OKEx akadēmija: saruna ar iecienītāko tirgotāju Feature intervija ar Coin Buster

Laipni lūdzam OKEx Academy jaunajā interviju sērijā “Saruna ar iecienītāko tirgotāju. Šajā sērijā mēs sniegsim jums īsas intervijas, kurās piedalīsies kriptogrāfijas tirgotāji, atklāsim viņu ieskatus, perspektīvas, padomus citiem tirgotājiem un dažus jautrus faktus par tiem, par kuriem jūs, iespējams, nekad nezinājāt.

Kam jūs piezvanīsit! Šoreiz mums ir Monētu Buster (@Coin_Buster vietnē Twitter), tirgotājs un dibinātājs no @CryptoALaCarte dalīties ar dažiem viņa padomiem. 

Lūdzu dalieties ar mūsu kopienu, kā jūs sākat savu dienu! Ko jūs darāt vispirms no rīta? Kā jūs pavadāt lielāko daļu laika? Kādām lietām jūs koncentrējat uzmanību uz tirdzniecību un kriptogrāfiju?

Es pamostos katru dienu ap pulksten 6:30. Ir svarīgi agri celties un gūt lielisku pārskatu par to, kā tirgus rīkosies dienas laikā, tāpēc pirmā lieta, ko es daru, kad pamostos, ir pārbaudīt BTC cenu, to, ko tā ir paveikusi pa nakti un kā ir bijuši mani darījumi (ja man kāds turpinās).

Ja man ātri jāpārvalda pozīcija (jo lielas kustības parasti notiek stundu pēc pamošanās), ieslēdzu datoru un atveru TradingView un biržas, kurās tirgoju.

Tad es ieturēšu kārtīgas brokastis, lasīšu ziņas un atgriezīšos pie diagrammas, lai redzētu, vai varu pamanīt citas labas iespējas.

Dienas laikā es daudz laika pavadu Crypto A La Carte, kas ir projekts, kuru pirms aptuveni sešiem mēnešiem nodibināju kopā ar savu draugu un partneri Rubotu. Tas prasa daudz uzmanības, vadības, klientu atbalsta un pētījumu, lai atrastu jaunus talantīgus tirgotājus, kuri var pievienoties komandai.

Parasti lielāko daļu pēcpusdienas velta tirdzniecībai (galvenokārt dienas darījumi).

Es domāju, ka ir ļoti svarīgi, lai būtu laiks atdzist, jo šis tirgus darbojas visu diennakti un var viegli izdegt, tāpēc es atstāju tastatūru ap pulksten 19 un kādu laiku pavadu prom no aptuveni līdz pulksten 22 vakaram. Tad es pēdējo reizi pārbaudu diagrammas, ja es joprojām esmu tirdzniecībā, lai pārvaldītu savu stāvokli pirms gulētiešanas. Es parasti eju gulēt pirms pulksten 23, lai iegūtu mierīgu nakti.

Kas ir viens pārsteidzošs fakts par jums, ko cilvēki negaidīs?

Es katru dienu apēdu bļodiņu ar saldējumu. Viens saldējums dienā attur ārstu prom … ugr!

Vai kāds jūs iedvesmoja tirdzniecības karjerai??

@Elisa_Crypto vietnē Twitter ir viens no ietekmīgākajiem tirgotājiem manā tirdzniecības karjerā, kā arī viens no labākajiem tirgotājiem, ar kuru esmu tikusies līdz šim.

Kādus virsrakstus ap kriptonauda (vai bez kriptogrāfijas) jūs uzmanīgi sekojat šajās dienās?

Tā kā šobrīd ir daudz cilvēku, es esmu sekojis COVID-19 krīzes izraisītajai ekonomiskajai situācijai. Lai gan lielākā daļa valstu atkal atver uzņēmējdarbību un atceļ slēgšanu, man ir ļoti interesanti redzēt, kas notiks tālāk. Kā tad, ja būs otrais vilnis? Vai tas ietekmē makroekonomiku un tirgus utt.

Es arī daudz lasu par Amerikas situāciju, jo es uzskatu, ka Trampa atkārtota ievēlēšana vai sakāve (kas acīmredzami ir saistīta ar COVID-19 krīzēm) varētu ļoti ietekmēt tirgus.

Mēs vienmēr sakām savai sabiedrībai, ka mācīties ir OK! Būtu lieliski, ja varētu dalīties pieredzē un atziņās ar mūsu tirgotājiem.

Kāds ir jūsu iecienītākais / visbiežāk izmantotais tehniskais rādītājs?

Es gandrīz neizmantoju rādītājus, jo man tie šķiet novilcināti, bet visvairāk izmantoju RSI, kad vēlos saņemt papildu apstiprinājumu pirkšanai vai pārdošanai..

Kāda ir bijusi jūsu lielākā neveiksme tirdzniecībā? Kā jūs no tā atguvāties un ko, ja kaut ko, no tā iemācījāties?

Kad es pirmo reizi tirgojos ar starpību, es vispār nepārvaldīju savu risku. Es biju tuvu likvidācijai un jutos tik slikti, ka nespēju sevi atpazīt.

Tas man bija pagrieziena punkts. No šī brīža es patiešām strādāju pie riska pārvaldības, un tagad man ir ļoti stingri noteikumi.

Kāds ir jāzina prasmju komplekts iesācēju tirgotājiem? Un no kā jāizvairās / no kļūdām, veicot tehnisko analīzi?

Ekrāna laiks ir vissvarīgākā lieta. Izmantojot jaunas metodes, varat pavadīt tūkstošiem stundu, mācoties par TA grāmatās vai skatoties videoklipus. Ir daudz lietu, ko mācīties, un pat ar 10 dzīvībām nepietiktu, lai lasītu un skatītos 5% tiešsaistē pieejamo materiālu.

Uzziniet par vienu stratēģiju, mēģiniet to precizēt, izmantojot savus novērojumus, ko veicāt, skatoties diagrammas un reģistrējot savus darījumus. Netērējiet tūkstošiem stundu jaunu stratēģiju skatīšanai!

Kā / kur smelties idejas tirdzniecībai?

Kriptogrāfija la carte! Tāpēc mēs izveidojām šo platformu. Jūs varat izvēlēties darījumus, kurus vēlaties atbloķēt, kad vien vēlaties, pamatojoties uz tirgotāja, biržas,% un R statistiku. Nav ikmēneša abonementa, un informācija ir pilnībā pārredzama, lai jūs varētu izlemt atbloķēt vai nē ar visiem nepieciešamo informāciju!

Dienas tirdzniecība salīdzinājumā ar vidēja / ilgtermiņa ieguldījumu, kādā veidā jūs vēlaties?

Es galvenokārt esmu dienas tirgotājs, jo man patīk gūt ātrus rezultātus un pats galvenais, man nepatīk būt tirdzniecībā pa nakti (kad es to nevaru pārvaldīt).

Man pieder arī ilgtermiņa ieguldījumi, kas atrodas aukstā makā, uz kuru pat neskatos.

Ieguldījumi patiešām atšķiras no tirdzniecības, un slazds ir ikdienas ilgtermiņa ieguldījumu tirdzniecība. Lielāko daļu laika, to darot, jūs zaudējat laiku un naudu.

Liels paldies par dalīšanos! Tagad mums ir jautrs jautājums! Cik dienas līdz $ BTC ir atgriezies 10000 ASV dolāru vērtībā?

Es teiktu, ka apmēram nedēļu. Tas nozīmē, ka mana aizspriedumi mainās dažas reizes nedēļā, atkarībā no diagrammas.

Visbeidzot, lūdzu, sniedziet mūsu kopienai pēdējo ieteikumu, kā kļūt par labu tirgotāju!

“Vislielākās briesmas rodas uzvaras brīdī” – Napoleons Bonaparts

Paldies Coin Buster, ka veltījāt laiku tērzēšanai ar mums! Ja vēlaties uzzināt vairāk par kriptogrāfijas tirdzniecību, noteikti sekojiet viņam Twitter un Kripto A La Carte telegrammu grupa!

Sekojiet Twitter, ja jums ir kādi jautājumi mums!

Reģistrējieties un iemaksājiet vai tirgojiet vismaz 10 USDT šodien, lai nopelnītu 3 USDT jaunā lietotāja atlīdzību!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me