Piecas metrikas ķēdē, lai novērtētu BTC tirgus pusi uz pusi

Kriptovalūtas telpā noskaņojums ir bijis augsts, jo tirgi gaida ilgi gaidīto bitcoin atlīdzības pusi, kas ir t-mīnus četras dienas no šī brīža. OKEx akadēmija aptvēra visu, kas jums jāzina par pusi, no pamata uz tirdzniecību stratēģiju, un arī dati tas ir svarīgi.

BTC Haling izceļ no OKEx

  • Pasākumu arbitrāža: kā tirgot puslaiku
  • Opciju tirgi izrāda mazāku entuziasmu par BTC uz pusi
  • Pieci interesanti fakti, kas jums jāzina par pusi
  • Lielākie Bitcoin kalnrači rāda optimismu pirms samazināšanas: dziļuma izskats
  • Bitcoin uz pusi: laiks nokļūt Bitcoin?

Viens no populārākajiem stāstījumiem par pusi, ir tas, ka tas samazinās bitcoīna piedāvājumu. Tāpēc cena pieaugs. Kaut arī šis stāsts var turpināt degvielu BTC buļļiem vidējā / ilgtermiņa perspektīvā, galvenajiem ķēdes un tirgus datiem vajadzētu pelnīt arī tirgotāju un investoru uzmanību, īpaši neilgi pēc uz pusi. Tas ir tāpēc, ka šie dati varētu atklāt galveno informāciju par tirgus noskaņojumu un varētu sniegt būtisku ietekmi uz cenu īstermiņā.

1. Izmantotā unikālā adrese

Bitcoin unikālās adreses parāda, cik daudz adrešu ir piedalījušās darbību sūtīšanā vai saņemšanā blokķēdē. Tas tiek uzskatīts par vienu no visefektīvākajiem tīkla ķēdes rādītājiem vispārējam tīkla aktivitātes līmenim un kriptovalūtas novērtēšanai lieta bitcoin.

Kā redzam, unikālo adrešu skaits ir pilnībā atjaunojies līdz iepriekšpārdošanas līmenim, un šķiet, ka augšupejošā tendence turpinās, cenai virzoties uz 9200 rokturiem.

Kāpēc tas ir svarīgi?

Mēs uzskatām, ka unikālās adreses pieauguma turpināšana ir kritiska, lai saglabātu BTC laikā, jo aktīvo lietotāju skaits varētu tieši ietekmēt tīkla vērtību. Lielāks skaits varētu norādīt, ka vairāk lietotāju veic darījumus tīklā, kā rezultātā tiek iegūts augstāks novērtējums un augstāka cena.

1. attēls: Izmantotās Bitcoin unikālās adreses (no 7. maija)

Avots: OKEx; blockchain.com

2. Hash ātrums un grūtības

Hash likme un grūtības varētu būt vēl viens pavediens tam, kas notiks pēc bitcoin uz pusi. Gaidāmā atlīdzības samazināšana uz pusi samazinās kopējo atalgojumu kalnračiem no 12,5 BTC līdz 6,25 BTC. Paredzams, ka kalnraču atlīdzība samazināsies, un sagaidāms, ka pieaugs spiediens uz kalnrūpniecības rentabilitāti.

Raksta sagatavošanas laikā bitcoin hash likme un grūtības gandrīz sasniedza visu laiku augstāko līmeni, jo kalnračiem bija pilnīga vara, lai apstiprinātu pēc iespējas vairāk darījumu, lai maksimāli palielinātu atlīdzību, pirms tā samazinājās uz pusi. Tajā pašā laikā grūtības arī norādīja tajā pašā virzienā, parādot, ka sacensības starp kalnračiem tika uzkarsētas.

Kāpēc tas ir svarīgi?

Mēs uzskatām, ka vēlmes līmenis, kuru kalnrači vēlas piešķirt savai skaitļošanas jaudai tīklā, ir izšķirošs rādītājs, jo tas varētu atspoguļot kalnraču pārliecību par cenu. Lennix Lai, OKEx finanšu tirgus direktore, stāstīja Cointelegraph, ka kalnrači varētu sākt gatavoties gūt ienākumus tikai no darījumu maksām, jo ​​ieguves atlīdzība turpina samazināties.

2. attēls: Bitcoin kopējais hash līmenis (TH / s) uz 7. maiju

Avots: OKEx; Blockchain.com

3. attēls: Bitcoin tīkla grūtības (t) kā 7. maijā

Avots: OKEx; Blockchain.com

3. HODLer neto pozīcijas maiņa

HODLERS nostāja BTC cenas varētu būt arī vēl viens galvenais rādītājs investoriem, lai novērtētu tirgus samazinājumu pēc pusi. Dati no Glassnode šovi to BTC HODLer neto pozīcijas izmaiņas ir saglabājušās pozitīvas astoņas nedēļas pēc kārtas, kas liecina, ka HODLers iepriekš uz pusi samazinājies.

Tomēr Glassnode ziņojumā arī norādīts, ka cena var sasniegt maksimumu, kad HODLers pārtrauks uzkrāšanos BTC. Ziņojums nopūtās februārī, kad cena sasniedza USD 10000, hodlers ’vairs neuzkrājās BTC, kas liecina, ka HODLers uzticība ir pazemināta šādā cenu līmenī.

Kāpēc tas ir svarīgi?

Mēs uzskatām, ka HODLeru / vaļu uzticamības līmeņi varētu dot nozīmīgu ietekmi uz BTC cenām pēc pusi, it īpaši no vidēja termiņa perspektīvas, jo BTC uzkrāšanās un samazināšana varētu tieši atspoguļot HODLers un vaļu noskaņojumu..

4. attēls: Bitcoin HODLer neto pozīcijas maiņa

Avots: Glassnode

4. Sociālais apjoms

Sociālais elements ir unikāla kriptonauda tirgus struktūras sastāvdaļa, un investori, iespējams, nevēlas palaist garām to, kā kriptogrāfijas kopiena un pārējais internets redz bitkoinu pēc pusi. Mūsu iepriekšējos pētījumos mēs izcelts sociālo mediju metrikas nozīme, un tas bieži tiek aizmirsts.

5. attēlā parādīts termina “bitcoin” kopējais sociālais apjoms, izmantojot Telegram, Reddit, profesiju tirgotāju tērzētavas un citus sociālos avotus. Dažos gadījumos pēkšņs sociālā apjoma pieaugums var norādīt uz cenu maksimumu, kā rezultātā notiek cenu korekcijas vai konsolidācija. Lai gan sociālā apjoma konsolidācija pēc krituma var liecināt, tirgus varētu būt zemākais.

Kāpēc tas ir svarīgi?

Mūsu izpēte ir norādījis, ka kriptovalūtu ieguldītājiem tirgus analīzē bieži ir ierobežotas izvēles iespējas, ka nevienmērīgā informācijas ainava varētu stiprināt investoru tieksmi pieņemt lēmumus par tirdzniecību, pamatojoties uz viņu noskaņojumu.

5. attēls: Sociālā apjoma rādītājs

Avots: Santiment

5. MVRV attiecība

MVRV koeficients ir tirgus vērtība (MV) dalīta ar realizēto vērtību (RV). Šis skaitlis varētu mums pateikt, vai pamatā esošais tirgus līmenis ir pārvērtēts vai novērtēts par zemu, šajā gadījumā – BTC. Ja MVRV ir no 0 līdz 1, tad tirgus ir vidēji “nepietiekami novērtēts”.

Rakstīšanas laikā tirgi atradās četru dienu attālumā no pusi, Santiment dati liecina, ka BTC MVRV koeficients bija 0,99.

Kāpēc tas ir svarīgi?

Mēs uzskatām, ka vērtēšana ir būtiska informācija, kad runa ir par Bitcoin cenu prognozēšanu. Piemēram, ja MVRV vērtība ir 2, tas nozīmē, ka HODLers pārdod savus aktīvus par pašreizējo cenu, vidēji gūs 200% peļņu, kas varētu nozīmēt, ka vairāk cilvēku būs gatavi slēgt savu peļņu un pārdot savus aktīvus. Būs interesanti redzēt, kurp MVRV nonāks pēc puslaika.

Autors: Sairuss Ip

Pētījumu analītiķis, OKEx.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me