Fidelity Files for Bitcoin ETF-Like Fund, and Libra Nabs a DC Veteran

Lielākie stāsti no kriptovalūtu pasaules, kurus, iespējams, esat palaidis garām

Kriptovalūtu pasaule nekad nebeidz kustēties, un šī nedēļa nebija izņēmums. Mēs redzējām, kā tiek iesniegts jauns institucionāls, uz ieguldījumiem vērsts Bitcoin (BTC) produkts, kriptogrāfijas ieguves telpā ienāk jauns gigants, Svaru asociācija mala citu valdības amatpersonu un vēl vairāk. 

Uzziniet, ko jūs, iespējams, esat palaidis garām šīs nedēļas izdevumā OKEx Insights nedēļas kriptogrāfisko ziņu izdevumā.

Fidelity reģistrē jaunu BTC vērstu fondu institucionālajiem investoriem

Fidelity Investments Inc., galvenā amerikāņu daudznacionālā finanšu pakalpojumu korporācija, ir iesniegusi pieteikumu dokumenti ar Amerikas Savienoto Valstu vērtspapīru un biržu komisiju, lai izveidotu jaunu uz BTC vērstu fondu ar nosaukumu Wise Origin Bitcoin Index Fund I, LP.

Minimālā ieguldījumu summa, kā norādīts pieteikumā, ir 100 000 USD – stingri novirzot to institucionālajiem investoriem, kuri pēdējā laikā ir pakļauti spēkā esošo digitālo valūtu iedarbībai.

Galvenie līdzņemamie

  • Bitcoin atbalstītājiem jau sen ir acis uz biržā tirgotu fondu, ko parasti dēvē par ETF. Kaut arī SEC atkārtoti ir noraidījusi pieteikumus šādam produktam, Fidelity jaunais uz BTC vērstais fonds var darboties kā vēl viena reāla alternatīva institucionālajam pūlim.
  • Daži 401 (k) telpā ir pietiekami optimistiski ņemiet vērā viņu cerības ka Fidelity fonds varētu sasniegt pārvaldāmajos aktīvos miljardu dolāru.

Digital Currency Group ieiet kriptogrāfijas ieguves telpā ar Foundry

Digital Currency Group, plaši pazīstama kriptogrāfijas riska kapitāla firma, kas galvenokārt darbojas Grayscale Investments, Genesis un CoinDesk, pievienojas kriptonauda ieguves nozarei, izmantojot jaunu meitasuzņēmumu. Ročesteras štata uzņēmums, ko sauc par Foundry, nodarbosies ar kalnrūpniecību, mietu izgatavošanu, aparatūras finansēšanu, aprīkojuma iegādi un konsultācijām.

Digitālās valūtas grupa plāno ieguldot vairāk nekā 100 miljonus ASV dolāru līdz nākamā gada beigām.

Galvenais līdzņemšana

  • Bitcoin kalnrūpniecības nozarē lielākoties dominē operācijas Ķīnā, kas apgalvo, ka ir 65% no pirmās un galvenās kriptonauda kopējās hash likmes. Lietuve var palīdzēt Ziemeļamerikas kalnračiem pieprasīt lielāku tirgus daļu nekā pašreizējais aptuvenais 8%.

Ķīna dominē Bitcoin ieguves rūpniecībā. Avots: Kembridžas Alternatīvo finanšu centrs

Asociācija Svari pieņem darbā bijušo Tēvzemes drošības juridisko vadītāju

Svaru asociācijai – grupai aiz Facebook saistītās digitālās valūtas Svari – ir nolīgts bijušais ASV Tēvzemes drošības departamenta ģenerāladvokāts Stīvs Bunnels kā galvenais juridiskais darbinieks.

Galvenie līdzņemamie

  • Bunnela pieņemšana darbā parāda Svaru asociācijas pastāvīgo centienu iegūt ASV likumdevēju labvēlību, pieņemot darbā bijušās valdības amatpersonas. Viņš aizstās bijušo Finanšu noziegumu apkarošanas tīkla direktoru.
  • Bunnelam ir pieredze advokātu birojā O’Melveny ar datu privātumu un drošību & Myers, kurš darbojās kā padomdevējs Crypto Rating Council izveidē. Pēc tam viņš pēdējos gados var būt ieguvis Svariem nepieciešamo pieredzi pēc daudziem datu aizsardzības jautājumiem no Facebook.

ShapeShift iesūdz tiesā par zaudējumiem pēc darba iekšpuses

ShapeShift iesūdz tiesā bijušo vecāko inženieri Azamatu Mukhiddinovu par zaudējumiem, kas radušies acīmredzamas 900 000 ASV dolāru zādzības dēļ BTC ļaunprātīgas programmatūras veidā. Tiek ziņots, ka atbildētājs jau ir atmaksājis digitālo aktīvu apmaiņu, izmantojot pārskaitījumus, BTC darījumus un skaidras naudas pilnas somas.

Civilprocess ir bijis iesniegts Kolorādo federālajā apgabaltiesā.

Galvenais līdzņemšana

  • ShapeShift iepriekš pieredzēja atšķirīgu "iekšējais darbs" 2016. gadā, norādot, ka apmaiņai var būt jāstiprina tās iekšējā drošība.

ASV lietas tiek ierosinātas pret iespējamiem Ziemeļkorejas noziedzīgiem kontiem

ASV prokuroriem ir iesniedza prasību par konfiskāciju pret 280 kriptovalūtu kontiem ar iespējamām saitēm ar Ziemeļkorejas valsts atbalstītiem kriptovalūtas maiņas uzlaušanas gadījumiem un naudas atmazgāšanu.

Attiecīgie uzlaušanas gadījumi ir saistīti ar zādzību 272 000 ASV dolāru apmērā no nenosaukta biržas un 2,5 miljonu dolāru zādzību no apmaiņas ASV. Nozagtos līdzekļus, iespējams, nomazgāja ķīniešu bezrecepšu tirgotāji, kuru vēsturē ir notikusi šifrētā naudas atmazgāšana..

Galvenais līdzņemšana

  • Jau ilgu laiku starp kriptovalūtām vērstajās ziņu vietās izplatīts, ka Ziemeļkorejas valsts atbalstītais kriptovalūtas uzlaušanas tīkls ir plašs. Šī jaunā sūdzība var spilgtāk izgaismot šķietamā noziedzības tīkla iekšējos mehānismus.

 

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me