Gerai skirtis – kriptografija Meksikoje

Kriptovaliutų rinka ir „blockchain“ technologija Lotynų Amerikoje sklando. „Statista“ – vienas iš pirmaujančių pasaulio statistikos portalų, atskleidė, kad Lotynų Amerika yra daugiausiai kriptografijos vartotojų naudojantis regionas pasaulyje. Tyrimo duomenimis, dešimt didžiausių šalių, kuriose dalyvavo daugiausia, buvo Brazilija, Kolumbija, Argentina, Meksika ir Čilė.

Džiaugiamės galėdami pakviesti poną Monetą (@mrcoinmx „Twitter“) pasidalinti daugiau su mumis apie kriptografiją Meksikoje!

1. Ar galite papasakoti apie savo šalies kriptografijos kultūrą?

Meksikoje naujovės ir verslumas yra proto būsena, su kuria gimstame. Deja, šifravimo srityje jis dar nebuvo detonuotas, kaip tikėtasi.

Vyriausybė ir universitetai kiekvieną dieną vis labiau domisi temomis, susijusiomis su „Fintech“ ir „Development“, o dėl naujų mokesčių įstatymų sukūrimo meksikiečiai ieško naujų galimybių, tokių kaip Bitcoin pirkimas, kad apsaugotų investicijas nuo ateinančios krizės.

Štai pavyzdys: metų pradžioje nacionalinės valiutos kaina buvo 18 pesų už dolerį, šiandien ji yra beveik 24 peso už dolerį; Meksikos pesas per 6 mėnesius patyrė 6 pesų devalvaciją, tai reiškia, kad jis prarado 1/3 savo vertės vertės dolerio atžvilgiu.

Kaip „Blockchain“ bendruomenės įkūrėjas, manau, kad ši krizė (ekonomika, vyriausybės įstatymai ir „Covid“) paskatins mus BUIDL sukurti stiprią ekosistemą, kuri perims naujas technologijas, kurios yra „DeFi“ – įdomiausios temos, kurių ieško ir prašo „Mr.Coin“ bendruomenės nariai..

2. Ar galite pasidalinti su mumis keliomis sėkmingomis savo šalies kriptografijos programomis?

Vienas iš Mr.Coin bendruomenės narių sukūrė sėkmingą „Blockchain“ pagrįstą verslą, vadinamą Binde.io, tai yra startuolis, kuris siūlo B2B paslaugas, susijusias su sutarčių automatizavimu ir įrodymų valdymu. Jie kuria sprendimus, kaip puoselėti verslo partnerių pasitikėjimą, pradedant sutarčių automatizavimu ir baigiant įrodymų valdymu, leidžiančius partneriams atlikti atitinkamų įvykių operacijų auditą naudojant „BitcoinSV Blockchain“..

3. Ką žmonės daro su savo kriptografija, ar jie HODL, ar jie prekiauja?

Dauguma žmonių ja prekiauja, tačiau, išaugus „DeFi“, jie pradėjo naudoti krovimo ir skolinimo platformas, kad gautų daugiau pajamų.

4. Kuo jūsų šalyje populiari kriptografija?

Populiariausi yra „Bitcoin“, „Ether“ ir žetonai, kuriuos rasite vietinėse biržose. Kartais tai eina pagrindine kryptimi, pavyzdžiui, kai „Bitcoin Moons“ yra 20% arba kai jis nukrenta daugiau nei 15%.

5. Koks jūsų šalies požiūris į kriptografijos reguliavimą?

Deja, žmonės, atsakingi už reglamentus, to visiškai nesupranta. Jie žino, kad ši „CryptoBlockchainRevolution“ pakeis daugelį pasaulinio gyvenimo aspektų, todėl mes turime pirmąjį pasaulyje „fintech“ įstatymą, tačiau problema ta, kad tai nepadeda ekosistemai į BUIDL.

6. Paklauskite savo draugo ar šeimos nario, ar jie jūsų pasiūlymo metu nuspręs priimti 50 USD ar 1 BTC, koks bus jų atsakymas?

Visi žino, kad „Bitcoin“ turi didelę vertę, todėl galiu pasakyti, kad visi pasirinks 1 BTC, ypač jei klausia mano draugų ir šeimos.

7. Ar jūsų šalyje yra „Bitcoin“ bankomatų?

Taip, šalia jų, kur gyvenu, yra vienas.

8. Kaip įvertintumėte skalę nuo 1 iki 10 (10 yra lengviausia), kaip žmonėms būtų patogiau ir lengviau įsigyti Bitcoin su „fiat“?

Tai labai priklauso nuo to, kiek informacijos norite pateikti (KYC) ar žinių lygio, kurį turite pakeisti „Bitcoins“ fiat, naudodamiesi P2P, bankomatais, mainais, nebiržinėmis platformomis ir pan. Štai kodėl mes sutelkiame dėmesį į mėnesio susitikimus išmokykite vis daugiau žmonių galimybių patekti į šį kriptografinį pasaulį. Bet kurioje kampinėje parduotuvėje, tokioje kaip OXXOs, galite įnešti pinigų į savo mainų piniginę, kad nusipirktumėte bitkoinų. Taigi mano atsakymas būtų 10.

9. Kokios yra investuotojų / prekybininkų biržos Meksikoje? ir kodėl?

Meksikoje turime bent penkias kriptografines stotis, tačiau dauguma vartotojų naudoja tik vieną iš jų.

Tai yra juokinga, nes mokesčiai, kuriuos dažnai mokame šioje biržoje, nėra konkurencingi. Rinkodaros kampanijose įgyto pasitikėjimo pakanka, kad vartotojai galėtų toliau jomis naudotis, tačiau kai vartotojai sužino, kad gali įsigyti geresnių paslaugų ir produktų mainais, tokiais kaip „OKEx“, kur gali sukurti naudingumą taupydami „Cryptos“, laukiančius prekybos. , mokėdami mažesnius mokesčius ir tinkamas prekybos priemones tiems, kurie nori geresnės patirties, jie dažniau naudojasi mainais.

11. Ar yra koks nors veiksmų planas su universitetais, vyriausybe ar bendruomenėmis, siekiant paspartinti „blockchain“ priėmimą?

Taip, mes pasiekėme keletą vietinių universitetų ir „Blockchain“ projektų iš Azijos, kad galėtume dirbti petys į petį, atnešdami žinių studentams, kai baigiasi karvė.

Galiausiai, ar galite pateikti vieną citatą ar santrauką mūsų skaitytojams, kaip manote, kokia bus jūsų šalies kriptografijos ateitis?

"„Blockchain“ yra ankstyvame etape, kaip ir didžiojo sprogimo metu, kuriame matome tik nuostabios ateities pradžią"

Sekite Ponas Moneta „Twitter“, kad gautumėte daugiau informacijos apie kriptografiją Meksikoje!

Sekite „OKEx Academy“ „Twitter“, jei turite mums klausimų:

Norėdami užsidirbti 3 naujojo USDT naudotojo atlygį, užsiregistruokite ir įneškite arba mainykite mažiausiai 10 USDT!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me