OKB ekosistēmas ikmēneša pārskats – 2020. gada februāris

Februārī OKB ekosistēma turpināja panākt sasniegumus dažādos aspektos, piemēram, jaunu lietojumu scenāriju izstrādē, OKB deflācijas modeļa uzlabošanā, partneru un tirdzniecības kanālu paplašināšanā un OKB kopienas izveidošanā..

– Oficiāli tika palaists OKChain un OKEx DEx testnet, un sagaidāms, ka tas nāks par labu OKB īpašniekiem;

– OKB ir pabeidzis 7. atpirkšanu un sadedzināšanu, un kopumā tiks sadedzināti 700 miljoni neizdotu OKB. Kopš tā laika OKB ir iegājusi absolūtas deflācijas laikmetā un kļuvusi par pasaulē pirmo pilnībā apgrozībā esošo platformas marķieri;

– OKB iekšējie un ārējie lietojumprogrammu scenāriji tiek vēl vairāk paplašināti;

– Pavisam tika pievienoti 5 jauni OKB tirdzniecības kanāli tūlītējai tirdzniecībai un gaidāmajai rīkojumu iegūšanai;

– Miljoniem lietotāju visā pasaulē tika organizēti desmitiem tiešsaistes kopienas mijiedarbības.

Kopš šodienas OK Blockchain Foundation ir izstrādājis daudzus OKB lietošanas gadījumus ar OKEx, tostarp izveidojis līdz 13 platformu balstītus lietojumprogrammu scenārijus, piemēram, tirdzniecības maksas atlaides, OKEx Jumpstart, OKB tirdzniecības tirgus utt., Kā arī 35 ārējās lietojumprogrammas scenārijus, maksājumu, tirgus datu, seifa, kreditēšanas un bagātību pārvaldības, kiberdrošības, ceļojumu, dzīvesveida un izklaides lietojumprogrammas, kas ļauj OKB īpašniekiem iegādāties produktus vai pakalpojumus ar OKB žetonu.

Bez tam, OKB ir arī paātrinājusi globalizāciju, un tagad tā ir pieejama 8 galvenajās fiat vārtejās, ieskaitot ASV dolāru, eiro, Dienvidkorejas vonu, vjetnamiešu dongu, Indonēzijas rūpiju utt., Un ir iekļautas vairāk nekā 50 tirdzniecības platformās, tostarp Bitfinex un Bitmax.

No otras puses, tas sniedz pirmās klases pakalpojumus miljoniem lietotāju 141 valstī un reģionā, tostarp ASV, Lielbritānijā, Vācijā, Dienvidkorejā, Japānā, Krievijā, Singapūrā un Indonēzijā.

1. OKB tiks migrēts uz OKChain

Kā vadošā kriptogrāfijas apmaiņa mēs sadarbojāmies ar OK Blockchain Foundation, lai izdarītu atzīmi decentralizētajā finanšu telpā, 10. februārī palaižot komerciālu publisko blokķēdi OKChain testnet un pirmo DeFi lietojumprogrammu OKEx DEx. OKChain ir ļoti drošs, patiesi decentralizēts un atvērts ikviens var baudīt priekšrocības, ko rada blokķēde un decentralizācija.

OKB drīz tiks migrēts no Ethereum ERC-20 tīkla uz OKChain mainnet. Lai izpildītu DPoS vienprātības prasību, OKT tika izsniegts kā OKChain vietējais marķieris, no kura ģenēzes bloks tiks 100% kartēts OKB turētājiem. Nākotnē OKT un OKB būs savstarpēji savienotas, lai veicinātu OKChain ekoloģisko attīstību. OKB īpašnieki varēs piedalīties OKChain pārvaldībā un kļūt par supernodu.

Pēc testa tīkla palaišanas OKB saviem lietotājiem paziņoja arī par 5 ekosistēmas mērķiem:

1. OKChain ļauj lietotājiem izsniegt savu kriptovalūtu publiskajā ķēdē;

2. Lietotāji var izveidot savu decentralizēto biržu un pielāgot, kādus aktīvus un tirdzniecības pārus viņi vēlas uzskaitīt;

3. OKChain atbalstīs DeFi lietojumprogrammu izplatīšanu;

4. OKChain atbalstīs viedos līgumus;

5. OKChain atbalstīs BTC šķērsķēdi, darbojoties kā tilts, lai savienotu BTC ar pasauli.

2. Kopumā tika sadedzināts 17 161 709,06 OKB, drīz OKB ievadīs absolūtu deflāciju

Kopā septiņas OKB atpirkšanas kārtas & Apdegums ir veikts, kopā sadedzinot jau 17 161 709,06 OKB. Pašreizējā OKB tirāža ir 282 838 290,94 OKB. Pamatojoties uz pašreizējo OKB cenu (USD 5,5), atpirktā un sadedzinātā OKB kopējā vērtība ir apm. USD 94,4 miljoni.

Pēc testēšanas tīkla OKChain palaišanas kopumā ir sadedzināti 700 miljoni neizdotu OKB. Kopš tā laika OKB ir iegājusi absolūtas deflācijas laikmetā un kļuvusi par pasaulē pirmo pilnībā apgrozībā esošo platformas marķieri. Neviens no OKB netiek saglabāts izstrādes komandā, un visi sadedzinātie OKB nāk no otrreizējā tirgus, izmantojot pirkšanas un sadedzināšanas shēmu. Sadedzinātie 17 161 709,06 OKB veidoja 5,7% no kopējās sākotnējās 300 miljonu OKB tirāžas, un pašreizējā apgrozībā esošā summa ir 282 838 290,94 Labi.

Kad OKB ir migrēts uz OKChain mainnet, tā viedais līgums par Ethereum tiks izdzēsts, un OK Blockchain Foundation nākotnē neizsniegs papildu OKB, jo absolūtas deflācijas ievadīšana ilgtermiņā var labāk izmantot OKB cenu un tās turētājus.

3. Palielināti OKB iekšējo un ārējo lietojumprogrammu scenāriji, lai nodrošinātu lietotāju tiesības

OKEx tika ieviesti vēl daži OKB lietojumprogrammu scenāriji, un OKB ir arī sasniegusi stratēģiskas partnerības ar 2 ārējiem ekosistēmas partneriem.

20. februārī OKEx uzsāka spot maržas (3X) un uzkrājumu pakalpojumus OKB ar aizņēmuma likmi tik zemu kā 0.01%.

25. februārī OKEx organizēja 10. OKEx Jumpstart HDAO un reģistrēja debijas cenas pieaugumu par 120%. Lai abonētu marķierus vietnē OKEx Jumpstart, dalībniekiem pirms pārdošanas sākuma jābūt OKB īpašniekiem un jāsasniedz minimālā turēšanas prasība, lai ievadītu. Pašreizējie OKB īpašnieki var pievienoties, iepriekš pārskaitot OKB uz savu Finansēšanas kontu.

Runājot par ārējo partneru paplašināšanu, 13. februārī OKB noslēdza sadarbību ar jaunās paaudzes augstas kvalitātes maku ZelCore, lai atbalstītu lietotāju OKB aktīvu glabāšanu ZelCore.

24. februārī HiCats, Just Studio izstrādāta un MixMarvel izdota blokķēdes spēle, kļuva par vienu no OKB ekosistēmas partneriem un atbalstītājiem.

28. februārī InfinitoWallet pievienojās OKB ekosistēmai un sarakstā pievienoja OKB marķieri. InfinitoWallet ir viens no vispazīstamākajiem makiem Vjetnamas kriptogrāfijas kopienā, kurā ir vairāk nekā 500 000 reģistrētu lietotāju un 70 000 aktīvu lietotāju mēnesī.

4. OKB ir iekļauts 5 jaunās tirdzniecības platformās

OKB tirdzniecības apjoms februārī ir sasniedzis strauju izaugsmi, kas mudināja vairāk lietotāju tirgoties un piedalīties OKB ekosistēmā visā pasaulē.

Lai apmierinātu OKB lietotāju cerības un pieprasījumus, komanda februārī ir pievienojusi 5 tirdzniecības platformas, lai atbalstītu noguldīšanas, izņemšanas un tirdzniecības pakalpojumus, kā arī OKB spot maržas tirdzniecības ETF..

13. un 17. februārī OKB sadarbojās ar divām slavenām Korejas tirdzniecības platformām Bitribe un BW, lai atvērtu OKB / BTC un OKB / USDT tirdzniecības pārus. Šīs divas biržas galvenokārt piedāvā OKB tirdzniecības vārtejas lietotājiem Dienvidkorejā, Singapūrā un citās valstīs.

20. februārī OKB ir iekļauts Maltas tirdzniecības platformā BHEX, kas globālajiem lietotājiem sniedz OKB depozīta, izņemšanas un tirdzniecības pakalpojumus.

24. februārī OKB ir iekļauts Singapūrā plaši pazīstamā tirdzniecības platformā BitSG, lai atbalstītu OKB depozītu un izņemšanu, kā arī OKB ETF, lai veiktu spot maržas tirdzniecību BitSG.

24. februārī OKB un ViteX, decentralizēta tirdzniecības platforma, sadevās rokās, lai atbalstītu gaidāmos OKB pasūtījumu ieguves pakalpojumus ViteX lietotājiem.

No šodienas OKB ir pieejami 8 fiat vārteju pakalpojumi, tostarp ASV dolārs, eiro, Korejas vona, Vjetnamas dongs, Indonēzijas rūpija utt. OKB ir iekļauts arī vairāk nekā 50 tirdzniecības platformās, aptverot 141 valsti un reģionu visā pasaulē..

5. Miljards globālu OKB lietotāju, veidojot kopienas vienprātību

Veicot desmitiem tiešsaistes darbību, OKB ir cieši sadarbojies ar miljoniem lietotāju kopienā, apkopojot no lietotājiem ieteikumus, kas ir noderīgi OKB ekosistēmas uzlabošanai..

Pēc OKChain un OKEx DEx palaišanas 10. februārī OKEx izpilddirektors Džejs Hao OKEx oficiālajā sabiedrībā veica AMA tādos jautājumos kā turpmāko OKB īpašnieku tiesību ieviešana, kas lietotājiem rūp visvairāk.

OKEx savā oficiālajā sabiedrībā rīkoja AMA

17. februārī OKEx savā oficiālajā kopienā rīkoja AMA globālajiem OKB lietotājiem, lai izskaidrotu un ziņotu par jautājumiem, kas saistīti ar OKB turpmāko ekosistēmas attīstību.

Kopumā pēdējo dažu mēnešu laikā pakāpeniski palielinās OKB lietošanas gadījumu skaits. Kopīgiem spēkiem ar izstrādes komandu un OKB īpašnieku atbalstu ir paredzēts, ka nākamajos gados OKB turpinās paplašināt lietojumu loku.

Ja jums ir kādi ieteikumi par OKEx, lūdzu, atstājiet mums komentāru zemāk vai sazinieties ar mums pa e-pastu [e-pasts aizsargāts].

Sekojiet OKEx vietnē:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/okexofficial_en

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Vietne: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me