Dalinis rezervinis „DeFi“ ir IRS privatumo monetų stebėjimas – savaitės šifravimo naujienos

„OKEx Insights“ pateikia penkis geriausius praėjusios savaitės šifravimo naujienas

Savaitės naujienos

Junginio DAI pasiūla primena dalinę atsargų banką

Kaip pirmą kartą pranešė „CoinDesk“, kažkas ne visai prilygsta DAI kiekiui super-hiped Compound platformoje.

Remiantis oficialia „Compound“ svetaine, DAI tiekimas šiuo metu yra 501,70 mln ir kyla, kaip spaudos laikas. Tačiau šis skaičius smarkiai kontrastuoja su beveik 157,99 milijonais, apie kuriuos pranešė stebėjimo svetainė Dai statistika – suma MonetaGecko sutinka. 

Be to, DAI skaičius junginyje per pastarąsias kelias dienas labai išaugo. Liepos 1 dieną ši bendroji pasiūla buvo tik 51,75 mln.

Kai kurių ekspertų teigimu, „Compound“ DAI tiekimo ir tariamo bendro tikrosios DAI pasiūlos neatitikimas kyla iš platformos skolinimo pobūdžio. Vartotojai, matyt, deponuoja naujai pasiskolintą DAI ir tokiu būdu padidina tiekimą.

„Electric Capital“ narys Kenas Deeteris „CoinDesk“ sakė, kad tai primena tradicinę bankų sistemą, paaiškindamas:

„Atkreipkite dėmesį, kad bankai iš tikrųjų taip pat daro su USD. Jei aš įnešiu 100 USD, o 90 USD bus paskolinta, kažkas sumokės už tuos 90 USD ir jie jį perves į banką. Dabar banke yra 190 USD, nors pradžiai buvo tik 100 USD “.

Pagrindiniai išsinešimai

  • Kaip anksčiau aptarta „OKEx“, derliaus auginimo pobūdis gali sukelti tam tikrų tvarumo problemų – tai įrodo gana didelis DAI skaičių neatitikimas.
  • Dalinio rezervo pobūdis, matyt, veikiantis junginyje, gali nedaug padėti išsklaidyti kai kurias prielaidas, kad „DeFi“ yra burbulas.

„Dai on Balancer“ pasiūla šią savaitę išaugo. (Diagrama prasideda balandžio 30 d.) Šaltinis: „Compound Labs“

USDC žetonai užima 1 milijardą JAV dolerių, o beveik 10 milijardų dolerių

Bendra USD monetų (USDC) rinkos kapitalizacija šią savaitę viršijo milijardą JAV dolerių po nuolatinės naujų simbolinių spaudinių serijos. Kaip pažymėjo Blokas, birželį USDC pasiūla padidėjo 37%, o per metus – iki 93%.

Nepaisant etapo, „Coinbase“ ir „Circle“ palaikomas stablekonas vis dar yra antras smuikas po USDT. rinkos viršutinė riba Tether stablecoin vis dar yra šiek tiek mažiau nei 10 kartų didesnis nei USDC, nepaisant to, kad per kelias savaites neišleido naujo spaudinio.

Pagrindiniai išsinešimai

  • Nors „Tether“ spausdintuvas išlieka atjungtas, matėme nuolatinę USDC paklausą – kurią kai kurie gali vertinti kaip labiau reguliuojančią „stablecoin“.
  • USD moneta išlieka antra pagal dydį stabilus moneta, o „Paxos Standard“ užima trečią vietą mažiau nei 25% USDC rinkos viršutinės ribos.

USD monetų rinkos viršutinė riba liepos 1 d. Viršijo 1 mlrd. USD. Šaltinis: MonetaGecko

IRS nori sekti privatumo monetas

JAV vidaus pajamų tarnyba ieško informacijos apie įrankius, kurie padės sekti privatumo monetas, BTC antrojo sluoksnio ne grandinės protokolus ir šonines grandines.

Privatumo monetos, paminėtos vardu, yra „Monero“ (XMR), „Zcash“ (ZEC), „Dash“ (DASH), „Grin“ (GRIN), „Komodo“ (KMD), „Verge“ (XVG) ir „Horizon“ (ZEN). Pavadinimu paminėti ne grandinės protokolai yra „Lightning Network“, „Raiden Network“ ir „Celer Network“. „Plasma“ ir „OmiseGo“ taip pat buvo minimos kaip šalutinės grandinės.

Terminas pateikti atsakymus į bandomąją programą yra liepos 14 d.

Pagrindiniai išsinešimai

  • Turėdamas daugybę stebėjimo įrankių, skirtų kovoti su BTC blokų grandine, pvz., „Chainalysis“ sprendimai, IRS dabar nukreipia dėmesį į labiau sutrikusias privatumo monetų blokines grandines.
  • Kai kurie pardavė privatumo monetas kaip vienintelį būdą išlaikyti savo finansinį privatumą ateityje, kai bus vykdoma griežtesnė finansinė priežiūra. Tačiau reguliavimo institucijos nori sustabdyti tokias idėjas.

„Balancer“ išleido hakeris už 500 000 USD

Pirmadienį „Balancer Pool“ – likvidumo teikėjas decentralizuotoje finansų erdvėje – buvo įsilaužtas išnaudojant, dėl kurio protokolas išleido žetonus, kurių bendra vertė buvo pusė milijono dolerių..

Konkrečiai nukentėjo Statera (STA). Prieš pradėdamas prekiauti su STA, įsilaužėlis pasiskolino 23 milijonus dolerių eterio palaikomuose WETH žetonuose kaip greitąją paskolą. Pagal tinklaraščio įrašas iš „Balancer“ vyriausiojo technologijų pareigūno Mike’o McDonaldo, pažeidėjas įtempė STA likvidumo fondą, 24 kartus eidamas pirmyn ir atgal tarp investicinio ženklo ir WETH – taip apgaulingai išnaudodamas sistemą. Tas pats išnaudojimas taip pat buvo naudojamas naudojant „Wrapped Bitcoin“ (WBTC), „Chainlink“ (LINK) ir „Synthetix Network Token“ (SNX)..

Pagrindiniai išsinešimai

  • Nors „DeFi“ šiuo metu yra pats karščiausias dalykas kriptografijoje, tokie išnaudojimai kaip „Balancer“ įsilaužimai rodo, kad erdvė vis dar nesubrendusi ir, galbūt, nėra pastatyta ant tvirto pagrindo, kaip kai kas gali pagalvoti.
  • Su decentralizuotu finansavimu trūksta centralizuotos kontrolės. Tačiau akivaizdu, kad trūksta centralizuotos apsaugos.

BAL kaina per pastarąsias septynias dienas paprastai sumažėjo. Šaltinis: MonetaGecko

Bitcoin ir S&P 500

Koreliacija tarp Bitcoin kainos ir S&Remiantis duomenimis, gautais iš iškreipimo, „P 500“ pasiekė naują visų laikų rekordą.

Rekordiškai aukšta koreliacija – 66,2% – pasiekta antradienį. 

Pagrindiniai išsinešimai

  • Nepaisant to, kad daugelis „Bitcoin“ šalininkų kriptovaliutą lygina su „skaitmeniniu auksu“ ar vertės kaupikliu, BTC šiuo metu įrodinėja esąs labiau didelės rizikos turtas, susijęs su tradicinių rinkų būkle..
  • Nepaisant padidėjusio nuo kovo mėnesio, Bitcoin koreliacija su S&P 500 yra gana nepastovus ir retai išlieka stiprus.

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamią funkciją ir kuruojamas naujienas iš šifravimo profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me