OKB ekosistēmas ikmēneša pārskats – 2020. gada aprīlis

Aprīlī mēs esam panākuši lielu progresu visos OKB ekoloģiskās konstrukcijas aspektos – tika uzsākta konvertēšana mazos atlikumos uz OKB, 4 jauni partneri sadevās rokās ar OKB, un OKB tika iekļauta plaši pazīstamā pasaules tirdzniecības platformā ar spot tirdzniecības pāriem maržas tirdzniecība un aizdevumu pakalpojumi.

Lai atdotu OKBelievers, mēs uzsācām 2 gadu jubilejas kampaņu, piedāvājot pārdot 2 miljonus USD ekvivalentu OKB ar 20% atlaidi.

Tajā pašā laikā OKChain ir kļuvis par atvērtā koda versiju vietnē Github. Balstoties uz progresīvo pārrobežu ķēžu tehnoloģiju, OKChain ļauj nākotnē bez grūtībām integrēties dažādās sabiedriskās ķēdēs, piemēram, Cosmos, BTC un ETH utt. Tas ne tikai nodrošina katras ķēdes neatkarību, tagad ir iespējama starpķēžu ekoloģija un iesaistīto mezglu autonomija, darījumi un informācijas pārsūtīšana starp ķēdēm, bez vērtējumiem, kas nepieciešami, lai DeFi palaistu kāds OKChain mezgls.

1. OKB aprīlī reģistrēja 40,5% pieaugumu un turpināja ieņemt Top 10 tirgus vērtību

OKB Performance aprīlī

  • OKB cena 1. aprīlī: 4.15 USDT
  • OKB cena 30. aprīlī: 5.57 USDT
  • Augstākā cena aprīlī: 5.83 USDT
  • Mammas pieaugums aprīlī: 40,5%

OKB tirgus ierobežojums turpināja ieņemt reitinga top 10, no kura tirgus vērtība 2. aprīlī sasniedza 1,296 miljardus USD, kas ir augstākais rekords aprīlī. Turklāt tā 24 stundu tirdzniecības apjoms 4. aprīlī bija 291 miljons USD, kas ir vēl viens mēneša augstākais līmenis.

OKB tirdzniecības pāru tirdzniecības apjoms aprīlī galvenokārt bija vērsts pret galvenajiem kriptotipiem, piemēram, BTC, ETH, USDT un USDK, no kuriem USDT tirdzniecības pāri veidoja 65,39%, bet USDK – 2,17%.

Aprīlī OKB adrešu skaits sasniedza stabilu pieaugumu.

2. Pievienoti četri jauni ekosistēmas partneri un viena iekšēja privilēģija

Aprīlī 4 jauni ekosistēmas partneri nokļuva OKB ekosistēmā un paplašināja sadarbību un lietojumprogrammas makos, darījumos, maksājumos, spēlēs utt. Kopš šodienas OKB ekosistēmas partneri ir sasnieguši kopumā 43 uzņēmumus.

2. aprīlī OKB sadarbojās ar plaši pazīstamo bloķēšanas spēļu protokola nodrošinātāju – BetProtocol, kas atbalstīs lietotājus izmantot OKB derībās e-sportā. & sporta spēles, kā arī citi saistītie pakalpojumi spēļu platformā, kuru izstrādājusi BetProtocol.

3. aprīlī WhaleEx, viena no pasaules lielākajām decentralizētajām tirdzniecības platformām, kļuva par OKB globālo ekoloģisko partneri un oficiāli uzsāka OKB / USDT tirdzniecības pāri. Tas uzsāks maržinālo tirdzniecību, aizdevumus, finanšu pārvaldību un citus tirdzniecības pakalpojumus OKB tirgotājiem.

Aprīlī OKB un Dappbirds noslēdza ekoloģisku partnerību, lai OKB lietotājiem sniegtu vairākus pakalpojumus, tostarp publiskās ķēdes izstrādi, seifa pakalpojumus, Dapp ķēdes atkārtotu izdošanu, Defi, DEX utt. Tajā pašā laikā vairāk nekā 4000+ Dapps platformā Dappbirds atbalstīs OKB izmantošanu.

Ellipal, jaunas paaudzes kriptogrāfijas aparatūras seifs, kas koncentrējas uz vienas pieturas, droša aparatūras seifa risinājuma piešķiršanu mobilo tālruņu lietotājiem, un Dimension, pārlūka paplašinājums, kas ļauj visiem interneta lietotājiem izveidot šifrētas ziņas sociālo tīklu vietnēs, tostarp Facebook un Twitter , aprīlī ir kļuvuši par OKB globālajiem ekoloģiskajiem partneriem.

7. aprīlī OKEx oficiāli paziņoja par mazo atlikumu konvertēšanu uz OKB, lai atbalstītu neliela aktīvu apjoma (mazāk nekā 0,001 BTC) nomaiņu viņu OKB kontos, un ir ātri ieguvis plašu lietotāju atbalstu.

8. aprīlī abonēšanai tika atvērta viena no OKB iekšējām lietojumprogrammām, 11. OKEx Jumpstart projekts DEP. Tās debijas cena dubultojās neilgi pēc pārdošanas sākuma.

Attēls

3. OKChain ir atvērta pirmkoda programma, un ekosistēmas partneri aptver 5 galvenās teritorijas

Aprīlī OKChain pozicionēja jaunu blokķēdes lietojumprogrammu ekosistēmas izveidi, sasniedzot 100% atvērtā koda. Balstoties uz progresīvajām starpķēžu tehnoloģijām, OKChain izmantos "starpķēžu rīkkopa" un citus protokolus nākotnē, lai panāktu vienmērīgu integrāciju ar visām galvenajām publiskās ķēdes ekosistēmām, piemēram, BTC, ETH un Cosmos.

OKChain ir atvērta un decentralizēta, piešķirot visiem iesaistītajiem mezgliem vienādu statusu un tiesības. Katrs dalībnieks var netraucēti izspēlēt savas spējas, publicēt un palaist dažādas decentralizētas lietojumprogrammas. Atšķirībā no tradicionālo publisko ķēžu “priekšlikumu sistēmas”, kurā katrai mezglu darbībai ir nepieciešams iesniegt priekšlikumu gubernatoram, OKChain pārkāpj šo noteikumu, pieņemot “OpenDEX” koncepciju. Kad mezglu skrējēji vēlas izveidot decentralizētas lietojumprogrammas, DEX vai uzskaitīt tirdzniecības pārus vietnē OKChain, priekšlikums nav nepieciešams. Visi DEX, kuru pamatā ir OKChain, darbojas bloku ķēdes vienādranga tīklā, padarot to par īstu bez atļauju ekosistēmu.

Balstoties uz pārrobežu ķēdes tehnoloģiju dizainu, OKChain mērķis ir veicināt papildu lietojumprogrammu ekoloģisko ieviešanu un ir biznesa alianses idejas aizsācējs. Tiks veicināta plaša mēroga blokķēdes tehnoloģijas izmantošana. Pašlaik ir pabeigts pirmais ekoloģisko partneru būvniecības posms, kurā iesaistīti 5 galvenie ekoloģiskās sadarbības virzieni, tostarp publiskā ķēde, maks, pētnieks, kalnrūpniecības baseins un citi.

4. OKB svin 2 gadu jubileju ar 20% atlaidi

Šomēnes mēs atzīmējām OKB 2. gadadienu ar 20% atlaidi priekšpasūtīšanai mūsu globālajiem lietotājiem, piedāvājot 2 miljonus ASV dolāru ekvivalenta OKB no tirgus, lai pateiktos lietotājiem par viņu nepārtraukto atbalstu OKB pēdējos divos gados.

OKEx iknedēļas atjauninājums: 11. aprīlis - 17. aprīlis | Uzņēmuma atjauninājumi OKEx ...

Saskaņā ar 24 stundu vidējo tirgus cenu OKB tika diskontēta ar 3.52 USDT, kas ir par 1.31 USDT zemāka nekā mēneša augstākā OKB cena (4.83 USDT).

5. Desmit kopienas pasākumi miljoniem lietotāju visā pasaulē

Bez OKB 20% atlaides pārdošanas mēs rīkojām arī 10 pārsteidzošus pasākumus mūsu globālajiem OKB lietotājiem. OKEx izpilddirektoru Džeju Hao intervēja CoinTelegraph un citi labi pazīstami plašsaziņas līdzekļi un kopienas.

Kopumā pēdējo dažu mēnešu laikā pakāpeniski palielinās OKB lietošanas gadījumu skaits. Kopīgiem spēkiem ar izstrādes komandu un OKB īpašnieku atbalstu ir paredzēts, ka nākamajos gados OKB turpinās paplašināt lietojumu loku.

Ja jums ir kādi ieteikumi par OKEx, lūdzu, atstājiet mums komentāru zemāk vai sazinieties ar mums pa tālruni [email protected] vai [email protected]

Sekojiet OKEx vietnē:

Vietne: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me