PayPal baumas izplatās kā pelēktoņu Ethereum Trust tvertnes – nedēļas kriptogrāfijas ziņas

OKEx Insights iepazīstina ar pēdējiem pieciem pēdējās nedēļas kriptogrāfisko ziņu stāstiem

Nedēļas jaunumu attēls

Baumas par PayPal un Venmo drīzumā piedāvās tiešu kriptogrāfijas pārdošanu

Blokķēdes un kriptovalūtas telpa šonedēļ ieguva enerģiju, kad sāka izplatīties baumas, ka PayPal un Venmo var atbalstīt kriptogrāfijas iegādi ne tik tālā nākotnē.

Sākotnējais ziņojums nāca no kriptogrāfisko ziņu izejas CoinDesk, kas runāja ar “trim cilvēkiem, kas pārzina šo jautājumu”, kuri apgalvo, ka PayPal plāno piedāvāt tiešu kriptovalūtas pārdošanu. Tomēr konkrētie digitālie aktīvi, kas būtu pieejami, pašlaik nav zināmi.

PayPal joprojām nav apstiprinājis savus plānus piedāvāt kriptogrāfijas pirkumus, sākot no preses laika.

Galvenie līdzņemamie

  • PayPal ir vairāk nekā 300 miljoni kontu. Ja uzņēmums piedāvātu tiešu kriptovalūtu pārdošanu, privātajiem investoriem tiktu atvērti uzvārdi.
  • Atbalsts Bitcoin pirkumiem no PayPal nodrošinātu lielāku konkurenci Square Inc. Cash App – kas ir atradis BTC pirkumus populārs piedāvājums – un dot privātiem ieguldītājiem vairāk iespēju.

Pelēktoņu Ethereum Trust tvertnes kā akcijas, kas gatavas pārpludināt tirgu

Grayscale’s Ethereum Trust šomēnes ir piedzīvojis dramatisku cenu samazinājumu – no augstākā līmeņa USD 260 5. jūnijā līdz ceturtdienas zemākajam līmenim – 78 USD. Šonedēļ jo īpaši strauji paātrinājās institucionālajiem ieguldītājiem draudzīgo ieguldījumu instrumentu cenu kritums. Raksta tapšanas brīdī ETHE pašlaik tirgo 98,29 USD.

Pelēktoņu Ethereum Trust (OTC_DLY: ETHE) 2 stundu diagramma. Avots: TradingWiew

Kā atzīmēja Bloķēt, piemaksa, kas samaksāta par pamata ēteri, ir samazinājusies no 948% mēneša sākumā līdz 356% ceturtdien.

Šis smagais samazinājums notiek pirms plānotās vairāk nekā 500 000 ETHE akciju izlaišanas mēneša beigās, atbilstoši fonda viena gada bloķēšanas perioda noteikumiem.

Kā blakus piezīmi, ETHE samazinājums nāk līdzās papildu ziņojumi ka Grayscale Investments ir iegādājusies gandrīz 500 000 000 USD BTC kopš pagājušās mēneša vadošās kriptonaudas bloka atlīdzības samazināšanās.

Galvenie līdzņemamie

  • Gan ETHE cena, gan prēmija var cīnīties, lai atgūtu tik augstus līmeņus, kad masveida akciju pārpilnība kļūst pieejama tirdzniecībai sekundārajā tirgū.
  • Faktiski var samazināties ETHE cenu dramatiskais kritums stiprināt ētera spot cenu, jo pārdošanas spiediens no pirmā var radīt ilgstošu piedāvājuma atbalstu otrajam.

FC Barcelona fanu žetoni tiek izpārdoti divu stundu laikā

Gadā tika nopirkti vairāk nekā 1,3 miljoni ASV dolāru Barca fanu žetonos divu stundu gara simboliska pārdošana kas pirmdien saistīts ar futbola behemotu FC Barcelona. Konkrēti, tika pārdoti 600 000 BAR žetonu pa 2 eiro. Sākot ar preses laiku, cena par marķieri ir 5,76 ASV dolāri – gandrīz 3x palielinājums no pārdošanas cenas.

Pēc izstrādātāju domām, žetoni ir paredzēti, lai atvieglotu fanu iesaistīšanos. Tie bija pieejami atbalstītājiem, izmantojot kluba patentēto balsošanas platformu un caur sportu orientētu blokķēdes platformu Chiliz.

Galvenie līdzņemamie

  • FC Barcelona fanu žetonu pārdošanas panākumi ir vēl viens piemērs tam, kā kriptonauda kļūst arvien pieņemamāka galvenajā plūsmā. Futbola klubs ir viens no turīgākajiem pasaulē un uztur vienu no lielākajām atbalstītāju bāzēm pasaulē.
  • Blokķēdes un kriptovalūtas projekti turpina redzēt veiksmīgu iekļūšanu sporta pasaulē.

Ņujorkas regulators izdod jaunu BitLicense likumu, kas saistīts ar trīs streikiem

Ņujorkas Finanšu pakalpojumu departaments īsteno jauns trīs streiku noteikums runājot par BitLicenses lietojumprogrammām, valsts uzņēmējdarbības licenču nosaukums digitālās valūtas darbībām.

Būtībā jaunais noteikums ļautu NYSDFS noraidīt lietojumprogrammas, kas neveica regulatora pieprasītās nepieciešamās izmaiņas.

Galvenie līdzņemamie

  • Jaunajam trīs streiku noteikumam vajadzētu vēl vairāk vienkāršot un pilnveidot BitLicense iegūšanas procesu, ļaujot pretendentiem vieglāk pārbaudīt, vai viņu pieteikumi ir pietiekami.
  • Atjauninājums arī parāda zināmu finanšu regulatora vēlmi padarīt draudzīgāku pieteikšanās procesu uzņēmumiem, kuri vēlas nodarboties ar digitālajām valūtām Ņujorkā.

Pēc Wirecard izgāšanās kriptokartes vairs nedarbojas

Wirecard neveiksmes pēdējā nodaļā Finanšu rīcības iestāde ir oficiāli apturējusi Wirecard Card Solutions darbību. Rezultātā Crypto.com MCO Visa debetkartes ir bijušas sasalusi – neļaut karšu īpašniekiem Lielbritānijā un Eiropā veikt darījumus un veikt iemaksas.

Karšu īpašnieku līdzekļi tomēr netiek zaudēti, un tos paredzēts atgriezt tuvākajās dienās.

Tikmēr, kā ziņots, Crypto.com savai kriptogrāfijas karšu programmai izvēlēsies jaunu pārdevēju.

Galvenie līdzņemamie

  • Wirecard sabrukums ir izraisījis triecienviļņus visā fintech pasaulē, kā mēs to redzam, izslēdzot WCS izsniegtās kriptokartes.
  • Kā atzīmēja Bloķēt, TenX un Cryptopay debetkartes ir izdevušas arī Wirecard meitasuzņēmums – tas nozīmē, ka arī viņiem būs jāatrod jauni pārdevēji.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me