HUB | „OKEx“ pagrindinis kodas: pasaulinė skaitmeninė ekosistema, paremta technologijomis

Kriptovaliuta yra nišinė pramonė, kuri vystėsi netikriai ir nepastoviai. 2019 m. „Facebook“ siūlomas „Stablecoin“, „Svarstyklės“, pristatymas sulaukė kritikos ir nepasitikėjimo ir vis dar kovoja; viešoji grandinė patyrė žiaurų purtymą; Bitcoin ETF buvo nuolat atmetami; o reglamentai keliose jurisdikcijose tapo griežtesni. COVID-19 kenčia tiek tradicinė finansų pramonė, tiek kriptografinis pasaulis. Kaip „OKEx“ gali įveikti pramonės nepastovumą ir būti viena iš geriausių biržų? Koks yra pagrindinis platformos kodas, kurį reikia tobulinti ir diegti naujoves?

Trečiasis „Cointelegraph China HUB“ sutelkia dėmesį į „OKEx“ pasiekimus 2019 m., „OKEx“ internacionalizavimą. „OKEx“ generalinis direktorius Jay Hao kartu su mūsų vedėju Vadimu Krekotinu ir laidos vedėja Kristina Lucrezia Cornèr pasakos apie savo mintis apie išvestines finansines priemones, tolesnę OKB ir OKChain plėtrą ir planus, pasaulinius reglamentus ir kt..

Pabrėžia

1. Pati kriptovaliutų pramonė apninka neaiškumus, todėl „OKEx“ prigimtinė misija yra būti pasirengusiam visais atvejais susidurti su naujais iššūkiais. Technologija yra kripto pasaulio variklis, paremtas „blockchain“ technologija. Tikėjimas technologijomis suartina OKEx žmones. 2019 m. „OKEx“ nesustodamas nušlifavo sistemos konstrukciją ir atliko šimtus reikšmingų atnaujinimų, kad platforma galėtų veikti stabiliai net ir ekstremaliomis rinkos sąlygomis..

2. „Pirmiausia klientas“ visada buvo pagrindinė „OKEx“ vertybė, kuri taip pat yra kertinis mūsų internacionalizacijos akmuo. OKEx internacionalizacija turi tris aspektus: (1) klientai pirmiausia; 2) patenkinti diferencijuotus pasaulinius poreikius ir teikti lokalizuotas paslaugas; (3) „OKEx“ kuria ne mainus, o visuotinai nemokamą, vienodą ir sveiką šifravimo ekosistemą.

3. Didžiausias konkurentas esi pats. Nuolatinė ir sveika konkurencija atneš į rinką naują gyvybingumą. Nors tai padeda pažangai pramonei, ji taip pat leidžia vartotojams turėti geresnį pagrindą renkantis prekybos platformą. „OKEx“ mokysis gerų paslaugų pasiūlos iš puikių konkurentų, nes komanda mano, kad naudos gavėjai esant sveikai konkurencijai visada turėtų būti vartotojai.

4. Techninis saugumas vis dar yra vienas didžiausių iššūkių, su kuriais susiduria prekybos platformos. Ateityje „OKEx“ ir toliau didins investicijas ir gerins platformos gebėjimą atsispirti rizikai, taip pat spręs sandorių viršūnes ir saugos vartotojo turtą.

5. Visi žino, kad OKB buvo patvirtintas kaip „OKEx“ platformos prieigos raktas. Tai tarnauja kaip „tiltas“, jungiantis „OKEx“ ir pasaulinius vartotojus. „OKB“ ekosistemos konstrukcija, kurios pagrindinė dalis yra pasauliniai vartotojai, įgyvendina visuotinę strategiją dėl papildomų vartotojų teisių, sukurtų „OKEx“ prekybos platformoje, programų scenarijų, suformuotų palaikant išorinius partnerius, „OKB“ defliacijos laikotarpio, „OKB“ operacijų kanalo išplėtimo ir kt. OKB ekosistema visada kuria vertę OKEx vartotojams.

6. Kalbant apie viešuosius blokus, „OKChain“ sutelks dėmesį į didelio masto programų iškrovimo sprendimus, kurie, mūsų komandos manymu, yra pagrindinis dabartinės viešosios grandinės plėtros trukdis..

7. Kaip pirmaujanti skaitmeninio turto prekybos platforma pasaulyje, „OKEx“ aktyviai bendravo su atitikties departamentais visame pasaulyje. Platformoje KYC buvo sukurtos kovos su pinigų plovimu ir sąžiningos prekybos sistemos, laikantis tų pačių griežtų standartų kaip ir tradicinės finansų įstaigos. Todėl bet kuriai pasaulio šaliai ir regionui, pasiekusiam sutarimą su kriptografiniu pasauliu, „OKEx“ yra pasirengusi bet kuriuo metu priimti vietos reguliavimą.

8. Skaitmeninis turtas negali išgyventi savarankiškai be „blockchain“ technologijos ar jos projekto ekosistemos palaikymo. Visoje kriptografijos pramonėje skaitmeninis turtas vaidina tik kaip vertės mainų įrankius. Taigi, jei norite suprasti ar laikyti skaitmeninį turtą, turėtumėte suprasti vertybinės paramos logiką.

9. OKB komanda švenčia antrąjį jubiliejų siūlydama 20% nuolaidą OKB vartotojams. Spustelėkite čia norėdami sužinoti daugiau informacijos ir dalyvauti renginyje.

Tai yra mokamas pranešimas spaudai „Cointelegraph“ nepatvirtina ir neatsako už jokį turinį, tikslumą, kokybę, reklamą, produktus ar kitą medžiagą šiame puslapyje. Skaitytojai, prieš imdamiesi su įmone susijusių veiksmų, turėtų patys atlikti tyrimus. „Cointelegraph“ nėra tiesiogiai ar netiesiogiai atsakinga už bet kokią žalą ar nuostolius, kuriuos sukėlė arba tariamai sukėlė bet koks turinio, prekių ar paslaugų, nurodytų pranešime spaudai, naudojimas ar pasitikėjimas jais..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me