First-Ever Bitcoin ETF apstiprināts, un Stablecoin tirgus sasniedz jaunu pagrieziena punktu

Lielākie stāsti no kriptovalūtu pasaules, kurus, iespējams, esat palaidis garām.

Kā tas parasti notiek, tā bija vēl viena aizņemta nedēļa blokķēdes un kriptonauda nozarē. Ilgi gaidītais Bitcoin ETF beidzot ir paredzēts, ka līdz gada beigām tas nonāks regulētā biržā, jo gan Eiropas Savienība, gan Amerikas Savienotās Valstis vēlas nopietnāk uztvert stablecoins, kas kopumā sasniedza 20 miljardus USD.

Šajā OKEx Insights nedēļas kriptogrāfisko ziņu izdevumā lasiet visatbilstošāko informāciju par šiem stāstiem un citu informāciju!

Pirmais kripto biržā tirgotais fonds, kas tiks kotēts Bermudu salās

Pēc gadiem ilgas gaidīšanas pasaulei beidzot ir pirmais Bitcoin ETF.

Ļoti gaidītais biržā tirgotais fonds ir Hashdex Nasdaq Crypto Index ETF formā, kas tiks uzskaitīti Bermudu fondu biržā Brazīlijā dzīvojošais fondu pārvaldnieks Hashdex.

Trīs miljoni akciju ir darītas pieejamas, izmantojot privātu izvietošanu, un to cena ir 1000 ASV dolāru.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Pirmais kriptovalūtas biržā tirgotā fonda saraksts, visticamāk, veicinās Bitcoin ETF izredzes iegūt regulatīvo apstiprinājumu Amerikas Savienotajās Valstīs – kaut kas vēl nav noticis, Vērtspapīru un biržu komisijai regulāri nosakot tirgus manipulācijas kā noteicošo faktoru savā biežajā pieteikuma noraidījumā.
  • Hashdex Nasdaq Crypto Index ETF, visticamāk, arī ieinteresēs institucionālos investorus, kuri vēlas iegūt pilnībā regulētu BTC pakļaušanu.

ASV bankas var turēt rezerves stekelīnam

ASV valūtas kontroliera birojs atkal ir atbalstījis kriptovalūtu nozari, izsniedzot jaunus norādījumus, kas ļauj nacionālajām bankām un federālajām uzkrājumu asociācijām turēt rezerves līdzekļus stablecoins – t.i., kriptovalūtas, kas piesaistītas fiat valūtām.

Protams, biroja norādījumi nav precīzi apstiprināti stablīni, un bankām, kuras izvēlas sniegt pakalpojumus stablino monētu emitentiem, joprojām būs jāievēro nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas prakse, piemēram, prasības par klienta pazīšanu.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Amerikas Savienoto Valstu Valsts kases sešu lappušu skaidrojošās vēstules neatkarīgais birojs lielā mērā palielinās uzticību stablecoin emitentiem, kuri izvēlas savus rezerves aktīvus ievietot nacionālajos bankas kontos, jo tas nodrošinās, ka emitētie stablecoins patiešām tiek pilnībā atbalstīti..
  • Jaunie norādījumi arī ilustrē OCC pastāvīgo vēlmi spēlēt bumbu ar regulēto kriptovalūtu nozari, pēc tam, kad federāli noformētās bankas ļāva turēt kriptonauda.

Eiropas Komisija ierosina normatīvo regulējumu kriptovalūtām

Pēc nesenajām ziņām, ka Eiropas Komisija plāno ierosināt normatīvo regulējumu kriptovalūtām, Eiropas Savienības izpildinstitūcija tieši to darīja ceturtdien, izmantojot 168 lappušu gara provizorisks priekšlikums.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Priekšlikumā ir uzsvērts, ka stablecoīni, kā arī kriptonauda, ​​var kļūt plaši pieņemti un tāpēc pieprasa "stingrākas prasības." Šim noskaņojumam vajadzētu stiprināt tos, kuri uzskata, ka digitālās valūtas ir ceļā uz vispārēju ieviešanu.
  • Tā kā priekšlikums ir daļa no komisijas Digitālo finanšu paketes, tas parāda, kā ES ir ieinteresēta sekot jaunākajām, ja ne jaunākajām tendencēm blokķēdes un fintech jomā.

Ethereum mērogošanas risinājums Optimism atbrīvo testnet

Pēc jaunizveidotā DeFi izraisītā sastrēguma Ethereum tīklā Ethereum Layer-2 mērogošanas startēšana ar nosaukumu Optimism ir izlaida savu ierobežoto testnet. Optimismā īpaši tiek izmantots rīks ar nosaukumu "Optimistisks apkopojums" cenšoties nodrošināt otrā slāņa risinājumu un, to darot, samazināt gāzes maksu pasaules populārākajā viedo līgumu platformā.

Decentralizēta lietojumprogramma Synthetix, sintētisko aktīvu apmaiņa, jau ir integrēta ar Optimism testnet un mudinās lietotājus saņemt SNX marķiera atlīdzības.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Paredzams, ka tuvākajā nākotnē vadošā decentralizētā apmaiņa Uniswap integrēsies ar optimismu – tam vajadzētu palīdzēt samazināt neticami augstās maksas, kas saistītas ar DEX lietošanu. Paredzams, ka arī Chainlink (LINK), populārākais Ethereum bāzes DeFi marķieris, integrēsies ar Optimism.
  • Gāzes maksas samazināšana par Ethereum balstītu DeFi projektu izmantošanu ļautu tālu sasniegt topošo nozari.

Ethereum tīkla vidējās darījumu maksas ir palielinājušās līdz ar jaunu DeFi žetonu izdošanu. Avots: Galda krēsls

Stablecoin tirgus sasniedza jaunu pagrieziena punktu, pārsniedz 20 miljardus USD

Stablecoin tirgus kopējā kopējā vērtība ir sasniegusi jaunu pagrieziena punktu, ceturtdien pārsniedzot 20 miljardu dolāru atzīmi. Tas notiek tikai četrus mēnešus pēc tam, kad stablecoīnu kopējā vērtība sasniedza 10 miljardus USD.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Stabilo monētu emisijas nepārtrauktais pieaugums liecina par ieguldītāju un tirgotāju pieprasījumu ierobežot savu risku pašreiz notiekošās COVID-19 pandēmijas un tās globālo ekonomisko seku vidū..
  • Turklāt stablekoinu emisijas pieaugumu daļēji var saistīt ar agresīvo decentralizēto finanšu pieaugumu, kurā stablecoīnus bieži izmanto, lai radītu augstu ienesīgumu..

Stablecoins kopējā tirgus kapitalizācija ir pārsniegusi 20 miljardus USD. Avots: Monētu metrika, nesalocīta, Twitter

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me