Kaip prekiauti „OKEx DEX“

Po decentralizuoto finansavimo bumo 2020 m. Decentralizuoti mainai kripto bendruomenėje tapo patrauklūs. Šių metų liepą DEX rinkinys rekordinė prekybos apimtys – 4,3 mlrd. USD – 174% daugiau nei birželio mėn.

Decentralizuotos biržos yra turto prekybos platformos ir vaidina svarbų vaidmenį užtikrinant likvidumą „DeFi“ ekosistemai. Tęsdami OKEx pastangas skatinti „DeFi“ ekosistemos augimą, mes išleidome „OKEx DEX“ testnetą, kad vartotojams galėtume pasiūlyti vientisą, decentralizuotą prekybos patirtį..

Jei norite išmokti prekiauti kriptovaliutomis decentralizuotoje biržoje, šis vadovas padės jums pradėti naudotis „OKEx DEX“.

Kas yra „OKEx DEX“?

„OKEx DEX“ yra decentralizuota mainų sistema, valdoma mūsų pačių blokų grandinės, vadinamos „OKExChain“. „OKExChain“ yra atvirų šaltinių viešųjų blokų grandinių rinkinys, skirtas reklamuoti didelio masto komercines programas. Kaip pirmąją „OKExChain“ programą „OKEx DEX“ siūlo be sienų decentralizuotą prekybos platformą su šiomis funkcijomis:

  • Saugumas: Secp256k1 elipsės kreivės algoritmas yra priimta siekiant suteikti labai saugią aplinką „OKEx DEX“.
  • Be laisvės atėmimo: Vartotojai turi visišką prieigą ir savo turto ir piniginių kontrolę.
  • Užsakymo atitikimas: „OKEx DEX“ priima a skambučių aukcionas mechanizmas, užtikrinantis, kad prekybos poroje būtų tik viena prekiaujama kaina.

Naudodamiesi „OKEx DEX“ vartotojai gali mėgautis sklandesne prekybos patirtimi ir mažesniais prekybos mokesčiais. Palyginti su viešaisiais blokiniais tinklais, tokiais kaip „Ethereum“, „OKExChain“ sutelkia dėmesį į geresnės, specialios infrastruktūros, skirtos prekybai DApps ir DEX, teikimą. Tai tiesiogiai lemia mažesnes išlaidas kūrėjams, naudojantiems savo prekybos DApps, ir netiesiogiai mažina prekybos mokesčius vartotojams.

Norėdami pradėti prekiauti „OKEx DEX“, atlikite toliau nurodytus veiksmus.

1 veiksmas: prisijunkite prie savo „OKEx“ paskyros

Eikite į „OKEx“ pagrindinį puslapį ir spustelėkite Prisijungti viršutiniame dešiniajame kampe įveskite išsamią sąskaitos informaciją.

2 žingsnis: atidarykite „OKEx DEX“ testnet

Eikite į Prekyba viršutiniame meniu „OKEx“ pagrindiniame puslapyje ir pasirinkite „DEX Trading“ pagal "Vieta" norėdami atidaryti „OKEx DEX“ testnet.

3 žingsnis: sukurkite „OKExChain“ piniginę

Norėdami pradėti prekiauti „OKEx DEX“, turite susikurti ar importuoti piniginę. Slinkite žemyn iki "Greita pradžia" skyriuje „OKEx DEX“ ir spustelėkite Sukurkite piniginę pagal "1. Sukurkite „OKExChain“ piniginę."

Tada turite sukurti bent 10 simbolių slaptažodį. Slaptažodis turi apimti bent didelę, mažą ir skaičių. Patvirtinę, kad „OKEx DEX“ neišsaugos jokių jūsų slaptažodžių ar susijusių duomenų, spustelėkite Kitas Pereiti.

Kitas žingsnis leis jums sugeneruoti ir atsisiųsti / išsaugoti mnemoninę frazę. Spustelėkite aš suprantu Pereiti. Kai sukursite atsarginę mnemoninės frazės saugioje vietoje, spustelėkite Aš ją nukopijavau. Patvirtinkite dabar Pereiti.

Atlikite mnemoninę frazės patikrinimą kitame žingsnyje ir spustelėkite Patvirtinti.

Patvirtinę galite patikrinti ir išsaugoti privatų raktą. Atkreipkite dėmesį, kad vartotojai yra visiškai atsakingi už savo asmeninių raktų apsaugą.

4 žingsnis: pareikškite teises į DEX bandomuosius ženklus

Prieš bandydami „OKEx DEX“, vartotojai gali reikalauti nemokamų bandomųjų žetonų.

Galite apsilankyti ieškinio puslapyje iš „OKEx DEX“ puslapio spustelėdami Gaukite testavimo valiutas arba spustelėję šią nuorodą.

Dabar turite įvesti „OKExChain“ piniginės adresą (kurį sukūrėte atlikdami ankstesnį veiksmą) ir spustelėkite Patvirtinti gauti jūsų bandomuosius ženklus.

5 veiksmas: peržiūrėkite turto balansą

Dabar galite atidaryti DEX prekybos prietaisų skydelį iš pagrindinio puslapio spustelėdami Pradėkite prekiauti arba apsilankę šioje nuorodoje.

Šiame ekrane galite užvesti pelės žymeklį virš Piniginė viršutiniame dešiniajame kampe ir spustelėkite Turto likutis norėdami peržiūrėti bandomuosius ženklus.

Visi vartotojai gauna 1 testnet Bitcoin (TBTC), 1000 testnet OKB (TOKB), 1000 testnet OK žetoną (TOKT), 100 testnet USDK (TUSDK) – kaip parodyta žemiau.

6 veiksmas: inicijuokite operaciją

Norėdami pradėti prekiauti šiais bandymo žetonais, eikite į „OKEx DEX“ prekybos prietaisų skydelį ir viršutinėje juostoje pasirinkite prekybos porą, kad pradėtumėte operaciją. Šiai pamokai mes pasirinkome "TOKB / TUSDK."

7 veiksmas: įveskite išsamią operacijos informaciją ir tęskite

Šiuo atveju mes naudojame TUSDK pirkdami TOKB. Apatiniame dešiniajame prekybos puslapio kampe galite įvesti išsamią operacijos informaciją ir spustelėti Pirkite TOKB Pereiti.

Kaip parodyta žemiau, šiame pavyzdyje įsigyjame 10 TOKB, nustatydami ribinį užsakymą 4,177, o tai reiškia, kad 1 TOKB pirkimo kaina yra 4,177 TUSDK. Bendra mūsų užsakymo kaina yra 41,77 TUSDK.

Galiausiai, norėdami patvirtinti operaciją, turite įvesti savo piniginės slaptažodį (kurį sukūrėte anksčiau).

8 veiksmas: peržiūrėkite operaciją

Eiti į Turto likutis nuo "Piniginė" išskleidžiamąjį sąrašą viršutiniame meniu ir pasirinkite Operacijų įrašas peržiūrėti įvykdytas operacijas.

Sukurkite savo DEX

Be prekybos „OKEx DEX“, galite sukurti savo decentralizuotą biržą per „OpenDEX“. „OKExChain“ valdomas „OpenDEX“ leidžia visiškai suderinti grandinę ir tvarkyti užsakymų knygą, kad atitikties informacija būtų skaidresnė.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „OpenDEX“, žr Šis straipsnis.

Vykdykite „OKEx“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me