Kaip atlikti P2P prekybą Indijoje naudojant „OKEx“

Kaip viena iš didžiausių kriptovaliutų spot ir išvestinių finansinių priemonių biržų, „OKEx“ yra vieta, kur galite patogiai diversifikuoti savo prekybos portfelį išvestinių prekybos priemonių asortimentu..

„OKEx“ teikia tarpusavio prekybą mažiausia kaina, giliausiu rinkos likvidumu ir greičiausiu KYC procesu mūsų vartotojams. Indijos vartotojams „OKEx P2P“ leidžia jums įsigyti „Bitcoin“ ir „Tether“ su Indijos rupija (INR) su pagrindiniais banko pervedimo šliuzais – tokiais kaip UPI, IMPS, Neft ir RTGS.

„OKEx“ leidžia tiek staliniams, tiek mobiliesiems vartotojams naudoti INR prekybai kriptografija ir tiesioginei prieigai prie visos „OKEx“ ekosistemos. Norėdami pradėti, žiūrėkite mokymo vaizdo įrašus arba vadovaukitės toliau pateiktu nuosekliu vadovu!

https://www.youtube.com/watch?v=VJ7tYc5kdxc&feature = youtu.be

Šis vadovas pradedamas nuo darbalaukio vartotojams skirtų veiksmų.

1 žingsnis: Prisijunkite prie savo paskyros naudodami „OKEx“

Eikite į „OKEx“ pagrindinį puslapį ir spustelėkite Prisijungti viršutiniame dešiniajame kampe įveskite savo prisijungimo duomenis.

2 žingsnis: Eikite į „P2P Trading“ puslapį

Pirmiausia eikite į Pirkti Parduoti iš pagrindinio puslapio viršutinio meniu. Spustelėkite P2P prekyba submeniu pereiti į P2P prekybos skyrių.

3 žingsnis: Pasirinkite valiutą INR ir pridėkite mokėjimo metodą

Skiltyje „P2P trading“ spustelėkite išskleidžiamąjį valiutos meniu ir pasirinkite INR (BTC – INR) kaip valiuta.

Dabar užveskite pelės žymeklį virš Valdymas pagrindinio puslapio viršuje dešinėje ir spustelėkite Nustatymai.

Nustatymų puslapyje įsitikinkite, kad INR yra pasirinkta parinktis "Mokėjimo nustatymas" ir tada spustelėkite Pridėti mokėjimo metodą.

4 žingsnis: inicijuokite operaciją

Pridėję mokėjimo metodą spustelėkite P2P prekyba.

Galite spustelėti Parduoti peržiūrėti galimus pardavimo pasiūlymus arba pasirinkti Užsisakyti knygą peržiūrėti visus galimus pirkimo ir pardavimo užsakymus.

Mūsų pavyzdyje BTC pirksime iš reklamuotojo "Anirudh."

Pasirinkite Banko pervedimas viduje konors "Mokėjimo tipas" tada spustelėkite Pirkite BTC inicijuoti sandorį.

5 veiksmas: įveskite išsamią operacijos informaciją

Įveskite norimą gauti sumą BTC ir konvertuotą sumą pamatysite INR. Spustelėkite Banko pervedimas kaip mokėjimo būdą.

Tada spustelėkite Pirkite BTC Pereiti.

6 veiksmas: patvirtinkite išsamią operacijos informaciją ir tęskite

Norėdami patvirtinti savo užsakymą pirkti BTC, patikrinkite "Kaina," "Kiekis," "Visas kiekis" ir "Apmokėjimas" laukai. Spustelėkite Tęsti patvirtinti sandorį.

Dešinėje puslapio pusėje esančiame pokalbių laukelyje galite susisiekti su pardavėju. Patikrinkite išsamią informaciją apie "Mokėjimo būdas," "Gavėjo vardas," ir "Banko kortelės numeris."

Spustelėkite Aš sumokėjau, kitas žingsnis jei aukščiau pateikta informacija yra teisinga. Patvirtinkite "Mokėjimo suma" ir "Gavėjo vardas," tada spustelėkite Mokama.

7 veiksmas: peržiūrėkite operaciją

Po to pokalbių laukelyje pamatysite naują pranešimą: „Jūs sėkmingai sumokėjote už savo užsakymą 200715170256205. Palaukite, kol pardavėjas išleis turtą.“

Spustelėkite Užsakymai pagrindinio puslapio viršuje, kad peržiūrėtumėte užsakymą. Tada spustelėkite užsakymo numerį "200715170256205" patikrinti užsakymo būseną.

Kai užsakymas bus baigtas, grįžkite į Įsakymas skirtuką.

Spustelėkite Baigta peržiūrėti visas įvykdytas operacijas. Tada spustelėkite norimos peržiūrėti operacijos užsakymo numerį.

8 veiksmas: peržiūrėkite turto balansą

Tada galite spustelėti Mano turtas patikrinti savo šifravimo portfelį.

Spustelėkite Prekybos sąskaitos, pasirinkite P2P peržiūrėti savo BTC likutį.

Mobiliojo ryšio vartotojams galite atlikti toliau nurodytus veiksmus, norėdami prekiauti INR šifru „OKEx“!

https://www.youtube.com/watch?v=ID45n81TIqM&feature = youtu.be

1 žingsnis: Eikite į skirtuką „Pirkti kriptografiją“

Pirmiausia eikite į Pirkite kriptografiją mobiliosios programos apačioje.

2 žingsnis: Prekybai pasirinkite INR

Paspausti USD viršuje dešinėje ir pasirinkite INR kaip fiat valiuta.

3 veiksmas: patikrinkite mokėjimo nustatymus

Dabar galite atidaryti P2P skirtuką P2P prekybai.

Palieskite meniu mygtuką kairėje, norėdami jį išplėsti ir pasirinkti Mokėjimo nustatymai patikrinti, ar mokėjimo būdas nustatytas banko pavedimu. Grįžkite į P2P prekybos puslapį ir palieskite + simbolį apatiniame dešiniajame programos mobiliesiems kampe, kad patikrintumėte operacijos nustatymus.

Pasirinkite „Fiat to Token“ už "Tipas," INR dėl "„Fiat“" ir Banko pervedimas dėl "Mokėjimo būdas." Tada palieskite Sutaupyti.

4 žingsnis: inicijuokite operaciją

Dabar galite pasirinkti pardavėją, su kuriuo prekiausite. Šiame pavyzdyje prekiausime su pardavėju "Anirudh." Paspausti Pirkite inicijuoti sandorį.

Mes pasirenkame Viskas vienetų BTC prekiauti šiame pavyzdyje. Tai parodo visus prekybos metu galimus BTC ir lygiaverčius vienetus INR. Palieskite Pirkite Pereiti.

5 veiksmas: patikrinkite asmeninę ir prekybos informaciją apie sandorį

Patikrinkite asmeninę operacijos informaciją, pvz., "mokėjimo būdas," "Gavėjo vardas," "Sąskaitos numeris." ir "Informacija."

Galite paliesti Susisiekite su pardavėju viršutiniame dešiniajame kampe išsiųsti pranešimą, apie kurį bus pranešta pardavėjui.

Po to patikrinkite prekybos duomenis, pvz "Vieneto prekybos kaina," "Prekybos suma," "Įsakymo Nr." ir "Pardavėjo vardas."

6 veiksmas: atlikite mokėjimą

Jei viskas teisinga, pasirinkite Mokėjimas atliktas.

Dar kartą patvirtinkite mokėjimo metodą ir sumą, tada palieskite Mokėjimas atliktas.

7 veiksmas: operacija baigta

Bakstelėkite sandorio įrašo logotipas dešinėje pusėje ir laukiančiame skirtuke pamatysite operaciją kartu su numatomu atvykimo laiku.

Kai operacija bus baigta, pamatysite šį pranešimą: "Turtas buvo pervestas į jūsų „fiat“ sąskaitą."

8 veiksmas: peržiūrėkite operaciją

Jūsų operacija dabar bus rodoma Baigta skirtuką.

Taip pat galite grįžti į „P2P“ prekybos skyrių ir atidaryti nustatymus, kad pasirinktumėte Mano turtas ir peržiūrėkite savo P2P sąskaitos balansą.

Dabar sėkmingai atlikote operaciją „OKEx“!

Ne biržos stalas Indijos rinkai

„OKEx“ ketina Indijoje atidaryti ne biržos stalą, kad Indijos prekybininkams būtų suteikta gilesnė likvidumo grupė ir labiau pritaikyta, efektyvi priemonė didelių pavedimų sandoriams vykdyti. Daugiau informacijos bus paskelbta netrukus.

Saugios piniginės yra mūsų prioritetas

„OKEx P2P“ platformoje perkamos kriptovaliutos tiesiogiai įskaitomos į „OKEx“ piniginę prekybai visose „OKEx“ rinkose ir biržose. Jūsų monetų saugumas „OKEx“ piniginėje yra paskutinis dalykas, dėl kurio turėtumėte nerimauti – ir turėdami „OKEx“ sąskaitą, turite savo institucinio lygio piniginę..

P2P prekyba reklamuotojams

Kaip reklamuotojas, pirkimo / pardavimo pasiūlymus galite paskelbti „OKEx P2P“ platformoje ir nemokamai juos reklamuoti tiksliniams vartotojams. Be to, depozitinė paslauga taip pat nemokama reklamuotojams ir vartotojams.

Vykdykite „OKEx“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me