Opciju tirgi izrāda mazāku entuziasmu par BTC uz pusi

Galvenie līdzņemamie

  • -Šķiet, ka opciju tirgotāji ir izveidojuši dažus mazāk bullish iestatījumus gaidāmajai pusei.
  • -Tajā pašā laikā tirgotāji, šķiet, ir gatavi maksāt augstākas prēmijas, lai derētu par cenu kritumu BTC.
  • -Šķiet, ka tirgotāji vairāk koncentrējas uz negatīvo risku ierobežošanu, nevis spekulē.

Pārskats

Bitcoin atlīdzības samazināšana uz pusi ir bijis viens no gaidāmākajiem notikumiem kriptogrāfiskajā telpā šogad. Tirgus vērotāji ir bijuši skaitot uz leju par bloku atlīdzības samazināšanu no 12.5 BTC par bloku līdz 6,25 BTC vienā blokā. Viens no izplatītākajiem stāstiem tirgū ir tāds, ka uz pusi samazinot nākamo buļļa skrējienu. Kā tirgotāji var spēlēt šādu pasākumu? Kāda veida informācija, ka opciju tirgus dati varētu atklāt iespējamo cenu darbību un tirgus noskaņojumu periodos pirms / pēc pusi?

Vidēji datētas, nedaudz ITM iespējas par labu

Interesanti ir novērot, kā opciju tirgotāji ir strukturējuši savus darījumus, jo to iestatījumi varētu atklāt vērtīgu informāciju par to, kā viņi redz tirgus, kā arī par to, kādas stratēģijas viņi ir izmantojuši. Šī informācija varētu būt noderīga pat atsevišķiem tirgus dalībniekiem.

Tas, ko mēs tagad varam redzēt, šķiet, ka opciju tirgotāji ir ieņēmuši konservatīvāku nostāju attiecībā uz gaidāmo pusi. Skew dati liecina, ka tirgotāji, šķiet, galvenokārt izmanto jūnija līgumus kā savu instrumentu spekulēšanai BTC cenas uz pusi.

Kaut arī līgumi, kuru termiņš beidzas maija vidū ar tādu pašu sākuma cenu, var nodrošināt lielāku sviru un zemākas izmaksas nekā līgumi, kuru termiņš beidzas jūnijā, tomēr tirgotāji, šķiet, ir gatavi maksāt lielāku prēmiju, lai iekļūtu tirgū. Šī parādība varētu norādīt, ka opciju tirgotāji, iespējams, nav tik vērīgi BTC cenas šajā pusē.

1. attēls: BTC opciju OI pēc derīguma termiņa (no 28. aprīļa)

Avots: Šķībs

2. attēls: BTC Opciju OI pēc Strike (no 28. aprīļa)

Avots: Šķībs

Šis piesardzīgais viedoklis var arī atspoguļot to, kā tirgotāji izvēlas savas iespējas noteikt streika cenu. 2. attēlā redzams, ka lielākā daļa atvērto procentu iespēju bija ar sākotnējo cenu aptuveni 7000.

Tradicionāli ieguldītājs, kurš vēlējās iegūt mazāku riska pakāpi, varētu izvēlēties pirkšanas iespēju ar sākotnējo cenu par bāzes cenu tūlītēju cenu vai zemāku. Tikmēr tirgotājs ar augstāku riska toleranci var dot priekšroku sākuma cenai, kas pārsniedz bāzes cenas tūlītējo cenu. Tāpat pārdošanas opcijas sākuma cena par spot cenu vai virs tās ir konservatīvāka nekā sākotnējā cena zemāka par spot cenu.

Tātad, no zvanu pirkšanas viedokļa, izsaukuma opcija ar sākuma cenu 7000 ir nedaudz ITM iespēja, kas, iespējams, spēs aptvert potenciālos kāpumus, kad BTC cenas iet uz augšu. Tomēr vairāk vēršu tirgotājs var dot priekšroku OTM opcijai ar augstāku sākuma cenu, kas spēj dot lielāku sviru. Lai gan šķiet, ka šeit tas tā nav.

No pārdošanas viedokļa pārdošanas opcija ar sākuma cenu 7000 ir OTM opcijas līgums, kuram var būt augstāks riska raksturs nekā ITM. Tomēr šķiet, ka tirgotāji joprojām ir gatavi pakļaut dažus augstākus riskus, uz kuriem derēt BTC vidējā termiņā cenas samazināsies. Protams, tam var būt citi iemesli. Piemēram, tirgotāji vēlējās apdrošināt BTC garās pozīcijas vai pat hedžēšanu ar saviem sen datētajiem OTM zvaniem.

Apkopojot, šķiet, ka derīguma termiņa un streika cenas dati ir uzkrājuši ainu, kuru 1.) opciju tirgotāji ir izmantojuši salīdzinoši konservatīva pieeja kad runa ir par iespēju īstermiņā samazināt pusi BTC mītiņš. 2.) opciju tirgotāji, šķiet, ir nedaudz pārliecinātāki par to BTC cenas varētu samazināties apmēram divu mēnešu laikā.

Dzīvžogs nevis spekulē

Vēl viens datu gabals, kuru tirgus vērotāji nevēlas palaist garām, ir BTC Put / call attiecība, un tā varētu būt vēl viena norāde, kas norāda uz ne tik vēršu virzienu.

Skew dati to parāda BTC Put / call atvērto procentu likme ir pieaugusi kopš marta vidus. Lai gan tas ir palēninājies, februārī tas ir tuvojies pirmspārdošanas līmenim.

Put / call atvērtā procentu likme mēra atvērto pārdošanas iespēju skaitu attiecībā pret zvanu. Paaugstināta attiecība varētu liecināt, ka iespēju tirgotāji, šķiet, ir koncentrējušies uz negatīvā riska ierobežošanu BTC cenām, nevis izveidot spekulatīvus darījumus.

3. attēls: BTC pārdošanas / zvana attiecība (no 28. aprīļa)

Avots: Šķībs

4. attēls: BTC ATM netiešā nepastāvība (no 28. aprīļa)

Avots: Šķībs

Netiešā nepastāvība varētu būt vēl viens datu gabals, kas mums ļautu ieskatīties, kā opciju tirgotāji redz tirgu.

Netiešās svārstības līmenis norāda, kā šajā gadījumā tirgotāji var paredzēt bāzes aktīva turpmāko kustību, BTC. Iespējas, kurām ir IV pieaugums, varētu norādīt, ka investori ir gaidījuši, ka pamatā esošajam cenu svārstības būs augstākas nekā to vēsturiskajā diapazonā. Tāpat līgumi ar IV samazināšanos varētu nozīmēt, ka investori ir gaidījuši, ka pamatā esošajai cenai ir zemākas svārstības.

4. attēlā parādīts, ka IV no BTC kopš marta beigām ir ievērojami samazinājies un tā turpinās. Mēs uzskatām, ka šis samazinājums daļēji bija tāpēc, ka tirgus bija atguvies no marta pārdošanas, kad cenas sāka stabilizēties, un cerības uz ievērojamākām cenu svārstībām pazeminājās. Tomēr uz pusi samazināšanās arī neizraisīja tirgotāju cerības uz lieliem cenu kāpumiem. IV pazemināšana, šķiet, pastiprina pusi samazināšanas gadījumu "nav notikums."

Secinājums

Daudzi no opciju tirgus datiem, šķiet, liecina, ka tirgotāji nebija ļoti vērīgi BTC cenas šajā pusē. Viņu stratēģija, šķiet, ir vairāk vērsta uz negatīvo risku ierobežošanu, nevis uz derībām par augstāku BTC cenas. Tomēr opciju dati, iespējams, nespēj sniegt pilnīgu priekšstatu par tirgus noskaņojumu, tas ir tāpēc, ka daudzi investori arī ir izmantojuši opcijas kā daļu no riska ierobežošanas stratēģijas.

Agrākā publikācijā Tomass Tse, OKEx kvantitatīvās stratēģijas vadītājs, atzīmēja, ka dienas samazināšana uz pusi varētu radīt labas iespējas atvērt īsas pozīcijas BTC. Lasīt <Pasākumu arbitrāža: kā tirgot puslaiku> vairāk.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me