Goldman Sachs, Facebook jaunumi un digitālie dolāri: nedēļas kriptogrāfijas ziņas

OKEx Insights iepazīstina ar pēdējiem pieciem pēdējās nedēļas kriptogrāfisko ziņu stāstiem.

Goldman Sachs klientiem saka, ka Bitcoin nav aktīvu klase

Goldman Sachs rīkoja iepriekš izplānotu ieguldījumu konsultāciju zvans klientiem 27. maijā, kurā tika apspriests Bitcoin un kriptovalūtas. Lai gan daži nozares pārstāvji gaidīja pozitīvu pozīciju pēc ziņām par Pola Tjūdora Džonsa ieguldījumiem Bitcoin un dramatisko institucionālās ekspozīcijas pieaugumu, kas redzams pēdējos gados, daudznacionālā investīciju banka šķīboja BTC kā nelikumīgu aktīvu klasi.

Slaidā ar nosaukumu “Kriptovalūtas, ieskaitot Bitcoin, nav aktīvu klase," Goldman Sachs apgalvoja, ka Bitcoin nenodrošina naudas plūsmu vai ienākumus, nesniedz diversifikāciju un nav efektīvs nodrošinājums pret fiat inflāciju, cita starpā ar negatīvām lietām.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Bitcoin kopiena ātri reaģēja uz Goldman Sachs uzņemšanos tirgū vadošajā kriptovalūtā. Īpaši ievērības cienīgs bija Coinshares stratēģijas vadītāja Meltema Demirora atgādinājums, ka investīciju banka ir iesaistīts naudas atmazgāšanā, neskatoties uz apgalvojumu, ka Bitcoin galvenokārt tiek izmantots šim un citiem nelikumīgiem mērķiem.
  • Ņemot vērā institucionālās intereses vilni par Bitcoin un kriptovalūtas telpu – kas nav paredzams, ka palēnināsies – ir grūti nopietni uztvert Goldman Sachs novecojušo viedokli par BTC.

Facebook pārdod zīmolu Svari maku Novi

Facebook paziņoja šonedēļ, ka tā meitasuzņēmums, kas atbild par seifa lietotni digitālās valūtas projektam Svari, ir mainīts. Sākotnēji to sauca par Calibra, un tagad maku sauks Novi.

Sociālo mediju gigants arī skaidri norādījis, ka Novi būs nepieciešama “zini savu klientu” (KYC) identifikācijas pārbaude – kaut kas regulators ASV un citur, kas skaidri norādīts, būtu absolūta nepieciešamība, lai monētu un maku varētu izlaist patērētājiem. Lietotne būs atsevišķa, kā arī integrēta Facebook Messenger un Facebook piederošajā ziņojumapmaiņas gigantā WhatsApp.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Facebook centieni pārzīmēt Calibra Novi, visticamāk, ir domāti, lai attālinātu uzņēmuma uztverto dominanci Svaru projektā. Kaut arī Facebook ir atbildīgs tikai par Novi, tas ir sevi pozicionējis tikai kā Svaru asociācijas biedru – organizāciju, kas aiz Svariem.
  • Kriptovalūtu kopiena ir plaši kritizējusi Svarus par acīmredzamo centralizāciju, bažām par privātumu un cenzūras pretestības raksturīgo trūkumu.

Digitālais dolārs, kas ierosināts jaunajā dokumentā

Ir izveidota sistēma Amerikas Savienoto Valstu centrālās bankas digitālajai valūtai (CBDC) ierosināts Autors: Digital Dollar Project – grupa, kurā ietilpst bijušais ASV Preču nākotnes tirdzniecības komisijas (CFTC) priekšsēdētājs Kriss Džankarlo, bijušais CFTC galvenais inovāciju direktors Daniels Gorfīns un citi.

Priekšlikumā teikts, ka jebkurai CBDC ASV nevajadzētu būt vērstai pret patērētājiem – tas nozīmē, ka tai būtu jāsaglabā pašreizējā divpakāpju banku sistēma, kurā Federālās Rezerves bankām emitē dolārus. Pēc tam lietotāji savus simbolizētos dolārus varēja glabāt savos digitālajos makos – iespējams, tikai savā tiešsaistes bankas lietotnē -, kamēr bankām joprojām būtu iespēja izmantot minētos klientu līdzekļus kreditēšanai.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • ASV beidzot var pārtraukt vilkt ciparus par digitālās valūtas regulēšanu un CBDC ar jauno dokumentu, kas nosaka digitālā dolāra sistēmu.
  • Tā kā Ķīna turpina paātrināt sava CBDC izstrādi un ieviešanu, ASV ir jāseko līdzi, ja tā vēlas saglabāt dolāra kā pasaules rezerves valūtas pozīciju.

2009. gada BTC kalnrači izsauc Kreigu Raitu

Tā kā 2009. gada laikmeta Bitcoin adrese pirmo reizi 11 gadu laikā atdzīvojās 2020. gada 20. maijā, Twitter lietotājs Whale Alert izraisīja bažas, ka aiz darījuma var būt Bitcoin radītājs Satoshi Nakamoto..

Interesanti, ka tika konstatēts, ka Bitcoin adrese, kas slēpjas 20. maija darījumā, bija starp 16 000 un vairākām adresēm, kuras informātors Kreigs Stīvens Raits, kurš apgalvo, ka ir patiesais Nakamoto, iesniedza tiesā kā savu pašreiz notiekošā tiesvedībā. 20. maija darījums, lai arī tas, iespējams, tika veikts nejauši, faktiski diskreditē Raita apgalvojumu, ka adrese pieder viņam, bet nav tās privāto atslēgu.

Tomēr anonīma vienība publicēja a kartotēka 25. maijā tas atstāja tiešu ziņu, kas diskreditēja Raitu. Pēc digitāli pārbaudītas īpašumtiesības uz 145 Bitcoin adresēm, no kurām visas arī turēja Bitcoin, kas iegūtas 2009. gadā, un Wright to arī pieprasīja kā savu.

Ņemot vērā attiecīgo adrešu vecumu un piederību, pastāv iespēja, ka tās var piederēt Nakamoto, taču blokķēdes pētnieki abos gadījumos citē Patoshi modeli, kas nav vienisprātis..

Key Takeaways

  • Neatkarīgi no tā, vai šīs adreses pieder Nakamoto vai citiem nejaušiem agrajiem kalnračiem, joprojām nav zināms, taču Krēgs Raits ir novietots uz vietas..
  • Tā kā tiek uzskatīts, ka Nakamoto pieder vairāk nekā 1,1 miljons Bitcoins, kurus viņš potenciāli var pārdot jebkurā laikā, spekulācijas par viņa atgriešanos izraisīja tirgus noskaņojumu – pat kā nozares ietekmētāji palika skeptiski.

Dvīņi integrē lietotni ar Samsung Blockchain

Ceturtdien ASV bāzētā kriptovalūta maina Gemini un tehnoloģiju gigantu Samsung paziņoja partnerattiecības. Abas firmas iepazīstināja ar Samsung Blockchain maku. Integrācija ļauj Samsung seifa lietotnes lietotājiem ASV un Kanādā pirkt, pārdot un tirgot kriptogrāfiju, izmantojot Gemini mobilo lietotni

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Kaut arī Bitcoin un citu kriptovalūtu ieviešana nav precīzi kļuvusi par realitāti, partnerattiecības ar tādu tehnoloģiju gigantiem kā Samsung ir nozīmīgu pasākumu piemēri ceļā uz piekļuves kriptovalūtām nodošanu ikviena cilvēka rokās..

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas. Sekojiet OKEx ieskatiem Twitter un Telegramma.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me