Kaip sukurti ir naudoti antrines sąskaitas prekybai kriptografija naudojant „OKEx“

Žingsnis po žingsnio, kaip prekiauti kriptovaliuta „OKEx“, naudojant antrines sąskaitas

Institucinis susidomėjimas kriptovaliutų rinkomis per pastaruosius kelerius metus didėjo, o „OKEx“ siūlo daugybę funkcijų, kad patenkintų savo institucinių ir pažengusių mažmeninių vartotojų poreikius. Viena iš šių funkcijų yra antrinės paskyros funkcionalumas, leidžiantis vartotojams sukurti atskiras paskyras pagal pagrindinę arba pagrindinę paskyrą.

Kadangi įstaigos dažnai reikalauja turto valdymo ir prieigos prie prekybos paskirtiems žmonėms, naudodamos antrines sąskaitas jie gali tai pasiekti, nepažeisdami savo pagrindinės sąskaitos saugumo..

Kiekviena antrinė paskyra turi nepriklausomą vartotojo vardą ir slaptažodį ir joms gali būti priskirtos pritaikytos teisės. Norėdami dar labiau apsaugoti pagrindinės sąskaitos turtą, antrinių sąskaitų vartotojams neleidžiama tiesiogiai atsiimti turto. Išmokėti galima tik po to, kai subsąskaitos perkelia turtą į atitinkamas pagrindines sąskaitas.

Šioje pamokoje apžvelgsime daugiau informacijos ir veiksmus, reikalingus norint sukurti ir naudoti „cryptocurrency trading“ antrinę sąskaitą „OKEx“.

Maksimalus OKEx leidžiamas antrinių paskyrų skaičius

„OKEx“ yra du klientų segmentai pagal BTC nominalias prekybos apimtis – įprasti vartotojai ir VIP vartotojai. Maksimalus leistinas abonementų skaičius vienoje paskyroje skiriasi įprastiems ir VIP vartotojams. Nors įprasti vartotojai gali susikurti ne daugiau kaip 5 antrines paskyras, VIP vartotojai, priklausomai nuo jų lygio, gali sukurti 10–50 antrinių paskyrų.

Išsamią informaciją galite rasti žemiau esančioje lentelėje:

Paprastųjų ir VIP vartotojų turinčių antrinių sąskaitų skaičius

„OKEx“ antrinių sąskaitų naudojimo pranašumai

Instituciniai vartotojai, naudodamiesi subsąskaitomis, naudojasi šiais pranašumais:

  • Prekybos portfelių optimizavimas
  • Sandorių atskyrimas siekiant didesnio skaidrumo
  • Mažesni prekybos mokesčiai
  • Prieiga prie algoritminės prekybos programavimo sąsajos paslaugų

Prekybos portfelių optimizavimas ir didesnis skaidrumas

Instituciniai prekybininkai gali pasinaudoti organizaciniais patobulinimais ir didesniu skaidrumu naudodamiesi OKEx subsąskaitomis. Pavyzdžiui, gali būti sukurtos sub sąskaitos prekybai įvairiomis monetų ir žetonų kategorijomis ar segmentais, pvz., Decentralizuotu finansu, mainų žetonais ir pan..

Prekybos veiklos atskyrimas taip pat gali būti naudingas audito ir apskaitos tikslais bei atitikties reikalavimams įvykdyti.

Mažesni prekybos mokesčiai

Standartinių, ateities, nuolatinių apsikeitimo sandorių ir pasirinkimo sandorių rinkų mokesčiai skiriasi įprastiems ir VIP vartotojams. Aukštesnio lygio vartotojai naudojasi mažesniais prekybos mokesčiais, o antrinės sąskaitos gali pasinaudoti pagrindinės sąskaitos paskirtų mokesčių lygiu.

Neatidėliotinos prekybos mokesčiai pagal vartotojo tipus ir lygius

Pvz., Jei pagrindinė sąskaita yra „VIP 3“ pakopoje, o jos antrinė paskyra yra įprastas 1 lygio vartotojas, už prekybą, atliekamą naudojant antrinę sąskaitą, vis tiek bus mokami mažesni VIP 3 lygio sąskaitos mokesčiai..

Prieiga prie algo prekybos API paslaugų

API prieiga yra būtina vykdant algoritminę prekybą, o kiekviena antrinė sąskaita turi savo reprezentacinės būsenos perdavimo API (REST API). Šios REST API dažnio riba yra 100 užklausų per 2 sekundes.

Be to, antrinių sąskaitų vartotojai gali prisijungti prie „OKEx“ interneto lizdo API ir gauti pranešimus apie prekybos signalus ir kitą susijusią informaciją.

Atlikite toliau nurodytus veiksmus, kad sukurtumėte ir naudotumėte antrines sąskaitas prekybai „OKEx“.

1 veiksmas: eikite į antrinės paskyros skyrių

Prisijunkite iš „OKEx“ pagrindinio puslapio ir spustelėkite Antrinė sąskaita iš išskleidžiamojo meniu, kuris pasirodo užvedus pelės žymeklį virš profilio piktogramą viršutiniame dešiniajame kampe.

2 žingsnis: sukurkite antrinę paskyrą

Spustelėkite + Sukurti antrinę paskyrą dešinėje pagrindinio puslapio pusėje, kad sukurtumėte savo antrinę paskyrą. Kaip 1 lygio vartotojas, galite sukurti iki penkių antrinių paskyrų.

3 žingsnis: įveskite išsamią paskyros informaciją

Įveskite vardą ir prisijungimo slaptažodį, kad užregistruotumėte savo antrinę sąskaitą, ir patikrinkite sprendimą naudodamiesi SMS kodu, atsiųstu į jūsų registruotą mobiliojo telefono numerį. Spustelėkite Patvirtinti Pereiti.

4 žingsnis: Peržiūrėkite išsamią paskyros informaciją

Grįžkite į Antrinė sąskaita skirtuką profilio puslapyje, kad peržiūrėtumėte išsamią paskyros informaciją. Galite peržiūrėti būseną ir tvarkyti antrinę paskyrą. Pavyzdžiui, galite pervesti lėšas, iš naujo nustatyti slaptažodį, užrakinti antrinę sąskaitą ir peržiūrėti turto likučius.

5 žingsnis: perveskite lėšas į antrinę sąskaitą

Prieš naudodamiesi kriptovaliutomis, turite finansuoti savo antrinę sąskaitą.

Spustelėkite Perkėlimas antrinės sąskaitos puslapyje. Pasirinkite esamą antrinę sąskaitą, prieigos raktą ir finansavimo sąskaitą. Įveskite norimą pervesti sumą ir spustelėkite Patvirtinti Pereiti.

6 žingsnis: Prisijunkite naudodami savo antrinę paskyrą

Norėdami prekiauti naudodamiesi antrine paskyra, pirmiausia turite atsijungti nuo pagrindinės paskyros. Po to galite prisijungti prie savo antrinės sąskaitos ir pradėti prekybą.

7 veiksmas: prekiaukite naudodami savo antrinę sąskaitą

Savo antrinę sąskaitą galite naudoti prekybai bet kuria iš „OKEx“ kriptovaliutų. Prekybos procedūra yra tokia pati kaip ir jūsų pagrindinėje sąskaitoje. Pavyzdžiui, parduodant BTC už USDT, jūs pasirinksite pavedimo tipą ir įvesite prekybos BTC sumą. Kai nustatysite, spustelėkite Parduoda BTC Pereiti.

8 žingsnis: Peržiūrėkite savo užsakymą

Kai užsakymas bus įvykdytas, galėsite jį peržiūrėti "Užsakymų Istorija" skirtuką.

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su savo paskyros valdytoju

VIP vartotojai gali kreiptis į savo sąskaitos valdytojus, jei reikia daugiau klausimų apie subekontrolių naudojimą „OKEx“.

Ne OKEx prekybininkas? Sužinokite, kaip pradėti prekybą.

Sekite „OKEx“:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me