Indija uždraus kriptovaliutas po to, kai „Tesla“ nusipirks BTC

Savaitės naujienos – didžiausios kriptovaliutų savaitės istorijos pasaulyje

Po to, kai „Tesla“ į savo balansą įtraukė 1,5 mlrd. JAV dolerių BTC, buvo išskirtinė „Bitcoin“ ir kriptovaliutų pramonės savaitė. Dabar „Twitter“ svarsto galimybę pasekti tokiu pavyzdžiu, nes seniausias Amerikos bankas planuoja siūlyti kriptografinę saugą, o „Mastercard“ – palaikyti mokėjimus kriptovaliuta. Tačiau Indija siekia įgyvendinti visišką kriptovaliutų draudimą.

Šios savaitės „OKEx Insight“ savaitės naujienų leidime rasite viską, ką turite žinoti apie šias istorijas ir dar daugiau..

Indija ruošiasi uždrausti kriptovaliutas

Indijos vyriausybė yra pasirengusi vykdyti visiškas kriptovaliutų draudimas pagal „BloombergQuint“ pranešimą. Draudimas įsigalios po pereinamojo laikotarpio – po pusės metų -, per kurį kriptovaliutų investuotojai gali likviduoti savo turimas akcijas.

Pagrindiniai išsinešimai

 • Būdamas visuotiniu draudimu, Indijos reguliavimas padarytų neteisėtą ne tik investavimą į kriptovaliutas, bet ir jų sandorius bei prekybą užsienio valiutose..
 • Jei draudimas įsigaliotų, Indijos reglamentai, atrodo, būtų griežtesni nei Kinijos, kur vis dar leidžiama prekiauti kriptovaliutomis į kriptovaliutas..
 • Indijoje gyvena beveik 1,4 milijardo asmenų, kurie būtų faktiškai atskirti nuo pasaulinės kriptografinės ekonomikos.

Didžiausias saugotojas pasaulyje, siūlantis kriptovaliutų saugojimą

Seniausias Amerikos bankas yra pasirengęs pradėti siūlyti BTC ir kitų kriptovaliutų saugojimą 2021 m. Pagal „The Wall Street Journal“, „Bank of New York Mellon“ pranešimą planus vertinant kriptovaliutas kaip turtą, kaip ir bet kurį kitą.

Pagrindiniai išsinešimai

 • „BNY Mellon“ vadovai tvirtino kad "skaitmeninis turtas tampa pagrindinės dalies dalimi." Siūlyti skaitmeninio turto sprendimus yra suinteresuoti banko klientais.
 • „BNY Mellon“ administruojamas turtas viršija 40 trln. USD. Siūlydamas kriptovaliutos saugojimą, didžiausias pasaulio saugotojas toliau įteisina Bitcoin ir kitas „blockchain“ pagrindu sukurtas monetas bei žetonus.

„Mastercard“ kriptovaliutoms palaikyti 2021 m

„Mastercard“ kriptovaliutas pradės remti 2021 m. Pranešimas pateikiamas tinklaraščio įraše, kuriame bendrovė pareiškė kad "skaitmeninis turtas tampa svarbesne mokėjimų pasaulio dalimi."

Pagrindiniai išsinešimai

 • „Mastercard“ tiksliai nenurodė, kurias kriptovaliutas palaikys, tačiau yra aišku, kad bus palaikomi BTC, stablecoins ir kitos pagrindinės decentralizuotos monetos bei žetonai.
 • Skaitmeninis turtas, susietas su labiau centralizuotais subjektais, ir pradiniai monetų pasiūlymai gali atitikti palaikymo priežastis.

Paskelbus apie jos planus remti kriptovaliutas, „Mastercard“ akcijų kaina pakilo. Šaltinis: „Microsoft Bing“

„Twitter“ svarsto galimybę įtraukti BTC į balansą

„Twitter“ yra svarstydamas BTC įtraukimas į savo balansą, teigia socialinės žiniasklaidos milžino finansų direktorius Nedas Segalas. Palūkanos kyla dėl galimybės įmonės darbuotojams ir (arba) pardavėjams paprašyti mokėjimo BTC.

Pagrindiniai išsinešimai

 • „Twitter“ generalinis direktorius Jackas Dorsey yra ilgametis „Bitcoin“ šalininkas. Jis neseniai pagamintas milijono dolerių auką „Monetų centrui“, mokslinių tyrimų centrui, orientuotam į teigiamą politikos formavimą kriptovaliutų srityje ir kartu su reperiu Jay-Z, duoti 500 BTC į fondą, orientuotą į Bitcoin plėtrą Afrikoje ir Indijoje.
 • Atsižvelgiant į Dorsey aktyvumą Bitcoin atžvilgiu, nebūtų staigmena, jei „Twitter“ iš tikrųjų pridėtų BTC prie savo balanso.

„Twitter“ akcijų kaina padidėjo po bendrovės svarstymo įtraukti BTC į savo balansą. Šaltinis: „Microsoft Bing“

„Tesla“ perka BTC, planuoja jį priimti kaip mokėjimą

„Tesla“ įsigijo 1,5 mlrd. JAV dolerių BTC, nurodoma JAV vertybinių popierių ir biržos komisijoje paskelbta pirmadienį. Be to, Kalifornijoje įsikūrusi elektrinių transporto priemonių ir švarios energijos įmonė planuoja priimti pagrindinę kriptovaliutą kaip mokėjimą..

Pagrindiniai išsinešimai

 • Naujienos apie „Tesla“ pirkimą padidino BTC kainą ir greičiausiai sumažės kaip vienas reikšmingiausių įvykių kriptovaliutos istorijoje..
 • Sekant „Tesla“ pėdomis tikimasi, kad daugelis kitų didžiųjų bendrovių dabar rimtai svarstys galimybę įtraukti BTC į savo balansą.

„Tesla“ akcijų kaina šią savaitę sumažėjo. Šaltinis: „Microsoft Bing“

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamią funkciją ir kuruojamas naujienas iš šifravimo profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me