskutinį pusmetį (ralis prieš, trumpalaikis išpardavimas, ilgalaikis bulius), aš manau, kad šis pusmetis bus panašus į ankstesnį. “

Ilgalaikis: kriptografiniai kritikai visada yra meškiški

Nors ilgą laiką mažai pramonės analitikų yra linkę į „Bitcoin“, yra kritikų, kurie mano, kad didžioji dalis kainų veiksmų ir prekyba aplink „Bitcoin“ yra pagrįsta spekuliacija.

Neseniai paskelbtame „Twitter“ pranešime akcijų brokeris ir „Bitcoin“ kritikas Peteris Schiffas ginčijosi kad Bitcoin kaina greitai pasieks lubas maždaug perpus: 

„Bendras sutarimas yra perpildytas ir paprastai neišnyksta, kaip tikisi minia. Aš negaliu galvoti apie bendresnę prekybą „#Bitcoin“, nei tai, kad ilgai žengiu perpus, tai yra įvykis, kuris, kaip manoma, yra itin bulvariškas. Taigi, kas atsitiks perpus, kam beliks pirkti? “

Remdamasis kainų kritimu šį savaitgalį, Schiffas pridėjo dar vieną tviteris kad „Bitcoin spekuliantai“ turėjo „peršokti ginklą“.

Kitas žinomas ir atviras kripto kritikas, ekonomistas Nourielis Roubini, taip pat tweeted apie šio savaitgalio katastrofą, naujausius kainų pokyčius pavadinęs „siurbliu“ & sąvartynas “, paremtas padirbtais kiekiais banginių kontroliuojamoje ir manipuliuojamoje rinkoje.

Atsitraukęs nuo kainos

Kai kurie pramonės apžvalgininkai paskatino atsisakyti dėmesio Bitcoin kainoms maždaug perpus ir pabrėžė kriptovaliutos dizaino, kurį reprezentuoja įvykis, pagrindus.

Neseniai tviteryje Jake’as Chervinsky, „blockchain“ kompanijos „Compound“ generalinis patarėjas, atkreipė dėmesį į didesnį vaizdą, pareikšdamas:

„Nesakau, kad perpus sumažinimas visiškai neturės įtakos kainai. Aš tiesiog nemanau, kad 900 bitkoinų per dieną yra mažiau. Man pusė turėtų būti Bitcoin pinigų politikos, jo patikimumo, laisvės nuo centrinių bankininkų užgaidų šventė. Ne „wen moon“ vakarėlis “.

Neseniai „Messari“ perpus ataskaita, pirmiau minėtas firmos tyrėjas Ryanas Watkinsas reiškinį reiškė panašiai:

„Geriausiu atveju perpus yra kartą per ketverius metus vykstantis rinkodaros renginys, kuriame„ Bitcoin “primena pasauliui apie savo pranašesnes savybes kaip piniginę gėrybę … Tiek, kiek visa tai verčia naujus žmones investuoti į„ Bitcoin “, pusė yra bulių katalizatorius. “

Bitcoin ir kriptovaliutos yra nepastoviai nepastovios. Be abejo, neaišku, kaip rinka po pusės sumažėja ateinančiomis dienomis ir savaitėmis.

Nesvarbu, ar trečiasis „Bitcoin“ perpus paskatina kainų padidėjimą, ar per trumpą laiką sumažės, pramonės ekspertai dalijasi išmintimi, kad rinkos sąlygos akimirkomis po įvykio yra trumpalaikės ir perdėtos..

Atsakomybės apribojimas: Ši medžiaga neturėtų būti laikoma pagrindu priimant sprendimus dėl investavimo, taip pat neturėtų būti aiškinama kaip rekomendacija vykdyti investicinius sandorius. Prekyba skaitmeniniu turtu yra susijusi su didele rizika ir gali prarasti jūsų investuotą kapitalą. Turėtumėte įsitikinti, kad visiškai suprantate riziką, atsižvelgiate į savo patirties lygį, investavimo tikslus ir prireikus kreipkitės į nepriklausomą finansinę konsultaciją.

Sekite „OKEx“ įžvalgas:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me