AMA apžvalga: „CoinGecko“ ir „Defi“ Finansų ateities apžvalga – „Defi“ kartu su „CoinGecko“ įkūrėjais

2020 m. Balandžio 21 d. Mes buvome labai patenkinti, kad surengėme „Ask-Me-Anything“ sesiją su „CoinGecko“ įkūrėjais: Bobby Ongu ir TM Lee, norėdami aptarti savo požiūrį į „Defi“ ir knygą „How To Defi“, parašytą CoinGecko.

„CoinGecko“ yra kriptovaliutų reitingavimo ir vertinimo svetainė, kurioje kiekybiniai ir kokybiniai duomenys suskirstyti pagal daugybę skirtingų rodiklių. Taikoma metrika apima „Twitter“ stebėtojus, „Reddit“ abonentus, monetų bendruomenę, 51 atakos kainą, kūrėjų, dirbančių su moneta, skaičių ir daug daugiau, kad būtų galima pasiūlyti bendrą monetos balą ir kiekvienos kategorijos įvertinimą..

Ši AMA yra padalinta į dvi dalis, kur CoinGecko buvo paprašyta pasidalinti savo nuomone apie „Defi“, o po to – karštas tiesioginis Q&A mūsų grupėje.

1 skyrius

1 klausimas: „DeFi“ šiuo metu yra viena iš karščiausių temų „blockchain“ erdvėje. Ar „CoinGecko“ gali pasidalinti savo nuomone apie „DeFi“ su mumis? Ar manote, kad „DeFi“ sutrikdys esamą finansų sistemą? Kas yra „CoinGecko“ požiūris į „DeFi“ sektorių?

A1: Taip, mes manome, kad „DeFi“ turi tikrai didelį potencialą kriptografinėje erdvėje ir turi galimybę pakeisti žmonių finansinių paslaugų teikimo būdą ateityje.

Šiuo metu viskam reikalingas centrinis tarpininkas. „DeFi“ gali pašalinti tą tarpininką. Pašalinus tarpininkus finansinės paslaugos gali būti pigesnės ir greitesnės.

Šiuo metu „DeFi“ erdvė mums išties smalsu, ir mes ją atidžiai stebime, kad galėtume aktyviai dalyvauti.

Mes verčiame, kad bus daugybė „DeFi“ būdingų duomenų, kurie būtų įdomūs kripto bendruomenei. Netrukus svarstome galimybę pridėti „DeFi“ skyrių prie „CoinGecko“.

Tiems iš jūsų, kurie domisi „DeFi“ ir ieško vietos pradėti, mes jau pradėjome išleisti pirmąją kada nors išleistą „DeFi“ knygą pavadinimu "Kaip „DeFi“".

Ribotą laiką galite gauti nemokamai https://landing.coingecko.com/how-to-defi/ (https://landing.coingecko.com/how-to-defi/) ir sužinoti viską apie „DeFi all“ vienoje vietoje!

Q2: „CoinGecko“, laikinai tariant, "Kaip galiu uždirbti pasyvias pajamas naudodamas „$ DeFi“?"

A2: Palūkanų normoms krintant link nulio (arba kai kuriose šalyse – neigiamos), banko fiksuoti indėliai dabar moka labai mažai. „DeFi“ programos suteikia vartotojams didesnes palūkanas, leidžiančias uždirbti pasyvias pajamas. Pavyzdžiui, iš „Compound“ šiuo metu galite uždirbti iki 8% savo DAI indėlių.

3 klausimas: pasitikėjimas ir saugumas yra svarbiausi šifravimo dalykai. Neseniai išleistas „Defi dForce“ protokolas. Ką patartumėte, kad ateityje išvengtumėte šių situacijų?

A3: mūsų siūlymas vartotojams būtų naudoti tik patikrintas „DeFi“ programas ir stengtis kuo daugiau ištirti šių paslaugų saugumo svarbą.

Kitas būdas yra rasti ir naudoti populiarias „DeFi“ paslaugas, kurios egzistuoja ilgesnį laiką. Nors rizika yra, populiarias „DeFi“ programas vartotojai ir bendruomenės nariai išbando daugybėje, o ne naujose „DeFi“ programose.

Kelyje greičiausiai taip pat pastebėsime labiau pritaikytą decentralizuotą draudimą, pvz., „Nexus Mutual“ ir „Opyn“, teikiančius draudimo galimybes „DeFi“ vartotojams.

Tai sumažina jūsų uždarbio galimybes, tačiau bent jau esate šiek tiek apsaugotas.

Dėl besiformuojančios „DeFi“ stadijos ar net visos „blockchain“ pramonės visada kyla rizika.

Kaip vartotojai turime tai žinoti ir kuo labiau stengtis juos sušvelninti. Dėl to dėkite tik tuos pinigus, kuriuos galite prarasti, nedėkite visų kiaušinių į vieną krepšį.

4 klausimas: ar „CoinGecko“ pereis prie DEFI? Iš monetų sekimo tarnybos eidami į Defi. Kaip tai įmanoma?

A4: Mes turime didelius kriptografijos pramonės planus. Mes buvome pirmasis duomenų kaupėjas, kuris sekė kriptografinius išvestinius finansinius instrumentus – mes stebime amžinus apsikeitimo sandorius ir ateities sandorius iš įvairių biržų nuo praėjusių metų – https://www.coingecko.com/en/deratives

Mes taip pat buvome pirmasis duomenų kaupėjas, kuris pasiūlė sprendimą, padedantį išspręsti padirbtos apimties problemą, paplitusią tarp daugelio mainų. Mes pamatėme, kad daugelio biržų apimtimis tiesiog nebegalima pasitikėti, ir pristatėme šią metriką, pavadintą „Trust Score“, kur mes rūšiuojame mainus, išvardytus CoinGecko, naudodami metrikos derinį, pvz., Interneto srautą, užsakymų knygos gylį, „bid / ask“ sklaidą, API kokybę. ir daug daugiau. Daugiau skaityti galite čia: https://blog.coingecko.com/trust-score-explained/

„Blockchain“ erdvė kiekvieną dieną tęsia naujoves ir mes darome viską, kad būtume nuolat atnaujinami ir stebėtume bet kokius pokyčius, vykstančius šioje erdvėje.!

„CoinGecko“ (https://www.coingecko.com/en/deratives)

5 klausimas: ar planavote ieškoti partnerystės? Ar manote, kad būdami „būkite savimi“, „CoinGecko“ tampa patikimesnė platforma?

A5: Be abejo, mes visada laukiame gerų partnerių bendradarbiavimo, kuris gali būti naudingas platesnei šifravimo bendruomenei, taip pat vienas kitam..

Anksčiau mes dirbome su įvairiomis partijomis, tokiomis kaip „Kyber Network“, „Chainlink“, „AMLT Network“, „Axie Infinity“, „Decentraland“ ir daugeliu kitų..

Dėl to platesnė bendruomenė dabar žino apie nepakeičiamus žetonus, orakulus, keičiasi deramu kruopštumu, be kita ko, kurie yra gana naujos sąvokos erdvėje.

Kalbant apie partnerystę, mes išlaikome principus būti nepriklausomu duomenų kaupikliu, kartu dirbdami su partneriais palaikydami decentralizuotą „blockchain“ pramonės dvasią..

6 klausimas: Aš kažkur skaičiau apie "Kaip Defi" parašei tu, bet aš nesu jos skaitęs. Taigi ar galite apibendrinti jo turinį? Aš ją išsamiai perskaitysiu po AMA sesijos.

A6: Tikrai! „How to DeFi“ yra pirmoji išleista knyga, apimanti „DeFi“ ekosistemą. Jei girdėjote apie „DeFi“, bet nežinote, nuo ko pradėti, tai puiki knyga jums!

Ši knyga yra glausta ir išsami, išsamūs vadovai, kaip pradėti naudoti įvairias „DeFi“ programas. Tai yra daugybės tyrimų, taip pat nesuskaičiuojamų siautulingų „CoinGecko“ komandos rašymo užsiėmimų kulminacija. Knygoje apžvelgiami įvairūs „DeFi“ skyriai, pvz., Decentralizuoti pinigai, decentralizuotos skolinimo platformos, decentralizuoti mainai, decentralizuoti išvestiniai finansiniai instrumentai, decentralizuotos loterijos ir kt. Joje išsamiai nagrinėjami projektai, tokie kaip „Maker“, „Dai“, „Compound“, „Synthetix“, „dydx“ ir daugybė kitų..

Šios knygos kaina yra 14,99 USD, tačiau mes tikrai norime padėkoti visiems mūsų mieliems rėmėjams (taip, jums!) Už mums parodytą paramą. Taigi iki 2020 m. Balandžio 30 d. Šią knygą pateiksime nemokamai atsisiųsdami skaitmeniniu būdu. Gaukite ją dabar – https://landing.coingecko.com/how-to-defi/

7 klausimas: mintis apie DEFI kaip „Blockchain“ ateitį iš tikrųjų nebuvo TIESA. Ką aš noriu pasakyti: kaip galėtumėte tikėtis pasitikėjimo finansavimu, kai pastaruoju metu milijonai buvo įsilaužę? Tikiuosi, kad galite atlikti matematiką, nuostolį ir pelną?

A7: Iš tikrųjų „DeFi“ per pastaruosius kelis mėnesius patyrė keletą išnaudojimų, jau nekalbant apie pastarojo savaitgalio „Dforce“ įsilaužimą už 25 mln..

Panašu, kad yra „DeFi“ projektų, kurių aklumas yra svarbus saugumo atžvilgiu, arba dėl šios erdvės naujumo, kai kurie scenarijai nėra numatomi. Vienas iš pavyzdžių galėtų būti greitosios paskolos išnaudojimas.

Šiandien „DeFi“ projektai, kuriuos matome, kad daugelis jų laiko milijonus dolerių vartotojų lėšų, turi būti labai atsakingi, o komanda turi atlikti sumanų sutarčių auditą, kad sumažintų šią riziką, kad ši erdvė galėtų judėti į priekį.

Kaip ankstyvieji „DeFi“ vartotojai turėtų tikėtis ir kuo labiau sumažinti riziką.

„DeFi“ šiandien vis dar yra labai pavojingas ir rizikingas. Nors ji turi nemažai perspektyvos formuoti ateitį, reikia dėti tik tuos pinigus, kuriuos jie gali sau leisti prarasti.

Kai pamatysite paslaugą, žadančią didelę grąžą, ji kelia didžiulę riziką.

Mes matėme, kaip „DeFi“ pristatė keletą naujų idėjų, tokių kaip decentralizuota stabili moneta, skolinimas, skolinimasis ir pan. Tikimės, kad su laiku viskas pagerės, kad būtų pasirengę didesnei ateities rinkai..

Kita natūrali evoliucija greičiausiai bus draudimas, pvz., „Nexus“ ir „Opyn“, kuris gali padėti vartotojams sumažinti riziką ir padėti projektams saugiau žiūrėti į saugumą.

8 klausimas: ką manote apie DEFI ir STABLECOIN ateitį?

A8: Manau, kad „stablecoin“ pamatys labai įdomų vaidmenį „DeFi“ ateityje. Mes matėme, kaip centriniai bankai visame pasaulyje stengiasi netrukus pradėti savo centrinio banko skaitmenines valiutas (CBDC). Atrodo, kad Kinija lenkia lenktynes ​​ir internete platinami jų DCEP maketai. Yra daug gandų apie centrinius bankus, kurie nori uždrausti stablecinus, nes jie mano, kad tai grėsmė jų pačių CBDC.

Tikrai decentralizuotas stablecoinas gali būti sprendimas, kurio mums reikės norint įveikti šią grėsmę, o vyriausybėms bus sunku sustabdyti tokį vystymąsi, jei jis bus tikrai decentralizuotas. Tikiu, kad ateityje išvysime daugiau decentralizuotų „stablecoin“ projektų, kurie užginčys „Dai“ dominavimą.

Q9: Dabar, kai cmc nusipirko birža, atrodo, kad esate lyderis jūsų srityje, sveikinu.

A9: Ačiū! Taip, „CoinGecko“ dabar yra didžiausias nepriklausomas duomenų kaupėjas pasaulyje. Mes dirbame nuo 2014 m. Pradžios ir ketiname išlikti neutralūs ir toliau auginti „CoinGecko“, skaidriai sekdami įvairius kriptografinių duomenų šaltinius..

Duomenų vientisumo palaikymas yra tai, kuo mes tvirtai tikime. Praėjusiais metais mes pirmieji įvedėme „Trust Score“, kad geriau matuotume realų biržų likvidumą, kad išspręstume šioje erdvėje paplitusias didžiules prekybos problemas..

Šiais metais pamatysite, kaip vykdysime daugiau duomenų metrikos, kad dar labiau pagerintume duomenų skaidrumą pramonėje.

Kaip matote, ši pramonė yra gana nauja, vis dar yra daug iššūkių ir daug neišspręstų problemų.

Kasdien pristatomos naujos novatoriškos idėjos, o mūsų užduotis yra jas indeksuoti, kad platesnė kriptografijos bendruomenė galėtų jas lengvai suprasti!

Reikia daug nuveikti.

10 klausimas. Kaip „CoinGecko“ gali prisidėti prie „DeFi“ kūrimo? Kaip manote, koks projektas galėtų mus nustebinti 2020 m?

A10: „CoinGecko“ siekia padėti žmonėms suprasti „DeFi“ galimybes. Štai kodėl mes parašėme knygą pradedantiesiems apie „DeFi“ "Kaip „DeFi“". Tai 200 puslapių knyga, kurioje yra daugiau nei 26 000 žodžių ir kurioje pateikiama gera „DeFi“ ekosistemos apžvalga. Knygoje taip pat pateikiamas nuoseklus kelias populiariausių „DeFi“ programų naudojimas, kad galėtumėte greitai pradėti. Tai buvo knyga, kurios norėjome egzistuoti, kai pirmą kartą pažvelgėme į „DeFi“. Kadangi jų nėra, mes ėmėmės iniciatyvos jį parašyti. Atsisiųskite dabar nemokamai iki balandžio 30 d. (Po to 14,99 USD) nuo https://landing.coingecko.com/how-to-defi/

2 sesija – tiesioginiai AMA klausimai:

1 klausimas: ką reiškia „COINGECKO“?

A1: Moneta = tu tai žinai

Gecko = &# 129422;

2 klausimas. Ar „Coingecko“ teikia API paslaugas duomenims rodyti svetainėse? Jei taip, ar galite komerciškai naudoti tuos API duomenis?

A2: Taip, mūsų API yra nemokama ir gali būti naudojama komerciniais tikslais

3 klausimas: masinis priėmimas yra „blockchain“ projektų problema. Taigi, kaip „#CoinGecko“ išspręs šią problemą, kad iš tikrųjų pasiektų priėmimą?

A3: „CoinGecko“ mes stengiamės padėti žmonėms, kurie atidžiai neseka „blockchain“ industrijos, per turinio švietimą.

Viena iš nuosekliausių mūsų pastangų būtų mūsų ketvirčio ataskaita, kurią rasite adresu https://landing.coingecko.com/q1-2020-report/

Dabar mes neseniai išleidome knygą apie „DeFi“, kurią galite nemokamai gauti https://landing.coingecko.com/how-to-defi

Tikėkitės, kad gausime daugiau mokomosios medžiagos ir knygų iš mūsų, ir tikimės, kad tai padės pagrindiniam supratimui apie kriptografiją ir blokų grandinę.

Be to, mūsų API (coingecko.com/api), kuri yra viena iš geriausių API, galite rasti rinkoje, yra laisvai prieinama, kuri padėjo valdyti daugelį „blockchain“ programų ekosistemoje. Tai mums padeda bendruomenei augti kaip visumai.

4 klausimas: kokius pasiekimus coingecko pasiekė atliekant tyrimus ir plėtrą? @bobbyong @tmLeeLtm

A4: Mes ilgai skelbėme savo ketvirčio ataskaitas. Pirmą kartą tai darėme 2017 m. Peržiūrėkite naujausią 2020 m. Q1 ataskaitą čia – https://landing.coingecko.com/q1-2020-report/

Q5. Kokius mokesčius Coingecko ima už monetų sąrašą? Q2. Kaip „coingecko“ API yra geresnė, palyginti su CMC, „cryptoranks“, kokių tipų papildomų funkcijų gausime iš „coingecko“?

A5: už monetų sąrašą „CoinGecko“ nėra imamas mokestis.

„CoinGecko“ API turi pačią išsamiausią monetų duomenų bazę – galite gauti įvairiausių mažų žetonų, įskaitant „DeFi“ žetonus, tokius kaip cDAI. Jį taip pat naudoja daugelis šalių, tokių kaip „Etherscan“, „Myetherwallet“, „Mycrypto“, „Trezor“ ir daugelis kitų. Maža to, mūsų API yra nemokama! Sužinokite daugiau čia: coingecko.com/api

6 klausimas: kas yra „Coingecko“ pasitikėjimo balas? Nuo ko tai priklauso?

A6: „CoinGecko Trust Score“ yra mišri formulė, sujungianti biržos likvidumą, interneto srautą, API balą, kad būtų galima nustatyti, ar mainai yra realūs ir ar jie yra likvidūs. Jis sukurtas padėti mūsų vartotojams rasti geriausius ir likvidiausius mainus, kuriais prekiaujama ieškant monetų „coingecko“. Mes turime daug informacijos apie tai https://blog.coingecko.com/trust-score-explained/

7 klausimas: kokia yra jūsų kilmė ir kaip kilo mintis sukurti savo projektą?

A7: Mano išsilavinimas yra kompiuterių mokslas, o Bobby – ekonomikos. Abi mus tikrai domina bitkoinas ir „blockchain“, ir mes pamatėme duomenų kaupiklio spragą, kurią reikia užpildyti. Užuot laukę, kol kas nors tai padarys, nusprendėme, kad turėtume jį nušauti!

8 klausimas: koks jūsų planas 2020 m?

A8: Mes daug ką suplanavome 2020 m. Dabar negalime visko atskleisti, bet jau daug ką padarėme. Mes pristatėme savo „CoinGecko“ parduotuvę, „CoinGecko Podcast“, „CoinGecko Virtual Meetup“, „CoinGecko Q1“ ataskaitą, „CoinGecko Earn“, „How to DeFi“ knygą. Visa tai – vos per 3,5 mėnesio per metus. Per likusius metų mėnesius pristatysime daugiau dalykų, todėl sekite naujienas!

9 klausimas: ar ketinate pabrėžti kai kurias kriptografijas kaip „Gecko rekomenduojamas monetas“? Kaip žinote, dauguma žmonių yra nauji šifravimo srityje, ir jei galėtumėte pateikti papildomos informacijos apie tai, kurios monetos bus karštos per ateinantį mėnesį / metus, tai bus naudinga vartotojams.

A9: Tai yra įdomi idėja, bet tai, ką turime atidžiai suplanuoti. Šiuo metu tokių planų neturime, nes manome, kad vartotojai turi mokytis patys ir sužinoti, kokia yra kiekvienos monetos pirkimo nauda. Mes teikiame mokomąją medžiagą, o vartotojai mokosi ir renkasi patys.

10 klausimas: kokias problemas matote šiais laikais „blockchain“ pramonėje ir kaip jūsų projektas siekia išspręsti šias problemas?

A10: Kai kurios problemos, su kuriomis susiduriame kasdien, būtų duomenų vientisumas. Yra daugybė duomenų taškų, tokių kaip padidinta apimtis, padidinta tiekimo deklaracija ir kt., O mūsų komanda labai sunkiai dirba, kad sukurtų sistemą ir sukurtų funkcijas šioms problemoms spręsti..

Kai kuriuos iš jų galite matyti naudodami „Trust Score“ ir išskleidžiamąjį meniu, kur mes gauname tiekimą skaidrumui užtikrinti.

Išskyrus tai, apskritai erdvė visada keičiasi su naujais produktais. Vienas iš pavyzdžių yra tokios išvestinės finansinės priemonės kaip „Perpetual“ ir „Futures“ sutartys. Mes niekada nesitikime indeksuoti šios informacijos, o dabar tai darome.

Tada yra „DeFi“, skolinimas ir kt., Visada pateikiami nauji odai, ir mes turime rasti būdą, kaip apie tai šviesti bendruomenę ir juos indeksuoti.

11 klausimas: koks yra „coingecko“ ir „OKEx“ ryšys?

A11: Mes bendradarbiaujame daugybėje tokių dalykų kaip ši AMA, taip pat „OKEx“ yra „CoinGecko“ reklamuotojas

12 klausimas: ar „CoinGecko“ yra gera vieta naujiems kriptografijos pasaulio žmonėms apie tai sužinoti & kad jiems būtų patogiau naudotis technologijomis & ekosistema? Jei taip, ką „CoinGecko“ siūlo naujokams šifruoti? Jei ne tiek daug, ar planuojate padaryti savo platformą geresne vieno langelio principu naujiems vartotojams įtraukti?

A12: Mes stengiamės tai pagerinti. Mūsų „How to DeFi“ knyga yra pirmasis žingsnis, kuris, tikimės, padarys „blockchain“ technologiją labiau prieinamą pradedantiesiems. Sekite naujienas, kai ateinančiais mėnesiais rengsime daugiau planų &# 128522;

13 klausimas. Ar galite papasakoti, kaip „CoinGecko“ nustatys teisingą biržos likvidumo informaciją & Monetų tūris? „Coingecko“ sistema neįtraukia „How Wash Trading“ / „Fake Volume“?

A13: Mūsų požiūris į šios problemos sprendimą yra pasitikėjimo balo įvedimas. Pavyzdžiui, vietoj to, kad reitinguotume mainus pagal tam tikrą žetoną pagal tūrį, mes tai darome pagal savo sumaišytą formulę https://www.coingecko.com/en/coins/0x#markets

Jei jus domina gilesni duomenys, taip pat galite pamatyti pavedimų knygos gylį ir skirtumą, kurie yra du pagrindiniai valiutos likvidumo požymiai. Tai mes naudojame apskaičiuodami pasitikėjimo balą.

Mes darome viską, kad padėtume vartotojams pereiti prie biržų, kurios, mūsų manymu, turi geriausią likvidumą, remiantis įvairia metrika

14 klausimas: ar „Ckingecko“ API yra prieinama tik piniginės kūrėjams? Ar aš galiu juo naudotis?

14 atsakymas: kiekvienas gali laisvai naudoti mūsų API adresu coingecko.com/api

15 klausimas: „Covid-19“ metu, kiek „CoinGecko“ projektų buvo paveikta ir kokias priemones reikėjo įveikti?

A15: Nors pasaulis sustoja, mums yra laimė ir toliau tęsti savo veiklą kaip įprasta, nes visi mūsų komandos nariai įpratę dirbti namuose. Per trumpą laiką sukryžiuoti pirštai turėtume sugebėti atitinkamai tęsti savo produktų kūrimą ir toliau palaikyti savo klientus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me