Kāpēc PayPal un Venmo ir lielāks stimuls kriptogrāfijas pieņemšanai nekā Revolut

PayPal kriptogrāfijas ieeja ir paredzēta, lai veicinātu gan mazumtirdzniecības, gan tirgotāju kriptovalūtu ieviešanu – Market Watch

Runājot par masveida ieviešanu, Bitcoin (BTC) un citas kriptovalūtas šonedēļ saņēma lielu stimulu pēc PayPal Holdings Inc., tiešsaistes maksājumu giganta, kura tirgus kapitalizācija ir USD 239 miljardi, paziņoja četru galveno kriptovalūtu pievienošana produktu piedāvājumam. Sākot ar 2021. gadu, lietotāji var pirkt, turēt un pārdot kriptovalūtu tieši no sava PayPal konta.

Pēc PayPal paziņojuma BTC un daudzu altkoīnu cena ievērojami pieauga. 

BTC saņēma milzīgu stimulu no PayPal paziņojuma. Avots: OKEx, TradingView

Kā paziņoja PayPal, pieaugošā interese par digitālajiem maksājumiem – ko vada COVID-19 un centrālo banku digitālo valūtu vai CBDC attīstība – paātrināja uzņēmuma kriptovalūtu pieņemšanu.

Četras atbalstītās kriptovalūtas – BTC, Ether (ETH), Bitcoin Cash (BCH) un Litecoin (LTC) – nākamajās nedēļās vispirms būs pieejamas lietotājiem Amerikas Savienotajās Valstīs, un paredzams, ka tās paplašināsies līdz Venmo un izvēlēsies starptautiskos tirgus 2021. gada pirmajā pusē.

Īsumā PayPal kriptogrāfijas stratēģija

PayPal paziņoja, ka klienti varēs izmantot kriptovalūtas krājumus, lai finansētu savus pirkumus ar 26 miljoniem tirgotāju visā pasaulē. Lai nodrošinātu vienmērīgu pieredzi, par kriptogrāfijas pirkšanu vai pārdošanu līdz gada beigām netiek iekasēta maksa par pakalpojumu. Turklāt par kriptonauda turēšanu PayPal kontā netiks iekasēta maksa. Uzņēmums arī izslēdza jebkādas konversijas maksas starp kriptonauda un fiat. Tāpat no tirgotāja puses PayPal neuzliek nekādas papildu integrācijas vai maksas par kriptogrāfijas maksājumu pieņemšanu.

Arī Ņujorkas štata Finanšu pakalpojumu departaments ir piešķīris PayPal nosacītu BitLicense. Turklāt PayPal ir turpinājis paplašināt savu kriptogrāfijas stratēģiju, izmantojot partnerības ar aizbildņiem. Tas ir bijis ziņots ka PayPal pēta Bitcoin glabātāja BitGo Inc. iegādi saviem brīvības atņemšanas pakalpojumiem.

Tomēr PayPal šifrēšanas piedāvājumiem ir ierobežojumi. Lietotāji nevar noguldīt vai izņemt kriptovalūtu savos kontos un ārpus tiem – tas nozīmē, ka viņi var turēt tikai kriptonaudas, kas iegādātas caur viņu PayPal kontu.

Visbeidzot, Meltem Demirors, CoinShares stratēģijas vadītājs, uzskata ka PayPal var sākt savu digitālo valūtu nākamo sešu līdz 12 mēnešu laikā.

Venmo tūkstošgadu tirgus var būt masveida ieviešanas atslēga

Kamēr PayPal ir 346 miljoni aktīvo lietotāju, no 2020. gada 2. ceturkšņa tā meitasuzņēmumam Venmo ir vislielākais potenciāls, lai veicinātu kriptonauda vispārēju ieviešanu. 

Venmo ir mobilā vienādranga norēķinu lietotne ar 52 miljoni lietotāju to dominē mobilo maksājumu tirgus starp Amerikas tūkstošgadīgajiem – starp kuriem BTC ir ieguvis popularitāti. Kā ziņots, 59% no šīs demogrāfijas ticēja kriptonauda ir pozitīvas inovācijas finanšu tehnoloģijās. Turklāt tiek ziņots, ka kriptovalūtas pieder 17% tūkstošgadīgo. Turklāt nesen JP Morgan Chase atzīmēja ka tūkstošgades priekšroka BTC salīdzinājumā ar zeltu ir digitālās valūtas ilgtermiņa cenu pieauguma potenciāls. 

Revolut kripto veiksmes stāsts

Revolut kriptonauda pakalpojumu pieņemšana var darboties kā atskaites lieta PayPal. Vispirms digitālā banka uzsākta kriptovalūtas pakalpojumus 2017. gadā un ļāva lietotājiem iegādāties un tirgot BTC, LTC un ETH. Vēlāk firma paplašināja savus kriptogrāfijas piedāvājumus BCH, XRP un Stellar lūmeniem (XLM). Kripto piedāvājumi sākotnēji bija pieejami Eiropas klientiem, pirms Revolut tos paplašināja ASV., Japāņu un Austrālietis klientiem 2020. gadā. 

Kopš COVID-19 uzliesmojuma Revolut ir redzējis ievērojamu kriptovalūtu tirdzniecības pieaugumu. Vairāk nekā 30% no Revolut 10 miljoniem lietotāju ir tirgo kriptovalūtas lietotnē. Pieaugums ir visievērojamākais 2020. gada aprīlī, kad mēnesī pieauga par 68% lietotāju, kuri tirgoja kriptonauda, ​​un par katru mēnesi palielinājās katras kriptovalūtas tirdzniecības vidējā vērtība par 63%.. 

Kriptogrāfijas valūta joprojām ir Revolut biznesa galvenā sastāvdaļa. Kā norāda uzņēmums ikgadējā atskaite, tās kriptovalūtas turējumi pieauga no 37 miljoniem GBP līdz 93,8 miljoniem GBP 2020. gadā.

Kriptogrāfijas mazumtirdzniecībā pieņemšana ir neliela

Sākot no PayPal paziņojuma par kriptogrāfiju līdz Square ieguldījumiem Bitcoin 50 miljonu dolāru vērtībā, iestādes ir novērojušas pieaugošu interesi par kriptovalūtām. Tomēr kriptovalūtu ieviešana mazumtirgotāju vidū joprojām ir ierobežota, lai gan dati no Coinmap rāda, ka martā bija neliels mazumtirgotāju, kuri pieņēma kriptonauda, ​​straujš pieaugums, ko, visticamāk, izraisīja COVID-19. Kopš tā laika kriptogrāfijas norēķinu vietu skaits ir nedaudz pieaudzis, un līdz šim ir norādītas 19 072 kriptogrāfisko maksājumu vietas.

Kriptogrāfijas norēķinu vietu skaits ievērojami palielinājās 2020. gada martā. Avots: Coinmap

Kaut arī kriptovalūtu pieņemšana mazumtirdzniecībā 2020. gadā ir lēnām pieaugusi, PayPal paziņojums var būt spēļu mainītājs, ļaujot digitālajām valūtām sasniegt 26 miljonus PayPal tirgotāju. Anrijs Arslanians, PwC globālais kriptogrāfijas vadītājs, sacīja OKEx Insights:

"Kamēr citas maksājumu firmas ASV, piemēram, Robinhood vai Square, jau piedāvāja piekļuvi kriptogrāfijai, PayPal ir daudz lielāks un starptautiskāks."

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas, oriģinālus pētījumus & kurētas ziņas no kriptogrāfijas profesionāļiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me