Kas ir OKB? Atskats uz to, kur mēs sākām

2020. gada 15. februārī, divus gadus pēc mūsu apmaiņas marķiera OKB izlaišanas, mūsu marķiera cena tagad sasniedz jaunus augstākos līmeņus. Starp visu šonedēļ saņemto satraukumu un uzmanību es vēlos izmantot šo iespēju, lai pārdomātu, kā mēs šeit nokļuvām, un izskaidrotu mūsu redzējumu par šo lietderības marķieri..

Tas neapšaubāmi ir bijis garš un bedrains brauciens. Pēdējo divu gadu laikā, tāpat kā visiem strauji augošajiem uzņēmumiem, mums ir bijuši gan kāpumi, gan kritumi. Pieaugošas sāpes ar darbinieku skaita pieaugumu dažu gadu laikā vairāk nekā 1000 cilvēku, īslaicīga sistēmas izslēgšana un pat nepamatotas apsūdzības par krāpšanu. Tomēr, pateicoties mūsu lietotāju un kopienas atbalstam, OKB ir veiksmīgi sācies 2020. gadā. Mēs esam pateicīgi ikvienam OKEx lietotājam un ieguldītājam OKB, ka viņi pēdējos divos gados stāvēja mums blakus šiem triecieniem. Es uzskatu, ka šis spēcīgais gada sākums ir rezultāts mūsu nebeidzamajam centienam radīt vērtību mūsu lietotājiem, un es priecājos redzēt, ka mūsu centieni atmaksājas mūsu atbalstītājiem un lietotājiem.

Kad mēs sasniedzam šo svarīgo OKEx atskaites punktu, es vēlos dalīties ar jums ceļojumā, ko OKB ir uzsācis pēdējo divu gadu laikā.

OKB, tilts starp OKEx un tā lietotājiem

Kopš kriptonauda un lietderības žetonu dzimšanas ir bijuši dažādi viedokļi un attieksme pret to likumību. Vai tie ir tikai satraukums un tvaiki? Vai apmaiņas marķieris saviem lietotājiem var nodrošināt reālu vērtību un lietderību? Pēdējie divi gadi mums ir bijuši nepārtraukti pētījumi par vērtību radīšanu, izmantojot OKB. Mēs esam gājuši garu ceļu un tagad esam ļoti pārliecināti par spēju panākt vērtību, izmantojot OKB, mūsu lietotājiem, uzskatot to par būtisku pamatu mūsu tirdzniecības ekosistēmai un tiltu, kas savieno OKEx ar mūsu vērtētajiem lietotājiem..

Ar nepārtrauktiem mūsu komandas centieniem ilgtermiņa OKB īpašnieki varēs augt kopā ar mums un dalīties ar mūsu attīstības augļiem nākotnē.

Ievietojot naudu tur, kur ir mūsu mute: OKB atpirkšana un žetonu sadedzināšana

Pēdējo dienu laikā esmu saņēmis neskaitāmus jautājumus par to, kāpēc un kā mēs varētu veikt šāda mēroga atpirkšanu un simbolisku ierakstīšanu. Tas nebija lēmums, kuru mēs pieņēmām vieglprātīgi, un īstermiņā mēs varam redzēt acīmredzamus iemeslus, kāpēc var apgalvot, ka šāda rīcība ietekmētu mūsu kā uzņēmuma īstermiņa peļņu. Vislielākajā šāda veida apdegumā ir sadedzināti 700 miljoni neizdotu OKB, un visi turpmākie OKB apdegumi ceturkšņos pilnībā nāk no otrreizējā tirgus. Turklāt OKEx pats neglabās nevienu OKB, tas nozīmē, ka visi turpmākie OKB, kas tiek izplatīti mūsu darbiniekiem, tiks atpirkti arī no sekundārā tirgus. Tikai tad, kad OKB sasniedz absolūtu deflāciju, OKB īpašnieki var patiešām gūt labumu no platformas izstrādes. Es uzskatu, ka tas ir veids, kā likt mūsu naudu tur, kur ir mūsu mute, un apņemties ievērot mūsu ilgtermiņa redzējumu izveidot patiesi viss vienā pasaules klases tirdzniecības ekosistēmu.

Kāpēc mēs nepiedāvājam atlaides tirdzniecībai lielākām OKB akcijām?

OKB īpašniekiem ir tikai viena tirdzniecības maksas atlaižu programma OKEx, kurā lietotājiem ir nepieciešami tikai 500 OKB, lai baudītu maksas atlaides. Lai saņemtu maksimālo atlaidi, lietotājiem ir jābūt tikai līdz 2000 OKB. Tajā pašā laikā mēs piedāvājam daudzpakāpju atlaižu shēmu, kas balstīta uz tirdzniecības apjomu un piedāvā visaugstākās maksas atlaides nozarē.

Pamatojoties uz saņemtajām atsauksmēm, mēs piekrītam, ka tā ir daudz taisnīgāka sistēma un maksas grafiks nekā daudzi citi apmaiņas žetoni, kas šodien pastāv. Mēs nekad neliksim saviem klientiem turēt simtiem tūkstošu mūsu apmaiņas žetonu, lai izbaudītu noteiktu tirdzniecības maksas atlaidi. Profesionālie un institucionālie lietotāji, kuri pārdod lielus apjomus OKEx, varēs baudīt zemākas maksas, nekad neraizējoties par OKB cenu un uzņemoties cenu svārstību risku..

Lūdzu, neprecizējiet par cenu OKB

Jā, tas var izklausīties bagātīgi no vienas no pasaules lielākajām biržām izpilddirektora. Punkts, ko es mēģinu šeit pateikt, ir tas, ka katram darījumam ir risks, un pats par sevi saprotams, ka kriptonauda neatšķiras.

Princips, kuru iesaku ievērot visiem mūsu lietotājiem, ir tāds, ka, ja jūs pilnībā neticat OKEx ilgtermiņa izaugsmei, tad, lūdzu, netirgojiet OKB. Ja jūs saprotat mūsu biznesu un optimistiski vērtējat mūsu ilgtermiņa perspektīvas, tad mēs jūs laipni aicinām turēt dažus OKB un augt kopā ar mums. Es no sirds ceru, ka visi OKB īpašnieki var būt racionāli katrā tirdzniecībā un nekad netirgot vairāk, nekā viņi var atļauties zaudēt.

OKB turpmākā attīstība

Ilgtspējīgas vērtības radīšana mūsu lietotājiem vienmēr ir bijusi OKEx prioritāte. Lai arī salīdzinoši zems profils ir bijis vadošajai apmaiņai šajā nozarē, es uzskatu, ka pēdējā laika uzmanība, ko esam saņēmuši OKB cenu pieauguma dēļ, izgaismo mūsu kā uzņēmuma vērtības. Mēs vienmēr cītīgi uzklausīsim jūsu atsauksmes un atspoguļosim to mūsu produktu piedāvājumā. Kad hype mazinās vai mēs sastopas ar lāču tirgu, mūsu komanda klusi veidos un pilnveidos mūsu platformu. Šogad OKB ekosistēmas attīstīšana būs mūsu galvenā prioritāte. OKB īpašniekiem būs daudz plašākas priekšrocības, kad

tirdzniecība ar OKEx un ar jūsu nepārtrauktu atbalstu un atgriezenisko saiti vēl vairāk pieaug.

Es sirsnīgi pateicos visiem, kas ieradās šajā ceļojumā kopā ar mums, virzot uz priekšu lielo blokķēdes revolūciju.

Džejs Hao

OKEx izpilddirektors

2020. gada 16. februāris

Sekojiet OKEx vietnē:

Vietne: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me