AMA apibendrinimas: pakartotinis šifravimo rinkos per COVID-19 protrūkį su „Crypto Joker“

Gegužės 8 d. Mes buvome be galo susijaudinę, kai įvyko „Crypto Joker“, skirtas „Ask-Me-Anything“ (AMA) diskusijai apie sudėtingus kriptografijos rinkos ir vyraujančio koronaviruso protrūkio santykius..

Turėdamas daugiau nei 140 000 „YouTube“ prenumeratorių, „Crypto Joker“ apžvelgia su kriptovaliuta susijusius dalykus, pradedant ICO / STO ir baigiant kriptografinių bendrovių apklausomis, kad galėtum žvilgtelėti į jų operacijas. Kripto „Joker“ kripto erdvėje aktyviai veikia nuo 2015 m. Ir yra susijęs su daugiau nei 100 kripto projektų peržiūra.

Ši AMA yra padalinta į dvi dalis, kur „Crypto Joker“ buvo paprašyta pasidalinti savo nuomone apie dabartinę šifravimo rinką, o po jos – aistringas tiesioginis Q&A mūsų grupėje.

1 skyrius:

Klausimas1. „Coco @ OKex“: Pradėkime nuo klausimo, susijusio su naujausia aktualia tema, kuria nerimauja daugelis. Ką manote apie kriptografinių rinkų judėjimą kartu su pasaulio akcijų rinkomis šiuo laikotarpiu?

Kripto Joker: Taigi, kalbant apie kriptografijos rinką, sekančią akcijų rinką, pastebėjau, kad tradicinė turto klasė, tokia kaip S&P 500 ir Dową Jonesą COVID-19 paveikė labai rimtai, palyginti su kriptografijos rinka. Jei laikote BTC, palyginti su asmeniu, turinčiu indeksą, fondus ar bet ką, kas susiję su akcijų rinka, akcijų vietos turėtojo nuostoliai būtų daug didesni. Tai yra juokinga, nes akcijos laikomos saugiomis nuo BTC, tačiau kai ateina COVID-19 pandemija ir pamatėte, kad viskas yra atsargų erdvėje. Tiesą sakant, BTC kurį laiką užstrigo, bet dabar jis netgi kyla, palyginti su ankstesniu kainų lygiu prieš COVID-19. Manau, kad BTC yra saugi investicija, kai viskas mažėja.

Q2. „Coco @ OKex“: Gerai, antrasis „Twitter“ pateiktas klausimas yra toks: COVID-19 protrūkis neturėjo žalingo poveikio kriptografijos rinkoms, atsižvelgiant į jo padarytą žalą pasaulio rinkoms ir šalims. Kaip manote, kokia yra to priežastis?

Kripto Joker: Taip tiksliai. Jei prisimenate 2016-uosius ar 2015-uosius metus, žmonės BTC laiko saugiu dangaus turtu, o tai reiškia, kai ekonomika ir viskas krinta, o kriptografija yra jūsų saugi investicija. Po to koreliacija tarp kriptografijos ir ekonomikos kažkaip pasikeitė ir negalėtume sakyti, kad kai ekonomika smuks, kriptografija augs. Bet aš pastebėjau, kad vykstantis COVID-19 tikrai padeda kriptografijai atgauti reputaciją ir priverčia žmones galvoti, kad kriptografija yra saugus dangaus turtas, pavyzdžiui, auksas, kaip apsidraudimo investicija į akcijų rinką ir ekonomiką. Žmonės dabar galvoja, kad kriptografija yra saugus turtas, kad net ekonomika krinta, o kriptografija vis dar kyla arba bent jau lieka plokščia, taigi kriptografijos investuotojas nei uždirba daug pinigų, nei praranda pinigus, palyginti su kai kuriais investuotojais, kurie praranda visą gyvenimą akcijų rinkoje. Pavyzdžiui, daugelis didelių kompanijų, ypač kai kurių aviakompanijų akcijų vertė per COVID-19 pandemiją sumažėjo apie 70%, ir daugelis į tai investavo visą savo santaupą..

Klausimas3. „Coco @ OKex“: Taip. Neabejotinai COVID-19 pandemija atnešė reputaciją šifravimo rinkoje, kai fiatas spausdino iš oro. Kaip žinome, kovo mėnesį kelis kartus buvo suaktyvintas biržos pertraukiklis, paveiktas COVID-19 pandemijos. 3 klausimas yra toks: esant dabartinei koronaviruso ligos padėčiai, pasaulio ekonomika yra labai nestabili, tad ką manote apie kriptovaliutų rinkos perspektyvas ateityje?

Kripto Joker: Artimiausiu metu matau labai ryškias kriptovaliutos perspektyvas. Pažvelgus į tai, kur dabar esame, visas pasaulis juda „blockchain“ technologijos link. Manau, kad tai tik bulių bėgimo pradžia, nes „covid 19“ iš tikrųjų parodė, kokia kriptografija yra patikima tuo metu, kai ekonomika žlunga. Manau, kad šifravimo mišinys, įgijęs saugaus prieglobsčio turto reputaciją kartu su mumis, einant link „blockchain“ technologijos, rodo šviesią ateitį.

Klausimas4. „Coco @ OKex“: Taip, „blockchain“ technologiją šiais laikais priėmė daugybė puikių kompanijų. Čia kyla 4 klausimas: Kai COVID 19 tampa visuotine problema, kai kurie investuotojai, ketinantys investuoti į kriptovaliutos projektus, jau turi problemų su susitikimais su projekto savininkais, norėdami diskutuoti ir planuoti „vienas vienas“ ir ar vaizdo skambučiai yra pakankami šiam triukui atlikti? ir jei ne, kokių priemonių gali būti imtasi, kad viskas vyktų taip, kaip planuota ir kad ši pandemija nebūtų paveikta?

Kripto Joker: Vaikinai, aš tai sakiau kartą ir dar kartą. Skaidrumas šioje erdvėje yra VISKAS. jei projekto savininkai nerodo savo veido, jei jie nenori dalyvauti vaizdo skambutyje, NEGALIMA INVESTUOTI. Pirmas dalykas, kurį galite padaryti kaip investuotojas, yra deramas patikrinimas. Patikrinkite viską, ką sako projekto savininkas, ir visada atlikite savo tyrimus, ką jums sako. Net ir pandemijos metu naudojant šiuolaikines technologijas labai lengva būti skaidriu masteliu, „Google Hangout“ ir pan. Tikrasis generalinis direktorius ir įkūrėjas visada susisieks su visais investuotojais kiekviename žingsnyje, užuot gavę lėšų ir palikę , tai taip pat taikoma mano erdvei, „YouTube“ erdvei. Tiems iš jūsų, kurie yra susipažinę su kriptografiniais „YouTubeouteriais“, didžiausi kosminiai kosminiai kompiuteriai šiuo metu yra kitoje kriptografijoje. To priežastis yra ta, kad jie siūlo VISĄ skaidrumą. Visada rodykite savo veidą ir palaikykite ryšį su savo gerbėjais kasdien. (Išsiųsta nuoroda: https://www.youtube.com/channel/UC3d5XyOZR2-HQOL8O5uS7Hg ) Skaidrumas yra VISKAS.

Klausimas5. „Coco @ OKex“: Taip. Tai svarbus mūsų svečio priminimas, kuris yra DYOR = Atlikite savo tyrimus prieš investuodami į ką nors. 5 klausimas yra apie dabartinį kripto rinkos susirūpinimą: „Covid-19“ protrūkis daro didelę įtaką finansinei padėčiai, ar manote, kad tai yra kliūtis naujam kapitalui į kriptografijos rinką?

Kripto Joker: Žinoma. Galima pažvelgti į abi puses. viena vertus, daugybė žmonių buvo atleisti dėl kovotojo 19 protrūkio. Pagal tai, kurioje šalyje gyvenate, galite gauti valstybės kompensaciją, tačiau daugumoje šalių – ne. Taigi šioje rankoje daugybė žmonių turi mažiau pinigų investuoti. Kita vertus, užuot turėję pinigų, sėdėkite ten ir nieko nedarykite už jus. Jūs galite padėti savo situacijai investuodami į kriptografijos rinką ir uždirbdami sau pasyvias pajamas, kad tikrai padėtumėte jums esant reikalui..

Klausimas6. „Coco @ OKex“: Taip, mes manome, kad pasyvios pajamos yra svarbios daugumai, kai dėl COVID-19 pandemijos didėja bedarbių lygis. Esu įsitikinęs, kad visi čia esantys naujokai, ypač grupės naujokai, susidomės klausimu Nr. 6: Kaip garsioji „cryptto Youtuber“, kokia patirtimi ir patirtimi galite pasidalinti su naujokais kriptografijos rinkoje?

Kripto Joker: Ši rūšis grįžta prie jūsų pačių tyrimų. Būdamas šioje erdvėje ilgą laiką ir matydamas, kaip ateina ir eina tūkstančiai projektų, pastebėjau, kad daugelis naujokų veržiasi patekti į kriptografijos rinką, užuot lėtėję, sužinoję apie „btc“ ir „blockchain“ technologijas, atlikdami savo tyrimus įvertindamas skaidrumą ir investuodamas. Atminkite, kad vaikinai, investuojantys, turėtų būti jūsų paskutinis žingsnis, o ne pirmas.

Klausimas7. „Coco @ OKex“: Gerai, klausime Nr. 7 vartotojas paklausė: „Dėl tokių„ OKEX “prekybininkų, kaip aš, manau, kokios yra priežastys, dėl kurių, jūsų manymu, turėčiau prekiauti„ $ OKEx “, o ne kitomis biržomis, kurios taip pat bus visų paleidimo žetonų sąrašas“

Kripto Joker: Kalbėdamas už save, laikui bėgant naudojau daugybę mainų ir „OKEX“ tikrai yra mano mėgstamiausia. Pirma, „OKEx“ dydis yra tai, kad tai yra viena didžiausių biržų, tik parodo, kokia puiki jų reputacija ir patikimumas. Jokie mainai negali patekti į šią pusę, nebūdami geriausi to, ką jie daro. Jie turi platų asortimentą produktų, palaikančių prekybą neatidėliotinais ir išvestiniais finansiniais instrumentais, ant grandininių piniginių ir pan. Taip pat turi vieną iš geriausių saugumo technologijų, kuri man yra labai svarbi.

Klausimas8. „Coco @ OKex“: Mums malonu tai išgirsti iš jūsų. Šis klausimas yra klausimas apie nuostabų kripto įtakotoją, kaip jūs. 8 klausimas: "Kokius planuojate šviesti ir didinti sąmoningumą kripto bendruomenėje, kad daugiau žmonių suprastų, kaip naudotis kriptovaliutų platforma, jos technologijomis ir priėmimu?"

Kripto Joker: toliau kurkite vaizdo įrašus. Šiuo metu aš darau tik apžvalgos vaizdo įrašus apie įvairius projektus ir stengiuosi šviesti savo abonentus, tačiau artimiausiu metu planuoju „YouTube“ rengti išsamius edukacinius kursus įvairiomis kriptografijos temomis, o ne tik susieti juos su projektu. Būk tam pasiruošęs !! 🙂

Klausimas9. „Coco @ OKex“: Oho! tai puiki žinia iš jūsų! Tikimės netrukus sužinoti daugiau apie tai. Tada klausimas Nr. 9- "Kaip kriptovaliutos rinka artėjant pandemijai?"

Kripto Joker: Tai daro nuostabų !! žinoma, kai kurie iš jų yra susiję su perpus sumažėjusiu BTK, tačiau likusi dalis yra susijusi su saugaus prieglobsčio turtu. Jei palyginsite kriptovaliutų rinką dabar su bet kuria kita rinka (nekilnojamasis turtas, akcijos ir kt.), Tai nuo pandemijos sekėsi geriausiai. Tai rodo, koks stiprus ir patikimas yra btc, ir nekantrauju, kol jis nukris į mėnulį!!!

Klausimas10. „Coco @ OKex“: Taip, šifravimo rinka yra nuostabi, palyginti su pagrindinėmis turto rūšimis. Ir galiausiai paskutinis „Twitter“ vartotojo klausimas. "Taip Daugelis žmonių nerimauja dėl esamos padėties, kai pandemija COVID-19 praranda darbą dėl masinių vyriausybės atleidimų. Kai kurie žmonės pasirenka ilgalaikį investavimą į kriptografijos pasaulį, nes mano, kad šioje situacijoje visi rinkos mainai ir monetos patiria drastišką nuosmukį. Pradėkite taupyti ateičiai pirkdami kriptografiją žemomis kainomis, kai susidaro dabartinė situacija. Kaip manote, kaip pakanka, kad būtų pateiktas sprendimas? Kaip būtų su kriptografijos kainomis ateityje? Nes mes tiesiog nežinome, kada baigsis pandemija COVID-19. Ar ilgai investuoti į kriptografiją yra pakankamai efektyvu ir verta žemai visuomenei ir žmonėms, kurie turi daugiau turto, už kurį stato ir investuoja į kriptografiją?"

Kripto Joker: 10000%. Ypač žemos visuomenės žmonėms. Ši pandemija parodė, kad investuoti į kriptografiją yra saugu, todėl tai suteikia jums dar daugiau priežasčių. Žinoma, bus trumpalaikių svyravimų, taigi, jei esate kažkas, kuriam reikia pinigų per trumpą laiką, neturėtumėte į tai įtraukti viso savo gyvenimo .. nes jei jums reikia pinigų per trumpą laiką, nežinote, kokia yra btc bus, taigi, jei esate toje kategorijoje, investuokite tik tai, ką galite sau leisti prarasti. Nors jei esate labiau ilgalaikis investuotojas, tai puikus laikas pirkti ir stebėti, kaip auga jūsų turtas

2 sesija:

1 klausimas: Aš esu naujas investuotojas kriptografiniame pasaulyje, ką turėčiau daryti?

Kripto Joker: Prieš ką nors darydami, tikrai mokykite save apie BTC ir pagrindinę „blockchain“ technologiją. Kai tai padarysite ir pamatysite jame TIKSLĄ, o ne tik norėsite patekti į pelną, tada tuo metu pamatykite, ką jūs domitės kriptografija, o jūsų interesai yra sunkiausi ir investuokite. Galite naudoti mano kanalą, kad sužinotumėte apie įvairius projektus (atsiųsta nuoroda: https://www.youtube.com/channel/UCKQHUlMFSAyeAItF5auC04w )

2 klausimas: Tarkime, kad COVID-19 išlieka metais ilgiau, ar tai vertinate kaip grėsmę kriptografijai?

Kripto Joker: Manau, kad tai bus gerai kriptografijai. Jei „covid 19“ truks metus ilgiau, kitos turto klasės bus visiškai sunaikintos, todėl investuotojai ištrauks savo pinigus iš tų turto klasių ir investuos į kriptografiją. Tiesiog pažiūrėkite, kaip per šį mėnesį sekėsi btc ir paklauskite savęs, ar tikrai norite, kad tai pasibaigtų;)

3 klausimas: Kodėl naudojatės centralizuota „YouTube“, kodėl gi ne tam, kad pamatytumėte „blockchain“ principą?

Kripto Joker: „Youtube“ yra daug daugiau turinio, kiekvienoje temoje, kurią galite sugalvoti, yra 1000 vaizdo įrašų .. laikui bėgant, kai „Steem“ įgauna daugiau populiarumo, tai gali būti galimybė, nes esate teisus, tai yra „blockchain“

4 klausimas: Gal „Covid 19“ situacija komandai yra labai sunki. Tačiau ar nėra kitų įtakų, turinčių tiesioginę įtaką projekto plėtrai, ypač siekiant išlaikyti sandorių paslaugų misiją. Ar yra kokių nors prisitaikymo priemonių, kurias turi atlikti įmonės, kad atrodytų, jog BTC veikia kaip?

Kripto Joker: „Covid 19“ labiausiai veikia fizinį verslą, aviakompaniją, restoranų pramonę, viešbučių verslą. Kadangi daugelis šių šifravimo projektų yra internete ir pagrįsti pagrindine technologija, jie nėra taip įgyvendinami

5 klausimas: Į daugelį mainų buvo įsilaužta, nors jie ir turi aukštą saugumo lygį. tai viskas, ką nerimauju dėl Covid-19 pandemijos.

Kripto Joker: Daugelis projektų sako, kad jie turi aukštą saugumo lygį .. nors taip nėra. Turite atlikti kruopštų patikrinimą ir pamatyti, kokio tipo apsaugą jie naudoja. Aš nemačiau tokio didelio ir saugaus mainų, kaip įsilaužta į OKEX

6 klausimas: Panaikinus šifravimo draudimą, atrodo, kad Indija yra potenciali rinka, turinti daugiau nei 1 milijardą gyventojų, šis pyrago gabalas yra niūrus ir saldus. Kaip „OKEx“ sutelks dėmesį į savo verslo plėtrą šioje rinkoje, o „WazirX“ ir „Binance“ tik pradės 50 mln. Dolerių fondą „Blockchain for Covid – 19“?

Kripto Joker: Tai tikrai klausimas „OKEX“, nes jie yra vieni aktyviausių mainų diegiant naujas idėjas ir produktus, tikiu, kad jų laukia didžiulė plėtra

Q # 7: Esant blogai „Covid-19“ epidemijos padėčiai, visi kriptovaliutų projektai buvo labai paveikti. Kaip manote, kuri iniciatyva bus puikus sprendimas?

Kripto Joker: Nors visi jie buvo stipriai paveikti, daugelis jų buvo paveikti labiau nei kiti. Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, yra suskirstyti skirtingus šifravimo projektus pagal sektorius ir sutelkti dėmesį į tuos, kurie nebuvo įgyvendinti per daug, tačiau kaina labai sumažėjo. Tai rodo didžiulę pirkimo galimybę, nes tai rodo per didelę reakciją.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me