Instituciniai investuotojai atkreipia dėmesį į decentralizuotus finansus

Kodėl mes dabar matome aiškų institucinį susidomėjimą didėjančia decentralizuoto finansavimo erdve, kuri pakels jį į kitą lygį.

Šis „OKEx“ generalinio direktoriaus Jay Hao nuomonės straipsnis buvo iš pradžių paskelbta „Cointelegraph“.

Decentralizuotas finansų sektorius nuolat augo ir pradėjo matyti savo darbo vaisius. Bet nors „DeFi“ projektai ir programos yra labai sujaudintos, ypač „Bitcoin“ (BTC) metu nebūdingas nepastovumo trūkumas, dar laukia ilgas kelias. 

Ši technologija vis dar yra ankstyvoje stadijoje, tačiau net jei naudojimo, mastelio, sąveikos ir reguliavimo aiškumo trūkumas ir toliau didina erdvę, „DeFi“ pažadas yra neginčijamas ir neįmanoma nepaisyti jo vertės.

Nesustabdomas „DeFi“ augimas 2020 m

Iki šiol 2020 m. Daugeliui metų nebuvo geriausi, tačiau „DeFi“, be abejo, atsirado savaime, plečiantis eksponentiškai. Jis perkopė svarbiausią etapą vasario mėn pasiekta „DeFi“ programose užrakintų žetonų vertė daugiau nei 1 mlrd. Nepaisant tam tikro nuosmukio po išpardavimo kovo mėnesį, kuris pasklido visose rinkose, šis skaičius jau atsigavo iki birželio mėn. Šiandien tai stovi siekia 2,52 mlrd.

Tarp kai kurių pagrindinių protokolų, skatinančių šį augimą, yra decentralizuotas „Oracle“ tinklas „Chainlink“, kurio žetonas yra sprogo šiais metais daugiau nei 1 000%. Skolinimo protokolai taip pat pastebėjo daugiausiai traukos Junginys sudaro 28% visos užrakintos vertės ir „MakerDAO“ seka nedaug. Naujas „derlingumo ūkininkavimo“ reiškinys investuotojams ir kriptografijos prekybininkams suteikė galimybių gauti naudos.

Derlingumas, kitaip vadinamas likvidumo kasyba, yra svarbus skatinamasis mechanizmas, kurį „DeFi“ protokolai naudoja likvidumui pritraukti. Jie tai daro išleisdami valdymo žetonus, tokius kaip „Compound“ moneta, COMP, kurie suteikia valdymo teises turėtojams, kurie atneša į tinklą labai reikalingą likvidumą..

Viso šio veiksmo metu „DeFi“ žetonai buvo įtraukti į geriausius šių metų kriptografinius išteklius. Be stulbinamo COMP augimo patekus į rinką ir nesustabdomo „Chainlink LINK“ augimo, per pastarąsias 90 dienų kiti „DeFi“ žetonai, tokie kaip „Aave“ (LEND) ir „Bancor“ (BNT), pelnė gerokai daugiau nei 300 proc..

Jokie protingi pinigai negali ignoruoti tokio žvaigždžių augimo „DeFi“ erdvėje, kurioje vis dar daugiausia dominuoja mažmeniniai investuotojai. Tačiau instituciniai investuotojai sulaukė rimto potraukio, nepaisant to, kad infrastruktūra dar nėra visiškai paruošta. Pažvelkime į keletą pavyzdžių.

Institucinio susidomėjimo „DeFi“ padidėjimas

Pasak a neseniai atlikta „Fidelity Asset Management“ apklausa, Dabar 80 proc. Apklaustų institucijų investavimas į skaitmeninį turtą atrodo patrauklus. Tai nemažas skaičius ir milžiniškas pokytis, palyginti su vos prieš porą metų, kai daugelis kaip sukčiavimą mėtė Bitcoin ir kitas kriptovaliutas..

Be investicijų į gerai žinomą skaitmeninį turtą, kai kurios pagrindinės tradicinės investicinės įmonės nukreipė savo susidomėjimą „DeFi“, kad padėtų plėtoti kosmosą. Čikagos „DeFi“ aljansas, Pavyzdžiui, apima keletą geriausių prekybos, tarpininkavimo ir investicinių įmonių. Ši iniciatyva buvo sukurta siekiant paremti perspektyvius „DeFi“ startuolius finansavimo, išteklių, rinkos formavimo ir kitomis paslaugomis.

Mes kalbame apie tokius begemotinius žaidėjus kaip „TD Ameritrade“, „Arca“ ir „CMT Digital“. Visos susijusios įmonės stengėsi plėtoti kosmosą ir jo reguliavimą. Nors reguliavimas vis dar neaiškus šioje decentralizuotoje, daugelio jurisdikcijų erdvėje, investuotojus labai paskatino JAV vertybinių popierių ir biržos komisijos veiksmai apie „Arca“ akcijos Niujorko biržoje šį mėnesį.

“Bitcoin-ETF” gali ir toliau būti karšta bulvė, tačiau šį liepą SEC patvirtino „Ethereum“ pagrįstą fondą. Beveik 20 mėnesių siekdama priimti sprendimą, „Arca Labs“ liepos 6 d., Gavusi oficialų „Pranešimą apie efektyvumą“, pradėjo pardavinėti savo „Arca“ JAV iždo fondo akcijas.

SEC patvirtintoms „Arca“ skaitmeninėms akcijoms atstovauja „ArCoins“ ir jomis prekiaujama „Ethereum“ blokų grandinėje. Tai yra svarbus etapas visai pramonei, nes tai yra pirmas kartas, kai SEC leido kriptografinius žetonus sudarančiam fondui patekti į investicijų rinkas – ir tai yra didžiulis žingsnis teisinga linkme siekiant suvienyti tradicinius finansus su skaitmeninio turto investicijomis.

Teigiama perspektyva prieš „Ethereum 2.0“

Nors Bitcoin prekybos apimtis pasiekė žemiausią šešių mėnesių laikotarpį, kelių pagrindinių žaidėjų susidomėjimas ir toliau krypsta į Ethereum. Didžiausia pasaulyje kripto investicijų įmonė „Grayscale“, neseniai paskelbė, kad didina savo svorį Bitcoin ir Ether (ETH) savo skaitmeniniame didelių kapitalizacijų investiciniame fonde.

Fondo pagrindinis akcijų paketas, žinoma, vis dar išlieka Bitcoin myliomis; kovo ir birželio mėn. jo fonde laikomų BTC procentas padidėjo nuo 81% iki 81,5%. Tačiau „Ethereum“ svoris „Grayscale“ taip pat žymiai padidėjo nuo 9,6% iki 11,7% antrąjį ketvirtį.

Visas šis institucinis susidomėjimas eteriu yra ypač teigiamas bendruomenei prieš tai Ethereum 2.0, ir mes džiaugiamės, kad esame priešakyje kitoje didelėje kripto priėmimo bangoje, kuri galų gale nukreips realųjį turtą į „blockchain“ ir galiausiai suteiks bankui galimybę naudotis finansinėmis paslaugomis. Mes ne tik išvardijame pagrindinius „DeFi“ žetonus, įskaitant „LINK“, „Maker“ (MKR) ir „COMP“, bet ir esame pirmieji „Topaz testnet“ tinkamumo patvirtintojai, „Ethereum“ testavimo tinklas, skirtas „Ethereum 2.0“.

Mes nuolat plečiame savo pėdsakus „DeFi“ erdvėje, teikdami kliento ir kliento skolinimo funkcijas, „DeFi“ valdymo žetonų sąrašus ir savo pačių viešąją grandinę „OKChain“, leisdami sukurti daugybę „DeFi“ programų dideliu komerciniu mastu..

Mes suprantame iššūkius, susijusius su „DeFi“ erdve, ir suprantame žingsnius, kuriuos dar reikia padaryti. Tačiau padidėjęs institucinis susidomėjimas vis dar besiformuojančia sritimi yra geras ženklas, kad „DeFi“ ir toliau plėsis, o „OKEx“ džiaugiasi galėdama būti kitos kripto revoliucijos priešakyje..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me