7 geriausios geriausios kriptovaliutos aparatinės piniginės, skirtos 2019 m

Jei kurį laiką buvote kriptosferoje, turėtumėte žinoti, kaip apsaugoti savo monetas ir kokią piniginę turėtumėte jas laikyti. Šiame straipsnyje mes parodysime jums labiausiai žinomas aparatinės pinigines.

Kodėl turėtumėte naudoti aparatinę piniginę?

Aparatinės piniginės suteikia jums daugiau saugumo užtikrinant kriptovaliutų saugumą ir palengvina mokėjimus. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl pastaraisiais metais Bitcoin aparatinės piniginės stabiliai augo. Šiame straipsnyje išsamiai paaiškinami jūsų geriausi „Bitcoin“ kriptovaliutos laikymo įrenginiai, nereikalaujant kibernetinių nusikaltėlių patekti į šias monetas. Geros naujienos yra tai, kad visus šiuos įrenginius galite nusipirkti internetu ir per kelias dienas pristatyti jums, kad ir kur būtumėte..

Kur yra mano kriptovaliutos?

Kai žmonės aparatinės piniginės vadina neinternetinėmis piniginėmis, tai nereiškia, kad monetos yra saugomos įrenginyje ir todėl niekas prie jų negali prisijungti, nebent įrenginys yra pavogtas. Tai klaidinga nuomonė. Aparatinė piniginė yra tik įrenginys, kuris nėra lengvai prijungtas prie interneto. Tai, kas yra įrenginyje, yra programa, kuri yra jūsų monetų, esančių blokų grandinėje, vartai.

Jūsų žetonai visada yra „blockchain“. Taigi, ko reikia aparatiniam įrenginiui, kai jūsų kriptovaliutų nėra, kaip galite paklausti? Taip, jie neturi kriptovaliutų, tačiau išlaiko prieigą prie kriptovaliutų, vadinamų asmeniniais raktais arba pradiniais žodžiais, kurie iš tikrųjų jus sieja su kriptovaliutomis blokų grandinėje. Šie aparatūros įrenginiai taip pat yra užšifruoti, kad net ir pametus ar paėmus prietaisą, šių raktų negalima pavogti, todėl jūsų kriptovaliuta bus saugi. Paskyros kūrimas ir raktinių žodžių / raktinių žodžių generavimas atliekamas šifruotoje aparatinės įrangos aplinkoje, ir kadangi jie nėra patys prisijungę prie interneto įrenginiai, kibernetiniai užpuolikai neturi jokių šansų pasiekti ir panaikinti prieigą prie žmonių fondų.

Bet kokią kriptovaliutos sumą, didesnę nei galite sau leisti prarasti, patariama laikyti aparatiniame įrenginyje, o toliau pateikiami geriausi variantai, į kuriuos galite investuoti savo pinigus, kad geriau apsaugotumėte savo monetas..

Geriausios kriptovaliutos aparatinės piniginės, skirtos 2019 m

„Ledger Nano S Hardware“ piniginė

knyga

„Nano S“ knyga yra viena iš geriausių „Bitcoin“ ir alternatyvių kriptovaliutų piniginių, kokių tik galite gauti. Jūsų monetos yra saugomos, o operacijos taip pat atliekamos įrenginyje. Įrenginyje įmontuotame ekrane galite patikrinti ir patvirtinti operacijas. Kai įrenginyje yra užšifruoti privatūs raktai, prieiga prie lėšų ribojama tik įrenginyje. Tai daro jūsų monetas saugias. Jei norite sužinoti, kodėl turėtumėte turėti „Ledger Nano S“ – turėtumėte perskaityti mūsų straipsnį: 7 svarbiausios priežastys, kodėl turėtumėte turėti „Ledger“ piniginę

„Ledger Nano S“ palaiko: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Ark (ARK), Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin Gold (BTG), Expanse (EXP), Dash (DASH), Digibyte ( DGB), Dogecoin (DOGE), Komodo (KMD), Litecoin (LTC), NEO (NEO), Pivx (PIVX), Posw Moneta (POSW), Qtum (QTUM), Stealthcoin (XST), Žvaigždžių liumenų (XLM), Stratis (STRAT), Ubiq (UBQ), Vertcoin (VTC), Viacoin (VIA), Ripple (XRP), Zcash (ZEC) ir daugelis kitų. Iš viso aparatinė piniginė palaiko daugiau nei 1000 monetų. Galite pamatyti visą sąrašą čia.

„Trezor Bitcoin“ piniginė

trezoras

„Trezor“ bitcoin piniginė taip pat yra viena saugiausių piniginių šiandien rinkoje. Net naudodamas kenkėjiškomis programomis užkrėstoje sistemoje, „Trezor“ vis tiek pasirodo esąs apsaugotas, nes palaiko jūsų asmeninius raktus neprisijungus ir pasirašo bitcoin operacijas. „Trezor“ rekomenduojama naudoti mažiau techniniams vartotojams, nes tai paprasta naudoti.

„Trezor“ palaikomos kriptovaliutos: Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Dash (DASH), Zcash (ZEC), Namecoin (NMC), Dogecoin (DOGE) ), ERC-20 žetonai

Aparatūros piniginė „KeepKey“

laikiklis

Aparatūros piniginė „KeepKey“ yra dar viena paprasta ir galinga kriptovaliutos aparatinės įrangos piniginė, kuria patikima apsaugoti jūsų bitkoinus. „KeepKey“ veikia iš esmės bet kurioje operacinėje sistemoje, „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Tai USB HID klasės įrenginys, o tai reiškia, kad norint, kad jūsų operacinė sistema tinkamai veiktų, nereikia jokių tvarkyklių. Vartotojui suteikiama galimybė užrašyti 12 žodžių atkūrimo raktą. Kadangi „KeepKey“ nėra įdiegtos operacinės sistemos, jos negalima užkrėsti kenkėjiškomis programomis ir kitomis programomis, kurias naudoja kibernetiniai užpuolikai.

„KeepKey“ šiuo metu palaiko „Bitcoin“ (BTC), „Litecoin“ (LTC), „Dogecoin“ (DOGE), „Ethereum“ (ETH), „Dash“ (DASH), „Bitcoin Cash“ (BCH) ir „Bitcoin Gold“ (BTG)..

„CoolWallet S“ piniginė

„coolwallet“

„CoolWallet“ yra lanksti, vandeniui atspari piniginė, kuri 100% neprisijungia prieigą prie jūsų kriptovaliutų. Kad ir koks pažeidžiamas būtų jūsų tinklo ryšys, privatūs raktai niekada nepalieka „CoolWallet“ įrenginio. Jos OTP sistema leidžia vartotojams pasirašyti savo operacijas neprisijungus. „CoolWallet“ yra kreditinės kortelės formos įtaisas, puikiai tinkantis jūsų piniginėje. Šiuo metu „CoolWallet“ palaiko;

 • Bitcoinas (BTC)
 • Eteris (ETH)
 • „Litecoin“ (LTC)
 • Ripple (XRP)
 • „Bitcoin Cash“ (BCH)
 • Piktograma (ICX)
 • ERC20 žetonai

„OpenDime Bitcoin Credit Stick“

laisvas laikas

„OpenDime“ yra aptakus, nedidelis USB įrenginys, leidžiantis išleisti Bitcoin kaip vekselius doleriais. Jis veikia su bet kuriuo kompiuteriu, nešiojamuoju kompiuteriu ar mobiliuoju įrenginiu. Tačiau tai skiriasi nuo visų kitų paminėtų įrenginių, nes privatūs raktai generuojami įrenginyje ir niekam neatskleidžiami. Nors pametę įrenginį, galite prarasti kriptovaliutas, tačiau įkeliant tam tikrą bitkoino vertę ir ją atidavus kam nors, žmogus garantuojamas, kad negalite atsiimti lėšų. Šiuo metu „OpenDime“ palaiko tik „Bitcoin“.

Korazonas

Tai palyginti nauja kriptovaliutos aparatūra piniginė, kurią sukūrė „SatoshiLabs“ bendradarbiaudama su Singapūro prabangių aksesuarų dizaino įmone „Gray“. Tai dizainerio aparatinė piniginė, kurią išorėje sudaro gražus sidabro titanas. Tačiau tai nėra pigu. Nuo 700 iki 1500 USD „Corazon“ yra brangiausia kriptografinė piniginė.

„SatoshiLabs“ yra „Trezor“ įmonė. Todėl funkciškai viduje „Corazon“ yra tik „Trezor Model T“, o išorėje jis turi titano dėklą, kuris suteikia reikšmingą estetinį skirtumą ir keletą kitų funkcinių skirtumų..

„Gray Titanium“ dėklas siūlo du pagrindinius pranašumus, palyginti su numatytuoju „Trezor Model T“ formos plastikiniu dėklu; papildomas ilgaamžiškumas ir sudėtinga padirbti.

Piniginė siūlo aukštą saugumą ir palaiko daugybę kriptovaliutų, įskaitant BTC, BCH, BTG, LTC, DASH, DOGE, ETC, ETH, ERC20, NEM, NMC, ZEC, EXP ir UBQ.

„Archos Safe-T“ mini piniginė

„Safe-T Mini“ yra dar viena palyginti nauja aparatinė piniginė kriptografijos pramonėje. Jį gamina Prancūzijos elektronikos kompanija „Archos“, įkurta 1988 m. Įmonė gamina išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, nešiojamuosius laikmenos įrenginius, nešiojamuosius duomenų saugojimo įrenginius ir neseniai prisijungė prie šifravimo per „Safe-T“ mini aparatinę piniginę..

Tai labai paprasta šifravimo aparatinės piniginės versija, kuri yra gana saugi. Iki šiol piniginė palaiko kelias kriptografines monetas, įskaitant; Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash, Bitcoin Cash, Ethereum Classic, ERC-20 žetonai ir Bitcoin Gold.

Kai kurie jo pranašumai yra: jūsų privačių raktų generavimas ir saugojimas neprisijungus, integruotas ekranas, kuriame rodoma operacijų informacija ir užšifruota lustų rinkinio atmintis.

Premija: Skaitmeninė „Bitbox“

bitbox

„Digital Bitbox“ yra aparatinė piniginė, skirta daugeliui kriptovaliutų, kurią pagamino Šveicarijoje įsikūrusi įmonė pavadinimu „Shift Devices AG“. Įrenginyje yra savaiminė programinė įranga, pašalinanti riziką, susijusią su naršyklės plėtiniais. Asmeniniai raktai generuojami ir saugomi įrenginyje, o ne kompiuteryje, kuriame jie naudojami; todėl tai yra geriausias pasirinkimas šaldymo saugykloms. „Digital Bitbox“ įrenginyje saugomi „Bitcoin“, „Ethereum“, „Ethereum Classic“ ir kiti ERC20 žetonai.

Įrenginys taip pat teikia kelias parašo apsaugos funkcijas, skirtas kriptovaliutų operacijų patvirtinimams. Tai taip pat siūlo išmanųjį patikrinimą ir dviejų veiksnių autentifikavimą „Android“ ir IOS įrenginiams.

Priežastys, dėl kurių visada galite pasitikėti aparatinės įrangos pinigine

 • Jūsų privatūs raktai saugiai saugomi saugomoje įrenginio srityje ir negali būti perduodami paprastu tekstu.
 • Aparatinės įrangos piniginėms reikalingas fizinis patvirtinimas, kad būtų galima atlikti operaciją. Tas, kuris neturi jūsų prietaiso po ranka, negali greitai pasiekti jūsų lėšų.
 • Aparatinės piniginės yra apsaugotos nuo kompiuterinių virusų.
 • Kadangi įmonės šiems įrenginiams naudoja atvirojo kodo programinę įrangą, prietaiso veikimą galima lengvai patikrinti.

Vaizdo šaltinis: LameAves

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me