Ethereum 2.0 sasniedz 1 miljonu iesaistīto ETH, kad institucionālie produkti krīt kriptogrāfijas telpā

Nedēļas lielākie stāsti no kriptovalūtu pasaules, kurus, iespējams, esat palaidis garām

Šonedēļ blokķēdes un kriptovalūtu industrijas ziņu frontē ir bijuši vairāki pozitīvi notikumi. Vissvarīgākais ir tas, ka veiksmīgi uzsākot Ethereum 2.0 Beacon Chain, noguldījumi protokola jaunināšanas pamatlīgumā ir 1 miljons ETH. Tajā pašā laikā institucionālais pieprasījums pēc kriptovalūtas iedarbības turpina pieaugt – veicinot dažādu produktu radīšanu, kas vērsti uz privātpersonu un institucionālo klientu lielu neto vērtību.

Šajā OKEx Insights nedēļas kriptogrāfisko ziņu izdevumā šajā nedēļā viss, ko jūs, iespējams, esat palaidis garām bloku ķēdes un kriptovalūtas ziņu priekšā.

Ethereum 2.0 akciju līgums pārsniedz 1 miljonu ETH

Pēc veiksmīgas Beacon ķēdes palaišanas Ethereum 2.0 pamatlīgums šonedēļ sasniedza vairāk nekā 1 miljonu noguldīto ETH. Rakstīšanas laikā kopējā ETH summa līgumā ir vienāda ar vairāk nekā 600 miljoniem USD, iesaistot 1 082 851 ETH.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • Lai gan atlīdzība agrīnām ieinteresētajām personām pašlaik ir augsta, tās samazināsies atbilstoši jaunajiem noguldījumiem.
 • Vairāk nekā viens miljons ETH, kas iemaksāts akciju līgumā, faktiski ir bloķēts līdz 1.5. Fāzes sākumam 2022. gadā.

Patēriņa līgums par Ethereum 2.0 šobrīd satur vairāk nekā 1 miljonu ETH. Avots: Eterskanna

Spotify vēlas nolīgt direktoru, kurš vadītu kriptogrāfijas pasākumus

Saskaņā ar Spotify cer paplašināt centienus kriptonauda un digitālo aktīvu telpa publisks darba sludinājums populārā straumēšanas pakalpojuma vietnē. Uzņēmums īpaši meklē asociēto direktoru, lai vadītu maksājumu stratēģijas komandu, kurā iesaistīta digitālā valūta.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • Spotify ir iesaistīts projektā Diem. Jaunais direktors vadīs uzņēmuma darbību projektā, kas līdz šīs nedēļas zīmolam bija pazīstams kā Svari.
 • Saskaņā ar darba sludinājumu Spotify var apsvērt arī citas iespējas, kas saistītas ar blokķēdēm un digitālajām valūtām.

Specializēta SEC fintech vienība, kas kļūs par atsevišķu biroju

Amerikas Savienoto Valstu Vērtspapīru un biržu komisija pārvērš savu Stratēģisko centru inovācijām un finanšu tehnoloģijām – dēvētas vienkārši par "FinHub" – atsevišķā birojā saskaņā ar paziņojums izgatavots ceturtdien.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • Jaunā struktūra parāda SEC interesi uzņemties atbildību par politiku attiecībā uz fintech – un kopā ar to arī blokķēdi un kriptovalūtām.
 • Organizatoriskā maiņa var arī liecināt par SEC apziņu, ka tā, iespējams, nespēj sekot inovāciju tempam fintech nozarē un tāpēc tai ir nepieciešams atsevišķs birojs.

Privāta Vācijas banka kriptovalūtu fonda izveidei institucionālajiem investoriem

Hauks & Vācijas privātā banka Aufhauser 2021. gada janvārī plāno izveidot uz iestādēm vērstu kriptovalūtu fondu. oficiālu paziņojumu, fonds tiks saukts par HAIC Digital Asset Fund, un tajā būs kriptovalūtu grozs – ieskaitot BTC un ETH – ko nodrošinās vācu fintech uzņēmums Kapilendo.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • HAIC Digital Asset Fund ir viens no pirmajiem kriptovalūtas fondiem, kuru privātā banka ir atvērusi institucionāliem klientiem.
 • Ar minimālo investīciju prasību 200 000 eiro kriptonauda fonds tiks koncentrēts tieši uz institucionālajiem investoriem, kuri 2020. gadā ir krājušies topošajā telpā.
 • Hauks & Aufhauzers minēja pieaugošo institucionālo interesi par digitālajiem aktīviem kā virzītājspēku fonda izveidē.

S&P 500 Dow Jones Indices, lai palaistu kriptovalūtu indeksēšanas pakalpojumu

Saskaņā ar stāstījumu, ka institucionālās investīcijas kriptovalūtās turpina pieaugt, finanšu datu firma S&P Dow Jones Indices ir norādījis paziņojums presei ka tā 2021. gadā sāks pielāgojamu kriptovalūtu indeksēšanas pakalpojumu.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • Indeksēšanas pakalpojums no S&P 500 Dow Jones indeksi konkurēs ar lieliem vārdiem, piemēram, Bloomberg Galaxy Crypto Index un Nasdaq indeksiem.
 • Vairāk institucionālas pakāpes indeksēšanas pakalpojumu ir vienāds ar lielāku tirgus pārredzamību.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas, oriģinālus pētījumus & kurētas ziņas no kriptogrāfijas profesionāļiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me