Kaip nusipirkti Ethereum (ETH)

„Ethereum“ yra atvirojo kodo paskirstytasis „blockchain“ tinklas, kuris supaprastina išmaniųjų sutarčių scenarijus. Svarbu tai, kad platforma leidžia kūrėjams supaprastinti decentralizuotų programų, veikiančių blokinėse grandinėse, kūrimą. Todėl platforma pristatė pasaulį daugybei naujų funkcijų ir programų. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite mūsų vadove „Investavimas į Ethereum“.

Išvardijame 5 populiariausius brokerius, kurie siūlo galimybę įsigyti „Ethereum“ (ETH) su kreditine ar debetine kortele.

Binansas

Binansas yra viena didžiausių ir žinomiausių kriptovaliutų biržų pasaulyje. „Ethereum“ (ETH) įsigijimo pranašumai yra tai, kad jums naudingi mažesni keitimo mokesčiai nei konkuruojančioms biržoms, o padidėjęs likvidumas leidžia greitai pirkti ir parduoti, kad galėtumėte pasinaudoti kintančiomis rinkos naujienomis..

Perskaitykite mūsų „Binance“ apžvalgą arba apsilankykite Binansas.

Naudokite nuolaidos kodą: EE59L0QP už 10% pinigų grąžinimą iš visų prekybos mokesčių.

„Paybis“

„Paybis“ valdyti labai patikimą „Bitcoin“ ir kriptovaliutų pirkimo platformą, kurioje galite nusipirkti „Ethereum“ (ETH) ir daugybę kitų šifravimo būdų, naudodamiesi ne daugiau kaip savo kredito ar debeto kortele. Jie gyvuoja nuo 2014 m. Ir padėjo šimtams tūkstančių žmonių įsigyti „Bitcoin“.

Jei tiesiog norite nusipirkti „Ethereum“ (ETH) ir laikyti, tai yra vienas iš paprasčiausių būdų įsigyti „Ethereum“ (ETH) su kreditine ar debetine kortele.

Perskaitykite mūsų „Paybis“ apžvalgą arba apsilankykite „Paybis“.

„Kriptomat“

„Kriptomat“ yra ES veikianti kriptovaliutų keitimo ir piniginės paslauga, veikianti nuo 2018 m. Jų būstinė yra Estijoje, kuri yra patikima Europos židinys panašioms įmonėms. Juos įkūrė technologijas išmanantis Srdjanas Mahmutovičius, jie dabar veikia daugiau nei 80 pasaulio šalių ir aptarnauja vartotojus visame pasaulyje. „Kriptomat“ yra puikus pasirinkimas europiečiams & Azijos investuotojai, kurie tiesiog nori pirkti ir parduoti „Ethereum“ (ETH) ilgą laiką. Nėra JAV klientų.

Perskaitykite mūsų „Kriptomat“ apžvalgą arba apsilankykite „Kriptomat“.

Kraken

Kraken yra vienas iš seniausių pavadinimų kalbant apie kriptovaliutų biržas, veikiančias pramonėje.

Nuo kuklių pradų jie dabar tapo vienu iš labiausiai atpažįstamų pavadinimų erdvėje, siūlančiu platų turto pasirinkimą prekybai, įskaitant „Ethereum“ (ETH).

Prekybos išlaidos yra konkurencingos su kitomis biržomis ir jos toliau vystėsi, siūlydamos tiek ateities, tiek maržinę prekybą.

Perskaitykite mūsų „Kraken“ apžvalgą arba apsilankykite Kraken.

Moneta

Moneta leidžia lengvai įsigyti „Ethereum“ (ETH) Kanada be jokio šurmulio ir greitai nusipirkite ar parduokite turtą naudodamiesi lengvai naudojama platforma. Jie gyvuoja nuo 2017 m. Ir turi daugybę labai patikimų partnerysčių, kurios sukuria tvirtą kriptovaliutos reputaciją. Jie taip pat yra įregistruoti FINTRAC kaip pinigų paslaugų verslas, todėl labai patikimi tuo požiūriu. Nėra JAV klientų.

Apsilankykite Moneta.

Kaip nusipirkti Ethereum (ETH) Kaip nusipirkti Ethereum (ETH) Kaip nusipirkti Ethereum (ETH)
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Paybis“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Kriptomat“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

Geriausia

Pažengę vartotojai

Geriausia

Momentinis pirkimas

Geriausia

Europos prekybininkai

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

50 USD

Minimali sąskaita

35 eurai

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

Kas yra Ethereum (ETH)?

„Ethereum“ yra populiarus „blockchain“ projektas, kuriame naudojamas atvirojo kodo protokolas. Pažangių sutarčių funkcionalumu pasižyminti „Ethereum“ gali veikti ne tik kaip valiuta, bet ir kaip decentralizuotų programų („dApps“) prieglobos platforma..

„Ethereum“ naudoja savo gimtąjį žetoną „Ether“ sandoriams, vykstantiems jo tinkle. Šie žetonai yra sudaryti kaip „ERC-20“ – „Ethereum“ sukurtas protokolas, kurį naudoja įvairios blokinės grandinės.

Ką tai daro?

Sukurtas naudojant „blockchain“, „Ethereum“ naudoja pažangias sutartis, leidžiančias paleisti programas virš jo protokolo. Jos gimtoji žetonas Eteris taip pat veikia kaip valiuta, suteikdama savo turėtojams lengvą priemonę perduoti vertę.

Per metus bandyta įvairiai įgyvendinti „Ethereum“ galimybes. Vienas perspektyviausių pavyzdžių yra programos, susijusios su decentralizuotu finansu (DeFi). Šis sektorius apima daugybę finansinių programų, pagrįstų „blockchain“, tokiomis kaip „Ethereum“.

Kaip veikia Ethereum?

Užkulisiuose veikdamas tinklas naudoja darbo įrodymo protokolą. Tai reiškia, kad tinklas yra decentralizuotas tarp daugybės kalnakasių visame pasaulyje. Šie kalnakasiai priima mazgus, tikrina operacijas ir saugo naujausius „Ethereum“ blokų grandinės įrašus.

Norint užbaigti operaciją „Ethereum“ tinkle, iniciatorius reikalauja nedidelio mokesčio. Šis mokestis paprastai vadinamas „dujomis“. Sandoriui atlikti reikalingas dujų kiekis skiriasi, nes jis priklauso nuo tinklo perkrovos; daugiau dujų padidina sandorio įvykdymo greitį – dėl didesnės paskatos kalnakasiams apdoroti.

Numatomi pokyčiai?

Nepaisant daugelio konkurentų, kurie pasižymi vienodu ar didesniu funkcionalumu, „Ethereum“ sugebėjo išlaikyti vietą savo klasėje.

Tikimasi, kad netrukus „Ethereum“ pereis nuo „darbo įrodymu pagrįsto“ protokolo prie efektyvesnio „akcijų paketo įrodymo“. Nors dažniausiai naudojamas POW remiasi skaičiavimo galia, kad tinklas veiktų, POS ne. Atvirkščiai, POS leidžia tinklo tikrintojams veikti monetų / žetonų nuosavybės teise.

Pagrindinė ideologija?

Beveik nuo pat pradžių „Ethereum“ turėjo būti ne pelno siekianti įmonė. Tai išlieka tiesa iki šiol ir vaidino svarbų vaidmenį priimant jos reguliavimą.

Daugelis mano, kad „Ethereum“ siekia „interneto 2.0“; Platforma, pašalinanti centralizuotų operacijų poreikį, tuo pačiu užtikrinant demokratiją ir saugumą, atsižvelgiant į mūsų duomenų poreikius. Tai darydamas, „Ethereum“ iš esmės suteikia vartotojui teisę valdyti duomenis.

Priėmimas ir prieštaravimai?

„Ethereum“ yra neabejotinai žinomiausias ir populiariausias „blockchain“ pagrįstas projektas, nepavadintas „Bitcoin“. Tai randama praktiškai visose platformose, palaikančiose kriptovaliutas.

Tikimasi, kad priėmimas tęsis, nes manoma, kad 2020 m. Bus pasiūlyti pirmieji „Ethereum Futures“ – renginys, kuris suteiks naują supratimo lygį apie projektą.

Priėmimas perėjo už visuomenės ribų, vyriausybės subjektai visame pasaulyje bandė naudoti „Ethereum“. Vienas tokių pavyzdžių yra Kanados nacionalinė tyrimų taryba, kurianti „Ethereum“ pagrįstą platformą, kuri kanadiečiams realiu laiku suteikia galimybę gauti vyriausybės finansuojamas dotacijas ir išlaidas.

Iki šiol du iš didesnių ginčų dėl Ethereum apima:

 • Kieta šakutė
 • Lėmė kurti „Ethereum Classic“ (ETC)
 • Solidumas
  • Naudojama unikali kodavimo kalba, todėl kūrimas yra sunkesnis
  • Be šių dviejų pirmaujančių ginčų, lieka trečiasis, kurį taip pat palaiko Bitcoin. Tai yra POW modelio naudojimas. Nors POW gydė Ethereum pakankamai gerai, kad išaugtų į dabartinę būseną, manoma, kad reikia pereiti prie POS. Jei „Ethereum“ tikslas yra toliau augti, tai ir toliau tenkins tinklo kalnakasių galios poreikiai. Perėjimas prie POS labai sumažins šiuos galios reikalavimus ir pašalins pagrindinę kliūtį sėkmės link.

   Šį perėjimą jau patvirtino „Ethereum“ kūrėjai, ir iš pradžių tikėtasi, kad jis įvyks 2020 m. Pradžioje. Nors tai nuo to laiko buvo atidėta, vis tiek tikimasi anksčiau nei vėliau.

   Reglamentas?

   Skirtingai nuo daugelio kriptovaliutų, „Ethereum“ gavo įvairių JAV aukšto rango reguliavimo pareigūnų pritarimą kaip NE saugumui.

   „Ethereum“ pateikė įdomų atvejį, nes reguliavimo institucijos pažymėjo, kad nors turtas galėjo pradėti savo gyvavimą kaip vertybinis popierius, jis nuo to laiko nepasikeitė. Taip yra dėl to, kad trūksta centralizuotos priežiūros ir jos galimybės veikti savarankiškai be jokio tiesioginio geradario.

   Tačiau ši klasifikacija artimiausiais mėnesiais gali būti nesaugi. Paskelbus perėjimą prie POS, CFTC pareigūnai pažymėjo, kad suteikiant galimybę „įdėti“ žetonus gali būti priskirtas saugumui.

   Mike Owergreen Administrator
   Sorry! The Author has not filled his profile.
   follow me