OKB ekosistēmas ikmēneša pārskats (2019. gada novembris – decembris)

Tā kā 2019. gads beidzās, mēs esam ievesti jaunā desmitgadē ar uzlaboto OKB ekosistēmu.

2019. gada decembrī mēs sadarbojāmies ar 5 partneriem, lai ieviestu vairāk OKB lietojumprogrammu. Papildus tam mums bija arī OKB, kas iekļauts Indodax, lielākajā Indonēzijas kriptogrāfijas biržā, paverot jaunu OKB pirkšanas kanālu Indonēzijas rūpijai (IDR). Atzīmējot partnerattiecības, mēs noorganizējām četrus akcijas mūsu lietotājiem. Arī OKB tika atpirkta un sadedzināta sesto reizi, vēl vairāk kompensējot tās inflāciju un konsolidējot tās vērtību.

OKB ekosistēma nepārtraukti paplašina savu globālo pārklājumu. No šodienas OKB ir sadarbojusies ar 29 partneriem no dažādām valstīm un apgabaliem visā pasaulē, tostarp ASV, Lielbritānijā, Vācijā, Korejā, Japānā, Krievijā, Singapūrā un Indonēzijā uc, aptverot vairākus pieteikumus no maksājuma, tirdzniecības, tiešsaistes lietotnes, blokķēdes maki, aizdevumi un aizdevumi tehnoloģiju drošībai, ceļojumiem, dzīvesveidam, izklaidei, sociālajiem, digitālajiem līgumiem, O2O utt..

1. Iepazīstinām ar pieciem jauniem ekosistēmas partneriem

2019. gada decembrī OKB ir izveidojis partnerattiecības ar pieciem uzņēmumiem finanšu un lietojumprogrammu nozarēs, aptverot blokķēdes maku, sociālo platformu, norēķinus, e-līgumus, C2C utt..

2019. gada 3. decembrī OKB sadarbojās ar FirmaChain, uz blockchain balstītu e-līgumu platformu klientiem, lai klienti varētu iegādāties pakalpojumus FirmaChain ar OKB.

2019. gada 13. decembrī OKB sadarbojās ar Dapp Pocket, lai iespējotu maksājumu OKB par saviem maka pakalpojumiem.

2019. gada 16. decembrī OKB sadarbojās ar bloku ķēdes sociālo mediju platformu BiYong, lai OKB lietotāji varētu maksāt par pakalpojumiem un nosūtīt sarkanās paketes OKB.

2019. gada 18. decembrī OKB sadarbojās ar Cercle, starptautisku C2C biznesa platformu, lai lietotāji varētu maksāt par bezsaistes pakalpojumiem, izmantojot OKB.

2019. gada 23. decembrī OKB sadarbojās ar Alchemy, vadošo kriptovalūtas maksājumu tehnoloģiju nodrošinātāju Singapūrā, lai ļautu OKB lietotājiem norēķināties ar OKB, izmantojot savas hibrīdās fiat un crypto norēķinu sistēmas visā pasaulē..

Ar dažādu kopienu atbalstu OKB ir sadarbojies ar 29 partneriem no dažādām valstīm un apgabaliem visā pasaulē, tostarp ASV, Lielbritānijā, Vācijā, Korejā, Japānā, Krievijā, Singapūrā, Indonēzijā u.c., aptverot vairākus pieteikumus no maksājuma līdz tirdzniecība, tiešsaistes lietotnes, blokķēdes maki, aizdevumi un kreditēšana, tehnoloģiju drošība, ceļošana, dzīvesveids, izklaide, sociālie, digitālie līgumi, C2C utt. Mēs turpināsim paplašināt OKB ekosistēmu, lai izstrādātu vairāk OKB lietojumprogrammu mūsu lietotājiem, un uzlabosim OKB vērtība.

2. OKB tagad ir iekļauts Indonēzijas lielākajā digitālo aktīvu biržā Indodax

Papildus kotēšanai Korejas biržās Probit un Bitsonic, OKB tagad ir iekļauts arī Indodax, lielākajā Indonēzijas kriptovalūtas biržā 2019. gada 10. decembrī, atverot jaunu fiat Indonēzijas rūpijas (IDR) tirdzniecības kanālu OKB.

Nepilnu 24 stundu laikā OKB tirdzniecības apjoms Indodax turpināja pieaugt, pateicoties Indonēzijas kopienas lielajam atbalstam. Tāpēc mēs esam noorganizējuši koplietošanas sesiju, lai palīdzētu klientiem atbildēt uz viņu aktuālajiem jautājumiem, apkopot ieteikumus un apmainīties ar dažādām idejām.

Šodien OKB ir iekļauts OKEx C2C tirgū, Bitfinex, ALINIEX un Bvnex (divas no lielākajām Vjetnamas biržām), Probit un Bitsonic (divas no lielākajām Korejas biržām) un Indodax, kopumā piedāvājot 7 C2C tirdzniecības kanālus, kas pieņem USD , Vjetnamiešu dongs, korejiešu vons, Indonēzijas rūpija utt.

Tā globālā pārklājuma paplašināšana vienmēr ir bijusi OKB ekosistēmas galvenā prioritāte. Mēs vairāk pievērsīsimies OKB starptautiskai attīstībai, lai lietotāji visā pasaulē varētu izbaudīt tā sniegtās priekšrocības.

3. Vairāk nekā 1 000 000 kopienas lietotāju apkalpošana visā pasaulē

Pieaugot OKB ekosistēmai, mēs dalāmies priekā ar sabiedrību.

2019. gada 11. decembrī, lai atzīmētu OKB ienākšanu Indonēzijas tirgū, mēs organizējām tikšanos un dažas akcijas ar Indodax, lai palīdzētu lietotājiem iepazīties ar OKB un OKEx tirdzniecības platformu, un mēs kopienai izsniedzām 4000 OKB prēmiju..

2019. gada 17. decembrī mēs sadevāmies rokās ar BiYong, lai ar lietotājiem apspriestu OKB ekosistēmas attīstību un OKB atpirkšanas un sadedzināšanas shēmu, un mēs saņēmām daudz lielisku ideju un ieteikumu.

Tieši pirms Ziemassvētkiem mēs lūdzām sabiedrību izveidot jautrus videoklipus par OKB lietojumprogrammām un lietotājiem no ASV, Krievijas, Korejas un Japānas utt., Lai dalītos pieredzē ar OKB, tostarp izmantojot Virsgrāmatas maku, lai saglabātu OKB, abonējot BitTorrent pakalpojumus ar OKB un iepirkšanās vietnē Cryptomall ar OKB utt.

4. OKB 6. atpirkšana & Apdegums: 5 945 273,91 OKB sadedzināts

Šomēnes esam pabeiguši 6. OKB atpirkšanas un sadedzināšanas shēmu, un 5 945 273,91 OKB tika sadedzināta. Kopš 2019. gada 4. maija OKB atpirkšanas un ierakstīšanas shēma kopumā jau ir sadedzinājusi 13 978 364,45 OKB, kas ir 4,7% no kopējās apgrozības summas (300 000 000 OKB).

Mēs turpināsim pilnveidot atpirkšanas un ierakstīšanas shēmu ar OKB lietotāju ieteikumiem, lai visi OKB atbalstītāji varētu izbaudīt ieguvumus, ko rada kopējās OKB apgrozības samazināšana tirgū..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me