Kā nopirkt Tron (TRX)

TRON ir decentralizēta virtuālā mašīna, kas tika izveidota, lai palīdzētu ieviest decentralizēto internetu. Līdzīgi kā Ethereum, TRON ļauj Dapp izstrādātājiem izveidot un izmantot sarežģītus protokolus, izmantojot viedos līgumus, kas dzīvo tā dzimtajā blokķēdē. Šodien platforma ir vislabāk pazīstama ar darījumu ātrumu un tās aktīvo izpilddirektoru. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet mūsu ceļvedi Ieguldījumi Tronā.

Mēs piedāvājam labākos brokerus un biržas, kas piedāvā iespēju iegādāties Tron žetonus (TRX) ar kredītkarti vai debetkarti. Par lielākām summām varat nosūtīt arī pārskaitījumu.

Binance

Binance ir viena no lielākajām un pazīstamākajām kriptovalūtu biržām pasaulē. Tron (TRX) iegādes priekšrocības šeit ir tādas, ka jūs gūstat labumu no zemākām apmaiņas maksām nekā konkurējošās biržas, un paaugstinātā likviditāte ļauj ātri pirkt un pārdot, lai izmantotu tirgus mainīgo ziņu priekšrocības..

Izlasiet mūsu Binance pārskatu vai apmeklējiet Binance.

Izmantojiet atlaižu kodu: EE59L0QP par 10% naudas atmaksu no visām tirdzniecības maksām.

Krakena

Krakena ir viens no seniem nosaukumiem, kad runa ir par kriptovalūtu biržām, kas darbojas šajā nozarē.

Kopš pazemīgiem pirmsākumiem viņi tagad ir kļuvuši par vienu no atpazīstamākajiem nosaukumiem telpā, kas piedāvā plašu aktīvu izvēli tirdzniecībai, ieskaitot Tron (TRX).

Tirdzniecības izmaksas ir konkurētspējīgas ar citām biržām, un tās turpina attīstīties, piedāvājot gan nākotnes, gan maržas tirdzniecību.

Izlasiet mūsu Kraken pārskatu vai apmeklējiet Krakena.

Poloniex

Poloniex tika dibināta ASV 2014. gadā un ir ātri kļuvusi par ļoti populāru izvēles apmaiņu daudziem kriptogrāfijas tirgotājiem, kuri vēlas apvienot spēcīgu aktīvu klāstu ar lielu vērtību. Viņi visu laiku turpina paplašināt savu aktīvu klāstu, un tagad tirdzniecībai ir pieejami vairāk nekā 100 dažādu pāru varianti. Ar nesen atjaunotu izskatu birža izskatās profesionālāka nekā jebkad agrāk – tirdzniecība ar nākotnes līgumiem un ar sviru līdz 100: 1 arī tagad ir pieejama.

Izlasiet mūsu Poloniex pārskatu vai apmeklējiet Poloniex.

Kā nopirkt Tron (TRX) Kā nopirkt Tron (TRX) Kā nopirkt Tron (TRX)
★★★★★ ★★★★★ Binance pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kraken pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Poloniex pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Vislabāk

Advanced tirgotāji

Vislabāk

ASV tirgotāji

Vislabāk

Lietošanas ērtums

Tirdzniecības maksas

0,10%

Tirdzniecības maksas

0,16%

Tirdzniecības maksas

0,125%

Akcijas

10% naudas atmaksa

Atlaides kods: EE59L0QP

Akcijas

Nav

Akcijas

Nav

Kas ir Tron (TRX)?

Tron ir atvērtā koda blokķēde, kas izveidota, lai veicinātu demokrātisku satura koplietošanu un vērtības / datu pārsūtīšanu. Šis vispārējais mērķis bieži tiek salīdzināts ar “interneta decentralizāciju”.

Ko tas dara?

Izmantojot tīkla marķieri Tronix (TRX), Tron blokķēde ļauj satura veidotājiem un patērētājiem tieši mijiedarboties – izslēdzot nevajadzīgas trešās puses vai starpniekus.

Papildus vērtības / datu pārsūtīšanas atvieglošanai Tron bloku ķēde atbalsta viedo līgumu izmantošanu – ļaujot darbināt decentralizētas lietojumprogrammas (DApps). Izstrādātāji, kas Tron tīklā izveido DApps, spēj izveidot savus marķierus, kuru pamatā ir Tron, līdzīgi kā Ethereum un tā izmanto ERC-20 standartu. Tomēr šie žetoni ir pazīstami kā vieni no tiem TRC10 vai TRC20, izmantojot Tron tīklu.

Kā darbojas Tron (TRX)?

Tron tīkls darbojas, izmantojot savu “deleģēto pierādījumu par likmēm (DPoS)” variantu, kas pazīstams kā “Tron-proof-of-stake (TPoS)”. Šī vienprātības forma ietver tipiskas likmju noteikšanas procedūras, kas atrodamas līdzīgos likmju pierādīšanas protokolos. Atšķirība ir tāda, ka TPoS balsošanas iespējas tiek deleģētas ievēlētiem pārstāvjiem. Turklāt Trons to atzīmē TPoS ļauj stimulēt balsošanu.

Prognozētās attīstības?

Tron attīstību galvenokārt pārrauga ‘Tron Foundation’ – bezpeļņas organizācija, kuras uzdevums ir izstrādāt un meklēt projekta izmantošanas gadījumus.

Līdz šim Tron ir pabeidzis vairākas lielas iegādes – katra no tām atbilst mērķim izveidot decentralizētu internetu. Tālāk ir sniegti šo stratēģisko iegāžu piemēri.

  • BitTorrent
  • Steemit

Pārejot uz priekšu, ir sagaidāms, ka Tron izstrādātāji turpinās strādāt, lai palielinātu tā tīkla mērogojamību, un papildu projekti, piemēram, nesen uzsāktais, Saules tīkls.

Ideoloģijas pamatā?

Trons tika dibināts, balstoties uz spēcīgu ideoloģiju kopumu. Tie tika veidoti, balstoties uz ideju, ka satura veidotājiem un patērētājiem vajadzētu būt iespējai piekļūt decentralizētam internetam bez manipulācijām ar spēcīgiem uzņēmumiem.

Tiek uzskatīts, ka decentralizēts internets ir demokrātiskāks, godīgāks un mūsdienīgāks interneta variants.

Pieņemšana un strīdi?

Attiecībā uz pieņemšanu Tron ir priekšā lielākajai daļai projektu. Tas ir ne tikai kļuvis par pamatu 20 labāko projektu realizācijā pēc marketcap, bet arī viegli pieejams gandrīz visās ievērojamās biržās. Šī pieejamība un popularitāte ir arī rosinājusi augošā digitālo vērtspapīru nozares uzņēmumus sākt atbalstīt simbolisko emisiju tīklu.

Kaut arī Tron, iespējams, nav vispretrunīgākais projekts, kopš tā uzsākšanas tam ir bijusi taisnīga žagas daļa. Iespējams, pateicoties viņa klātbūtnei sociālajos tīklos, dažādas Tron dibinātāja Džastina Suna darbības ir izraisījušas arī diskusijas – piemēram, vairāku miljonu dolāru pusdienas ar Vorenu Bufetu.

Pavisam nesen vairāki darbinieki ir uzsākuši tiesvedību pret Tronu, apgalvojot, ka pret viņiem izturējās negodīgi pēc tam, kad bija pauduši bažas par uzņēmuma virzību. Tiek arī apgalvots, ka šī sliktā izturēšanās vainagojās ar darbinieku atlaišanu.

Šis nav vienīgais neapmierinātā bijušā darbinieka gadījums. 2019. gada vidū Trona līdzdibinātājs Lusjēns Čens zaudēja savu amatu CTO amatā, jo uzskatīja, ka projekts ir pārāk tālu no sākotnējām decentralizācijas ideoloģijām.

Regulu?

Rakstīšanas laikā regulatori nav saņēmuši oficiālu paziņojumu par Tron klasifikāciju. Lai gan šī var būt daudzsološa zīme, jo projekts pastāv jau gadiem ilgi, tas nenovērš iespēju, ka aktīvu varētu uzskatīt par vērtspapīru. Viens TRX marķieru aspekts, kas varētu radīt bažas, ir integrētās likmju iespējas, jo to var uzskatīt par paredzamo ieguldījumu atdevi / peļņu.

Pagaidām tiek plaši skatīts, ka TRX marķieri ir lietderības marķieri

Kas to izveidoja?

Tron sākotnēji dibināja 2014. gadā dibinātājs un izpilddirektors Džastins Suns. Pašreizējā projekta iterācija tika izstrādāta un uzsākta 2017. gadā kopā ar Tron fondu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me