BTC banginiai ir kalnakasiai, parduoti instituciniams pirkėjams 2020 m. Ketvirtį, daro išvadą apie grandinės duomenis

Pažvelkite į praėjusių metų grandinės duomenis, kad ištirtumėte institucijų dalyvavimą BTC rinkoje

Parašė „OKEx Insights“ Parengta naudojant „Catallact“ 

2020 m. Gegužės mėn. Garsus makroinvestorius Paulas Tudoras Jonesas atskleidė, kad jis perka BTC kaip apsidraudimo priemonę nuo centrinio banko sukeltos fiat infliacijos. Jis taip pat teigė, kad svarbiausia kriptovaliuta jam aštuntajame dešimtmetyje priminė auksą.

Tuo metu Joneso komentarai sukėlė pramonės analitikų spekuliacijų bangą, kad instituciniai investuotojai pradės plūsti į BTC rinką. „OKEx Insights“ nustatė, kad taip yra 2020 m. Rugsėjo mėn., Kai mes panaudojome „Catallact“ grandinės duomenis, kad sužinotume, jog institucijos iš tikrųjų laikėsi Joneso pavyzdžio. Nuo to laiko pramonė sužinojo, kad verslo žvalgybos įmonė „MicroStrategy“ iš Masačusetso savitarpio gyvybės draudimo bendrovės pirko dideles BTC sumas kartu su instituciniais pirkimais..

Pradedant 2021 m., Akivaizdžiai padidėjus instituciniam susidomėjimui, „OKEx Insights“ dar kartą panaudojo „Catallact“ grandinės duomenis, kad įsigilintų į pasakojimą, kad įstaigos perka BTC. Tačiau konkrečiau norėjome sužinoti, kas pardavė paskutinį bulių bėgimą 2020 m.

Štai ką mes sužinojome.

Pastaba apie tai, kaip mes interpretuojame grandinės duomenis

Prieš pradėdami, pirmiausia išsiaiškinkime, kaip interpretuojame grandinės duomenis.

Ši ataskaita yra pagrįsta tyrimais, tačiau grandinės duomenys negali mums viską pasakyti. Analitikai visada turi būti atsargūs darydami išvadas – ir tam tikros spekuliacijos turi egzistuoti, kad tos išvados būtų padarytos.

Pavyzdžiui, nors mūsų tikslas yra ištirti institucines investicijas į BTC, mes negalime naudoti didelių grandinės BTC sandorių, kad galėtume aiškiai atskirti pirkimus ir pardavimus. Mes taip pat negalime pašalinti suvestinių operacijų iš pagrindinių kriptovaliutų biržų, kaip ir ne visada galime atkreipti dėmesį į tai, kokie judėjimai yra iš įstaigų ar rizikos draudimo fondų. Nepaisant to, mes vis dar galime kruopščiai pastebėti ir pateikti hipotetines išvadas.

Be to, mūsų nagrinėjami duomenys baigiasi 2020 m. Gruodžio mėn. Taigi neatsižvelgiama į jokią veiklą 2021 m., Nors daugiau laiko galime pažvelgti į naujus metus..

Norėdami perskaityti ankstesnius „OKEx Insights“ grandinės tyrimus su „Catallact“, apimančiais pirmąjį 2020 m. Pusmetį, COVID avariją ir vadovavimą BTC naujausiam paraboliniam raliui, sekite šią nuorodą..

BTC tapo paraboline, nes padidėjo institucinio dydžio sandoriai

Norėdami pradėti, pirmiausia pažvelkime į visos sandorio vertės, viršijančios 1000 BTC grandinėje, procentinę dalį, kurią galime tvirtai priskirti prie mažmeninių investuotojų ir prekybininkų ribų. Tai darant iš karto paaiškėja du dalykai:

  1. Grandinės sandorių, viršijančių 1 000 BTC, procentinė dalis išaugo nuo šiek tiek daugiau nei 5% 2020 m. Birželio mėn. Pabaigoje ir viršijo daugiau kaip 45% 2020 m. Rugsėjo mėn..
  2. Nuo 2020 m. Birželio pabaigos grandininių sandorių, viršijančių 1 000 BTC, procentinė dalis niekada negrįžo atgal – išlieka bendra 30–40% riba nuo 2020 m. Rugsėjo mėn..

Išvada, kurią galime padaryti iš šių grandinės duomenų, yra ta, kad instituciniai investuotojai iš tikrųjų susikaupė BTC erdvėje po to, kai Paulas Tudoras Jonesas paskelbė apie savo įėjimą – ir jie nesustojo, kai 2020 m..

Be to, galime daryti prielaidą, kad įstaigos buvo pasibaigusios pasiūlymų spektrui ir pirko didelius BTC kiekius, o ne pardavimus, nes pagrindinės kriptovaliutos kaina paraboliniu būdu kilo per 2020 m. Ketvirtį..

Didelių grandininių BTC sandorių procentas labai išaugo antroje 2020 m. Pusėje ir išliko didelis iki metų pabaigos. Šaltinis: Catallact

BTC sandorių sumų dažnio šilumos žemėlapis taip pat patvirtina išvadą, kad dideli instituciniai investuotojai padidino BTC kainą padidindami svarbiausio skaitmeninio turto paklausą.

BTC sandorių sumų dažnio šilumos žemėlapis taip pat parodo, kad per pastaruosius 2020 metus didelių judėjimų skaičius padidėjo. Šaltinis: Catallact

Patikrinti instituciniai pirkimai sutampa su grandinės duomenimis

Nors darant tokio pobūdžio išvadas iš grandinės duomenų reikia būti atsargiems, mums pasisekė, kad turime viešai prieinamus, patikrintus institucinius pirkimus, kad patikrintume duomenis.

Pradedantiesiems mes tikrai žinome, kad verslo žvalgyba, mobilioji programinė įranga ir debesų pagrindu veikianti paslaugų įmonė „MicroStrategy“ pernai į BTC investavo dideles pinigų sumas. 2020 m. Rugpjūčio mėn. Įmonė įsigijo 21 000 monetų už 250 milijonų dolerių. Tai sutampa su didelių sandorių padidėjimu minėtuose grafikuose.

2020 m. Įvyko dar keli pirkimai iš „MicroStrategy“. Gruodžio 5 d. Bendrovė įsigijo 2574 BTC už 50 mln. USD už vidutinę 19 427 USD už monetą kainą. Vėliau tą mėnesį, gruodžio 22 d., Ji nusipirko dar 29 646 monetas už 650 milijonų dolerių, vidutinė kaina buvo maždaug 21 925 USD.

Be to, Masačusetso savitarpio gyvybės draudimo bendrovė gruodį į BTC investavo 100 mln. USD – tai ženklas, kad tuo metu į rinką vis įžengė daugiau institucinių investuotojų.

Atsižvelgdami į šią naujienų foną, galime drąsiai daryti išvadą, kad išvados, prie kurių padarėme aukščiau, būtent tai, kad dideli žaidėjai į BTC rinką žengia nuo 2020 m. Gegužės mėn..

Grandinės BTC apimtys išaugo antroje 2020 m. Pusėje

Žvelgdami į kasdienį BTC sandorį per įvairias laiko juostas, mes taip pat matome didelį pakilimą rudenį. Ypač išsiskiria dvi išvados:

  1. Grandinės grandinės visose Jungtinėse Amerikos Valstijose, Europoje ir Azijoje padidėjo 2020 m. Rugpjūčio pabaigoje, o iki 2020 m. Rugsėjo ir 2020 m. Spalio mėn..
  2. Grandinės grandinės išlieka nuolat didelės po to, kai iš pradžių išaugo 2020 m. Rugpjūčio mėn.

Kadangi grandinės BTC apimtys išaugo ir išliko nuolat didelės, galime daryti išvadą, kad institucinis susidomėjimas iš tikrųjų padidino rimtą pagreitį praėjusių metų rudenį – sukeldamas pirmaujančios kriptovaliutos kainą į naujas aukštumas..

Grandinės BTC apimtis išaugo 2020 m. III ir IV ketvirčiais. Šaltinis: Catallact

Ilgalaikiai turėtojai, parduodami kaip BTC, nustatė naujas visų laikų aukštumas

Nagrinėdami monetų, kuriomis prekiaujama „Bitcoin“ blokų grandinėje nuo 2020 m. Rugsėjo pradžios iki 2020 m. Gruodžio pabaigos, amžių, matome, kad vidutinis į blokus įtrauktų monetų amžius padidėjo 2020 m. Spalio mėn..

Įdomiausia tai, kad gruodžio mėn. Viduryje BTC kaina pakilo aukščiau, tačiau vidutinis Bitcoin blokų grandinėje atliktų monetų amžius išliko palyginti pastovus. Tai leidžia mums padaryti tris pagrindines išvadas:

  1. Ilgalaikiai BTC turėtojai – kuriems kai kurie gali paskambinti "OG banginiai" – parduodamas į BTC bėgant į naujas visų laikų aukštumas.
  2. Galime daryti išvadą, kad ilgalaikių turėtojų inventorius pradėjo mažėti – bent jau šiek tiek, nes BTC kaina pakilo aukščiau.
  3. Kadangi mes manome, kad instituciniai investuotojai buvo užsakymų knygos pasiūlymų pusėje, galime daryti išvadą, kad ilgalaikiai BTC turėtojai pardavė institucinius pirkimus.

Šias išvadas patvirtina ir ankstesni „OKEx Insights“ tyrimai, atlikti bendradarbiaujant su „blockchain“ duomenų bendrove „Kaiko“. Ankstesnėje mūsų ataskaitoje nustatyta, kad stambūs prekybininkai ir banginiai šį rudenį pradėjo gauti pelną iš ankstesnio BTC visų laikų aukščio, beveik 20 000 USD, ir kad instituciniai pirkėjai lapkričio pabaigoje apiplėšė monetas..

Didėjant BTC kainai, padidėjo vidutinis monetų, perkeliamų ant „Bitcoin“ blokų grandinės, amžius. Šaltinis: Catallact

Tai sustiprina vieną iš dabartinių pasakojimų kriptovaliutų pramonėje, tuo pačiu atsakant į klausimą "kuris pardavinėjo" 2020 m. pabaigoje – būtent tai, kad tai buvo "OG banginiai" ir BTC kalnakasiai, pardavę instituciniams pirkėjams.

Išvada: grandinės duomenys parodo BTC 2020 m. Vaizdą

2020-ieji buvo neregėti ir laukiniai pagrindinės kriptovaliutos metai.

Mes matėme, kad kovo mėn. „OKEx“ BTC nukrito iki 3 792 USDT, o tai, kaip žinome iš ankstesnių mūsų tyrimų su „Catallact“, sukrėtė mažmeninius investuotojus dėl COVID susijusios panikos. Tie investuotojai gegužę pasirinko laukimo būdą, kai BTC kovojo su 10 000 USD pasaulinėse biržose.

Tuo tarpu didžiausi BTC rinkos žaidėjai darė viską, tik laukė ir matė. Vietoj to, grandinės duomenys padarė išvadą, kad jie vasarą labai kaupėsi, tikėdamiesi, kad BTC vertė ilgainiui padidės – o tai, be abejo, galiausiai tapo laimi statymu.

Spalio mėn. Pradėjus parabolinę BTC kainą, kartu su instituciniais pirkimais iš „MicroStrategy“ ir „Grayscale“, grandinės duomenys rodo pastebimą institucinio dydžio sandorių padidėjimą – tai reiškia, kad daugiau didelių žaidėjų pradėjo kauptis.

Kadangi BTC pasiūlos pusė nesugebėjo patenkinti institucinės paklausos, nes pirmaujanti kriptovaliuta įvedė kainų atradimą, parduodamos monetos, atrodo, buvo tiek iš ilgalaikių turėtojų, tiek iš Bitcoin kalnakasių. Kitaip tariant, senosios mokyklos „Bitcoiners“ pardavė kai kuriuos savo senus krepšius naujiems instituciniams pirkėjams su labai dideliais naujais krepšiais – geru ar blogu.

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamias savybes, originalius tyrimus & kuruotos naujienos iš kriptografijos profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me