OKB globālās ekosistēmas ikmēneša pārskats – 2020. gada jūlijs

Jūlijā 11 jauni partneri nokļuva OKB globālajā ekosistēmā, cenšoties visiem OKB īpašniekiem sniegt augstas kvalitātes pakalpojumus saistībā ar decentralizētu finansēšanu, tiešsaistes maksājumiem, drošību un legālas valūtas tirdzniecību..

Turklāt OKEx uzsāka aizdevumu pakalpojumu OKB C2C, un pirmā OKChain Hackathon kampaņa tika veiksmīgi pabeigta.

Šis ziņojums parāda OKB ekosistēmas progresu un sasniegumus 2020. gada jūlija laikā.

OKB tirgus informācija par jūliju

OKB augstākā mēneša IA bija 27%

CoinGecko ziņoja, ka OKEx tīmekļa datplūsmai bija vislielākais pieaugums salīdzinājumā ar citām apmaiņām 2020. gada otrajā ceturksnī – sasniedzot 239% pieaugumu.

Tajā pašā laikā OKEx platformas vietējai valūtai OKB bija visaugstākā IA starp piecām galvenajām platformas žetoniem – sasniedzot 90%. 

Vienpadsmit globālie partneri pievienojās OKB ekosistēmai

Lai uzlabotu OKB vērtību, atbalstu un apkalpošanas pieredzi, jūlijā ekosistēma visā pasaulē pievienoja 11 partnerus. Papildinājumi aptver daudzas svarīgas jomas – tostarp DeFi pakalpojumus, tiešsaistes maksājumus, atlaižu prēmijas, drošības pakalpojumus, kā arī parasto tirdzniecību.

2. jūlijā OKB nostiprināja stratēģisko sadarbību ar labi pazīstamu DeFi pakalpojumu sniedzēju Saturn Network. Lietotāji var veikt OKB DEX atvasinājumus, tirgojoties Saturn Network platformā.

OKB arī secīgi nonāca stratēģiskā sadarbībā ar Aeron un MyWish maksājumu jomā. Izmantojot Aeron, lietotāji var iegādāties Aeron piedāvātos aviācijas produktus ar OKB. Tajā pašā laikā lietotāji var izmantot OKB, lai veiktu maksājumus un izbaudītu inteliģento līgumu pakalpojumu, ko nodrošina MyWish.

Turklāt OKB atbalstīja arī pazīstamu API stratēģijas platformu Haasonline, Cryptohopper un Mudrex palaišanu. Visi OKB lietotāji var baudīt maksas atlaides tirdzniecības robotiem iepriekš minētajās platformās.

Runājot par legālu marķieru tirdzniecības kanālu paplašināšanu, OKB uzsāka vadošo un likumīgo Dienvidamerikas valūtu tirdzniecības platformu Kamoney, kā arī labi pazīstamu tirdzniecības platformu Cointopay, kas turpina attīstīt globālo ekosistēmu..

Runājot par maciņiem, OKB ir secīgi panācis vienošanos ar labi zināmiem Indijas makiem BuyUCoin un lielāko kriptogrāfijas maku Krievijā – t.i., pilnvarnieku. Lietotāji var izmantot visu OKB ietaupījumu un tirdzniecības potenciālu, izmantojot iepriekšminētos makus.

Ar nepārtrauktiem centieniem OKB pašlaik ir 76 globālie partneri, un tā turpinās sniegt pirmās klases pakalpojumus miljoniem lietotāju un fanu visā pasaulē..

OKEx uzsāka OKB C2C aizdevumu

17. jūlijā OKEx oficiāli uzsāka OKB C2C aizdevumu.

Pašlaik visiem kredītņēmējiem ir zemākā procentu likme nozarē – 0,01%

Lai uzlabotu lietotāju pieredzi, tagad ir iespējams izvēlēties aizdevuma ilgumu no septiņu līdz 90 dienu periodiem. Viena aizdevuma limits ir no vismaz 200 USDT līdz maksimāli 1 miljonam USDT.

OKChain pirmā Hackathon kampaņa tika veiksmīgi pabeigta

OKChain pirmā hakatona kampaņa veiksmīgi noslēdzās 31. jūlijā. Sacensību rezultāti tiks publicēti augusta beigās.

Kopš tā atklāšanas 4. jūnijā sacensībās piedalījās 22 komandas un personas – tostarp Beijing ChainsGuard, Bitsong, DappBirds un citas plaši pazīstamas organizācijas dažādās jomās. Konkursa dalībnieki iesniedza DEX, digitālo aktīvu makus, API, virtuālās mašīnas, blockchain pārlūkprogrammas, blockchain apdrošināšanu, stake, izstrādātāju rīkus, SDK, starpķēdes risinājumus un daudzas citas novatoriskas lietojumprogrammas..

Hackathon kampaņas sākotnējais nolūks bija dot iespēju vairākām institūcijām un personām attīstīties un progresēt ar OKChain. Lai veicinātu konkursa dalībnieku entuziasmu, OKChain sadalīs atlīdzības līdz 5000 USD OKB, atbilstoši iestāžu un personu ieguldījumam.

Gaidu jaunu mēnesi

Turklāt, lai uzturētu ciešu saziņu ar lietotājiem un uzklausītu viņu ierosinājumus, jūlijā OKB rīkoja arī vairākas svarīgas kopienas aktivitātes. Lietotāji var pievienot OKB palīgu (WeChat ID: OKBNO1), lai iegūtu informāciju un priekšrocības.

Ja jums ir kādi jautājumi vai komentāri OKB vai OKChain komandām, lūdzu, sazinieties ar tālāk norādītajiem kontaktiem:

OKB e-pasts: [email protected]

OKChain e-pasts: [email protected]

OKChain Tech telegramma: https://t.me/okchaintech

OKB komanda

2020. gada augusts

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me