AMA apibendrinimas: „DEAPcoin“ ir „OKEx Jumpstart“ – dar kartą apsilankykite kartu su DEA generaliniu direktoriumi Naohito Yoshida

Norėdami daugiau sužinoti apie skaitmeninį meną „blockchain“ tinkle, mes džiaugėmės praėjusią savaitę Naohito Yoshida, „Digital Entertainment Asset“ (DEA) generaliniu direktoriumi! Jo bendros įžvalgos apie pramonę ir projekto vystymo idėjas su mūsų bendruomene atnešė sėkmingą „Klausk manęs-nieko“ (AMA) sesiją..

„PlayMining“ yra nauja platforma, naudojanti „blockchain“ technologiją, kurią pradėjo DEA. Platforma leidžia vartotojams uždirbti DEAPcoin žaidžiant žaidimus ir skaitant komiksus, kuo daugiau žaidimų turinio žaidžia vartotojai, tuo daugiau uždirba žetonų. Perskaitykite žemiau, kad sužinotumėte nuostabią šio projekto istoriją.

Ši AMA yra padalinta į dvi dalis, kur Naohito buvo paprašyta pasidalinti, kaip „DEAPcoin“ paleidimas „OKEx Jumpstart“ atneš daugiau sėkmės projektui ir kodėl jis mano, kad DEAPcoin pritrauks naujus vartotojus tarp „Covid-19“ pandemijos, o po to – kaitri tiesioginė Q&A mūsų grupėje.

1 sesija

1 klausimas: kam naudojamas DEAPcoin? Koks DEAPcoin vaidmuo ekosistemoje?

A1: Pramogų platforma "„PlayMining“" yra ekonominė ir ekologinė platforma, kurioje vartotojai gali nusipirkti & prekybos rekvizitai („Digital Art: battle card for games“), rodomi žaidimuose ir komiksuose, naudojant DEAPcoin. DEAPcoiną galima uždirbti žaidžiant žaidimus ar žiūrint komiksus.

2 klausimas. Kodėl pasirinkote plėtoti savo verslą „blockchain“ tinkle, nes tai gana nauja pramonė?

A2: Manome, kad savo žetono išleidimas yra geriausias būdas įgyvendinti DEA projekto viziją. Siekiame pateikti precedento neturinčią ekosistemos ir pasaulio koncepciją, kurioje vartotojai galėtų užsidirbti pinigų (kriptovaliutų) mainais už žaidimus ir komiksų skaitymą. Norėdami tai pasiekti, mums reikia visiškai naujos asirų apyvartos sistemos kartu su paskirstytino turto šaltiniu. Naudojant esamas „fiat“ ir „kriptovaliutas“ bei stabilias monetas reiškia, kad norėdami pasiekti savo viziją turime atsižvelgti į jau egzistuojančius ekonominius mechanizmus. Bet mes manome, kad dėl mūsų vizijos unikalumo ir originalumo mūsų ekonominei sistemai sunku egzistuoti kartu su esamais ekonominiais modeliais..

3 klausimas: ar galite papasakoti motyvaciją ir naudą investuotojams laikyti DEAPcoin ilgalaikį? Ar turite kokių nors planų, susijusių su paklausos didinimu ir žetono trūkumu?

Iš daugelio platformos žaidimų kartu su „blockchain“ nedaugeliui gali pasisekti, tad kaip DEAcoin įtikins investuotojus ir vartotojus prisijungti prie DEAPcoin projekto?

A3: Lengvai suprantama paskata yra ta, kad vargu ar kaina kris. Dėl ERC-20 pobūdžio bendras išleistų DEAPmonetų skaičius nepadidės. Aš turiu galvoje, kad išleidimui buvo taikoma viršutinė riba. Taigi, kol mūsų unikalios ekonominės zonos rinkos kapitalizacija didės, teoriškai DEAPcoin vieneto kaina ir toliau augs. Iš esmės ekonominės zonos rinkos kapitalizacija yra lygi ten egzistuojančių skaitmeninio turto verčių sumai. Taigi, kol skaitmeninis turtas yra nuolat diegiamas / parduodamas ekonominėje zonoje, DEAPcoin vertė iš esmės didėja.

4 klausimas: koks yra jūsų prieigos rakto naudingumas? Koks yra jūsų svetainės konkurencinis pranašumas žaidžiant žaidimus ir skaitant komiksus? Ar yra pats didelis atlygis bendruomenei?

Prašau pasakyti priežastį, kodėl vartotojai ir investuotojai turėtų investuoti į DEAPcoiną ilgalaikėje perspektyvoje. Kokią naudą DEAPcoin suteikia savininkams?

A4: DEAPcoin, kurį išleido DEA projektas, skiriasi nuo daugelio kitų kriptografinių išteklių ir pasižymi "vertės palaikymas". Tai patvirtina du dalykai: skaitmeninio turto „naudojimo vertė“. Skaitmeninis turtas, pagrįstas šioje platformoje sukurtais žaidimais ir mangomis, turi nuosavybės vertę, ypač jų turiniui ir kūrėjų gerbėjams bei entuziastams. Be to, skaitmeninis turtas pasižymi dideliu perpardavimumu, kuris leidžia lengvai atlikti antrinius sandorius skaitmeninio meno aukcione. Be to, jo turėjimas taip pat turi didelę naudos vertę, todėl jis yra „stiprus ir įdomus“ žaidime.

2) skaitmeninio turto „turto vertė“. Pradėjome pirkti ir turėti pasaulinių menininkų kūrinius, naudodami DEAPcoin. Bendradarbiaudami su meno kolekcionieriais ir agentais, turinčiais gilų ir platų tinklą, mes jau įvertinome ir įsigijome daug meno kūrinių. Jie taip pat bus parduodami ir parduodami kaip skaitmeninis turtas Skaitmeninio meno aukcione. Bendrovei priklausantys senieji meno kūriniai jau pripažinti dėl didelės turto vertės. DEAPcoin, kurį galima iškeisti į šiuos "vertas turtas", todėl yra pačios valiutos turto vertės įrodymas.

Nuo auksinių monetų išleidimo XIX amžiaus pradžioje iki Nixono šoko 20-ojo amžiaus pabaigoje, daugelio pasaulio valiutų vertė buvo nustatyta pagal „aukso standartą“ (sistemą, garantuojančią šalies piniginę / keitimo vertę su tam tikras aukso kiekis). Tuo pačiu srautu DEA projektas, kurį išleido DEA projektas, yra kriptografinis turtas, kurio vertė nustatoma remiantis mainų su menu garantija, todėl ją galima nustatyti "meno standarto sistema"

Tikroji „DEAPcoin“ kaina nebūtinai priklauso nuo bendros pagrindinio turto vertės, nes rinka ją įvertins po to, kai bus įtraukta į prekybos kriptografinio turto biržą. Tačiau mes manome, kad tai, kad 1) palaikoma kaina, ir 2) kad bendra apimtis toliau auga, yra labai teigiama žinia rinkai, kuri vertina DEAPcoin kainas.

5 klausimas: kaip žinome, kiekvienas sėkmingas projektas turi keletą istorijų užkulisiuose, kokia yra DEAPcoin sėkmės istorija? Kokia buvo ta vizija, kai ji pirmą kartą pasirodė kaip idėja? Ar yra kokių nors specialių prototipų ar būsimų DEAPcoin atnaujinimų, kuriuos norite parodyti / pasidalinti su mumis?

A5: Sapnas vaikystėje:

Ar prisimenate tas vaikystės dienas, kai valandų valandas žaisdavote žaidimą, kad nugalėtumėte pabaisas už pinigus, patirties taškus ar stipresnius ginklus? Ir tuštuma, kurią jaučiate, kai išjungę žaidimų konsolės maitinimo jungiklį neturėjote ką parodyti už savo pastangas? Jūs ir daugelis kitų turėjote bent kartą pagalvoti: „Jei tik aš galėčiau būti toks turtingas realiame gyvenime, koks esu žaidime …“ Aš noriu pasiryžti tą „jei“ paversti realybe.

6 klausimas: ką DEAPcoin gali padaryti šiuo kritiniu momentu, kai pasaulyje yra pandeminis koronavirusas?

A6: Daugelis žmonių lieka namuose ir jiems pamažu atsibodo esamos pramogos. Jie taip pat jaudinasi dėl prarastų pajamų. Čia pateikiamas mūsų „PlayMining“ verslo modelis. Mūsų „Žaisk, kad uždirbtum“, tokiomis aplinkybėmis, tikrai atsilieps daugeliui žmonių. Tikiuosi, kad mūsų verslas gali suteikti vilties žmonėms visame pasaulyje.

7 klausimas: kas yra „skaitmeninio meno aukcionas“ ir kaip jis veikia?

A7: Skaitmeninio meno aukcionas yra paslauga, leidžianti vartotojams pirkti ir parduoti populiarių Japonijos ir viso pasaulio kūrėjų nupieštus skaitmeninius meno kūrinius („Skaitmeninis menas“). Šie skaitmeniniai menai yra unikalūs ir išskirtiniai per DEA „blockchain“ pagrįstą sandorių sistemą. Platforma siūlo šių skaitmeninių išteklių savininkams galimybes pagerinti žaidimų pramogų efektus DEA pramogų platformoje, tinkamai pavadintoje „PlayMining“ platformoje. Šie du aspektai kartu lemia didelę „Digital Arts“ ir „DEAPcoin“ turto vertę, taip pat eksponentiškai plečia DEA ekonominę „PlayMining“ zoną.

Skaitmeninis menas bus prieinamas ne tik vienam žaidimui, bet ir keliems žaidimams „PlayMining“ platformoje, todėl žetonas bus vertingas įvairiems žaidimų vartotojams, taip pat tiems, kurie visai nežaidžia..

8 klausimas: Kodėl „DEAPcoin“ nusprendė pradėti veikti „OKEx Jumpstart“?

A8: Nes „OKEx“ supranta mūsų viziją ir tai, ko norime pasiekti. Pradėti naudoti „OKJumpstart“ yra ilgas procesas. Jūs žinote, kad mūsų verslo modelis yra sudėtingas. Norint išlaikyti DEAPcoin vertę, mums reikia nuolatinio ir nuolatinio bendradarbiavimo. Norėjome dirbti su partneriu, kuris geriausiai gali suprasti mūsų aistrą. Tai buvo „OKEx“.

9 klausimas: kokia yra DEAPcoin vizija ir misija?

A9: Su pramogų ir technologijų galia, nauja kultūra ir ateities ekonomika. Mes esame naujos kartos pramogų kompanija, sukursianti naują ekonomiką ir kultūrą su pramogomis ir turtais skaitmeniniame amžiuje, remiantis „blockchain“ technologija. Nauja kultūra ir rinka, sukurta „linksmybių“ pagrindu. Mes pakeisime / nepaisysime įprasto epochos būdo, kai už pinigus, kuriuos uždirbame, perkame „linksmybes“. Su žmonėmis iš viso pasaulio sukursime naują pramogų ekonomikos erą, kurioje galėsime laisvai gyventi.

Q10: Ar galėtumėte papasakoti apie šio projekto privalumus? Kodėl vartotojai turėtų pirkti DEAPcoin?

A10: Manome, kad šio projekto koncepcija, "„PlayMining“", veiks labai efektyviai kaip vartotojų įgijimo metodas. Būdinga tai "Kasyba" (DEAPcoin) galima pasiekti "Žaidžia" (žaidimas / manga) ir yra to paties formato kaip taškų skyrimo kampanija (vadinamoji „Baramaki“ akcija), kurią sukūrė „Alibaba Group“, „LINE Pay“ ir „PayPay“. Jo pražūtingas reklaminis poveikis jau įrodytas iš precedentų.

Kalbant apie UI / UX, žaidimo dalis "„PlayMining“" turi tą patį pajėgumą ir mastelį kaip ir įprasti programiniai žaidimai bei internetiniai žaidimai, skirtingai nuo vadinamųjų "„blockchain“ žaidimas".(Paprasčiau tariant, žaidimo dalis yra "įprastas HTML5 žaidimas")

Šiuo atžvilgiu „darbo gentys“ yra a "„blockchain“ susietas žaidimas", ne a "„blockchain“ žaidimas". Su „blockchain“ naudojimo visoje platformoje koncepcija "„Play Mining“" įskaitant skaitmeninio meno aukcioną, tikimės, kad galite pagalvoti, kad jis skiriasi nuo įprasto „blockchain“. Laikotarpiui mes nustatėme tikslą "3 metai" kol įsigysime 100 milijonų žmonių.

2 sesija

1 klausimas: kokias problemas siekia išspręsti DEAPcoin?

Kas priverčia žmones patikėti ilgalaikiu DEAPcoin’u?

A1: Noriu išspręsti dvi šio projekto problemas.

1) Kūrėjo teisių apsauga

Kūrėjai ir iliustratoriai buvo tarsi išnaudojami. Net jei jie sukūrė gerą meno kūrinį, jie gali gauti kompaktą tik vieną kartą.

Pagal mūsų modelį kaskart, kai vyksta skaitmeninio meno sandoriai, mokesčio dalis kūrėjams grąžinama vėl ir vėl. Protinga sutartis yra gera sistema, skirta apsaugoti kūrėjų teises.

2) Padarykite savo investicijas (pinigų išleidimą žaidimams) vertingesnes

Daugelis žmonių išleidžia daug pinigų socialiniams žaidimams ir gauna daiktus. Bet kai pavargsta nuo žaidimo, visi tie daiktai praranda vertę. Tai tik beprasmiški duomenys. Pagal mūsų modelį ppl gali aukcionuoti ir prekiauti šiais skaitmeniniais ištekliais. Galite susigrąžinti pinigus. ar galbūt jūs galite gauti didesnę grąžą, kaip ir investicijos. Taigi manau, kad mūsų verslas gali apsaugoti kūrėjų teises ir padaryti jūsų žaidimo patirtį produktyvesnę ir prasmingesnę!

Q2: Kokie yra jūsų prioritetai šiais metais?

A2: Pirmasis prioritetas yra tai, kad mes norime susisiekti su esamais kriptografijos savininkais ir supažindinti juos su esamais mūsų projektais. Nors mes kuriame pramogų platformą, ankstyvieji naudotojai / pirmieji vartotojai bus kripto turėtojai, o ne bendri žaidimų vartotojai. Dabar kaip mes galime išsiųsti pranešimą, kad DEAPcoin verta nusipirkti dabar, šifravimo bendruomenei. Antruoju žingsniu norime susisiekti su bendrais žaidimų vartotojais. Galutinis tikslas yra priversti vartotojus patirti „DIgital Art“ prekybą / aukcioną. Kadangi „Digital“ Meno aukcionas yra tas, iš kurio gauname pajamų iš savo verslo. Galutinis tikslas yra priversti vartotoją laikyti piniginę ir mėgautis skaitmeninio meno aukcionu.

3 klausimas: kiek žaidimų šiuo metu pateikiama jūsų platformoje? Ar planuojate pridėti dar keletą naujų, kad pritrauktumėte daugiau žmonių link DEAPcoin?

A3: Ar jūs, vaikinai, žinote "PASAULIO VĖLIAVIMAI"?Nacionalinės vėliavos yra suasmenintos ir padaromos simboliais."PASAULIO VĖLIAVIMAI" yra mūsų IP ir mes planuojame / kuriame atsitiktinį žaidimą, pagrįstą WORLD FLAGS. Ar matėte tai? Galite rasti savo tautos vėliavą kaip asmenybę kaip samurajų veikėją!

4 klausimas: pasakykite mums savo projekto unikalumą nei kiti panašūs projektai, pvz., Skaitmeninės pramogos turto platformos.

A4:

1) Prie šio projekto prisijungė geriausi mangos kūrėjai

Skaitmeninius menus kuria daugybė garsių japonų komiksų menininkų, o žaidimo „Job Tribes“ istoriją parašė Shin Kibayashi, vienas iš 6 geriausių Japonijos kūrėjų, kurį pasirinko „Netflix“

2) Skaitmeninio meno aukcionas

Galite ne tik naudoti savo skaitmeninius menus žaidimuose, bet ir juos parduoti. Tarkime, jei jūsų kortelė tampa labai populiari žaidime, jūsų kortelės kaina pakyla. Galite jį parduoti aukcione / parduoti skaitmeninio meno aukcione ir gauti tam tikrą grąžą.

3) Skaitmeniniai menai turi kelių žaidimų vertybes.

Savo skaitmeninius menus galite naudoti ne tik „Job Tribes“, bet ir kituose žaidimuose, kurie bus naujai pridėti ateityje. Tai yra dideli skirtumai!

5 klausimas. Ar galėtumėte mums paaiškinti, kas "„Art Standard“ sistema" yra ir kaip tai padės atlikti sandorius?

A5: DEAP ekonominė sistema apibūdinama kaip „meno standartas“, o ne aukso standartas. Valiutos (DEAPcoin) vertę suteikia meno autentiškumas, įskaitant (bet tuo neapsiribojant) tiek fizinį, tiek skaitmeninį meną. Taip padidėja ir meno vertė. atitinkamai padidina valiutos (DEAPcoin) vertę.

6 klausimas: man, kaip investuotojui ir ankstyvam pritaikytojui, sunku pasiekti projektą ar jį įvertinti trumpuoju laikotarpiu, todėl man reikia ilgesnio laikotarpio, kad jį suprastume, atpažintume ir įvertintume. Norėdami padėti auditorijai suprasti, ar galite papasakoti, kokie planai yra pradėti kurti DEAPcoin vertę?

A6: Tiesiog padidinsime skaitmeninių menų, parduodamų DIgital meno aukcione, skaičių. Kuo daugiau vertingų skaitmeninių menų pridedama, tuo daugiau žmonių ateis. Daugiau ppl naudoja DEAPcoin ir vertė auga. Turime kruopščiai sukurti vertingus skaitmeninius menus, kuriuos nori įsigyti ppl. Tai mūsų dabartinė užduotis ir misija. Mes susisiekiame / kreipiamės į daugelį populiarių kūrėjų, neapsiribojant vien Japonija. pritraukti kuo daugiau vartotojų. Skaitmeninį meną gali kurti ne tik komiksų kūrėjai, bet ir. Leidiniai sako, kad įžymybės dainininkai, mados dizaineriai, todėl galimybė yra begalinė. Mes ir toliau diegsime patrauklų skaitmeninį meną, kad pritrauktume vartotojus ir padidintume DEAPcoin. Mūsų verslo modelis yra sudėtingas, bet tikiuosi, kad visi suprato pagrindinę dalį.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me