Lielākie Bitcoin kalnrači rāda optimismu pirms samazināšanas: dziļuma izskats

Tā kā uz pusi ir mazāk nekā nedēļa, Bitcoin (BTC) kalnrači ir uzmanības centrā. Viņu uzņēmējdarbības konkurences raksturs un loma Bitcoin tīkla uzturēšanā nozīmē, ka uz pusi samazināšana tieši ietekmē viņu darbību. 

OKEx sazinājās ar Bitcoin kalnračiem un baseiniem, lai uzzinātu viņu perspektīvas uz pusi un tā sekām visai ekosistēmai.

Bloķēt atlīdzību perspektīvā

Kalnrači atbalsta Bitcoin tīklu, darbojoties kā auditori, pārbaudot darījumus un uzturot blokķēdes virsgrāmatu. Kalnračus stimulē, izmantojot darījumu maksu un tā saukto atlīdzības atlīdzību, kas ir ģenerēto – vai “izrakto” – bitkoīnu skaits un kas piešķirts pēc katras veiksmīgas bloka validācijas.

Bloķētā atlīdzība ir arī vienīgais veids, kā jaunie Bitcoins nonāk apgrozībā, un ir paredzēts turpināt, līdz tiek izrakti visi 21 miljons. Tomēr šis emisijas ātrums nepaliek nemainīgs, un to regulē bloķēt atlīdzība uz pusi, iebūvēts mehānisms, kas samazina atlīdzību par 50% pēc katriem 210 000 blokiem (notiek aptuveni ik pēc četriem gadiem).

Kopējais cirkulējošais Bitcoin laika gaitā. Avots: Blockchain.com

Pašlaik bloka atlīdzība ir 12,5 jauni Bitcoins (aptuveni 115 000 USD pašreizējā tirgus vērtībā), un tai ir bijuši divi sliktākie gadījumi – pirmais 2012. gada novembrī un otrais 2016. gada jūlijā..

Paredzams, ka trešā puse samazināsies aptuveni 2020. gada 12. maijā, un bloku atlīdzība tiks samazināta no 12,5 līdz 6,25 BTC (preses laikā aptuveni 57 500 USD).

Bitcoin ieguve ir konkurētspējīgs bizness

Pašreizējā vērtējumā 115 000 USD Bitcoin bloķēšanas atlīdzība ir spēcīgs finansiāls motīvs kalnračiem pievienoties tīklam un atbalstīt to. Jauns bloks tiek apstrādāts ik pēc 10 minūtēm, kā rezultātā katru dienu tiek ģenerēti 1800 jauni BTC jeb 16,56 miljoni USD..

Tomēr, tā kā tikai viena kalnrūpniecības vienība var pretendēt uz vienu atlīdzības atalgojumu, pastāv spēcīga konkurence un cīņa par pakāpeniski jaudīgākas aparatūras ieviešanu augstākām jaukšanas spēks. Šīs sacensības gadu gaitā ir spiesti kalnrūpniecības kopienu attīstīties, pārejot no agrīnajiem atbalstītājiem un kriptogrāfijas entuziastiem uz lieliem uzņēmumiem un baseini kalnrūpniecības saimniecību vadīšana ar jaunāko 2007 Lietotnei specifiskas integrētās shēmas (ASIC) kalnrači.

Savukārt Bitcoin tīkls reaģē uz šo straujo hash likmi, palielinot jaunu bloku ieguves grūtības, tādējādi saglabājot virsgrāmatas integritāti un neļaujot nevienai vienībai absolūti kontrolēt blokķēdi.

Bitcoin tīkla grūtības kopš sākuma izveidotas logaritmiskā mērogā – avots: Blockchain.com

Kalnrači runā par pusi

OKEx vērsās pie Bitcoin kalnrūpniecības nozares līderiem, lai uzzinātu viņu perspektīvas par gaidāmo pusi un tās ietekmi uz biznesu, kā arī tīklu.

Bitcoin cenu pieaugums un Ķīnas plūdu sezona var mazināt kalnraču likstas

Dzjans Džuoers, uzņēmuma vadītājs BTC.TOP, viens no top 10 Bitcoin ieguves baseiniem, dalījās ar bullish ilgtermiņa skatu uz pusi un uzskata, ka BTC cenas pieaugums var kompensēt zaudējumus, kas zaudēti atlīdzības samazināšanai uz pusi:

“Es domāju, ka uz pusi samazināsies Bitcoin cenas pieaugums. Iepriekšējās divās sliktākajās situācijās mēs redzējām lēnu cenu pieaugumu pirms uz pusi, un cena sāka pieaugt pēc pusi … kamēr uz pusi samazinās kalnraču ienākumi uz pusi, tas var izraisīt arī Bitcoin cenas pieaugumu."

Viņš arī minēja paredzamo plūdu sezonas sākumu Ķīnā, kas parasti rada lētāku elektroenerģijas ražošanu, kā pozitīvu grūtībās nonākušiem kalnračiem..

“Plūdu sezonas laikā rēķini par elektrību samazinās, lielā mērā kompensējot produkcijas apjoma samazināšanu uz pusi. Plūdu sezonā elektroenerģijas tirgus cena var samazināties par 40%, ”viņš teica.

Mazāki kalnrači griezīsies

Māršals Garais, agrs Bitcoin kalnrūpnieks, pašlaik vada kalnrūpniecības saimniecību Kanādā un strādā pie jauna objekta ierīkošanas Amerikas Savienotajās Valstīs. Pēc viņa domām, kalnračus, kuri iepriekš sagatavojās uz pusi, tas maz ietekmēs, savukārt mazākie, iespējams, “virzīsies uz spekulācijas ieguvi vai bārkstīm."

Runājot par tīklu, Long uzskata, ka jaukšanas līmenis ievērojami palielināsies, līdz pusei samazināsies. Pēc pusi samazinot, viņš sagaida, ka Bitcoin cena samazināsies agri, kam seko hash likme un pēc tam lēns kāpums atpakaļ uz visu laiku augstāko līmeni.

Jaunpienācēji var gūt labumu nākamo četru gadu laikā

Alehandro De La Torre, VP priekšsēdētāja Poolins, trīs galvenie Bitcoin ieguves baseini, dalījās savā skatījumā jaunākais ieraksts. Pēc viņa teiktā, “tā kā tuvāko mēnešu laikā tiešsaistē nonāk jauni, efektīvāki ASICS un esošajiem ogļračiem ir zemākas elektroenerģijas cenas, vecās paaudzes kalnrači neizbēgami tiks pamesti.”

Tomēr viņš piebilst, ka uz pusi samazināšana dod jaunajiem kalnračiem “iespēju ieiet stabilākā vidē, ņemot vērā, ka efektivitāte 7 nm & 5nm mikroshēmas, iespējams, paliks rentablas nākamos 4 gadus vai ilgāk. ”

Bitcoin cena nesamazināsies pārāk zemu

Kevins Huang, līdzdibinātājs Valarhash uzskata, ka Bitcoin cenas pēc pusēm nesamazināsies ļoti zemā līmenī un, visticamāk, tiks slēgti tikai kalnrači, kas darbojas 80w-100w diapazonā.

Viņš arī minēja paredzamo enerģijas izmaksu samazināšanos pēc Ķīnas plūdu sezonas un piebilda, ka:

“Ilgtermiņā nav šaubu, ka visa tīkla skaitļošanas jauda palielināsies, taču pēc pusi samazināšanās, kad vecākās paaudzes kalnrūpniecības platformas tiek izslēgtas, jaukšanas ātrums uz brīdi samazināsies, un es uzskatu, ka tas palielināsies ietilpst 80e-90e diapazonā. ”

Puses samazināšana virzīs nozari uz priekšu

Alīna Jao, OKEx Pool, kas ir viens no lielākajiem biržā atbalstītajiem kalnrūpniecības baseiniem, vadītājs joprojām ir optimistisks, atsaucoties uz vēsturiskām tendencēm:

“Jebkurus zaudējumus, ko rada atlīdzības par bloku samazināšanu, gandrīz vienmēr kompensē Bitcoin cenas pieaugums un bullish noskaņojums, kas saistīts ar naudas piedāvājuma pieauguma tempa samazināšanos.” 

Runājot par pašreizējā scenārija apstrādi, viņa dalījās ar to, kā OKEx Pool vienmēr mudina kalnračus meklēt pozitīvu naudas plūsmas pārvaldību, izmantojot modernu aparatūru un lētāku elektroenerģiju..

Lai gan viņa piekrīt, ka daudziem mazākiem kalnračiem tiks samazināta tirgus cena pēc pusi, viņa uzskata, ka tas tikai palielinās tirgus konkurētspēju un virzīs esošos spēlētājus uz efektīvāku uzņēmējdarbības praksi.

Sadalot uz pusi samazināto ietekmi

Ņemot vērā to, kā Bitcoin tīkls, tā kalnrači, bloku atlīdzības un BTC cena ir nesaraujami saistītas, pusei ir plaša ietekme uz turpmāk uzskaitītajiem faktoriem.

Samazināta rentabilitāte

Bitcoin kalnraču peļņa ir atkarīga no tīkla grūtībām, ieguves ieņēmumiem un saistītajām izmaksām.

Tīkla grūtības nosaka kapitāla ieguldījumus aparatūrā, savukārt peļņu ierobežo Bitcoin izrakta vērtība, atskaitot elektrību un ekspluatācijas izmaksas.

Kalnraču ieņēmumi (atlīdzība par blokiem un darījumu maksa) mainās atkarībā no BTC cenas. Avots: Blockchain.com

Tā kā kalnraču ieņēmumi ir tieši saistīti ar Bitcoin vērtību, kā parādīts iepriekš redzamajā diagrammā, uz pusi samazinājums ir nozīmīgs notikums, jo tas uzreiz samazina kalnraču ieņēmumus par 50%, ja viss pārējais paliek nemainīgs.

Spiediens, lai pakāpeniski pārtrauktu vecāku aparatūru

Atkarībā no enerģijas patēriņa un jauktās jaudas katram aparatūras kalnrūpniekam ir rentablas izmaksas, kas tiek pakļautas spiedienam, jo ​​atlīdzība tiek samazināta uz pusi un rentabilitāte samazinās. Kalnrači, kuri to var atļauties, bieži sāk pakāpeniski pārtraukt vecāku aparatūru mēnešus pirms uz pusi.

Īstermiņa tīkla grūtību pieaugums, kas noved pie pusi

Tuvojoties uz pusi, kalnrači ieņem pēdējo kārtību un iemet visu viņu rīcībā esošo jaucējspēku, lai mēģinātu pieprasīt pēc iespējas vairāk atlīdzību, kas paredzēta pirms pusēm. Tas dabiski rada īstermiņa tīkla grūtību pieaugumu (tas tā ir gandrīz visu laiku augstākais patlaban), kas koriģēsies pēc pusi samazināšanas.

Mazie kalnrači kapitulē, lielie – lielāki

Kad rezerves samazināsies (vai tiks pilnībā izdzēstas) un būs nepieciešami aparatūras jauninājumi, mazāki, mazāk efektīvi kalnrači kapitulēs pēc pusēm un vai nu pilnībā pārtrauks darbību, vai arī pāriet uz citu saderīgu monētu, kas apliecina darbu, ieguvi..

Tikmēr lielie kalnrači kļūs tikai lielāki un kontrolēs lielāku tīkla jaudu, palielinot centralizācijas problēmas.

Tehnoloģijas jauninājumi, lai paātrinātu

Ar katru jaunu atkārtojumu tehnoloģiju ražotāji izceļ mazāku procesoru mikroshēmu dizainu, kas uzlabo skaitļošanas ātrumu ar zemāku enerģijas patēriņa līmeni. Piemēram, 2016. gadā kalnrači izmantoja 16 nm mikroshēmas, kuras kopš tā laika ir aizstājušas 10 nm un 7 nm mikroshēmas, savukārt 5 nm mikroshēmas tagad kļūst pieejamas.

Šie uzlabojumi palielina ieguves darbību efektivitāti, ietaupot enerģijas izmaksas un palielinot peļņas normu. Pēc pusi samazinot, mēs varam sagaidīt, ka šos uzlabojumus paātrinās lielie kalnrači.

Jaunie ogļrači meklēs lētākus enerģijas avotus

Lai gan loģistikas problēmu dēļ esošie ogļrači, visticamāk, nemainīs atrašanās vietu lielā mērā, jaunie ogļrači, kas pievienosies tīklam pēc pusi, visticamāk, meklēs lētākus enerģijas avotus, lai sasniegtu optimālu peļņas normu. Gadu gaitā tas var izraisīt pāreju uz ģeogrāfiskām vietām, piedāvājot pievilcīgus elektroenerģijas tarifus un kalnrūpniecībai draudzīgus noteikumus.

Pārdošanas spiediens uz Bitcoin tiks samazināts

Kalnrači faktiski ir atbildīgi par lielu kapitāla aizplūšanu no Bitcoin tīkla, jo viņi katru mēnesi pārdod savu BTC, lai segtu darbības izmaksas. Tas nozīmē, ka pastāv pastāvīgs spiediens uz Bitcoin cenu, jo kalnrači izkrauj savus ienākumus tirgū.

Šī aizplūde ir vislielākā kalnračiem ar viszemāko peļņas normu, jo viņi nespēj izveidot ievērojamas BTC rezerves, salīdzinot ar ienesīgākiem kalnračiem.

Tā kā šie neefektīvie kalnrači tiek izstumti no uzņēmējdarbības, var sagaidīt, ka šis pārdošanas spiediens mazināsies un ļaus pozitīvi novērtēt cenu.

Optimisms valda

Neskatoties uz tā neizbēgamo tūlītējo ietekmi uz kalnraču apakšējām līnijām, gaidāmā Bitcoin samazināšana uz pusi tiek uzskatīta par lielākoties pozitīvu attīstību. Kaut arī mazāki, mazāk efektīvi kalnrači var neizdzīvot šīs izmaiņas, sagaidāms, ka viņu aiziešana dos labumu ekosistēmai un veicinās tās briedumu.

Tiem, kas tūlīt plāno iekļūt kosmosā, nākamie četri gadi var nodrošināt stabilitāti attiecībā uz prognozēm un plānošanu, savukārt labi pārvaldītie esošie spēlētāji ir gatavi gaidāmajām izmaiņām un turpina optimizēt savu darbību.

Kopumā no kalnraču viedokļa uz pusi samazināšanās nav īpaši atšķirīga no biežajām cenu svārstībām, par kurām ir zināms Bitcoin, taču tās priekšrocība ir plānošana, ļaujot uz priekšu domājošiem uzņēmumiem plānot pirms laika.

Rakstīšanas laikā pirms atlīdzības samazināšanas uz pusi ir palikuši mazāk nekā 800 bloki, un Bitcoin ir paņēmis atbalstu no zonas starp USD 8 700 un USD 9 000 un ātri tuvojas nākamajai pretestībai pie USD 9500.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas, oriģinālus pētījumus & kurētas ziņas no kriptogrāfijas profesionāļiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me