Kā ziņots, Bithumb tika izjaukts, Robinhood saskaņā ar krāpšanas izmeklēšanu

Lielākie stāsti no kriptovalūtu pasaules, kurus, iespējams, esat palaidis garām

Šonedēļ kriptovalūtu un blokķēdes pasauli lielā mērā pārpludināja sliktas ziņas. Kā ziņots, Dienvidkorejas lielāko kriptovalūtas apmaiņu veica policija, uz tūkstošgadēm vērstu brokeri Robinhood tiek veikta krāpšanas izmeklēšana, un Ethereum maksas ir sasniegušas visu laiku augstāko līmeni.

Uzziniet par šiem un daudz ko citu šajā OKEx Insights nedēļas kriptogrāfisko ziņu izdevumā.

BoE gubernators aicina ieviest starptautisku stabilu monētu regulējumu

Anglijas Bankas prezidents Endrjū Beilijs ir paziņojis, ka kriptovalūtām, kas piesaistītas fiat valūtu vērtībai, nepieciešama regulēšana pasaules mērogā. Viņš arī izteica brīdinājumu uzņēmumiem, kas privāti emitē stablecoins, ka drīz var pienākt starptautisks regulējums.

Beilija vārdi ienāca adrese auditorijai tiešsaistes pasākumā, izmantojot kriptovalūtas regulēšanu un politikas veidošanas domnīcu Hutchins Center on Fiscal & Brukingas institūcijas monetārā politika.

Galvenie līdzņemamie piedāvājumi:

  • Beilija izteikumus nevajadzētu uztvert kā anti-stablecoin. Drīzāk BoE vadītājs uzskata, ka vajadzētu būt vairāk regulatīviem pasākumiem, lai nodrošinātu fiat piesaistīto kriptovalūtu faktisko vērtību 1: 1, kā arī nodrošinātu iespēju tās izpirkt.
  • Beilijs devās tik tālu, ka pieļāva, ka stablecoīni nākotnē varētu kļūt par dzīvotspējīgu un izplatītu maksāšanas veidu.

Tiek ziņots, ka Robinhood tiek izmeklēts par civilo krāpšanu

Robinhood, akciju un iespēju starpniecība, kas ir īpaši populāra tūkstošgadu vidū, ir ziņots Amerikas Savienoto Valstu vērtspapīru un biržu komisija izmeklē par civilo krāpšanu par to, ka tā nav pienācīgi atklājusi, kā tā pārdod klientu pasūtījumu plūsmu ātrgaitas tirgotājiem.

Paredzams, ka regulatora soda nauda būs aptuveni 10 miljoni USD.

Galvenie līdzņemamie piedāvājumi:

  • Problēmas turpinās arī Robinhood, kuru FINRA iepriekš ir sodījusi par nepareizu pasūtījumu novirzīšanu un ir piedzīvojusi dažādus pārtraukumus augsta tirgus nestabilitātes laikā..
  • Uzticība populārajai ieguldījumu lietojumprogrammai var samazināties, ja slikta prese turpina drukāt.

Kā ziņots, Dienvidkorejas lielāko biržu policija konfiscēja

Bithumb, Dienvidkorejas lielākā kriptovalūtas birža, ir ziņots Seulas metropoles policijas aģentūra ir konfiscējusi par iespējamu krāpšanu. 

Saskaņā ar valstī pazīstamā laikraksta Seula Shinmun teikto, apgalvotais BXA žetonu aptuveni 25 miljonu dolāru iepriekšpārdošana investoriem izraisīja ievērojamus zaudējumus pēc tam, kad biržas vietējais marķieris netika iekļauts. Tas ir novedis pie acīmredzama policijas reida Bithumb birojos.

Galvenie līdzņemamie piedāvājumi:

  • Dienvidkorejas sliktās ziņas neizpalika nepamanītas kriptovalūtu pasaulē, un daudzi vainoja ziņojumus par dramatisko BTC izpārdošanu, kas bija redzams šīs nedēļas beigās.
  • Dienvidkoreja jau sen ir bijusi karstais punkts "FUD." Vēl viena apmaiņa valstī Coinbit bija ziņots policija konfiscēja pagājušajā nedēļā.

Vidējā Ethereum darījumu maksa sasniedz rekordaugstu līmeni

Darījumu maksa Ethereum tīklā šonedēļ sasniedza jaunu visu laiku augstāko līmeni, jo decentralizētie finanšu žetoni turpina aizsprostot tīklu. Saskaņā ar datu izsekotāja Blockchair vidējo darījumu maksu Ethereum tīklā Ethers sasniedza 0.031957 ETH 2. septembrī..

Galvenie līdzņemamie piedāvājumi:

  • Mērogošanas jautājumi jau ilgu laiku ir bijuši Ethereum tīkla jautājumi, un decentralizēto finanšu pieaugums ir virzījis šo problēmu vēl vairāk uzmanības centrā.
  • Ethereum izstrādātājiem būs jāpievērš lielāka uzmanība attīstībai un enerģija mērogojamības problēmu risināšanai īstermiņā.

Vidējā darījumu maksa ETH šīs nedēļas sākumā sasniedza jaunu visu laiku augstāko līmeni. Avots: Galda krēsls

Brazīlija plāno centrālās bankas digitālo valūtu 2022. gadam

Gadā paziņoja Brazīlijas centrālās bankas prezidents Roberto Kamposs Neto intervija ar Bloomberg TV šonedēļ, ka digitālais Brazīlijas reāls, iespējams, nonāks 2022. gadā. Centrālās bankas digitālā valūta, tāpat kā visas CBDC, lielā mērā tiks izmantota tradicionālās banku sistēmas uzlabošanai Dienvidamerikas valstī.

Galvenie līdzņemamie piedāvājumi:

  • Brazīlija nav vienīgā valsts, kas plāno ieviest centrālās bankas digitālo valūtu. Ķīna lielākoties tiek uzskatīta par šīs sacīkstes priekšgājēju ar savu digitālo juaņu projektu – kas varētu tikt izmantots arī 2022. gadā, pirms ziemas olimpiskajām spēlēm.
  • Centieni modernizēt Brazīlijas banku sistēmu, iespējams, varētu palīdzēt novērst šīs sekas ekonomikas lejupslīde.

Brazīlijas IKP pēdējās desmitgades otrajā pusē ir ievērojami samazinājies. Avots: Tirdzniecības ekonomika

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me