D.Trumpo „Go After Bitcoin“ pavedimas, „Ebang“ nuostoliai ir „Wirecard“ atsistatydinimas: savaitės šifravimo naujienos

Savaitės naujienų įvaizdis

„OKEx Insights“ pateikia penkis geriausius praėjusios savaitės šifravimo naujienas.

Naujai atskleisti komentarai sustiprina D. Trumpo požiūrį į Bitcoin

JAV prezidentas Donaldas Trumpas specialiai nurodė iždo sekretoriui Stevenui Mnuchinui „sekti paskui“ Bitcoin, pagal būsimą D.Trumpo darbuotojo Johno Boltono knygą „Kambarys, kur nutiko“.

Kaip iš pradžių pranešė Vašingtono egzaminuotojas – kuri gavo išplėstinę netrukus pasirodysiančių atsiminimų kopiją – D.Trumpas komentarą Mnuchinui pateikė 2018 m. Gegužės mėn. Pokalbyje dėl tarifų ir sankcijų Kinijai, nurodydamas: "Nebūk prekybos derybininkas. Eik paskui „Bitcoin“ [dėl sukčiavimo]."

Pagrindiniai išsinešimai

 • Pranešti D.Trumpo komentarai pasirodė tuo metu, kai Bitcoin kaina pakilo sutelkė įspūdingą 33 proc. – nors mitingas buvo trumpalaikis. Pirmaujančios kriptovaliutos kaina smarkiai sumažės 2018 m. Ketvirtį.
 • Komentarai taip pat buvo paskelbti tuo metu, kai spekuliacijos, kaip JAV reguliuos kriptovaliutas, pasiekė karščiavimą.
 • Be to, naujai atskleisti D.Trumpo komentarai jį sustiprina jau nusistovėjęs požiūris į Bitcoin.

https://twitter.com/realdonaldtrump/status/1149472282584072192?lang=en

Buvęs CFTC pirmininkas tvirtina, kad XRP nėra vertybinis popierius

XRP nėra saugumas – bent jau, pasak buvusio CFTC pirmininko Christopherio Giancarlo, vieno iš pagrindinių JAV finansų reguliuotojų.

Pateikiama buvusio JAV išvestinių finansinių priemonių rinkos reguliavimo vadovo nuomonė kartu parašyta op su Conradu Bahlke’u, dabartiniu jo kolega advokatų kontoroje „Willkie Farr“ & Galageris. Straipsnyje teigiama, kad „Ripple“ kriptovaliuta nėra nei investicinė sutartis, nei jai taikomas Howey testas, kurį naudoja JAV vertybinių popierių reguliavimo tarnyba SEC.

„[XPR] negali būti investicinė sutartis, nes nėra jokio susitarimo ar susitarimo, apie kurį būtų galima kalbėti tarp„ Ripple “ir didžiulės daugumos„ XRP “turėtojų. Priešingai, iš „Ripple“ sudarytų sutarčių aiškiai pašalinami pagrindiniai XRP turėtojai kaip naudos gavėjai iš trečiųjų šalių."

Tačiau reikia pažymėti, kad Willkie yra „Ripple“ patarėjas ir gavo „tam tikrą faktinę informaciją“, kad patvirtintų autorių teiginius.

Pagrindiniai išsinešimai

 • Diskusija apie XRP, kaip saugumo, statusą toli gražu nėra nauja, o valdžios institucijų sprendimas jau seniai laukia.
 • Giancarlo nuomonė gali suteikti įžvalgų, kaip dabartiniai reguliuotojai vertina „Ripple“ kriptografinį turtą.

Dauguma esamų bitkoinų, laikomų ilgalaikėmis investicijomis

Pasak šiuo metu, dauguma šiuo metu egzistuojančių 18,6 milijono bitkoinų yra laikomi ilgalaikiais naują ataskaitą iš „blockchain“ analizės firmos „Chainalysis“.

Tiksliau, mažiau nei 20% viso likusio bitkoinų kiekio naudojama prekybai.

Be to, dar 20% nukaldintų bitkoinų yra laikomi „pamestais“, nes jie nebuvo perkelti per penkerius ar daugiau metų – kaip neseniai sužinojome, tai iš tikrųjų gali būti ilgalaikis "maudytojai."

Pagrindiniai išsinešimai

 • Kai turimų bitkoinų kiekis tampa vis mažesnis, didelė ilgalaikių bitkoinų pasiūla gali tapti svarbiu likvidumo šaltiniu.
 • Daugumą šiandien egzistuojančių bitkoinų turi asmenys ar partijos, kurie niekada nepardavė daugiau nei ¼ savo akcijų – tai reiškia, kad daugumą bitkoinų iš tikrųjų laiko hodleriai.

„Bitcoin miner“ gamintojas „Ebang“ patiria 2,5 mln. USD nuostolių

„Ebang“, žinomas Kinijos „Bitcoin“ kasybos įrangos gamintojas, 2020 m. Pirmąjį ketvirtį patyrė 2,5 mln. USD grynųjų nuostolių.

Naujienos ateina per oficiali finansinė informacija šią savaitę paskelbė IPO prospekto atnaujinime su SEC.

Pagrindiniai išsinešimai

 • Pareiškimas, iliustruojantis „Ebang“ grynuosius nuostolius, rodo, kad įmonė yra arčiau ir taps antrąja viešai prekiaujama bitkoinų kasyklų gamintoja Nasdaq biržoje po Kanaano..
 • „Ebang“ grynasis nuostolis yra dėl to, kad „Canaan“ akcijų kaina nukrito nuo pradinės 9 USD už akcijos kainą iki paskutinės 2 USD kainos.

„Wirecard“ generalinis direktorius atsistatydina praradęs 1,9 mlrd. Eurų grynųjų

Vieną dieną po to, kai naujienos tai paskelbė „Wirecard“ prarado 1,9 mlrd. Eurų grynųjų, atsistatydino Vokietijos mokėjimų procesoriaus vadovas Markusas Braunas.

Laikinasis generalinis direktorius eis ketvirtadienį įdarbintas bendrovės vyriausiasis atitikties pareigūnas Jamesas Freisas.

Netinkamos „Wirecard“ lėšos investuotojams kėlė per dvi dienas 80 proc..

Pagrindiniai išsinešimai

 • „Wirecard“ dukterinė įmonė „Wirecard Card Solutions“ bendradarbiavo su kriptografinių mokėjimo kortelių tiekėjais „Crypto.com“, „TenX“ ir neoficialiu „Telegram“ nelemto „blockchain“ kūrėju „TON Labs“..
 • „Wirecard“ krizė buvo prilygintas Enronui socialiniuose tinkluose.

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamią funkciją ir kuruojamas naujienas iš šifravimo profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me