Viss, kas jums jāzina par OKT

Pēc nesenās decentralizētās komerciālās publiskās ķēdes OKChain palaišanas mēs esam paziņojuši arī par tās vietējo marķieri OKT. Ņemot vērā ievērojamās pasaules intereses attiecībā uz šo jauno marķieri, mēs esam sakārtojuši dažus bieži uzdotos jautājumus, lai palīdzētu jums saprast tā unikalitāti, kā arī atšķirības starp OKT un OKB.

Vai OKT & OKB tas pats? Vai OKT ir OKB dakšu monēta?

Nē, tie NAV vienādi. Labi & OKB būtībā ir divi dažādi žetoni ar pilnīgi atšķirīgām funkcijām.

Nesen izdotais OKT ir OKChain vietējais marķieris, kas darbojas kā OKChain DPoS vienprātības pamata marķieris. Vispirms tas tiks izdots tā ģenēzes blokā, un pēc tam katru gadu notiks 1–5% papildu izdošana.

OKB ir OKEx utilītas marķieris, kas atbalsta OKEx ekosistēmas attīstību. 2018. gadā tika pabeigta vienreizēja 300 miljonu OKB emisija, un turpmāka emisija vairs nebūs. Papildus tā atpirkšanai & sadedzināšanas shēma, tiek izbeigts 700 miljonu OKB emisijas plāns. Tādējādi OKB tagad ir kļuvis par pirmo pilnībā izplatīto platformas marķieri pasaulē un ievadīs deflāciju.

Vai OKT ietekmēs OKB cenu?

Atbilde ir nē. Un to cenas noteiks dažādi faktoru kopumi.

OKT cenas pamatā ir OKChain ekosistēmas attīstība, ieskaitot DEX, DeFi lietojumprogrammas, un tās turpmākā attīstība.

OKB cenu nosaka OKEx uzņēmējdarbības rezultāti, ekosistēmas infrastruktūras attīstība, tirdzniecības kanālu paplašināšana, kā arī OKB atpirkšanas un sadedzināšanas shēma. Šeit ir informācija:

Ekosistēmas infrastruktūras attīstība: OKB iekšējo un ārējo lietojumprogrammu scenāriju paplašināšana. Šajā brīdī ir 11 iekšējo un 32 ārējo lietojumu lietojuma gadījumi.

Tirdzniecības kanālu paplašināšana: Mēs esam atvēruši fiat vārtejas 8 galvenajām valūtām, ieskaitot ASV dolāru, eiro, Korejas vonu, Indonēzijas rūpiju un Vjetnamas dongu.

OKB atpirkšanas un ierakstīšanas shēma: Kopējais OKB emisija ir 300 miljoni, no kuriem 13 978 364 OKB jau ir sadedzināti. Pašreizējā apgrozībā esošā summa ir 286 021 636 OKB. OKB vairs nav emitēta, un tas ir pasaulē pirmais pilnībā izplatītais platformas marķieris.

Kāpēc mums ir jāizveido OKT?

OKChain pieņem DPoS vienprātības mehānismu, kura darbībai nepieciešams vietējais marķieris.

Turklāt ekosistēmas OKChain un ekosistēmas OKEx būtība ir ļoti atšķirīga, pirmā ir orientēta uz tehnoloģijām, bet otrā – uz tirdzniecību. Lai labāk kalpotu un uzturētu OKChain ļoti autonomo ekosistēmu, ir nepieciešams nepārtraukti izdot tā vietējo marķieri, kā arī elastīgu stimulu sistēmu.

Tomēr, tā kā mums ir jāsaglabā mērķis turpināt OKB deflāciju un izvairīties no OKB vērtības atšķaidīšanas, lai aizsargātu tā turētāju ilgtermiņa intereses, mēs nevaram izmantot OKB kā OKChain vietējo marķieri. Tāpēc mēs izveidojām OKT kā OKChain vietējo marķieri.

Turpmākie pasākumi, lai uzlabotu OKB vērtību

Izdodot jauno marķieri, mēs joprojām neapstāsimies attīstīt savu OKB ekosistēmu un paplašināt izmantošanas gadījumu loku, kas jau aptvēra makus, finanšu un aizdevumu pakalpojumus, tīkla drošību, ceļojumus, dzīvesveidu, lietderību un daudz ko citu..

Turklāt mēs pievienosim vairāk tirdzniecības un noguldījumu kanālu. Šobrīd mēs esam atvēruši fiat vārtejas virknei galveno fiat valūtu un esam iekļāvuši OKB desmitiem lielāko kriptogrāfijas biržās ar vairāk nekā 40 tirdzniecības pāriem pret tirgū pieejamām galvenajām monētām..

Visbeidzot, mēs turpināsim pilnveidot OKB atpirkšanas un ierakstīšanas shēmu. Kā jau minēts, mēs sadedzināsim neizdotos 700 miljonus OKB un nesaglabāsim nevienu OKB. Visi sadedzinātie un sadedzināmie OKB pilnībā nāk no otrreizējā tirgus.

Pabalsti OKB īpašniekiem

Pateicības zīme mūsu OKB kopienai par apbrīnojamo atbalstu, mēs 100% no ģenēzes bloķēšanas OKT kartēsim visus OKB īpašniekus atbilstoši viņu OKB saimniecībām. Nākotnē gan OKB, gan USDK tiks migrēti no Ethereum ERC-20 tīkla uz OKChain mainnet. Kad OKChain mainnet būs pieejams, būs pieejama OKT tirdzniecība. Tas nozīmē, ka OKB īpašniekiem būs iespēja piedalīties OKChain pārvaldībā un kļūt par supernodu.

Lai gan OKB un OKT daudzējādā ziņā atšķiras, OKChain tie būs neatdalāmi. OKT atbalsta ne tikai OKChain attīstību, bet arī dod iespēju OKB ekosistēmas attīstībai.

Sekojiet OKEx vietnē:

Vietne: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me