Kriptovaliutų piniginės: kam jums reikalingos piniginės?

Kai kurios šio įrašo nuorodos yra mūsų rėmėjų. Mes teikiame jums tikslią, patikimą informaciją. Perskaitykite mūsų reklamavimo informaciją.

Kriptovaliutų piniginės

Straipsnio apžvalga: Tai yra išsamus kriptovaliutų piniginių vadovas, kurį turėtų žinoti kiekvienas. Mes sudarėme įvairių tipų kriptografinių piniginių sąrašą ir paaiškinome, kad jūs turite tokį turėti.

Pagrindinis „Bitcoin“ kaip decentralizuotos valiutos sukūrimo tikslas buvo suteikti masėms galią kontroliuoti ir valdyti savo pinigus. Galite savęs paklausti:

“Na, ar aš negaliu visiškai kontroliuoti savo pinigų?”

Kadangi pinigai, kuriuos jūs įnešate į banką, paprastai naudojami skolinant juos kitiems, jūs techniškai jų visiškai nevaldote.

Tai, kas jums priklauso, yra tiesiog IOU arba banko pažadas sumokėti jums. Tai gali atrodyti beprotiška, tačiau dabartinė mūsų pinigų sistema turi daug esminių trūkumų, kurie daugumai iš mūsų vengia.

Bitcoin – ir kriptovaliutos – suteikia jums galimybę visiškai ir visiškai kontroliuoti savo pinigus.

Atsižvelgiant į tai, kad Bitcoin ir kitų kriptovaliutų vertė vis didėja, gyvybiškai svarbu turėti savo kriptovaliutų piniginę monetoms laikyti ir valdyti..

Sužinokite, kaip gauti daugiau nei 100% grąžą investuojant į kriptografiją

NEMOKAMAS MOKYMAS Greita navigacija Kas yra kripto piniginė?Kaip tai veikia?

Kas yra kripto piniginė?

Supaprastinta apibrėžtis: Tai programinė programa, kurioje saugomos jūsų monetos

Techninis apibrėžimas: Tai programinė programa, kurioje saugomi jūsų privatūs ir viešieji raktai (jie pateikiami poromis), leidžiantys jums siųsti ir gauti monetas per blokų grandinę, taip pat stebėti balansą.

Kaip tai veikia?

Pirmiausia, skaitmeninės piniginės yra gana skirtingos, palyginti su jūsų fizine pinigine. Užuot kaupę pinigus, skaitmeninėse piniginėse saugomi privatūs ir vieši raktai.

Privatūs raktai yra tarsi jūsų PIN kodas, kad galėtumėte pasiekti savo banko sąskaitą, o viešieji raktai yra panašūs į jūsų banko sąskaitos numerį. Kai siunčiate „Bitcoin“, operacijos forma siunčiate VALUE, perduodant monetos nuosavybės teisę gavėjui.

Kad gavėjas išleistų naujai pervestą „Bitcoin“, jo privatūs raktai turi atitikti viešąjį adresą, į kurį išsiuntėte „Bitcoins“. (Taip pat skaitykite: Šakių vadovas: viskas, ką reikia žinoti apie šakutes, kietą šakę ir minkštą šakę)

Privačių raktų nuosavybė suteikia jums pilną kontrolę lėšų, susijusių su jūsų atitinkamais viešaisiais raktais. Štai kodėl gyvybiškai svarbu įsitikinti, kad privatūs raktai yra slapta paslėpti TIK TU žinoti savo asmeninius raktus.

Jei bet kuris kitas asmuo gauna jūsų asmeninius raktus, jis valdys jūsų monetas. Taip pat svarbu turėti atsarginę asmeninių raktų kopiją, kad apsisaugotumėte nuo netyčinio praradimo.

Jūs taip pat prarastumėte savo lėšas, jei negalėtumėte atkurti prarastų privačių raktų.

(Taip pat skaitykite: Privatumo monetų vadovas: anoniminių kriptovaliutų palyginimas)

Paprašykite savo NEMOKAMO „Crypto IRA“ vadovo ir gaukite NEMOKAMĄ DVD diską „The Rise of Bitcoin“

Prašykite savo nemokamo vadovo Bitcoin DVD kilimas

Ar galiu tiesiog laikyti juos mainais, kad išvengčiau sudėtingumo?

Galėtum, bet nenorėtum. Nors atidarę kriptovaliutos keitimo sąskaitą (mainų priglobtą piniginę) automatiškai turėtumėte piniginę, jūs negalite valdyti privačių ir viešųjų raktų.

Valdyti raktus reiškia valdyti monetas. Biržai veikia kaip bankas; tai yra trečiosios šalies paslaugų teikėjas, kuriuo pasitikite, kad jūsų monetos būtų saugios.

Tačiau visada yra tikimybė, kad birža bus uždaryta arba bus nulaužta, dėl ko neteks monetų (pavyzdžiui: Mount Gox Exchange).

Atsižvelgiant į tai, kad nėra reguliavimo pagrindų mainams ir kriptovaliutoms kaip visumai, taip pat į pramonės pradžios pradžią, geriausias būdas apsaugoti monetas yra visiškai kontroliuoti monetas. Visiškai kontroliuoti galite tik turėdami savo piniginę.

Be to, norint dalyvauti ICO, reikia turėti savo asmenines pinigines, iš kurių būtų galima investuoti. Jūs negalite investuoti į ICO per savo mainų sąskaitą.

Čia yra ICO investavimo vadovas pradedantiesiems: kaip dalyvauti ICO.

(Žr. Daugiau: Decentralizuotų mainų vadovas: populiarių DEX palyginimas)

Pradėkime!

Tai gali būti bauginanti tinkamos piniginės pasirinkimas, tačiau nesijaudinkite! Jūsų patogumui surinkome įvairių tipų pinigines skirtingoms monetoms pagal jų kainą, saugumo lygį ir mobilumą.

Atsakomybės apribojimas: Paprastumo sumetimais šiame vadove nėra išvardytos visos kliento piniginės, tokios kaip „Bitcoin core“, „Mist“ ar „Parity“, nes visos „blockchain“ atsisiuntimas gali būti nepatogus vartotojui, nors mes pripažįstame, kad tai yra saugiausias būdas laikyti jūsų monetas.

Kriptovaliutų piniginių vadovas: kam jums reikalingos piniginės? | MasterTheCrypto.com

Jei norite pradėti atidaryti nemokamą Eteris (ir suderinamas su ERC20) internetinę piniginę, perskaitykite šį kriptovaliutų piniginių vadovą: „MyEtherWallet“ (MEW) atidarymas.

Arba, jei norite atidaryti nemokamą Bitcoin internetinę piniginę, peržiūrėkite šį kriptovaliutų piniginių vadovą: „Bitcoin“ piniginės atidarymas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me