Trampa rīkojums “Go After Bitcoin”, Ebanga zaudējumi un Wirecard atkāpšanās: nedēļas kriptogrāfijas ziņas

Nedēļas jaunumu attēls

OKEx Insights iepazīstina ar pēdējiem pieciem pēdējās nedēļas kriptogrāfisko ziņu stāstiem.

Nesen atklātie komentāri pastiprina Trampa pret Bitcoin vērsto attieksmi

Saskaņā ar gaidāmo bijušā Trampa darbinieka Džona Boltona gaidāmo grāmatu “Istaba, kur tā notika”, ASV prezidents Donalds Tramps īpaši uzdeva finanšu ministram Stīvenam Mnučinam “sekot” Bitcoin..

Kā sākotnēji ziņoja Vašingtonas eksaminētājs – kas saņēma drīzumā publicējamo memuāru uzlabotu kopiju – Tramps komentēja Mnuchin 2018. gada maijā sarunā par tarifiem un sankcijām pret Ķīnu, norādot: "Neesiet tirdzniecības sarunu vedējs. Iet pēc Bitcoin [par krāpšanu]."

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • Trampa ziņotie komentāri nāca laikā, kad Bitcoin cena bija pulcēja iespaidīgus 33% – kaut arī mītiņš bija īslaicīgs. Galvenās kriptovalūtas cena ievērojami samazināsies 2018. gada 4. ceturksnī.
 • Komentāri nāca arī laikā, kad spekulācijas par to, kā ASV regulēs kriptonauda, ​​sasniedza drudža līmeni.
 • Turklāt Trampa nesen atklātie komentāri viņu pastiprina jau izveidojusies attieksme pret Bitcoin.

https://twitter.com/realdonaldtrump/status/1149472282584072192?lang=en

Bijušais CFTC priekšsēdētājs apgalvo, ka XRP nav vērtspapīrs

XRP nav vērtspapīrs – vismaz saskaņā ar bijušā CFTC priekšsēdētāja Kristofera Džankarlo, viena no lielākajām ASV finanšu regulatorēm, teikto.

ASV atvasināto finanšu instrumentu tirgus regulatora iepriekšējā vadītāja viedoklis nāk caur līdzautors ar Konrādu Bahlke, viņa pašreizējo kolēģi advokātu birojā Willkie Farr & Galahers. Rakstā teikts, ka Ripple kriptonauda nav nedz ieguldījumu līgums, nedz arī ietilpst Hovija testā, kuru izmanto ASV vērtspapīru regulators SEC.

“[XPR] nevar būt ieguldījumu līgums, jo starp Ripple un pārliecinošu vairākumu XRP īpašnieku nav līguma vai vienošanās, par kuru varētu runāt. Gluži pretēji, Ripple noslēgtie līgumi skaidri izslēdz vispārējos XRP turētājus kā trešo personu saņēmējus."

Tomēr jāatzīmē, ka Villijs ir Ripple padoms un saņēma “noteiktu faktisko informāciju”, lai atbalstītu autoru apgalvojumus.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • Diskusija par XRP kā vērtspapīra statusu nebūt nav jauna, un iestāžu lēmums ir gaidīts ilgi.
 • Džankarlo atzinums var sniegt ieskatu par to, kā pašreizējie regulatori vērtē Ripple kriptogrāfisko aktīvu.

Lielākā daļa esošo bitkoīnu tiek turēti kā ilgtermiņa ieguldījumi

Saskaņā ar, lielākā daļa no pašreizējiem 18,6 miljoniem bitkoīnu tiek turēti ilgtermiņā jauns ziņojums no blockchain analītikas firmas Chainalysis.

Precīzāk, tirdzniecībai tiek izmantoti mazāk nekā 20% no kopējā neatmaksātā bitkoīnu daudzuma.

Turklāt tiek uzskatīts, ka vēl 20% no kaltā bitkoīna ir “pazuduši”, jo tie nav pārsūtīti piecu vai vairāk gadu laikā – kā mēs nesen uzzinājām, tas faktiski var būt ilgtermiņa "hodlers."

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • Tā kā pieejamo bitkoīnu daudzums kļūst arvien mazāks, liels bitkoīnu daudzums, kas tiek turēts ilgtermiņā, var kļūt par svarīgu likviditātes avotu.
 • Mūsdienās lielāko daļu bitkoīnu tur privātpersonas vai partijas, kuras nekad nav pārdevušas vairāk nekā ¼ savas akcijas – tas nozīmē, ka lielāko daļu bitkoīnu patiešām tur hodlers.

Bitcoin kalnraču ražotājam Ebang rodas 2,5 miljoni ASV dolāru zaudējumi

Ebang, ievērojams ķīniešu Bitcoin kalnrūpniecības aparatūras ražotājs, 2020. gada 1. ceturksnī ir uzņēmies tīros zaudējumus USD 2,5 miljonu apmērā.

Ziņas nāk caur oficiāla finanšu atklāšana šonedēļ ievietots IPO prospekta atjauninājumā ar SEC.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • Iesniegums, kas ilustrē Ebang neto zaudējumus, norāda, ka uzņēmums ir tuvāk tam, lai kļūtu par otro publiski tirgoto bitcoin mineru ražotāju Nasdaq biržā pēc Kanaānas.
 • Ebanga tīrie zaudējumi seko Kanaānas akcijas cenas kritumam no sākotnējā 9 USD par akciju līdz nesenam zemākajam 2 USD līmenim.

Pēc skaidras naudas zaudēšanas 1,9 miljardu eiro apmērā Wirecard izpilddirektors atkāpjas

Kādu dienu pēc tam, kad ziņas to izlaida Wirecard zaudēja skaidrā naudā 1,9 miljardus eiro, Vācijas maksājumu apstrādātāja izpilddirektors Markuss Brauns atkāpās no amata.

Pagaidu izpilddirektora amatu pārņems ceturtdien algotais uzņēmuma izpilddirektors Džeimss Freiss.

Wirecard nevietā izvietotie fondi ir noveduši investorus, kas divās dienās saruka par 80 procentiem no Vācijas biržā kotēto finanšu pakalpojumu uzņēmuma akciju cenas..

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • Wirecard meitasuzņēmums Wirecard Card Solutions ir īpaši sadarbojies ar kriptogrāfijas maksājumu karšu nodrošinātājiem Crypto.com, TenX un neoficiālu Telegram nelaimīgā blokķēdes izstrādātāju TON Labs.
 • Wirecard krīze ir bijusi pielīdzināts Enronam sociālajos tīklos.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me