Iš naujo apibrėžti saugų dangų: žvilgsnis į praeitį

Apžvalga

Panašu, kad kriptovaliutų rinkose nerimas didėja po to, kai vasario mėnesį bitkoinų kainos nesugebėjo išlaikyti aukščiau psichologinio 10000 lygio. Nusivylimas įvyko likus mažiau nei trims mėnesiams iki labai laukiamo bitkoino perpus. Nors po vasario pasivažinėjimo kalneliais bitkoinas vis dar išlaikė 21% QTD padidėjimą, pastarieji makro įvykiai kilo tiek tradicinėse, tiek kriptografinėse rinkose ir suteikė papildomą netikrumo sluoksnį. Tačiau, žvelgdami į praeitį, investuotojai galėtų pastebėti, kad dabartinės rinkos sąlygos yra šiek tiek panašios į 2012 m. Ir 2012 m., Ir 2020 m. Bitkoinai perpus mažėja, įvyko kai kurios pasaulinės krizės, o akcijų rinkos buvo neramios. Ar makrokomandoje istorija gali atskleisti daugiau detalių apie prieš ir po pusės sumažinimo?

Virusų nulemtas išpardavimas

Vasaris buvo sunkus kriptovaliutų rinkų mėnuo. Didėjant koronaviruso protrūkio baimėms, BTC mėnesio viduryje kainos smuko nuo 10400 USD, o mėnesio pabaigoje – 8500 USD. Nerizikinga nuotaika taip pat buvo didelė pasaulio akcijų rinkose. Dow užregistravo 1190 taškų kritimą vasario 27 dieną, kol įvyko pirminis atšokimas – blogiausias vienos dienos kritimas istorijoje. Prekės taip pat smarkiai nukentėjo WTI nukrito žemiau 50 USD už barelį.

Kita vertus, padidėjo saugaus dangaus paklausa, nes US10Y vienu metu palietė rekordiškai žemą 1,03 proc., kol nusistovėjo maždaug 1,08 proc..

1 pav. Kryžminio turto YTD našumo patikrinimas (šaltinis: „TradingView“)

Nors atrodo, kad platesnė rinkos reakcija, buvo nudažytas niūrus vaizdas, o kriptovaliutų rinkos nuo to neapsaugojo. Kai kurie netgi suabejojo ​​saugaus bitkoino dangaus charakteristika, nes atrodo, kad nepavyko apsisaugoti nuo neapibrėžtumo.

Atrask save laiku

Nepaisant pastarojo meto pasaulinės rinkos suirutės, daugumai kriptografijos stebėtojų pagrindinis dėmesys išlieka perpus. Nors neseniai BTC kainų veiksmai ir didelis kito turto nepastovumas gali sukelti abejonių kai kuriems ilgalaikiams kriptografijos investuotojams, abejojant, ar perpus mažinimas yra savęs patenkinimas, ar tikras ilgalaikis bulių veiksnys.

Galbūt galime pažvelgti į 2012 metus, kai bitkoinas pirmą kartą sumažėjo perpus, o tuo pačiu ir rinkos buvo viduryje neramumų, tokiu atveju – Europos skolų krizė.

Tai prasidėjo 2009 m. Kai kurios ES valstybės narės negalėjo refinansuoti savo vyriausybės skolų, o kelios valstybės negalėjo gelbėti savo labai įsiskolinusių finansinių institucijų be ECB ar TVF pagalbos..

1 lentelė. 2012 ir 2020 m. Rinkų patirtis panaši (šaltinis: OKEx)

Žinoma, bendros akcijų rinkos ir kriptovaliutų erdvė 2012 m. Labai skyrėsi nuo to, ką turime šiandien. Tačiau rizikingas nusiteikimas, pesimistinė perspektyva ir baimė dėl recesijos yra panašūs.

2 paveikslas: „Bitcoin“ / STOXX50 / SPX našumas 2012–2013 m. (Šaltinis: „Tradingview“)

Įdomu tai, kad dėl euro zonos skolų krizės 2012 m. Bitkoino kainos šoktelėjo apie 160%, o didžioji šio pelno dalis atsirado prieš pirmąjį pusmetį, o pelnas buvo dar labiau pastebimas per metus po pusės. Palyginimui, SPX išaugo 14,5%, ir SX5E šoktelėjo apie 11,2% 2012 m.

Tai vis dėlto valiutos reikalas

Mes nuolat akcentavome bitino vertės prigimtį ir manome, kad bitkoinas yra idealus apsidraudimas nuo infliacijos, nes jo pasiūla yra ribota. Kitaip tariant, bitkoinas gali būti gera apsidraudimo priemonė nuo fiat valiutos nuvertėjimo.

Europos skolų krizė buvo sutelkta į struktūrines finansų sistemos problemas ir lengvas kreditavimo sąlygas dar 2000-ųjų pradžioje. Dėl šios priežasties buvo sukurta didžiulė finansinės pagalbos programa ir sumažintos palūkanų normos, dėl šių priemonių labai sumažėjo Euras. 2011 m. Pabaigoje, EURUSD buvo prekiaujama virš 1.4. Iki 2012 m. Vidurio, EURUSD jau nukrito iki 1,20 srities, kol atkovojo iki 1,3.

Galų gale, dėl skolų krizės įvyko tam tikras reikšmingas valiutos nuvertėjimas, o bitkoinas reagavo į šį nusidėvėjimą 2012 m., Net prieš įvykstant pirmajam perpus įvykiui.

Atsižvelgiant į nuolatinius neaiškumus, susijusius su koronavirusu, jis iš esmės skiriasi nuo skolų krizės. Vis dėlto tai, ką patiria rinka, šiek tiek panašu į tai, ką išgyvenome 2012 m. Mes manome, kad rinkos turėtų labiau sutelkti dėmesį į tai, kaip politikos formuotojai reaguoja į protrūkį ir jo sukeliamas ekonomines pasekmes..

JAV Fed pristatyta pusės punkto norma sumažinta kaip skubi viruso protrūkio priemonė. DXY nukrito nuo viršutinių 99 rankenų iki žemų 97 vietų. Rinkos tikėtis kovo mėn. politiniame susitikime Fed dar labiau sumažins normas. Tuo pačiu metu kitų didžiųjų centrinių bankų pasakojimas apie tai palengvėjo atsirado labai greitai. Tie poslinkiai gali sukelti spaudimą G10FX, ir tai galėtų būti papildomas naudingas faktorius, susijęs su bitkoinų kainomis vidutiniu ir ilguoju laikotarpiu.

Kalbant apie pusę … būkite kantrūs, prisiminkite?

Ankstesniame mūsų leidinyje „„Bitcoin Halving“: laikas patekti į „Bitcoin“?“,„ OKEx Quant “atkreipė dėmesį, kad bitkoino kainos kilimas perpus sumažėja kiekvieną kartą ir tikimasi, kad šis rinkos ciklas pasibaigs iki 2022 m. Nors pastarieji kainų veiksmai gali atrodyti ne tokie pakilūs, OKEx Quant mano, Rinka šiuo metu išlieka idealiu HODL periodu, tikriausiai ilgalaikiai investuotojai turi būti kantresni, kad pamatytų rezultatus.

Išvada

Tuo metu, kai kilo Europos skolų krizė, bitkoinų rinka vis dar buvo maža, ir šiandien ji vis dar yra palyginti maža, palyginti su kitomis pagrindinėmis turto klasėmis. „Bitcoin“ ir kriptovaliuta gali būti ne pati geriausia priemonė apsidrausti nuo pasaulinio masto recesijos, nes „Bitcoin HODLers“ galėtų likviduoti valdas, kad kompensuotų savo kito turto nuostolius ar grąžintų skolas. Tačiau kai ateina krizė ir politikos formuotojai linkę griebtis palengvėjimo, bitkoinas gali būti idealus apsidraudimas nuo valiutos nuvertėjimo. Pasaulinės rinkos pokyčiai šiuo perpus sumažėjusiu laikotarpiu gali būti būtini visiems kriptografijos investuotojams, o kaip tai atsiskleidžia, gali būti dominuojantis veiksnys būsimų kriptografinių išteklių paskirstymo atžvilgiu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me