Indija aizliegs kriptovalūtas pēc tam, kad Tesla nopirks BTC

Nedēļas jaunumi – kriptovalūtas pasaules lielākie nedēļas stāsti

Bitcoin un kriptovalūtu industrijai ir bijusi ārkārtīgi vērojama nedēļa pēc tam, kad Tesla savai bilancei BTC pievienoja 1,5 miljardus ASV dolāru. Twitter tagad apsver iespēju sekot šim piemēram, jo ​​Amerikas vecākā banka plāno piedāvāt kriptogrāfijas glabāšanu, bet Mastercard – kriptovalūtas maksājumu atbalstam. Tomēr Indija vēlas panākt vispārēju aizliegumu visām lietām, kas attiecas uz kriptovalūtām.

Šīs nedēļas OKEx Insight nedēļas jaunumu izdevumā ir viss, kas jums jāzina par šiem stāstiem un vēl vairāk..

Indija gatavojas pilnībā aizliegt kriptovalūtas

Indijas valdība ir gatava izpildīt vispārējs kriptovalūtu aizliegums saskaņā ar BloombergQuint ziņojumu. Aizliegums iestāsies pēc pārejas perioda – uz pusgadu ilgāk -, kurā kriptovalūtu investori var likvidēt savas līdzdalības.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • Būdams vispārējs aizliegums, Indijas regulējums padarītu nelegālu ne tikai ieguldījumus kriptovalūtās, bet arī to darījumus un tirdzniecību ārvalstu biržās.
 • Ja aizliegums stātos spēkā, šķiet, ka Indijas noteikumi būtu stingrāki nekā Ķīnā, kur joprojām ir atļauta tirdzniecība ar kriptonaudu uz kriptovalūtu.
 • Indijā dzīvo gandrīz 1,4 miljardi cilvēku, kuri faktiski tiktu atrauti no globālās kriptogrāfijas ekonomikas.

Pasaulē lielākais glabātājs, kas piedāvā kriptovalūtas aizbildnību

Amerikas vecākā banka ir gatava sākt piedāvāt BTC un citu kriptovalūtu glabāšanu 2021. gadā. Saskaņā ar New York Mellon bankas The Wall Street Journal ziņojumu plāni par kriptovalūtu uzskatīšanu par aktīvu, tāpat kā jebkuru citu.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • BNY Mellon vadītāji apgalvoja to "digitālie aktīvi kļūst par daļu no galvenās." Tādējādi digitālo aktīvu risinājumu piedāvāšana ir bankas klientu interesēs.
 • BNY Mellon pārziņā esošie aktīvi ir vairāk nekā 40 triljoni USD. Piedāvājot kriptovalūtas glabāšanu, pasaules lielākais glabātājs vēl vairāk legalizē Bitcoin un citas uz blokķēdes balstītas monētas un žetonus.

Mastercard kriptovalūtu atbalstam 2021. gadā

Mastercard sāks atbalstīt kriptovalūtas 2021. gadā. Paziņojums nāk caur emuāra ziņojumu, kurā uzņēmums paziņoja to "digitālie aktīvi kļūst par svarīgāku maksājumu pasaules daļu."

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • Mastercard nav skaidri norādījis, kuras kriptovalūtas tas atbalstīs, taču ir pamats uzskatīt, ka tiks atbalstīti BTC, stablecoins un citas galvenās decentralizētās monētas un žetoni.
 • Digitālie aktīvi, kas saistīti ar centralizētākām struktūrām, un sākotnējie monētu piedāvājumi atbilstības apsvērumu dēļ, iespējams, neredz atbalstu.

Pēc paziņojuma par plāniem atbalstīt kriptovalūtas, Mastercard akciju cena pieauga. Avots: Microsoft Bing

Twitter apsver BTC pievienošanu bilancei

Twitter ir apsverot BTC pievienošana tās bilancei, norāda sociālo mediju giganta finanšu direktors Neds Segals. Procenti rodas no iespējas, ka uzņēmuma darbinieki un / vai pārdevēji pieprasa samaksu BTC.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • Twitter izpilddirektors Džeks Dorsija ir ilgstošs Bitcoin aizstāvis. Viņš nesen izgatavots 1 miljona dolāru ziedojums Monētu centram, domnīcai, kas koncentrējās uz pozitīvas politikas veidošanu attiecībā uz kriptovalūtām, un sadarbojās ar reperi Jay-Z, lai dot 500 BTC fondam, kas koncentrējas uz Bitcoin attīstību Āfrikā un Indijā.
 • Ņemot vērā Dorsey proaktivitāti attiecībā uz Bitcoin, nebūtu pārsteigums, ja Twitter patiešām pievienotu BTC savai bilancei.

Twitter akciju cena pieauga pēc uzņēmuma apsvērumiem iekļaut BTC bilancē. Avots: Microsoft Bing

Tesla pērk BTC, plāno to pieņemt kā maksājumu

Saskaņā ar iesniegumu Amerikas Savienoto Valstu Vērtspapīru un biržu komisijā, Tesla iegādājās USD 1,5 miljardus BTC publicēts pirmdien. Turklāt Kalifornijā bāzēts elektrisko transportlīdzekļu un tīras enerģijas uzņēmums plāno pieņemt galveno maksājuma kriptovalūtu kā maksājumu.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • Ziņas par Tesla pirkumu izraisīja BTC cenas pieaugumu un, iespējams, samazināsies kā viens no ievērības cienīgākajiem notikumiem kriptovalūtas vēsturē.
 • Sekojot Tesla pēdām, paredzams, ka daudzi citi lielākie uzņēmumi tagad nopietni apsvērs iespēju BTC iekļaut bilancēs.

Teslas akciju cena šonedēļ ir samazinājusies. Avots: Microsoft Bing

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me