Kāpēc Bitcoin biržas veido savu blokķēdi

Bitcoin biržas veido savus blokķēdes tīklus, lai izveidotu grāvi un palielinātu tirgus daļu. (Foto: Chesnot / Getty Images) GETTY IMAGES

Kriptogrāfijas valūtas maiņas operators Binance 17. aprīlī izlaida baltu grāmatu, kurā aprakstīts jauna viedā līguma blokķēdes iekšējais darbs gadu pēc sākotnējās savas vietējās blokķēdes Binance ķēdes (BC) palaišanas. Jaunā blokķēde ar nosaukumu Binance Smart Chain (BSC) darbosies kā vieds līgumu slānis paralēli esošajai ķēdei, paziņoja uzņēmums..

“Šis novatoriskais risinājums nodrošina Binance ķēdē Ethereum virtuālās mašīnas (EVM) savietojamību un programmējamību. Gan Binance Chain, gan Binance Smart Chain ļaus pārsūtīt un citādi sazināties, pateicoties vietējam savietojamības atbalstam, ”emuāra ziņā rakstīja apmaiņa..

Neskatoties uz to, ka birža uzstāja, ka BSC nav paredzēts konkurēt ar Ethereum, kas pašlaik ir lielākā viedo līgumu platforma, Binance jaunajai viedo līgumu platformai dažās jomās, tostarp ātrākiem un lētākiem darījumiem, vajadzētu būt labākiem nekā Ethereum, liecina baltā grāmata..

Jaunākais Binance baltā grāmata blokķēdes izstrādes jomā ir tikai jaunākais no līdzīgiem paziņojumiem no bitcoin apmaiņām.

Šodien: Kripto & Blokķēde

Kopš Binance 2019. gada aprīlī uzsāka savu vietējo blokķēdi, vismaz trīs citas vadošās centralizētās digitālo aktīvu apmaiņas ir paziņojušas, ka tās izstrādā blokķēdes tīklu.

Februārī OKEx paziņoja, ka pati sava blokķēde OKChain turpina testēšanas režīmu. Maltā esošā kriptogrāfijas birža pirmo reizi atklāja, ka tā izstrādā blokķēdi kopā ar uz augšu izveidotu decentralizētu apmaiņu (DEX) 2020. gada martā.

“OKChain ir komerciāla publiska ķēde, ko neatkarīgi izstrādājusi OKEx, un tā jau ir 100% atvērta pirmkoda, lai nodrošinātu efektīvu, bezmaksas un neierobežotu ekosistēmu ar pievienoto vērtību visiem mūsu ekoloģiskajiem partneriem,” sacīja OKEx izpilddirektors Džejs Hao. “Starpķēžu un‘ OpenDEX ’tehnoloģija ļauj mums virzīt savu redzējumu par‘ Commercial Chain Alliance ’, lai veicinātu ievērojamu blokķēdes nozares attīstību. “

Martā Huobi arī paziņoja, ka tā blokķēde pāriet testa režīmā, gandrīz divus gadus kopš Singapūras bāzes Bitcoin apmaiņa ir pirmā atklāts plāno izstrādāt vietējo blokķēdi. Bithumb, kas atrodas Dienvidkorejā, arī attīstās savā blokķēdē, teikts paziņojumā publicēts 2019. gada novembrī.

Daži kriptogrāfijas nozares dalībnieki redz jauno tendenci kā draudu decentralizācijai, kas ir publisko blokķēdes tīklu galvenā iezīme.

Pāreja uz aizsargmētra un tirgus daļas izveidi

Biržas ir vieni no lielākajiem kriptovalūtu pieaugošās popularitātes ieguvējiem. Viņiem ir svarīga loma kā vārtiem uz kriptogrāfijas pasauli, un daudzi no viņiem ir uzcēluši vairāku miljonu dolāru biznesu.

Amerikas Savienotajās Valstīs izvietota birža Coinbase ziņots ieņēmumu prognoze 2018. gadā bija gandrīz 1,3 miljardi USD. Citur – kriptogrāfisko ziņu vietne The Block, aplēsts ka Binance no 2019. gada 30. septembra ir sasniegusi 1 miljardu USD kumulatīvo peļņu. Ziņu vietne sasniedza šo skaitli, pamatojoties uz uzņēmuma simbolisko atpirkšanas struktūru.

Būtībā biržās veidoto bloku ķēdes platformu topošā tendence ir biržu virzība, lai nostiprinātu savas nozares līderu pozīcijas un kaut kādā veidā izveidotu grāvi ap savu attiecīgo biznesu. Tas ir vienprātīgs viedoklis par kriptogrāfijas valūtu un blokķēdes komentētājiem.

Izstrādājot savu bloku ķēdi, kriptogrāfijas biržas varēs palielināt savu tirgus daļu un darboties efektīvāk, apgalvo Kenas Misuma, Quras CMO, viedo līgumu platforma, kas apgalvo, ka dod patērētājiem un uzņēmumiem brīvību noteikt viņu privātuma līmeni. darījumiem.

“Digitālo aktīvu apmaiņa cenšas piesaistīt pēc iespējas vairāk tirgotāju, lai palielinātu viņu lietotāju bāzi, kas ir viņu peļņas galvenais virzītājspēks,” sacīja Misuma. “Blokķēdes izstrāde ļauj biržai nodrošināt lielāku elastību no lietojamības un tirdzniecības piedāvājuma viedokļa bez centralizēta operatora vajadzības.”

Hugo Renaudins, LGO izpilddirektors, institucionāla kriptogrāfijas birža, kas atrodas Eiropā, pieskārās tam, kā bloķēšanas ķēde varētu palīdzēt apmaiņai kļūt efektīvākai.

“Darbībā tas ir ievērojams izmaksu samazinājums, jo daudzas operācijas un fondu kustību – depozītu, izņemšanu vai norēķinus – var automatizēt, izmantojot viedus līgumus,” viņš teica. “Un tāpēc, ka apmaiņas blokķēde pazemina ķēdes emitētās kriptovalūtas kopējās saraksta izmaksas, varētu apgalvot, ka tas ļauj biržām uzskaitīt arvien vairāk aktīvu par zemākām izmaksām.”

Tā kā blokķēdes un kriptovalūtas telpa turpina attīstīties, tiks izsniegts arvien vairāk digitālo aktīvu. Rezultātā vairāk kriptogrāfijas aktīvu ir tas, ka biržas vadīšanas bizness izbaudīs augstākas prasības.

Pirms brīža, kad apmaiņa sāka veidot savu blokķēdi, jauni projekti izsniedz digitālos aktīvus, izmantojot publisku blokķēdi, piemēram, Ethereum. Pēc tam šie projekti cenšas uzskaitīt savus attiecīgos digitālos līdzekļus vai žetonus dažādās biržās. Žetonu turētājiem un tirgotājiem ir elastība tirgot šos žetonus dažādās biržās, kur tie ir iekļauti sarakstā. Šī elastība tomēr nozīmē, ka biržas pastāvīgi riskē zaudēt lietotāju bāzi konkurentiem, kas varētu novest pie ieņēmumu samazināšanās.

Papildus citu centralizēto biržu konkurencei arvien pieaugošs draud decentralizētās tirdzniecības rašanās.

Izstrādājot vietējo blokķēdi, uz kuru tā aicina projektus izdot digitālos aktīvus, apmaiņa, visticamāk, saglabās tirdzniecības apjomus – kritisku to augšējās līnijas noteicošo faktoru.

Tomēr principi, pēc kuriem kriptogrāfijas biržas veido savu apmaiņu, atšķiras un potenciāli norāda nozares jomas, kuras katrs no viņiem vēlas būt visatbilstošākais.

Bitcoin apmaiņa vēlas aizsargāt savu ienesīgo biznesu, veidojot vietējo blokķēdi … [+] 2018 CHESNOT

Binance ķēde ir derība par kriptogrāfijas biržu nākotni

Kaut arī īpaša viedā līguma blokķēdes izstrāde dod iespēju tai konkurēt ar Ethereum, Binance, šķiet, ir vērsta uz savas tirgus daļas palielināšanu kriptogrāfijas biržas tirgū.

BSC baltā grāmata atkārtoti uzsver, ka uzņēmuma DEX ir tās vietējās blokķēdes “galvenā uzmanība”, norāde, ka viedās līgumu platformas izstrāde drīzāk ir DEX palielināšana nekā jebkas cits..

“Koncentrācija uz ērtas digitālo aktīvu emisijas un tirdzniecības vietas nodrošināšanu rada arī ierobežojumus. Binance Chain pieprasītākā funkcija ir programmējama paplašināmība vai vienkārši viedā līguma un virtuālās mašīnas funkcijas. Digitālo aktīvu emitenti un īpašnieki cenšas pievienot jaunus decentralizētus līdzekļus saviem aktīviem vai ieviest jebkāda veida sabiedrības pārvaldību un darbības, ”teikts BSC baltajā grāmatā..

Vēl viena norāde, ka Binance ir derības par apmaiņas nākotni, ir februārī uzsāktais Binance Cloud – biržai raksturīgais mākoņu risinājums. Izmantojot to, uzņēmums ikvienam piedāvā iespēju uzsākt kriptogrāfijas apmaiņu, kas izmanto uzņēmuma jau izveidoto apmaiņas infrastruktūru. CEO Changpeng Zhao, kurš kriptogrāfiskajā telpā pazīstams kā CZ, aplēses ka mākoņpakalpojumi pēc pieciem gadiem kļūs par uzņēmuma ieņēmumu avotu. Likviditāte ir viens no mākoņa risinājuma solījumiem, solījums, iespējams, apdrošināts ar bloka ķēdes piederības apjoma saglabāšanas priekšrocību.

OKChain ir derība par decentralizētām finansēm

Sekojot Binance pēdām, lai pārvietotu operācijas uz kriptogrāfijai draudzīgu Maltas salu, šķiet, ka OKEx ir spēlējis doppelgänger Binance. Tomēr OKEx uzstāj, ka tās pašas blockchain pūles nav imitācija.

“OKChain neatkārto Binance,” sacīja OKEx pārstāvis. “Mūsu blokķēdei ir pilnīgi atšķirīgas vīzijas un izvietojums nekā Binance ķēdei, un mēs faktiski strādājam pie dažādiem produktiem.”

OKChain vīzija ir veicināt decentralizētu komerciālu lietojumu pieaugumu, jo īpaši attiecībā uz finansiālo iekļaušanu.

“Mēs uzskatām, ka decentralizētās finanses ir finanšu iekļaušanas un finanšu brīvības atslēga visiem. Tāpēc mēs esam ilgojušies atraisīt DeFi spēku. ” Hao paziņoja emuāra ziņā, kurā tika paziņots par testa tīkla palaišanu. “OKChain ir milzīgs pagrieziena punkts mums, kas nozīmē, ka tagad mēs varam nodrošināt atvērtu, zemu izmaksu un autonomu ekosistēmu, lai ikviens varētu baudīt priekšrocības, ko rada blokķēde un decentralizācija.”

Tas, kā birža plāno izmantot savu blokķēdes tīklu, lai spēlētu DeFi telpā, joprojām nav skaidrs.

Pagaidām OKEx turpina nopietni uztvert savu valūtas maiņas biznesu, sakot, ka DEX būs pirmais pieteikums pusdienām OKChain. Salīdzinot ar Binance, kas “veido [savu] ķēdi un veido DEX lietojumprogrammu, mēs veidojam finanšu infrastruktūru, un OKEx DEX ir tikai viena no lietojumprogrammām OKChain”, piebilda OKEx pārstāvis..

OKEx saka, ka tas ļaus lietotājiem izveidot un pielāgot savu DEX vietnē OKChain.

Turklāt OKChain atbalsta viedo līgumu izvietošanu ārpus izvēles, salīdzinot ar Binance, kas tikai nupat paziņoja par atsevišķas viedo līgumu ķēdes izveidi.

Huobi vēlas sagūstīt tradicionālās finanšu iestādes

Kamēr citas kriptovalūtas apmaiņas izvairījās no regulatoriem, Huobi nolēma veidot attiecības ar Ķīnas valdību. Pagājušā gada decembrī Huobi paziņoja ka tā pievienojās valdības vadītajai bloku ķēdes aliansei. Birža vēlas padziļināt savas attiecības ar regulatoriem un pēc tam ar finanšu uzņēmumiem, padarot atbilstību par galveno savas vietējās bloku ķēdes attīstībā..

"DeFi ir kļuvis par vienu no daudzsološākajām blokķēdes tehnoloģijas lietojumprogrammām, taču tās nākotnei abām pusēm – regulatoriem un uzņēmumiem – ir jāsadarbojas, lai izveidotu jaunās decentralizētās ekonomikas standartus un vadlīnijas.," sacīja Huia grupas globālā biznesa viceprezidente Ciara Sun. "Izmantojot Huobi ķēdi, mēs vēlamies nodrošināt decentralizētu sistēmu, kas atvieglo nozares mēroga sadarbību, kas ir kritiski svarīga DeFi plaša ieviešanai.."

Huobi ķēde ļaus regulatoriem piedalīties tīklā kā validatoriem, izmantojot regulatīvā mezgla funkciju. Tas varētu šķist pazīstams ar blokķēdi saistīto regulatīvo atjauninājumu sekotājiem ASV. Pagājušajā gadā Bostonas Federālā rezervju banka izlaida baltu grāmatu, kurā sīki izklāstītas “uzraudzības mezgla” koncepcijas regulatīvās uzraudzības ķēdē.

Kopsaucējs: vietējā marķiera vērtība

Kamēr tiek izveidoti apmaiņas bloku ķēdes, lai risinātu dažādas bloku ķēdes telpas daļas, viņi visi var gūt labumu no savas dzimtās marķiera vērtības pieauguma, ja viņu derības atmaksājas.

Pirmkārt, apmaiņas žetoni, kas sākotnēji tika izmantoti, lai samaksātu tirdzniecības un kotēšanas maksas, tagad pāriet uz monētām, kas darbina visu blokķēdi. Tas paplašina šo žetonu lietojamību un, iespējams, vērtību.

Faktiski tas varētu dot uzņēmumiem, kas atrodas aiz katra blokķēdes tīkla, novērtēšanas stimulu, uzskata SKALE Labs izpilddirektors Džeks O’Hollerans.

“Maksu apmaiņas vērtēšanas reizinātāji ir ievērojami zemāki nekā kriptogrāfisko aktīvu reizinātāji, kas nav atšķaidoši, salīdzinot ar pašu kapitālu,” sacīja O’Hollerans, kura starta laikā tiek izveidots Ethereum mērogojamības risinājums. “Vienkāršs piemērs ir tāds, ka, ja birža maksā 100 miljonus ASV dolāru gadā, viņi var iegūt 5-7x reizinātāju par savu vērtību, kas nozīmē, ka to vērtība ir 500–700 miljoni USD no pašu kapitāla.

“Ja viņi izlaiž žetonu, kas tiek izmantots, lai samaksātu par maksu, tas varētu būt vairāku miljardu vērts no pilnībā atšķaidītas perspektīvas ar tādu pašu ieņēmumu summu.”

Decentralizācijas trauksmes zvans

Nav skaidrs, cik lielu enerģijas apmaiņu veic vietējie blokķēdes tīkli, un tas rada jautājumus par to, cik decentralizēti ir šie tīkli. “Viens no galvenajiem trūkumiem ir tas, ka biržā veidotās blokķēdes parasti nav īsti decentralizētas, un decentralizācija ir viens no vērtīgākajiem blokķēdes tehnoloģijas aspektiem, sacīja Misuma.

Pēc baltās grāmatas “Binance Smart Chain” izlaišanas, kriptogrāfijas aktīvu izpētes firma Delfi Digital Toms Šaugnessijs intervijā ar Vietneegrafs. “Centralizētās ķēdes katru reizi pietrūkst. Punkts nav piedāvāt lētākus darījumus, ikviens to var izdarīt, izmantojot Amazon Web Services, bet gan veicināt kopienas virzītu celtnieku noskaņojumu, kuriem patīk strādāt kopā bez centralizēti iegūta mandāta. ”

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me