OKB ekosistēmas ikmēneša pārskats (2019. gada decembris – 2020. gada janvāris)

Tikko ir pagājis Mēness Jaunais gads. Novēlam jums visiem veselīgu un pārtikušu Žurkas gadu! Janvārī OKB koncentrējās uz krātuves atbalsta paplašināšanu, un mēs esam izveidojuši partnerattiecības ar 3 uzņēmumiem, lai nodrošinātu drošu OKB glabāšanu. Mēs arī esam paplašinājuši OKB tirdzniecības kanālus un pievienojuši jaunu EURO noguldījumu kanālu. Lai apmierinātu mūsu miljonu OKB īpašnieku vajadzības visā pasaulē, mēs pagājušajā mēnesī rīkojām 5 kopienas sanāksmes, lai uzklausītu viņu vērtīgos ieteikumus un atsauksmes.

Kopš šodienas OKB ir izveidojis ekoloģiskas partnerības ar 32 uzņēmumiem visā pasaulē un ir atvēris depozīta kanālus desmitiem lielāko valstu un apgabalu, tostarp USD, EURO, Dienvidkorejas vonu, Vjetnamas dongu un Indonēzijas rūpiju. Pateicoties mūsu komandas kolektīvajiem centieniem, mēs esam iekļāvuši OKB tirdzniecības pārus arī daudzās nozīmīgākajās biržās. Aizraujošāk ir tas, ka OKB janvārī ierakstīja lielisku sniegumu! 2020. gadā mēs turpināsim pilnveidot OKB ekosistēmu, lai virzītu OKB uz jaunām virsotnēm.

1. OKB janvārī reģistrēja 3,42 USDT ar 25% pieaugumu

OKB janvārī ir sasniegusi lielisku sniegumu tirgū un saņēmusi lietotāju atbalstu visā pasaulē.

Janvārī OKB pieauga no 2,61 USDT līdz 3,26 USDT, reģistrējot 24,9% pieaugumu. Augstākais janvārī bija 3,42 USDT.

2. OKB uzglabāšanas atbalsts un apgrozība

Kripto tirgū pagājušajā gadā ienāca vairāk uzņēmumu un biržu, lai ņemtu daļu no šīs pieaugošās nozares, tāpat arī krāpšanās un krāpšanās; aktīvu aizsardzība tāpēc ir kļuvusi par galveno lietotāju rūpes. OKB ir meklējis veidus, kā apmierināt OKB lietotāju vajadzības pēc drošas glabāšanas un aprites, un tas būs svarīgs pamats OKB, lai 2020. gadā realizētu vērtības palielināšanu.

Janvārī mēs koncentrējāmies uz partnerattiecību veidošanu ar slaveniem uzņēmumiem kriptogrāfijas nozarē un OKB krātuves atbalsta paplašināšanu aparatūras makiem, līgumu makiem un mākoņkrātuvēm, lai lietotāji varētu ērti un ērti turēt savus aktīvus..

2020. gada 7. janvārī mēs sadarbojāmies ar Taivānas līgummaņu kompāniju Portto, lai atbalstītu OKB uzglabāšanu viņu makā Blocto.

Blocto ir viens no visvieglāk izmantotajiem blockchain glabāšanas pakalpojumiem. Izmantojot Blocto, OKB īpašnieki var droši uzglabāt savus aktīvus un tajā pašā laikā baudīt lielisku lietotāja pieredzi no uzņēmuma.

2020. gada 9. janvārī mēs sadarbojāmies ar globālo aparatūras maka uzņēmumu Cool Wallet, lai atbalstītu OKB glabāšanu.

Lai palielinātu lietotāju informētību par aktīvu drošību un pateiktos par nepārtrauktu atbalstu, mēs esam organizējuši arī bezmaksas OKB aparatūras maka akciju ar Cool Wallet, laimīgajiem uzvarētājiem izsniedzot pārnēsājamas OKB maka kartes, kas tiek pieņemtas dažādos veikalos..

2020. gada 10. janvārī mēs sadevāmies rokās ar Hoo, publiskās ķēdes aktīvu mākoņu apmaiņu, lai atbalstītu OKB uzglabāšanu Hoo makā.

Krāpšanās un pikšķerēšanas uzbrukumi vienmēr ir bijuši kriptogrāfijas tirgotāju draudi # 1. Tā kā tirgū ienāk jauni kriptogrāfijas lietotāji un katru dienu iegādājas OKB, mēs darām visu iespējamo, lai aizsargātu OKB lietotāju aktīvus.

Kopš šodienas OKB ir izveidojis partnerību ar 9 nozares vadošajiem seifiem, tostarp Ledger Vault, Bitpie, Mirthril, Kcash, Pocket un Cobo.

3. Vairāk OKB tirdzniecības kanālu

Mēs strādājam, lai uzlabotu OKB likviditāti un konkurētspēju tirgū. Janvārī mēs esam vēl vairāk novērsuši OKB tirdzniecības kanālu vērtības apmaiņas šķēršļus.

2020. gada 9. janvārī OKB ir oficiāli iekļauts Bitlocus, Eiropas C2C biržā. Tagad lietotāji var tieši tirgot OKB ar EUR.

OKB atbalsta dažādas galvenās tirdzniecības metodes Eiropā, piemēram, SEPA, SWIFT un VISA. Būdams trešais lielākais kriptogrāfijas tirgus pasaulē, OKB tirdzniecības uzsākšanai EURO zonā ir dziļa ietekme uz OKB ekoloģisko uzbūvi. Arī turpmāk mēs turpināsim attīstīt Eiropas tirgu.

2020. gada 16. janvārī OKB sadarbojas ar CoinBene, lai uzskaitītu OKB spot tirdzniecības pārus.

No šodienas mēs esam sadarbojušies ar 8 lielākajām C2C ​​biržām, tostarp Bitfinex, ALINIEX, Probit un Indodax, lai atbalstītu OKB iegādi ar USD, EUR, Vjetnamas dongu, Dienvidkorejas vonu un Indonēzijas rūpiju utt. Vietas ziņā tirdzniecība, OKB tagad ir iekļauta ducī galveno biržu, piemēram, Bitmax, Bitfinex un BiKi, ar vairāk nekā 40 galvenajiem aktīvu tirdzniecības pāriem.

4. OKB kopienas paplašināšana

Kopiena ir svarīga saikne starp OKB lietotājiem un OKEx. Nesen no mūsu globālajiem lietotājiem mēs saņēmām daudz sirsnīgu apsveikuma videoklipu angļu, korejiešu, japāņu, arābu, kantoniešu, malajiešu, indiešu, tamilu un citās dzimtajās valodās.

2020. gada 6. un 10. janvārī mēs organizējām akcijas, lai dāvinātu mūsu bezmaksas OKB un OKB seifa kartes, lai apkopotu vērtīgus lietotāju ieteikumus par OKB automašīnu rezervēšanas un aparatūras seifa pakalpojumu uzsākšanu..

Mēs saprotam, ka OKB ekosistēma nav atdalāma no kopienas, tāpēc mēs vēlamies izveidot uz lietotāju vērstu kopienu, kurā mēs vienmēr varētu klausīties tieši lietotāju komentārus un ieteikumus, lai mēs varētu turpināt uzlabot savus pakalpojumus.

Paldies par visu atbalstu pēdējos gados. Lūdzu, paziņojiet mums savus ieteikumus un atsauksmes, lai mēs varētu pilnveidot OKB ekosistēmu jums!

Pastāstiet mums, ko jūs domājat, vietnē [email protected]!

Sekojiet OKEx vietnē:

Vietne: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me