Kā nopirkt Binance (BNB)

Binance Monētu (BNB) žetoni ir Binance apmaiņa. Tā kā BNB žetoni piedāvā atlaides Binance apmaiņas maksām, iesakām iegādāties BNB žetonus tieši vietnē Binance apmaiņa.

Binance

Binance ir viena no lielākajām un pazīstamākajām kriptovalūtu biržām pasaulē. BNB tiešas iegādes priekšrocības ir tādas, ka jūs gūstat labumu no žetonu turētāja ar samazinātu apmaiņas maksu, un jūs varat no pirmavotiem uzzināt, cik spēcīga ir šī platforma. Binance ir rokās uz leju vismodernākā tirdzniecības platforma uz planētas, tajās ir simtiem žetonu.

Lai uzzinātu vairāk par to, kāpēc Binance ir labs ieguldījums, izlasiet mūsu detalizēto ceļvedi Ieguldīšana Binance, lasiet mūsu Binance pārskatu tirgotājiem vai apmeklējiet Binance.

Izmantojiet atlaižu kodu: EE59L0QP par 10% naudas atmaksu no visām tirdzniecības maksām.

Citas biržas, kurās pašlaik pārdod Binance, ietver:

Paybis

Paybis darbojas ļoti uzticama Bitcoin un kriptonauda iegādes platforma, kur jūs varat iegādāties BNB un virkni citu kriptogrāfiju, izmantojot tikai kredītkarti vai debetkarti. Viņi darbojas kopš 2014. gada un ir palīdzējuši simtiem tūkstošu cilvēku veikt Bitcoin pirkumus.

Ja jūs vienkārši vēlaties iegādāties BNB un turēt, tad tas ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā iegādāties BNB ar kredītkarti vai debetkarti.

Izlasiet mūsu Paybis pārskatu vai apmeklējiet Paybis.

Poloniex

Poloniex tika dibināta ASV 2014. gadā un ir ātri kļuvusi par ļoti populāru izvēles apmaiņu daudziem kriptogrāfijas tirgotājiem, kuri vēlas apvienot spēcīgu aktīvu klāstu ar lielu vērtību. Viņi visu laiku turpina paplašināt savu aktīvu klāstu, un tagad tirdzniecībai ir pieejamas vairāk nekā 100 dažādu pāru izvēles. Ar nesen atjaunotu izskatu birža izskatās profesionālāka nekā jebkad agrāk – tirdzniecība ar nākotnes līgumiem un sviras līdz 100: 1 arī tagad ir pieejama.

Izlasiet mūsu Poloniex pārskatu vai apmeklējiet Poloniex.

Kā nopirkt Binance (BNB) Kā nopirkt Binance (BNB) Kā nopirkt Binance (BNB)
★★★★★ ★★★★★ Binance pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Paybis pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Poloniex pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Vislabāk

Advanced tirgotāji

Vislabāk

Tūlītējs pirkums

Vislabāk

Lietošanas ērtums

Konta minimums

Nav

Konta minimums

50 USD

Konta minimumi

Nav

Akcijas

10% naudas atmaksa

Atlaides kods: EE59L0QP

Akcijas

Nav

Akcijas

Nav

Kas ir Binance Monēta (BNB)?

Binance Coin jeb ‘BNB’ ir kriptonauda, ​​ko izstrādājusi un izlaidusi pasaulē vadošā kriptovalūtas birža Binance.

Ko tas dara?

Kaut arī Binance ir ārkārtīgi populāra birža, uzņēmums vēlas paplašināt savu darbību, iekļaujot dažādus dažādus pakalpojumus. Binance Monēta tika izveidota, lai kalpotu visai šai ekosistēmai.

Pagaidām lielākā daļa lietotāju izmanto BNB, lai samaksātu par dažādām maksām. Kaut arī maksu var apmaksāt ar citiem aktīviem, izmantojot BNB, tā lietotājiem nodrošina atlaides minētajām nodevām.

Neskatoties uz to, ka to galvenokārt izmanto kā līdzekli, lai samaksātu maksu Binance biržā, BNB strukturēšana kā kriptonauda ļauj tai veikt ikdienas darījumus, kas līdzīgi monētām, piemēram, Bitcoin, Litecoin un daudz ko citu..

Kā darbojas Binance Coin (BNB)?

Binance Coin ir strukturēts kā ERC-20 marķieris. Tas nozīmē, ka tas ir veidots, izmantojot stingrību kā kodēšanas valodu, un darbojas virs Ethereum blokķēdes.

Pats marķieris tika izplatīts iepriekšējā ICO, un kopējais ierobežojums ir 200 miljardi BNB. Šī kopējā summa galu galā kļūs statiska pie 100 miljardiem BNB, jo Binance plāno ik ceturksni regulāri ‘dedzināt’ žetonus. Līdz šim Binance ir izgājuši 6 atsevišķus sadedzināšanas ciklus.

Prognozētās attīstības?

Pašlaik strukturēta Ethereum tīkla augšpusē, Binance Monēta drīz tiks atjaunota. Binance komanda ir norādījusi, ka BNB drīz pāriet no Ethereum tīkla un pāriet uz savu pašu nosaukto blokķēdi Binance Chain. Šai pārejai nav norādīts precīzs laika grafiks.

Ideoloģijas pamatā?

Binance Coin, šķiet, nav pakļauta ideoloģijai. Tā pastāvēšana ir tikai līdzeklis, lai Binance iegūtu lielāku procentuālo daļu no maksas, kas saistīta ar kriptovalūtu tirdzniecību, iekļaušanu sarakstā utt..

Pieņemšana un strīdi?

Pateicoties Binance apmaiņas popularitātei, Binance Coin ir pieaudzis līdz ar to. Šīs pieņemšanas rezultātā radās nepieciešamība pēc brīvības atņemšanas iespējām, un tagad aktīvu atbalsta virkne seifa pakalpojumu.

Papildus brīvības atņemšanas atbalstam Binance monēta, šķiet, ir pieticīga dažādu ar Binance biržu saistītu uzņēmumu pieņemšanai. Šīs saistības paver iespēju BNB izmantot ceļa izdevumiem, rēķinu apmaksai, ieguldījumiem un citiem mērķiem.

Visā īsajā dzīves ciklā Binance Coin palika samērā bez pretrunām. Lai gan ir bijuši gadījumi, kad tirgotājiem ir aizdomas par tirgus manipulācijām ar BNB, tas neatšķiras no lielākās daļas citu kriptovalūtu. Ja rodas bažas, vai BNB ir iespējams uzskatīt par vērtspapīru. Ja tas tiktu atklāts, tad Binance un BNB būtu nopietnas sekas.

Regulu?

Binance izpilddirektors Čangpens Žao ir paziņojis, ka BNB nav vērtspapīrs un ka dažādas pārvaldes iestādes ir izdarījušas šo atšķirību, pamatojoties uz tās unikālajām īpašībām.

Tomēr Ziemeļamerikā faktisko regulatoru komentāri par BNB ir bijuši maz. Neskatoties uz to, kā noteiktās pasaules daļās izturas pret BNB, joprojām pastāv risks, ka tādi regulatori kā SEC uzskatīs aktīvu par vērtspapīru. Vienkāršs fakts, ka marķieris tika pārdots, izmantojot ICO, un ka Binance tieši kontrolē un gūst peļņu no BNB, apdraud to.

Turklāt tiek uzskatīts, ka daudzi lietotāji uzskata BNB turēšanu kā ieguldījumu, ņemot vērā deflācijas iespējamību monētu ceturkšņa sadedzināšanas rezultātā..

Secinājums ir tāds, ka tā vai citādi nav bijis oficiālu paziņojumu par BNB normatīvo statusu Ziemeļamerikā.

Kas to izveidoja?

Binance Monētu izstrādāja Binance Exchange izstrādātāji 2017. gadā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me