Ethereum 2.0 Testnet, Goldman Sachs Stablecoin un ‘Crypto Mom’ apstiprināti – nedēļas kriptogrāfijas ziņas

Kā vienmēr, tā bija notikumiem bagāta nedēļa blokķēdes un kriptovalūtas pasaulē. Ļoti gaidītais Ethereum 2.0 testnet sāka darboties, Amerikas Savienoto Valstu federālās rezerves paātrina centienus ieviest tūlītēju maksājumu platformu, un Goldman Sachs ir ļoti ieinteresēts uzsākt savu kriptonauda – šie stāsti un vēl vairāk šajā OKEx Insights izdevumā Nedēļas kriptogrāfijas ziņas!

Ethereum 2.0 testnet Medalla sāk darboties, tajā ir 21 373 validatori

Medalla, pēdējais Ethereum 2.0 publiskais testnet, devās dzīvot otrdien, 4. augustā.

Ethereum 2.0 vissvarīgāk vispirms pāriet altkoīnam no darba pierādīšanas uz konsoles mehānismu, kas apliecina likmi. Līdz preses laikam 21 373 validatori tīklā ir iesaistījuši 683 936 ETH – lai arī šie testnet marķieri tehniski nav īsti ēteri.

Pati Ethereum 2.0 ieviešana 0. posmā ir provizoriski plānota 2020. gada beigās – lai gan negaidītie sagaida vēl vienu ilgu kavēšanās vēsturi.

Galvenie līdzņemamie piedāvājumi:

  • Medalla palaišana lielā mērā nodrošinās pārliecību par Ethereum 2.0 palaišanu nākotnē, kas daudzkārt ir ievērojami kavējies.
  • Ētera cena pēdējās nedēļās ir ievērojami palielinājusies. Viens no iespējamiem iemesliem, cita starpā, ir prasība iegādāties ETH nolūkā kļūt par tīkla validatoru jaunajā likmju pierādīšanas sistēmā.

Diagramma, kas ilustrē iesaistītos ēterus un aktīvos validatorus Medalla testnet. Avots: beaconcha.inDiagramma, kas ilustrē iesaistītos ēterus un aktīvos validatorus Medalla testnet. Avots: beaconcha.in

Ņemot vērā BTC ieguldījumus, 1,2 miljardi USD MicroStrategy

MicroStrategy, 1,2 miljardu ASV dolāru liels uzņēmums, kas palīdz uzņēmumiem veidot un izvietot analīzes un mobilitātes lietotnes, izmantojot biznesa inteliģenci, mobilo programmatūru un mākoņa pakalpojumus, plāno ieguldīt 250 miljonus ASV dolāru "alternatīviem ieguldījumiem vai aktīviem" – piemēram, Bitcoin (BTC).

Jaunumi nāk ar komentāriem, kas izteikti laikā 28. jūnija ienākumu zvans, ar uzņēmuma prezidentu un finanšu vadītāju Phong Le paziņojot:

"Turklāt nākamajos 12 mēnešos mēs centīsimies ieguldīt līdz vēl 250 miljoniem USD vienā vai vairākos alternatīvos ieguldījumos vai aktīvos, kas var ietvert akcijas, obligācijas, tādas preces kā zeltu, digitālos aktīvus, piemēram, Bitcoin, vai citus aktīvu veidus."

MicroStrategy izpilddirektors Maikls Teilors vēlāk iekrāja BTC ar zeltu un sudrabu kā aktīvus "nevar uzpūst vai ir mazāka iespēja, ka tiks uzpūsta."

Galvenie līdzņemamie piedāvājumi:

  • Lai gan MicroStrategy nepārprotami neapstiprināja, ka tā īpaši piešķirs kapitālu BTC, piedāvājot to kā iespēju, vēl vairāk nostiprinās kriptonauda kā vērtīgs aktīvs un potenciālais vērtības krājums.
  • Uzņēmuma paziņojumi arī parāda plašas bažas par ASV dolāra devalvāciju masveida naudas drukāšanas centienu laikā, lai kompensētu COVID-19 pandēmijas tūlītējās ekonomiskās sekas..

Diagramma, kas ilustrē MicroStrategy Incorporated akciju cenu no gada līdz šim. Avots: GoogleDiagramma, kas ilustrē MicroStrategy Incorporated akciju cenu no gada līdz šim. Avots: Google

Goldman Sachs apsver savu digitālo valūtu

Tiek ziņots, ka Goldman Sachs apsver iespēju izveidot savu kriptovalūtu.

Šīs ziņas nāk no Amerikas daudznacionālās investīciju bankas un finanšu pakalpojumu uzņēmuma jaunā digitālo aktīvu globālā vadītāja Metjū Makdermota, kurš apstiprināja ka Goldman Sachs apsver savu digitālo aktīvu – kas tiek plaši uzskatīts par stabilu monētu. Makdermots sacīja:

"Mēs pētām sava fiat digitālā marķiera izveides komerciālo dzīvotspēju, taču ir sākumdienas, kad mēs turpinām strādāt ar iespējamiem lietošanas gadījumiem."

Galvenie līdzņemamie piedāvājumi:

  • Goldman Sachs kriptogrāfijas apsvērumu nopietnību apstiprina nesen pieņemtais Oli Harris, kurš bija ļoti iesaistīts JPMorgan’s Quroum blockchain un JPMCoin darbā..
  • Goldman Sachs apsvērumi lielā mērā atbilst konkurējošā JPMorgan apsvērumiem, kā arī Facebook centieniem uzsākt savu digitālo valūtu Svari. Makdermots neizslēdza sadarbību starp uzņēmumiem.
  • Ir skaidrs, ka tradicionālo finanšu pasaule arvien vairāk iesaistās gan blokķēdes risinājumos, gan digitālajās valūtās.

Diagramma, kas ilustrē Goldman Sachs Group Inc. ilgtermiņa akciju cenu. Avots: GoogleDiagramma, kas ilustrē Goldman Sachs Group Inc. ilgtermiņa akciju cenu. Avots: Google

"Kripto mamma" apstiprināts uz otro termiņu kā SEC komisārs

Hesters Peirce, kas ir kripto draudzīgs finanšu tirgus regulators, ir apstiprināts uz otro termiņu kā Amerikas Savienoto Valstu Vērtspapīru un biržu komisijas komisārs.

Apstiprinājums nāca caur balss balss no Senāta ceturtdien.

Peirce otrais SEC komisāra pilnvaru termiņš beigsies 2025. gadā.

Galvenais līdzņemšana:

  • Ir plaši sagaidāms, ka Peirce, kas blokķēdes un kriptovalūtu industrijā pazīstams kā "Kripto mamma," turpinās savas lielākoties kripto atbalstošās nostājas – tādas kā viņa atzīmēja aizstāvību par Bitcoin ETF.

Fed steidzas sākt tūlītējo maksājumu pakalpojumu

Tiek ziņots, ka ASV federālās rezerves paātrina centienus izveidot savu tūlītējo maksājumu pakalpojumu, FedNow

Sākotnēji FedNow bija paredzēts uzsākt 2023./2024. Gadu, bet Fed tagad tuvākajā laikā cenšas ieviest pakāpenisku ieviešanu. Saskaņā ar Federālo rezervju valdes priekšsēdētāja Laela Brainarda teikto centrālā banka vēlas sākt savu ātrdarbīgo maksājumu platformu "cik drīz vien praktiski iespējams."

Galvenie līdzņemamie piedāvājumi:

  • Finanšu iestādes Amerikas Savienotajās Valstīs, kā runa ir par inovācijām finanšu nozarē, ir ievērojamas. Jaunizveidotais Fed steigums uzsākt FedNow var liecināt par atziņu, ka ASV šajā frontē zaudē citām attīstītajām ekonomikām, piemēram, Ķīna un tās uzlabotā centrālās bankas digitālā valūta.
  • Par centrālo banku digitālajām valūtām līdz šim ir daudz runāts un maz darīts par digitālo dolāru. Proti, pēdējā runā par FedNow neko neminēja par CBDC.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me