Kaip veikia kripto nebiržinė prekyba: geriausių likvidumo teikėjų įžvalgos

Kaip veikia kripto nebiržinė prekyba: geriausių likvidumo teikėjų įžvalgos

Daugumai kriptovaliutų rinkos dalyvių – ypač mažmeninių prekybininkų – nereceptinės rinkos paprastai yra nepermatomas ir netgi paslaptingas reiškinys. Naudojama tiek tradicinėse finansų, tiek kripto rinkose, žinoma, kad nebiržinė prekyba apima didelės apimties sandorius tarp dviejų šalių tiesiogiai, be biržos..

Kalbant apie kriptografinę ne biržos prekybą, šių sandorių vidinis veikimas kelia daug klausimų dėl likvidumo, kainų paslydimo, kaip iš tikrųjų veikia sandoriai, kaip prekiautojai apsidraudžia riziką ir galimą ne biržos sandorių poveikį Bitcoin (BTC) kainai..

Siekdama apšviesti šią kriptografijos radaro pusę, „OKEx Insights“ apklausė keletą žinomiausių ne biržos prekybos stalų pramonėje, kad sužinotų, kaip jie iš tikrųjų veikia.

Kas yra be recepto prekyba kriptografija?

Prekyba be recepto yra prekyba, kurią tiesiogiai vykdo dvi šalys ir kuri vyksta be tarpininkavimo biržoje. Jis organizuojamas tarp dilerių grupių turgavietėje be centrinės vietos. Už ne biržos kriptografinius sandorius abi šalys prekiauja tiek kriptografija, tiek kriptografija. Paprastai viena iš šalių yra firma, žinoma kaip ne biržos stalas.

Populiariausia ne biržos rinka tarp visų turto klasių yra užsienio valiuta arba forex, kur valiutomis prekiaujama ne biržose, o bankų tinkle..

Kaip gaunamas likvidumas

Pasak likvidumo teikėjų, su kuriais kalbėjomės, prekyba kriptovaliuta be recepto yra panaši į jos užsienio valiutos kursą. Kainodara yra gana paprasta ir skaidri. Be to, likvidumas yra lengvai prieinamas, tačiau šis likvidumas taip pat yra suskaidytas keliose vietose.

Kiekvienas ne biržos šifravimo stalas turi savo apibendrintą užsakymų knygą, kurioje yra sujungtas tarp dilerių likvidumas, kelių biržų užsakymų knygos ir kitų klientų užsakymai. Šie stalai yra sukurti tam, kad sujungtų kelis likvidumo teikėjus, kad galėtų prekiauti dideliu kiekiu turto, vėliau nepajudindami rinkų.

Be to, kad paprastai išvengiama slydimo – skirtumas tarp tikėtinos ir faktinės įvykdytos sandorio kainos, ne biržos stalai taip pat gali pateikti „užrakinimo kainą“ tam tikram laikotarpiui. Šifravimo finansų įmonės įkūrėjas „Gintaro grupė“ Tonis Jis sakė „OKEx Insights“, kad kainų pasiūlymų užrakinimo laikotarpis paprastai yra viena minutė – tik tiek laiko, kad pramonės požiūriu „užpildytum ar nužudytum“.

Kaip papildomą premiją ne biržos stalai gali sutaupyti klientų pinigų, pateikdami geresnę kainą nei biržos užsakymų knygose esantis sumaišytas vidurkis..

Kuriomis kriptovaliutomis prekiaujama ne biržoje?

Kalbant apie kriptovaliutų prekybos poras, kurias galima įsigyti be recepto, Cameron Dickie – Europos, Viduriniųjų Rytų ir Afrikos pardavimų vadovas kriptografinio likvidumo teikėjoje. B2C2 – „OKEx Insights“ teigė, kad jos nebiržiniai stendai orientuoti į likvidžiausias prekybos poras. Jie apima:

  • BTC
  • Eteris (ETH)
  • „Bitcoin Cash“ (BCH)
  • EOS
  • „Litecoin“ (LTC)
  • Pririšimas (USDT)
  • Žvaigždžių (XLM)
  • XRP

Be to, B2C2 palaiko daugybę valiutų, įskaitant USD, GBP, EUR, JPY, SGD, CAD, CHF ir AUD.

Pasitikėjimas yra būtinas vykdant pavedimus

Tamsioji be biržos prekybos pusė yra didesnė rizika, kad kita šalis nevykdys įsipareigojimų – tai reiškia, kad pasitikėjimas yra pagrindinis veiksnys.

„Amber Group“ jis paaiškino „OKEx Insights“, kad nereceptinius pavedimus galima vykdyti įvairiais būdais. Paprastai sandorio šalys bendrauja tarpusavyje, norėdamos rasti užskaitos orderius. Kai kurie ne biržos prekiautojai teikia likvidumą, kuris buvo sujungtas iš kelių biržų. Mažesni užsakymai dažniausiai vyksta mainais. „Amber Group“ įkūrėjų teigimu, apie 20% visos ne biržos prekybos apyvartos iš tikrųjų yra parduodama biržose..

Apšviesti baseinai ir tamsūs baseinai

Kripto nereceptinėje rinkoje yra du skirtingi baseinai: apšviesti baseinai ir tamsūs baseinai. Šviečiantys baseinai yra labiau paplitę, jie parodo platintojų tinklui įvairius skirtingo turto pasiūlymus ir pasiūlymus. Šie fondai sudaro didžiąją dalį ne biržos biurų turimo likvidumo.

Arba yra tamsių grupių, t. Y. Privačios biržos, leidžiančios instituciniams investuotojams pirkti ar parduoti daug finansinių produktų be matomos pavedimų knygos. Edas Hindi, rizikos draudimo fondo partneris ir kriptografinio likvidumo teikėjas „TYR Capital“, „OKEx Insights“ pasakojo, kad tamsieji kriptografijos baseinai lieka neišsivystę ir palyginti nedideli.

Panašiai ir Richardas Astle’as, „crypto prime“ brokerio pardavimo prekybininkas Kovarijus, „OKEx Insights“ sakė, kad įstaigos nėra ypač linkusios į tamsius baseinus. Jis paaiškino:

„Girdėjau apie biržas, siūlančias tamsius baseinus, bet, mano manymu, prieš kalbant tamsiems baseinams jau yra pakankamai konfliktų su kai kuriomis biržomis, kurios valdo savo prekybos centrus. Tamsiojo baseino prekybos technologijų srityje atominiai apsikeitimo sandoriai turi potencialią rinką ir sumažina atsiskaitymų riziką. Kol kas institucijos nori žinoti savo sandorio šalį “.

Kaip apsidraudžia ne biržos prekiautojai

Pardavėjai be recepto gali atskirti savo prekybą tarp klientų ir tarpininkų. Tai leidžia jiems pirkti ir parduoti su kitais pardavėjais, siekiant apsidrausti nuo klientų užsakymų galinčios kilti rizikos.

Tony He iš „Amber Group“ pokalbio su „OKEx Insights“ metu pridūrė, kad ne kiekvieną užsakymą reikia apdrausti. Ši praktika daugiausia susijusi su rinkos sąlygomis, tokiomis kaip nepastovumas. Tuo pačiu metu įmonė visada atsižvelgs į kitas įmonės veiklos kryptis ir apsidraus nuo bendros įmonės pozicijos. Apsidraudimas gali būti atliekamas tiek naudojant kriptografinius ateities sandorius, tiek pasirinkimo sandorius, ir tai daugiausia yra rizikos valdymo ir atsargų valdymo praktika.

Kai kurie nebiržiniai stalai gali prisiimti didesnę riziką, nes jie vertina turtą pagal tai, kur, jų manymu, rinka eina. Pvz., Jei stalas yra įsitikinęs dėl trumpalaikio kainų padidėjimo, tai gali suteikti klientams mažesnę kainą nei įprasta, o toliau pirkti, lažintis, kad rinka pakils aukščiau.

Kas yra ne biržos prekybos procesas?

Prekyba kriptografija be recepto yra paprastesnė, nei kai kas gali pagalvoti.

Remiantis „OKEx Insights“ šaltiniais, klientai paprastai ateina į nebiržinius stalus per pokalbių programas ir pateikia užklausą dėl kainos..

Tuomet ne biržos biuras patikrina turimą likvidumą iš bendros biržos pavedimų knygos ir savo tinklo, prieš pateikdamas pirkimo ar pardavimo kainą už prašomą turto sumą. Jei klientas patvirtina prekybą, stalas įvykdys užsakymą.

Tačiau reikėtų paminėti, kad prieš prekiaudami klientai turi užbaigti KYC procesą ir deponuoti lėšas ar monetas.

Kokia yra kriptografinių ne biržos rinka?

Kriptų srautus be recepto sunku įvertinti.

2018 m. Ataskaitoje kapitalo rinkų tyrimų įmonė „TABB Group“ tvirtino kad ne biržos kriptovaliutų rinka yra bent du ar tris kartus didesnė už kriptografinių biržų rinką. Tuo metu buvo apdorojama vien tik Bitcoin valiutų rinka apie 4 milijardus dolerių prekyboje per dieną. Vadovaujantis TABB vertinimais, tai reikštų, kad 8–12 mlrd. USD buvo parduodami ne biržoje per dieną. Naujausias šių metų kovo mėn. Įvertinimas rodo, kad per biržą parduoto Bitcoin apimtys buvo maždaug 20 milijardų dolerių per dieną. („CoinGecko“ duomenimis, dabartinė BTC dienos taškų apimtis yra daugiau nei 26 mlrd. USD.)

„Covario“ „Astle“ įvertino ne biržos prekybos apimties temą ir pasakojo „OKEx Insights“:

„2-3x neatidėliotinų akcijų rinka yra teisingas įvertinimas, nes rizika gali būti apsidrausta biržoje ir todėl atspindima biržos apimtyje.

Tačiau „TYR Capital“ hindi kalba mano, kad be recepto šifravimo rinka yra daug mažesnė nei reklamuojama – vertinama nuo 50 iki 70 milijardų dolerių per mėnesį. Hindi kalba taip pat pridūrė, kad USD susietas stablecoinas USDT vaidina svarbų vaidmenį ir sudaro daug didesnę visos ne biržos apimties dalį, nei dauguma žmonių mano.

„Amber Group’s“ Jis pridūrė, kad, kalbant apie „Bitcoin“ pirkimą, USDT gali sudaryti net pusę visos ne biržos prekybos apimties. Pagrindinis „Stablecoin“ dažniausiai naudojamas arbitraže, nes daugelyje biržų nėra efektyvaus „fiat onramp“.

Ar ne biržos prekyba daro įtaką neatidėliotinos rinkos kainai?

Hindi kalba mano, kad kripto išvestinių finansinių priemonių rinkos augimas perėmė pagrindinį vaidmenį, kurį anksčiau turėjo be recepto rinka, darant įtaką „Bitcoin“ neatidėliotinoms kainoms. Nebiržiniai sandoriai, ypač jei rinkos formuotojas yra vienoje prekybos pusėje, vis dar turi trumpalaikį poveikį rinkai, tačiau dienos kainų augimas tiek neatidėliotinų, tiek išvestinių finansinių priemonių biržose tą poveikį silpnina..

BTC ateities sandoriai – suvestiniai dienos kiekiai. Šaltinis: Iškreipti

Astle paaiškino:

„Kalbant apie prekybos kainomis veiksmą, be recepto neturėtų būti pastebimo tiesioginio poveikio. Jei taip nutiktų, ne biržos rinkos dalyviai imtųsi savireguliacijos, nutraukdami linijas prekybininkams, kurie blogai valdo riziką. Nebiržiniai sandoriai turėtų sudaryti sąlygas kainų stabilumui ir mažesniam paslydimui vykdant institucinio dydžio pavedimus. “

Kaip atrodo ne biržos kriptografinės prekybos ateitis?

Prekyba be recepto yra būtina būtinybė didelės apimties kriptografijos žaidėjams, pvz., Fondams ir dideliems kalnakasiams, nes ne biržos stalai gali jiems padėti pirkti ir parduoti dideliais kiekiais, nepatraukiant dėmesio..

Be to, matėme, kad ne biržos stalai atliko gyvybiškai svarbų vaidmenį kuriant kriptografiją kaip besiformuojančią turto klasę, o tai galiausiai galėtų padidinti institucinį pritarimą. „Astle“ iš „Covario“ sakė „OKEx Insights“, kad, jo manymu, nebiržinė prekyba toliau augs tik tuo metu, kai į kriptografijos rinkas pateks daugiau institucinių žaidėjų:

„Mano nuomone, ne biržos apyvarta padidės dėl to, kad institucinių bilietų dydis yra per didelis, kad būtų galima patenkinti mažmeninėse biržose, taip pat dėl ​​sudėtingų vadybininkų, prekiaujančių su keliomis kitomis šalimis per pagrindinį brokerį, baltųjų pirštinių paslaugų poreikio.

Atsakomybės apribojimas: ši medžiaga neturėtų būti laikoma pagrindu priimant sprendimus dėl investicijų, taip pat neturėtų būti aiškinama kaip rekomendacija vykdyti investicinius sandorius. Prekyba skaitmeniniu turtu yra susijusi su didele rizika ir gali prarasti jūsų investuotą kapitalą. Turėtumėte įsitikinti, kad visiškai suprantate riziką, atsižvelgiate į savo patirties lygį, investavimo tikslus ir prireikus kreipkitės į nepriklausomą finansinę konsultaciją.

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamią funkciją ir kuruojamas naujienas iš šifravimo profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me