Horizon Tech Stack padara Piemontes obligāciju emisiju un tirdzniecību par realitāti

Žetonu saraksts

Nesen tika paziņots, ka Piemonte Holding ir pabeigusi ne tikai 16,2 miljonu ASV dolāru lielu Ethereum bāzes obligāciju emisiju, bet arī tagad Piemonte klientiem tā ir paredzēta tirdzniecībai sekundārajos tirgos.

Šī attīstība bija iespējama, izmantojot tehnoloģiju kaudzi, kuru padarīja pieejamu Horizonts.  Uzņēmums norāda, ka daži no Piemonte piedāvātajiem risinājumiem ir šādi:

  • Atbilstības pasākumi
  • Aizbildnība
  • Tirdzniecības risinājumi

Piemonte norāda, ka šis paziņojums ir daudzu gadu smaga darba rezultāts. Viņi apgalvo, ka jau 2017. gadā viņi sāka eksperimentēt un savā blokā iekļaut blokķēdi un tās dažādos ieguvumus.

Sekundārā apmaiņa

Viens no digitālo vērtspapīru piesaistīšanas un solījumu numuriem 1 ir potenciālā likviditāte, ko tie nākotnē ieguldītājiem ļaus atļauties.

Lai šis likviditātes solījums kļūtu par realitāti, ir nepieciešamas sekundāras biržas, kas izvieto šos marķierus, izveidojot un nodrošinot tirgu to tirdzniecībai. Bez šīs iespējas izzūd lielākā daļa pievilcības, kas griežas ap digitālajiem vērtspapīriem.

Konkurenti

Horizon nav vienīgais uzņēmums, kura mērķis ir izveidot cienījamu digitālo vērtspapīru otrreizējo tirgu. Tomēr viņi joprojām ir vieni no pirmajiem, kas sāk dzīvot ar savu piedāvājumu.

Šie uzņēmumi ir tikai daži no tiem, kas, kā zināms, izstrādā līdzīgus risinājumus:

  • Archax
  • OpenFinance tīkls
  • tZERO
  • STO Global-X

Komentārs

Paziņojot par šeit šodien apspriestajiem notikumiem, pārstāvji no katras, Piemonte un Horizon, veltīja laiku komentāriem.

Alessandro Lombardi, Piemonte izpilddirektors, norāda,

“Augustā mēs izsniedzām savu marķēto Smart Bond un šodien mēs atklājam pirmo regulēto obligāciju tirdzniecības tirgu publiskajā blokķēdē … Lai gan šī Smart Bond emisija bija paredzēta tikai kvalificētiem privātiem ieguldītājiem, Smart Bond tika pilnībā parakstīts ar nulles izplatīšanas centieniem. autors Piemonte. Mēs varam iedomāties tikai nākotnes blokķēdes obligāciju piedāvājuma izplatīšanas un likviditātes potenciālu, kad šīs konkurējošās obligācijas ir atvērtas plašākai sabiedrībai … Mēs uzskatām, ka mēs veicam pārveidojošu un vēsturisku darījumu, pilnveidojot mūsu grāmatvedības veidošanu, ieguldītāju atbilstību, aktīvu sadali un obligāciju glabāšanu izmantojot Horizon tehnoloģiju … Mēs dalāmies ar Horizon atbilstības vērtībām un uzskatām, ka šī integrētā pieeja palīdz nodrošināt racionalizētu ceļu obligāciju tirgus ieviešanai digitālajā laikmetā. Mēs uzskatām, ka vairs nav jautājums par mums, vai IF blockchain atbalstīs galvenās globālās vērtspapīru platformas; pēc šodienas tas ir tikai KAD. ” 

Braiens Kolinss, Horizon izpilddirektors, norāda,

“Ideja, ka blokķēdei varētu būt potenciāls atvērt un piesaistīt obligāciju tirgu, ir plaši apspriesta un izmēģināta. Šodien mēs lepojamies, ka strādājam kopā ar Piemonte, lai īstenotu to atbilstības vērsto obligāciju tirgus koncepciju un ieviestu likviditātes potenciālu vēsturiski nelikvīdā tirgū, izmantojot mūsu integrētos emisijas, KYC, AML, glabāšanas un tirdzniecības risinājumus. ” 

Piemonte Holding

2012. gadā dibinātā Piemonte Holding uztur darbību Riodežaneiro, Brazīlijā. Uzņēmums specializējas kā ieguldījumu menedžeris, izstrādājot un pārvaldot pielāgotus finanšu produktus savai klientūrai.

Izpilddirektors Alesandro Lombardi pašlaik pārrauga uzņēmuma darbību.

Horizonts

Horizons, kas darbojas ārpus Zugas, Šveices, ir “Software-as-a-Solution (SaaS) uzņēmums, kas tika dibināts 2010. gadā.

Izpilddirektors Braiens Kolinss šobrīd pārrauga uzņēmuma darbību.

Nesen mēs rūpīgāk apskatījām uzņēmumu un tā piedāvājumu. Ja vēlaties uzzināt vairāk par programmu Horizon, noteikti izlasiet šo rakstu.

Horizon Globex – padziļināts ieskats nozares līderī

Runājot ar Braienu

Šī gada sākumā mums bija prieks pabeigt ekskluzīvu interviju ar Horizon izpilddirektoru Braienu Kolinsu, pavadot mūsu pašu ieskatu uzņēmumā. Nākamajā intervijā mēs uzzinām vairāk par to, ko uzņēmums ir sasniedzis līdz šim un kur viņi plāno doties nākotnē.

Interviju sērija – Braiens Kolinss, Horizon Globex

Citu ziņu sadaļā

Horizon pēdējā laikā ir asarojis ar virkni pozitīvu notikumu. Viens piemērs tam ir viņu A sērijas veiksmīga pabeigšana – pārliecības un intereses apstiprināšana par uzņēmumu un viņu piedāvāto.

Horizon Globex acu izaugsme caur A sēriju

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me