Pasīvie kriptogrāfijas ienākumi: Lūk, kā nopelnīt vairāk

Ikviens vēlas papildu ienākumus ārpus jūsu 9–5 darba. Mēs tikai zinām, ka grūti nopelnītās naudas ievietošana bankā nav pievilcīga ideja. Tomēr, apsverot iespēju ieguldīt, jums var nebūt ne jausmas, ar ko sākt, vai arī nav laika DYOR.

Runājot par pasīvo ienākumu gūšanu, jūs, iespējams, nezināt, ka kriptogrāfija ir ideāla alternatīva. Tas palīdz nopelnīt vairāk ērti un ērti.

Izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība? Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kāpēc, kā arī soli pa solim pasīvu ienākumu plāna ar zemu risku un augstu ienesīgumu veidošanu.

Negatīvās procentu likmes ir jaunā norma

“Negatīvā procentu likme ir jauna norma visā pasaulē. Blokķēdes un digitālie aktīvi maina to, kā mēs nopelnām procentus, ”sacīja Lennix Lai, OKEx finanšu tirgu direktore Blockchain Economy 2020, kas ir lielākais bloku ķēdes samits MENA un Eirāzijā 2020. gada 21. februārī..

Lennix Lai, OKEx finanšu tirgu direktore, sniedzot galveno ziņojumu par kriptogrāfijas pasīvajiem ienākumiem vietnē Blockchain Economy 2020 @ Istanbul, Turkey (Avots: Blockchain Economy Twitter)

Nevar noliegt, ka negatīvā procentu likme ir metusi ēnu pasaules ekonomikā. Kopš 2008. gada finanšu krīzes Eiropas Centrālā banka (ECB) piemēro negatīvu procentu likmju politiku. Eiropas un Japānas bankām, kuras īsteno šo politiku, ir jāmaksā papildus par rezervju pārsniegšanu ECB. Vācijā dažas bankas negatīvo procentu likmju slogu ir sākušas nodot saviem klientiem.

Procentu likmes, visticamāk, vēl vairāk pazemināsies. Iedomājieties vienu dienu, ja mēs nevaram saņemt procentus no mūsu krājkontiem un mums ir jāmaksā par naudas ievietošanu bankā. Cik tas būtu smieklīgi?

Kripto kā ideāla alternatīva, lai nopelnītu intereses

Lenikss arī norādīja, ka nākotnē kriptogrāfija, kuras pamatā ir PoS, DPoS un DeFi aizdevumi, radīs dažādus jaunus produktus, kas nodrošina regulāras intereses. Tādējādi miljardiem lietotāju var baudīt pasīvo ienākumu gūšanas priekšrocības.

Uzņēmumā OKEx mēs cenšamies panākt kriptogrāfijas iekļaušanu un nepārtraukti strādājam pie berzes ekonomikas. Paturot to prātā, mēs izstrādājām produktus, lai palīdzētu lietotājiem gūt pasīvus ienākumus. Izņemot pirkšanas un pirkšanas mentalitāti, jūs varat izveidot savu pasīvo ienākumu plānu un strādāt pie lielākiem ietaupījumiem.

1. Staking

Līdzdalība ir tiešs un zema riska ieguldījums digitālajos aktīvos. Vienkārši iegādājieties un noguldiet savu kriptogrāfiju uz noteiktu laiku e-makā vai akciju baseinā, un jūs par to varat nopelnīt regulāri dividendes. Tik vienkārši.

OKEx baseins nodrošina stabiņu pakalpojumu ar stabilu un lielāku ienesīgumu. Mēs atbalstām 8 galveno marķieru, tostarp EOS, XTZ, DAI, VSYS, ATOM un citu, ar procentu likmēm pat 15% – daudz vairāk nekā bankas piedāvā.

Saņemtā atdeve ir atkarīga no spēles perioda un summas. Bloķējot līdzekļus uz ilgāku laiku, varat gūt vairāk ieņēmumu. Lai iegūtu labāku ideju, varat izlasīt pilnu likmi vadīt un mūsu vietnē pārbaudiet dažādu marķieru minimālo likmju prasību, ROI, bloķēšanas periodu un izpirkšanas informāciju. Klienti var baudīt arī individuālu klientu atbalstu visu diennakti un augstu līdzekļu aizsardzību.

2. Uzkrājumi

Uzkrājumi ir digitālo aktīvu pievienotās vērtības pakalpojums OKEx.

Tas ļauj jums deponēt un izņemt savus digitālos aktīvus, atrodoties ceļā, un baudīt ikdienas procentus. Minimālais depozīts nav nepieciešams. Tur varat droši uzglabāt savus aktīvus, izmantojot mūsu sarežģīto riska pārvaldības sistēmu.

Atšķirībā no līdzdalības, Uzkrājumu aktīvi tiek izmantoti tikai OKEx maržinālo aizdevumu pakalpojumiem, tas nozīmē, ka pēc tam varat gūt labumu no procentu pieauguma.

3. Aizdošana

Ja jūs turat kādu kriptogrāfiju, bet neplānojat pārdot vai tirgot, kriptogrāfijas kreditēšana ļauj jums nopelnīt pasīvus ienākumus, tos aizdodot, un tas viss tiek darīts, izmantojot viedos līgumus.

DeFi kreditēšana ir populāra kriptogrāfijas tirgotāju vidū. Iesaistītie riski ir daudz zemāki nekā tradicionālā peer-to-peer kreditēšana. Pašlaik mūsu komanda strādā pie kreditēšanas pakalpojumu ieviešanas mūsu platformā. Ļoti ātri sekojiet līdzi aizraujošākām ziņām.

Negatīvās procentu likmes laikmetā kriptogrāfija pārveido veidu, kā mēs nopelnām pasīvos ienākumus. Izmēģiniet mūsu iemaksas un uzkrājumu pakalpojumus – vai mēs pieminējām, ka mūsu jaunākais veicināšana ļauj nopelnīt līdz 20% gada peļņu?

Laimīgu pasīvo ienākumu gūšanu!

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Vietne: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me