Tokenizēti Bitcoins, apmaiņa ugunsgrēka apstākļos un TRX kā drošība: nedēļas kriptogrāfijas ziņas

OKEx Insights iepazīstina ar pēdējiem pieciem pēdējās nedēļas kriptogrāfisko ziņu stāstiem.

Bittrex un Poloniex pievienoja grupas prasību pret Bitfinex un Tether

Kriptogrāfijas valūtas biržas Bittrex un Poloniex ir pievienotas grozīts tiesas process pret Bitfinex, Tether un saistītajām vienībām.

Tiesvedība, kas sākotnēji tika iesniegta 2019. gada oktobrī un tika atjaunināta šonedēļ, apgalvo, ka Bitfinex un Tether manipulēja ar kriptonauda tirgu, palielinot cenas, izmantojot krāpniecisku taktiku. Kā paskaidrots oficiālajā sūdzībā:

“Patiesībā Tether izsniedza sev miljardiem USDT bez ASV dolāra atbalsta – vienkārši izveidojot USDT no zila gaisa. Tether slēpa šo faktu, ‘pārdodot’ nesen izdoto USDT Bitfinex, kriptogrāfijas biržai, kas slepeni piederēja un ko pārvaldīja tās pašas personas, kurām piederēja un darbojās Tether. Tā kā Bitfinex un Tether būtībā bija vienādi, Tether varēja vienkārši pārskaitīt nesen izsniegto USDT uz savu kontu Bitfinex, nesaņemot ASV dolārus apmaiņā, kā tas tika prasīts no patiesajiem klientiem. ”

Tikmēr tiek apgalvots, ka Bittrex un Poloniex ir apzināti piedalījušies USDT drukas shēmā, pārskaitot lielas summas apzināti neatbalstītu zīļu.

Key Takeaways

 • Tetheram nav svešas diskusijas, un šobrīd viņš ir iesaistīts tiesiskā cīņā ar Ņujorkas ģenerālprokuroru. Šīs ziņas tikai papildina uguni ar degvielu.
 • Grozītā tiesas prāva pret Tether un ar to saistītajām firmām arvien pieaug, kā atbildētāji tiek pievienotas jaunas biržas. Iespējams, ka tiks pievienotas citas kriptovalūtas apmaiņas iespējas.
 • Ja tiesas prāva tiks uzvarēta, šoku viļņi neapšaubāmi būtu jūtami visā nozarē, un Bitcoin cena, iespējams, reaģētu negatīvi.

Tokerizēti bitkoīni uz Ethereum pārsniedz zibens un šķidrumu

Runājot par ārpus ķēdes veiktiem Bitcoin darījumiem, Ethereum balstīti projekti, piemēram, WBTC un imBTC, šobrīd ir vispopulārākās izvēles iespējas – papildinot tādus labi zināmus Bitcoin balstītus projektus kā Lightning Network un Liquid.

Kā ziņo CoinDesk, ir 70 procenti vairāk bitcoīnu šiem Ethereum projektiem nekā iepriekš minētajām Bitcoin blakusketēm. Turklāt 2020. gadā marķētais Bitcoin piedāvājums ir pieaudzis par 330 procentiem.

WBTC bloķētās kopējās vērtības diagramma. Avots: DeFi pulss

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • Vairākas iespējas ārpus ķēdes veiktiem Bitcoin darījumiem lietotājiem nodrošina vairāk iespēju, atvieglojot adopciju.
 • Ethereum lietošanas gadījumu daudzveidību ilustrē pieaugošais marķēto bitkoīnu skaits. Ir pamats uzskatīt, ka arī turpmāk izmantošanas gadījumi pieaugs.

“Kripto mamma” Hestera Peirce nominēta otrajam SEC termiņam

Hesters Peirce, kuru kriptogrāfijā daži pazīst kā “Kripto mammu” par nozares aizstāvību, ir ticis izvirzīts kalpot otro termiņu kā ASV Vērtspapīru un biržu komisijas (SEC) loceklis līdz 2025. gadam.

Peirce vēsturiski ir bijusi spēcīgs atbalstītājs par blockchain tehnoloģiju un iebilda SEC stingrā nostāja attiecībā uz kriptovalūtām.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • Peirce ir bijis vienīgais SEC loceklis, kurš paudis iebildumus pret Bitcoin ETF pieteikumu noraidīšanu. Ja viņas otrais termiņš tiktu apstiprināts, varbūtība, ka kādreiz redzēs šādu biržā tirgotu fondu, vismaz netiek sabojāta.
 • Peirce ir arī iestājies par pašregulāciju un drošu ostu no SEC projektiem ar decentralizētiem marķieriem.

Eiropols nosaka Bitcoin konfidencialitātes rīka Wasabi Wallet uzmanību

Tiek ziņots, ka Eiropols ir vērsts uz privātumu vērstu, atvērtā koda Bitcoin maku, Wasabi maku.

Par šīm ziņām pirmo reizi ziņoja CoinDesk pēc tam, kad Telegram nopludināja Eiropas Savienības tiesībaizsardzības aģentūras ziņojumu “Tikai tiesībaizsardzības iestādes” par maku. Vēlāk noplūdi pārbaudīja Eiropola preses nodaļa.

Eiropola Eiropas kibernoziedzības centrs (EC3) citēja datus no Chainalysis, kas ir vadošais blokķēdes analīzes uzņēmums kosmosā. Ziņojumā teikts:

“Saskaņā ar [Chainalysis] datiem pēdējo trīs nedēļu laikā BTC gandrīz 50 miljonu USD apmērā tika noguldīti Wasabi, gandrīz 30% no tumšajiem tīmekļa tirgiem. Salīdzinoši runājot, tā ir ievērojama summa, ņemot vērā, ka tumšajiem tīmekļa darījumiem tiek lēsts tikai 1% no kopējiem darījumiem. ”

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • Lai gan tas nenozīmē, ka Eiropols veiks konkrētas darbības, ziņojums skaidri parāda, kā Bitcoin privātuma rīki atrodas tiesībaizsardzības radarā.
 • Konfidencialitātes rīki neskaidro datus par Bitcoin izplatīto publisko virsgrāmatu, taču regulatori var tajā iesaistīties.

TRON TRX ļoti atgādina vērtspapīru, saka nozares padome

Kripto reitingu padome (CRC) neoficiāli uzskatīja, ka Tron, Nervos un Polkadot attiecīgie marķieri saskaņā ar ASV vērtspapīru likumiem saskaras ar lielāku varbūtību tikt uzskatīti par vērtspapīriem, saskaņā ar aprīļa vidus reitingu sarakstu, ko ieguvis Bloķēt.

Kā ziņots, attiecīgajā nepublicētajā reitingu sarakstā katram marķierim tika piešķirts vērtējums 4,75 no 5,00, kas nozīmē, ka tie ļoti atgādina vērtspapīrus.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • CRC dibināja Coinbase, Circle, Genesis Capital un citas augsta līmeņa kriptogrāfijas firmas, lai sniegtu skaidrību par regulējošiem jautājumiem, kas saistīti ar kriptovalūtām. Tādējādi tā novērtējums nenozīmē, ka TRX un citi ir faktiski vērtspapīri regulatoru acīs – tikai to, ka padome ir noteikusi, ka tie tiem līdzinās.
 • Ja SEC hipotētiski ņemtu vērā CRC novērtējumu, Tron, Nervos un Polkadot ekosistēmas, iespējams, piedzīvotu vētrainu pieredzi.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me