MassMutual pērk BTC, jo MicroStrategy uzskata, ka tā akciju ieteikums ir pazemināts

Nedēļas lielākie stāsti no kriptovalūtu pasaules, kurus, iespējams, esat palaidis garām

Tā ir bijusi vēl viena notikumiem bagāta nedēļa kriptovalūtu pasaulē. Mēs esam redzējuši, kā viens institucionāls behemots pērk BTC, jo cita galvenā spēlētāja agresīvie pirkumi izraisa pazeminātu akciju ieteikumu. Tikmēr vienas valsts regulatori cenšas ierobežot darījumus ar kriptogrāfiju un kriptogrāfiju "Kripto mamma" aicina pieņemt blokķēdes brīvības principus.

Šajā OKEx Insights nedēļas kriptogrāfisko ziņu izdevumā šajā nedēļā viss, ko jūs, iespējams, esat palaidis garām bloku ķēdes un kriptovalūtas ziņu priekšā.

MassMutual iegulda 100 miljonus ASV dolāru BTC

Masačūsetsas savstarpējā dzīvības apdrošināšana ir kļuvusi par jaunāko iestādi, kas pievienojusies Bitcoin grupai ieguldot 100 miljoni ASV dolāru BTC un papildu 5 miljoni ASV dolāru NYDIG, Bitcoin veltīta finanšu pakalpojumu uzņēmuma kapitāldaļā, kuras pārvaldībā ir 2,3 miljardi ASV dolāru.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • MassMutual BTC pirkums nodrošinās to ar tiešu pakļaušanu vadošajai kriptovalūtai un signālus, ka uzņēmums sagaida, ka citi institucionālie spēlētāji sekos šim piemēram.
  • Amerikas savstarpējā dzīvības apdrošināšanas sabiedrība ir patiesi institucionāla behemota, ar 169 gadu vēsturi un 235 miljardiem USD vispārējā ieguldījumu kontā. Tā nesen atklātā BTC ietekme, iespējams, veicinās citu institucionālo milžu uzticēšanos digitālajam aktīvam.

NYAG cenšas pagarināt rīkojumu pret Tether

Pašreizējā juridiskā drāma starp Ņujorkas ģenerālprokuroru un kriptovalūtas apmaiņu Bitfinex šonedēļ ir piedzīvojusi jaunu attīstību pēc pirmā apgalvojuma, ka otrais ir sadarbojies un sagaida, ka aizdevuma dokumenti tiks nodoti dažu nedēļu laikā..

Turklāt NYAG ir meklē pagarināt izpildrakstu, kas liegtu Tether aizdot Bitfinex vairāk līdzekļu līdz 15. janvārim.

Galvenais līdzņemšana

  • Piesiešana emitē USDT, ar UST piesaistītu stablekoīnu, uz kuru bieži atsaucas uzņēmuma vārda brālis. Saskaņā ar USDT pašreizējā USDT tirgus kapitalizācija ir 19 949 725 669 USD MonētaGecko, padarot to par vadošo stablecoin ar lielu starpību. Negatīvs Tether iznākums juridiskajā cīņā varētu izraisīt nopietnus trieciena viļņus kriptonauda tirgū.

USDT tirgus kapitalizācija ir strauji pieaugusi 2020. gadā. Avots: CoinGecko

Francija noteica dekrētu par kriptogrāfijas – kriptogrāfijas darījumu noteikumiem

Saskaņā ar Francijas kriptogrāfijas asociācijas ADAN prezidenta Simona Polrota paziņojumiem un visiem citiem avotiem Francija vēlas kļūt par vienu no visstingrākajām kriptogrāfijas valstīm pasaulē, regulējot kriptogrāfijas – kriptogrāfijas darījumus. apstiprināja valsts normatīvie nodomi The Block.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Jaunie noteikumi, iespējams, tiks pieņemti ar dekrētu, kas apiet parlamenta apstiprinājumu.
  • Galvenais potenciālā regulējuma virzītājspēks ir valsts nesenā pieredze ar teroristu uzbrukumiem – kas maz palīdzēs noliegt pašreizējo stigmu, kas kriptovalūtu primāro lietojumu saista ar naudas atmazgāšanu un teroristu finansēšanu.

SEC komisārs aicina “pieņemt” kriptogrāfijas brīvības principus

ASV vērtspapīru un biržu komisārs Hesters Peirce – daži kriptonauda telpā to dēvē par "Kripto mamma" – vēlreiz ir atkārtojusi savu nostāju, ka regulatoriem jāmēģina iekļaut salīdzinoši jauno aktīvu klasi. In runa federālistu biedrībai šonedēļ Peirce teica, ka viņi "vajadzētu izdomāt veidu, kā izmantot personiskās brīvības principus, ar kuriem to apvij."

Galvenais līdzņemšana

  • Peirce joprojām ir sabiedrotā kriptovalūtas telpā, uzstājot, ka tās pamattehnoloģijas uzlabo brīvību un sniedz risinājumus tiem, kuriem ir ierobežota piekļuve tradicionālajam finansējumam – un ka regulatoriem to nevajadzētu vienkārši tvaicēt.

MicroStrategy agresīvais BTC spiediens izraisa pazeminātu ieteikumu

Citigroup analītiķi ir pazeminājuši ieteikumu MicroStrategy akcijām pēc uzņēmuma parāda emitēšanas, lai iegādātos vairāk BTC. Citigroup piezīme klientiem paziņoja, pēc The Block teiktā "jauna parāda emisija, lai finansētu Bitcoin pirkumus, ir agresīva un var būt darījumu lauzējs programmatūras investoriem, kuri var baidīties, ka tagad viņiem pieder riskantāks aktīvu pārvaldīšanas bizness."

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Citigroup pazeminātā rekomendācija izraisīja MicroStrategy akciju cenas divciparu pārdošanu.
  • MicroStrategy ir viens no lielākajiem spēlētājiem BTC investīciju telpā pēc vairāk nekā 40 000 BTC iegādes 2020. gadā – stratēģija, kas, kā tiek ziņots, uzņēmuma vadībai nav vispopulārākā.

MicroStrategy akciju cena šonedēļ samazinājās pēc Citigroup pazeminātā ieteikuma. Avots: Google

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas, oriģinālus pētījumus & kurētas ziņas no kriptogrāfijas profesionāļiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me