AMA apibendrinimas: pasidarykime techninį – „Ravencoin“ „OKEx“

Mes labai džiaugėmės turėdami galimybę pakviesti „Ravencoin“ pagrindinį kūrėją Troną Blacką prisijungti prie „Ask-Me-Anything“ (AMA) sesijos ir nuodugniai kalbėtis su mumis. Remdamasis išsamiu „Bitcoin“ protokolo kūrimu ir testavimu, „Ravencoin“ (RVN) siekia sukurti blokų grandinę, kuri būtų optimizuota, kad būtų galima sklandžiai perkelti turtą tiek fiziškai, tiek skaitmeniškai iš vieno turėtojo į kitą..

Čia galite perskaityti visko, ką aptarėme sesijos metu, santrauką! Ši AMA yra padalinta į dvi dalis, kur Tronas buvo paprašytas pasidalinti Ravencoin partneryste su mumis, o po to sekė tiesioginis Q&A mūsų grupėje.

1 sesija

1 klausimas: kokia yra jūsų kilmė ir kaip kilo mintis sukurti RVN projektą?

A1: Aš esu tik mažytė „Ravencoin“ dalis, ir yra keletas nuostabių kūrėjų (Jeremy, Marko, Cade‘o ir Corbino), kurie į „mainnet“ atnešė naujų galimybių. Pagrindinė idėja, kaip pritraukti turtą į bitkoinų išvestą „blockchain“ platformą, kilo Bruce’ui Fentonui, buvusiam „Bitcoin Foundation“ vykdomajam direktoriui, turinčiam viso gyvenimo patirtį tradiciniame finansų ir brokerių pasaulyje. „Medici Ventures“ leidžia kai kuriems savo kūrėjams prisidėti prie projekto. Man pasisekė, kad turėjau tinkamą išsilavinimą, padedantį įgyvendinti šį projektą. Turiu CS laipsnį, C ++ kodavimo įgūdžius, ekonomikos pagrindus, ankstyvą verslo sėkmę, dėstymo patirtį, MBA ir degančią aistrą kriptografinei erdvei ir kaip tai gali pakeisti pasaulį į gera.

Q2: Kodėl pavadinote projektą Raven? Ką Ravenas buvo sukurtas norint išspręsti? Koks yra verslo verslo modelis?

A2: Šis vardas kilo iš Bruce’o Fentono. Varnos yra sumanūs paukščiai, turintys turtingą istoriją. „Ravencoin“ leidžia lengvai sukurti ir perduoti savo turtą. Projekte nėra verslo modelio. Tai dovana pasauliui pagal Bitcoin dvasią. „Medici Ventures“ leido kai kuriems savo geriausiems kūrėjams skirti laiko ir pastangų projektui. „Medici Ventures“ turi užminuotą RVN, todėl tai gali būti naudinga.

3 klausimas: kam naudojami $ RVN žetonai? Kas suteikia jai vertės?

A3: Ačiū kad klausiate. RVN žetonai naudojami norint įsigyti jūsų žetoną „Ravencoin“ platformoje. Tie RVN yra sudeginti. RVN taip pat naudojamas skatinti kalnakasius ir apsaugoti grandinę. RVN taip pat naudojamas sandorio mokesčiams už RVN ar vartotojo sukurto turto perdavimą.

4 klausimas: Jūsų nuomone, kas yra nepakartojama "pardavimas" taškas arba geriausia Ravencoin savybė?

A4: Tai tarsi prašoma "kas yra tavo mėgstamiausias vaikas?", bet atsakymas į tai terapijoje vaikams nekainuoja tūkstančių, todėl duosiu šūvį. Geriausia „Ravencoin“ savybė, turinti netikėčiausių rezultatų, buvo jos susiejimas su IPFS. Iš pradžių tai buvo padaryta siekiant užtikrinti, kad metaduomenys apie prieigos raktą nepasimestų, kaip kad yra kitose platformose, pvz., „Sandorio šalis“. Ryšys su IPFS buvo išplėstas įtraukiant pranešimus ir atmintines. Dabar prie kiekvienos operacijos galite įtraukti informaciją, net PDF failą ar vaizdo įrašą. Tai yra galinga, ir aš nekantrauju pamatyti, kaip jis bus naudojamas.

5 klausimas: kokie yra „Ravencoin“ naudojimo turto ženklinimui pranašumai, palyginti su kitais „blockchain“ protokolais?

A5: Nuo ko pradėti? Pirma, metaduomenys apie prieigos raktą gali būti įrašomi per IPFS, todėl visi žino, ką simbolis reiškia. Antra, atpažinimo ženklas turi unikalų pavadinimą, kuris gali padėti užkirsti kelią padirbtiems žetonams tuo pačiu pavadinimu ir suteikia žmonėms suprantamą prieigos raktą, kuris yra ne tik 40 simbolių šešiakampis (ERC-20). Yra tokių išteklių tyrinėtojai kaip https://ravencoin.asset-explorer.com (https://ravencoin.asset-explorer.com/) ir https://www.mangofarmassets.com/assetviewer (https: // www .mangofarmassets.com / assetviewer). Tokios piniginės kaip „RVN Wallet“, „MangoFarms Wallet“ ir „Zelcore“ piniginė palaiko „Ravencoin“ išteklius.

6 klausimas: ar būdamas visiškai bendruomenės valdomas „blockchain“ yra savų trūkumų, susijusių su rvn? Žinote, savanoriškumas nereiškia jokios rinkodaros ar teisinės komandos.

A6: Taip, jis turi trūkumų, tačiau nauda yra daug didesnė už trūkumus. Žmonės nusprendžia naudoti tik technologijas. „Ravencoin“ pritraukė tinkamų rūšių žmonių, įskaitant paaukotą teisinę pagalbą, kai jos prireikė. Rinkodaros biudžeto trūkumas lėtina supratimą. Kai kuriais atžvilgiais tai yra gerai, nes RVN paklausa nėra priklausoma nuo paaukštinimo. Kiti projektai nustoja reklamuoti arba baigiasi rinkodaros lėšos, jiems gresia pavojus. Ravencoinas tiesiog auga lėtai ir stabiliai, kai daugiau žmonių sužino apie jo egzistavimą. Laikykite save laimingu, kad apie Ravencoin sužinojote anksti.

7 klausimas: ar tai yra obuolys prie obuolio, jei sakau, kad ravencoinas sutrikdys Wall Street, kaip ir Bitcoin sutrikdo centrinę bankininkystę?

A7: „Ravencoin“ padės parodyti, kaip ženklinimas gali pagerinti kapitalo formavimąsi. Kiti gali pasinaudoti šiomis naujomis priemonėmis, technologijomis ir funkcijomis. Pirmiausia tai gali atsitikti kitose šalyse, išskyrus JAV. Pažvelkite į „Blockbuster Video“ (buvęs vaizdo įrašų nuomos lyderis) ir „Netflix“ (dabartinis vaizdo transliacijos lyderis) istoriją, kad sužinotumėte, kas gali nutikti ateityje. Ar Volstritas yra naujas „BlockBuster“ vaizdo įrašas? Matau panašius arogancijos modelius, bet parodys tik laikas.

8 klausimas: kaip „Ravencoin“ gins hashrate platinimą (algo klausimas), jei šioje platformoje yra išleisti svarbūs vertybiniai popieriai (dvigubo išpuolio ataka)?

A8: „Ravencoin“ neatnaujina po 60 blokų, o tai padeda išvengti dvigubų išlaidų išpuolių – funkcija vadinama NLR. Be to, reikia žinoti, kad daugeliu atvejų žetonus išperka emitentas, o tai pašalina paskatą dvigubai išlaidauti. Tarkime, kad žetonas yra nekilnojamojo turto dalis. Nekilnojamojo turto jurisdikcijos įstatymai būtų taikomi išperkant dividendus ir tt laukiant tyrimo. Pastaba: įprasto turto (prasidedančio ne nuo $) negalima įšaldyti, tačiau žetono išdavėjas turėtų nurodyti, kaip tvarkomas išpirkimas.

9 klausimas: kaip veikia RVN? Kokią problemą išsprendė RVN? Kaip veikia „Tokenomics“?

A9: RVN veikia kaip BTC, nes tai yra kodinė BTC šakutė.

RVN leidžia jums sukurti savo žetonus greičiau nei per minutę. Tai lengva!!!

Norint sukurti savo prieigos raktą, reikia RVN. 500 RVN sudegė, kad būtų sukurtas pagrindinis turtas su unikaliu pavadinimu. 100 RVN sudeginamas, kad būtų sukurtas antrinis turtas (pagal pagrindinį turtą). 5 RVN įrašomas siekiant sukurti unikalų turtą (NFT). 1000 RVN sudegė, kad būtų kvalifikacija. 1500 RVN sudegė, kad sukurtų ribotą turtą su specialiomis supervalstybėmis. 0,1 RVN sudegė, kad prie Ravencoin adreso būtų pritvirtinta žyma. Turtui perduoti naudojamas nedidelis RVN kiekis, tačiau jis nesudeginamas.

10 klausimas. Sauga ir saugumas visada yra svarbiausi dalykai. Taigi, koks yra „RavenCoin“ saugumo mechanizmas, užtikrinantis, kad vartotojo turtas netaps įsilaužėlių taikiniu?

A10: Ravencoin turi stiprų kalnakasių tinklą. Didžioji dalis originalaus kodo yra iš „Bitcoin“, kuris tikriausiai yra labiausiai patikrintas kodas pasaulyje. Mes padarėme klaidą, kad tikimės rasti trūkumų prieš išleidimą į mainnet. Visa tai pasakius, nėra jokių garantijų, nes tai tik nemokamas šaltinis, kurį žmonės nusprendžia paleisti. Jei jums reikia patikinimo, turėtumėte užsakyti kodo auditą. „Ravencoin“ kompanijos nėra, yra tik „GitHub“ saugykla ir daug aistringų rėmėjų.

11 klausimas. Šiuo metu dauguma investuotojų RVN per trumpą laiką sutelkia dėmesį į žetono kainą, o ne į tikrąją projekto vertę. Ar galėtumėte papasakoti apie investuotojo motyvaciją ir pranašumus RVN ilgalaikėje perspektyvoje?

A11: Negaliu kalbėti apie atskirų investuotojų motyvus. RVN yra puikus ženklas, turintis gerą likvidumą. RVN naudojamas skatinti kalnakasius ir padėti apsaugoti „Ravencoin“ turto platformą, todėl jis turi naudojimo atvejį. RVN gali būti vertės saugykla ir vidutinė mainų priemonė. Vienas iš mano mėgstamiausių dalykų apie „Ravencoin“ yra tas, kad jį klasifikuoti yra keblu, nes jį galima naudoti labai daug. Man patinka matyti, kaip žmonės kuria naudodamiesi šia technologijų platforma. Ravencoin leidžia naujus dalykus.

12 klausimas: kas yra jūsų konkurentai ir kaip ketinate klestėti tarp jų?

A12: Tai gali skambėti keistai, bet nematau alternatyvių kriptografinių technologijų kaip konkurentų. Kriptografijos erdvė yra mažytė, palyginti su senosiomis sistemomis, kurias turėjome per pastaruosius penkiasdešimt metų, todėl į kiekvieną projektą žvelgiu kaip į būdą pritraukti naujų žmonių į kriptoekosistemą. Jei pridėsime vertės, savybių ir galimybių, tada daugiau žmonių sužinos apie „Ravencoin“ platformą ir tai, ką ji gali jiems padaryti. „ERC-20“ išmanioji sutartis yra alternatyvi turto išleidimo galimybė, tačiau „Ravencoin“ yra daug geresnė daugeliui atvejų, todėl reikia daugiau išsilavinimo.

13 klausimas: koks yra „Raven“ žetono unikalumas? Kodėl investuotojai (taip pat ir aš) turėtų investuoti į „Raven“?

A13: Ravencoin yra platforma. Turėtumėte įvertinti „Ravencoin“ platformos galimybes ir paklausti savęs, ar ji bus naudojama ir ar ji prideda pridėtinės vertės, palyginti su kitomis platformomis, tokiomis kaip ETH, EOS ar TEZOS. Užuomina: taip. Stengiuosi neteikti investavimo patarimų, todėl atlikite savo tyrimus.

Pradėkite čia: https://ravencoin.org (https://ravencoin.org/) ir čia: https://medium.com/@tronblack (https://medium.com/@tronblack)

14 klausimas. Kokius planus planuojate išplėsti, ar šiuo metu orientuojatės tik į rinką? Arba sutelkti dėmesį į klientų ir vartotojų ar partnerystės kūrimą ir plėtrą ar pritraukimą? Ar galite tai paaiškinti?

A14: Ravencoin jau yra pasaulinis reiškinys. Pietų Korėja jau kurį laiką yra Ravencoin, ir aš turėjau galimybę kalbėti Pietų Korėjos Ravencoin susitikime, kuris užpildė meno salę laukiančiųjų sąrašu. Dėl „OKEx“ tas supratimas išsiplės ir į Kiniją. Mūsų tikslas yra kurti ir mokyti apie Ravencoin. Nėra rinkodaros biudžeto ir mes nesurinkome lėšų. Kol kas sėkmė buvo visiškai organiška, o „Ravencoin“ turi geriausią bendruomenę iš bet kurios monetos.

15 klausimas. Kokios jūsų vilties ateityje bus „OKEx“ $ RVN sąraše?

A15: Tikiuosi, kad „$ RVN“ sąrašas padidins Ravencoin žinomumą naujose pasaulio vietose. Projektas yra pajėgesnis, nei žino dauguma žmonių, ir kadangi jis buvo pradėtas nerenkant lėšų, nėra rinkodaros biudžeto. Protingi žmonės turi išsiaiškinti, ką gali padaryti „Ravencoin“, ir naudoti šią technologiją naujoms įmonėms ir naujiems projektams kurti.

2 sesija

1 klausimas: kodėl „Ravencoin“ reikia 2 turto tyrinėtojų ir daryti kitaip??

A1: Yra daugybė būdų, kaip pažvelgti į turtą. Tikimės, kad yra daug daugiau tyrinėtojų. Kaip ir dešimtys „blockchain“ tyrinėtojų, skirtų BTC, tikriausiai bus daug daugiau būdų pažvelgti į „Ravencoin“ turto sandorius.

2 klausimas. Projekto techninė raida ne visada gali atsispindėti jo simbolio kainoje. Ar „Ravencoin“ turi strategiją išlaikyti ar padidinti RVN žetono kainą?

A2: Aš sutinku. Ir manau, kad tai ypač pasakytina apie Ravencoin. Tikroji vertė gali neatspindėti trumpuoju laikotarpiu. „Ravencoin“ projektas nėra įmonė. Tai užtruks. Nėra rinkodaros departamento ar biudžeto, tačiau per tokius renginius kaip tinklalaidės, tinklaraščiai ir nauji projektai, pastatyti ant Ravencoin, manau, kad vertė galiausiai atsispindės.

3 klausimas. Ar galite pateikti rimtų priežasčių, kodėl žmonėms reikia pirkti RVN žetonus, tuo tarpu kai šimtai projektų žlugo ir bankrutavo ar net kūrėjai laidavo, kai surenka milijonus ir milijardus lėšų?

A3: Daugelis sudegė beprotiškame 2017 m. ICO etape. Ravencoin nedalyvavo. Ravencoin yra technologija ir aistringa bendruomenė. Jei rytoj pateksiu į autobusą (dangaus neduok), projektas bus tęsiamas, nes jis yra nemokamas, atviro kodo ir jį gali tęsti, prisidėti ar naudoti, arba nukopijuoti. Ravencoinas negali bankrutuoti. Tai kodas, jis nesiskolina, neturi skolų. Kai kuriems pagrindiniams kūrėjams, įskaitant ir mane, leidžiama dirbti su projektu dirbant „Medici Ventures“. Tai puikus susitarimas.

4 klausimas: kaip „Ravencoin“ vertina vartotojų bendruomenės svarbą? Ar artimiausiu metu „RAVEN“ turi specialių planų pritraukti ir plėsti bendruomenę ?

A4: Ravencoin bendruomenė yra svarbiausia ir vertingiausia projekto dalis. Jau yra kodai, bet ne aistringos, paslaugios ir atsidavusios bendruomenės klonai. Kviečiame jus tapti jos dalimi ir padėti ją išplėsti Azijoje.

5 klausimas: RVN yra įstatymų reikalavimus atitinkantis turto ženklinimo projektas JAV. Tai reiškia, kad RVN protokole išleistas turtas yra gerai su JAV valdžios institucijomis?

A5: „Ravencoin“ teikia funkcijas, kurios padeda JAV emitentams išlikti teisėtiems pagal galiojančias JAV taisykles. Aš rašiau apie tai, kaip tai galima padaryti, bet aš visada rekomenduočiau, kad jūsų planus peržiūrėtų kompetentingas advokatas. JAV taisyklės yra sudėtingos ir skirtingos epochos.

6 klausimas: „Ravencoin“ visada ieško išskirtinių partnerių, o vartotojai nuolat auga. Ar galėtumėte pasidalinti su mumis, kokia yra šio augimo tempo paslaptis?

A6: Gyvybinga ir svetinga bendruomenė. Technologija, sprendžianti tikras tokenizacijos problemas. Lengva naudoti, todėl visi gali dalyvauti. Nepaleidžiama kaip ICO, todėl ji yra teisinga visiems.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me