Kāpēc OKB – nopelniet pakalpojumā DeFi, saņemiet atlaides un agrīnu piekļuvi, izmantojot OKEx platformas marķieri

Kas ir OKB?

OKB ir visā pasaulē pieejams ERC-20 utilītas marķieris, ko izdevis OK Blockchain Foundation. Tam ir būtiska loma dažādu pakalpojumu un produktu, kas pieejami OKEx lietotājiem, savienošanā, un tas ir deflācijas marķieris pēc konstrukcijas, pateicoties iniciatīvai Buy-Back and Burn..

Ieguvumi no OKB izmantošanas OKEx

Kā uzsvērts zemāk, OKEx lietotājiem OKEx lietotājiem ir pieejamas daudzas priekšrocības un utilītas.

Tirdzniecības maksas atlaides

Aktīvie tirgotāji pastāvīgi meklē veidus, kā uzlabot savu rentabilitāti, un tirdzniecības maksu atlaides var ievērojami mainīt. Turot OKB apakškontā, OKEx tirgotāji var ietaupīt līdz 25% no tirdzniecības maksām.

Saglabājiet OKB un nopelniet

OKEx lietotājiem ir piekļuve OKEx Earn – sadaļai, kas veltīta pasīvās pelnīšanas iespējām. Līdztekus dažādu digitālo aktīvu atbalstam sadaļa Pelnīt arī ļauj OKB īpašniekiem nopelnīt procentus par saviem ietaupījumiem.

OKEx Jumpstart

Lietotājiem, kuri meklē aktīvākas iespējas, OKEx Jumpstart ļauj OKB īpašniekiem iegūt daļu no savas daļas un nopelnīt atlīdzības žetonus no gaidāmajiem blokķēdes projektiem. Turklāt 100 OKB žetonu turēšana piecas dienas pēc kārtas ļauj piedalīties arī Jumpstart žetonu tirdzniecībā, kur lietotāju piešķīruma likmes un abonēšanas summas ir atkarīgas no OKB krājumu lieluma.

Dažādi ieguvumi

Papildus iepriekš uzskaitītajiem OKB lietošanas gadījumiem OKEx lietotāji var arī konvertēt savus mazos atlikumus uz OKB, izmantot OKB maržas tirdzniecībai, C2C kreditēšanai, balsošanai utt..

Izmantojot OKB ārpus OKEx

Lai sniegtu papildu vērtību mūsu lietotājiem, OKEx ir nodibinājis partnerattiecības, lai paplašinātu OKB lietošanas gadījumus ārpus platformas. Vairāki partneri tagad pieņem OKB kā maksāšanas līdzekli, kā arī nodrošina API, kas ļauj gan tiešsaistes, gan bezsaistes tirgotājiem pieņemt OKB maksājumus savās tirdzniecības vietās.

Vairāki drošības un aukstā maka uzņēmumi atbalsta arī OKB krātuvi, tostarp Coinify, Coinomi, BTT, Ledger Vault, Guara Enji un citus. OKEx turpina veicināt jaunas partnerības un paplašināt OKB ekosistēmu.

Iekļūstiet DeFi ar OKB

OKEx ir bijusi viena no visaktīvākajām kriptovalūtu apmaiņām, kad runa ir par DeFi telpu, un pirmais uzskaitīja atvasinājumus Uniswap UNI marķierim.

Mūsu apņemšanās atbalstīt inovācijas un DeFi ekonomiku ir redzama no projektiem, kurus esam uzskaitījuši platformā (no 2020. gada 1. oktobra līdz 50). Turklāt mēs lietotājiem piedāvājam arī visplašāko DeFi tirdzniecības produktu klāstu, tostarp pastāvīgos mijmaiņas līgumus, mijmaiņas darījumus ar monētām, uzkrājumus, maržas tirdzniecību un atvasinātos instrumentus..

Visbeidzot, atzīstot likviditātes ieguves pieaugošo tendenci, OKEx arī ļāva atbalstīt ražas audzēšanu, izmantojot sadaļu Nopelnīt. OKEx lietotāji tagad var iegūt fermu tādos protokolos kā Uniswap, YFII, Compound un Curve – to visu nepametot OKEx platformu.

Nākamais OKEx solis ir izpētīt OKB integrāciju ar DeFi platformām un paplašināt mūsu ražas audzēšanas iespēju piedāvājumu OKB īpašniekiem.

Liels pieprasījums, samazinās piedāvājums

Izņemot dažādus lietošanas gadījumus, OKB ir veidots arī kā deflācijas marķieris ar nepārtrauktu piegādes samazināšanu. Tas tiek panākts ar mūsu programmu Buy-Back and Burn. Programma, kas tika uzsākta 2019. gada maijā, izmanto 30% no spot tirgus darījumu maksām, lai atpirktu OKB no kopienas un pēc tam to sadedzinātu. Pēdējā atpirkšanas kārta notika laikā no 2020. gada 1. jūnija līdz 31. augustam, kad tika sadedzināta vēsturiska summa OKB žetonu 21 miljona dolāru vērtībā.

OKExChain un OKT palaišana

OKExChain ir OKEx izveidota atvērtā koda decentralizēta publiskā ķēde, un tā ir paredzēta, lai veicinātu liela mēroga komerciālu lietojumu attīstību. Blokķēdes dzimtā kriptonauda ir OKT. Kad tiks palaists OKExChain mainnet, OKB īpašnieki drīz varēs pieprasīt jaunizveidoto OKT..

OKExChain arhitektūra ir veidota tā, lai jebkurš lietotājs varētu pieteikties, lai kļūtu par supernodu, ļaujot izstrādātājiem un uzņēmumiem ātri un droši palaist dažādas decentralizētas lietojumprogrammas, izdot digitālos aktīvus, izveidot tirdzniecības pārus un tirgoties bez berzes..

Lai piedāvātu mērogojamu, efektīvu un lietotājam optimizētu izstrādes pieredzi, OKExChain pašlaik atbalsta vairāku ķēžu paralēlo attīstību, nodrošinot savietojamību lielam lietotāju lokam. Tuvākajā nākotnē OKExChain atbalstīs arī programmējamību, izmantojot Ethereum virtuālo mašīnu, ieskaitot visus Ethereum standarta izstrādātāja rīkus.

OKB ekosistēma pastāvīgi aug un pielāgojas arvien jaunākajai blokķēdes videi, un OKB komanda ir apņēmusies uzturēt šo trajektoriju, lai nodrošinātu jaudīgas funkcijas un nepārspējamu lietotāju pieredzi – gan OKEx platformā, gan ārpus tās..

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me