Elons Musks reklamē Bitcoin, DOGE sūkņus un izgāztuves, Reddit partnerus Ethereum Foundation

Nedēļas jaunumi – kriptovalūtas pasaules lielākie nedēļas stāsti

Šī nedēļa ir bijusi īpaši intensīva bloku ķēdes un kriptogrāfijas valūtas telpai pēc augsta profila mazumtirdzniecības ieguldījumu pieplūduma no Volstrītas likmēm uz stipri saīsinātām uzņēmuma akcijām – īpaši GameStop. Pēc tam, kad riska ieguldījumu fondi cieta lielus zaudējumus īsā laikā, mazumtirdzniecības ieguldījumu platforma Robinhood ieviesa jaunus ierobežojumus mazumtirdzniecības lietotājiem. Savukārt tas radīja lielu jaunu kriptovalūtu apmaiņas pieteikumu pieaugumu, jo Tesla dibinātājs Elons Musks mainīja savu Twitter bio, lai apstiprinātu Bitcoin.

Šis stāsts tomēr ir tikai viens no daudzajiem ievērības cienīgajiem notikumiem, kas notika šonedēļ. Lūk, viss, kas jums jāzina šīs nedēļas izdevumā OKEx Insight nedēļas jaunumos.

Elons Musks maina čivināt biogrāfiju uz "#bitcoin"

Varbūt lielākais jaunums, kas šonedēļ atklājās, nāca piektdienas rītā, kad mīklainā Tesla dibinātājs Elons Musks mainīja savu Twitter bio, lai vienkārši lasītu "#bitcoin" pirms čivināšana: "Retrospektīvi tas bija neizbēgami."

Tvīts izraisīja ažiotāžu sociālajos medijos, izraisot daudzas citas augsta līmeņa personas, lai atspoguļotu savus Twitter biogrāfijas Muskus. Turklāt tas gandrīz nekavējoties nosūtīja BTC cenu pieaugumu līdz pat USD 38 600 par pasaules kriptonauda biržās.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Elons Musks jau sen ir bijis Bitcoin un kriptonauda kopienas iecienīts, tāpēc viņa acīmredzamais apstiprinājums par vadošo digitālo aktīvu ir bijis ļoti gaidīts un svinēts.
  • Intereses pieaugums pēc Muska tvīta ir izraisījis daudzu kriptovalūtu apmaiņu, lai piedzīvotu pasliktinātu veiktspēju vai tiešu avāriju.

Dogecoin pārspēj USD 0,08 par Wall Street Bets hype

Slavenā kriptonauda un meme-monēta DOGE šonedēļ piedzīvoja meme-tastic sūkni, izslēdzot Volstrītas Bets augsta profila īso Volstrītas riska ieguldījumu fondu izspiešanu. Vienas monētas cena strauji pieauga no 0,007 USD līdz 0,085 USD, pirms šī raksta sagatavošanas laikā tā samazinājās līdz aptuveni 0,03 USD..

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Lai cik mēmiski cienīgs būtu Dogecoin, DOGE sūkņi vēsturiski ir īslaicīgi. Viņi ir arī norādījuši uz tirgus virsotnēm, kā tas bija pašā 2018. gada janvāra sākumā.
  • Šķiet, ka ir maz faktiskas korelācijas starp Volstrītas likmju vēlmi piespiest zaudējumus riska ieguldījumu fondiem un DOGE sūkni – ņemot vērā, ka institucionālajiem investoriem nav nekādas intereses par meme-monētu..

DOGE cena ir pārsniegta BTC, taču vēsturiski ieguvumi ir īslaicīgi. Avots: TradingView

MicroStrategy izpēte nozīmē iegūt vairāk BTC

Slavenais Bitcoin bullis Maikls Teilors un viņa uzņēmums MicroStrategy acīmredzot nejūtas piesātināti ar 70 784 BTC – šobrīd vairāk nekā 2,4 miljardu USD vērtībā -, kas atrodas uzņēmuma kasē. Biznesa informācijas firmas 4. ceturkšņa rezultātos Saylor atzīmēja to "mēs izpētīsim dažādas pieejas, lai iegūtu papildu bitcoīnu kā daļu no mūsu vispārējās korporatīvās stratēģijas."

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Lai gan MicroStrategy nav detalizēti aprakstījis nevienu pieeju, citāts paver spekulācijas, ka uzņēmums, iespējams, meklē Bitcoin ieguvi, lai gan tas joprojām ir tikai spekulatīvs.
  • Saylor’s Bitcoin bullishness ir labi zināms, un arī viņa uzņēmums ir izpētīt Bitcoin datu produktu izstrāde.

MicroStrategy akciju cena pēdējā gada laikā ir palielinājusies pēc agresīviem BTC pirkumiem. Avots: Google

Pelēktoņos ir iekļauts vairāk trestu, kas saistīti ar altkoīniem

Pelēktoņos, kas ir slavenākais kriptogrāfijas aktīvu pārvaldnieks nozarē, ir pievienots vēl seši uzticības labi pazīstamiem altkoīniem. Jaunās uzticības ir saistītas ar DOT, AAVE, XMR, ADA, ATOM un EOS.

Ziņas seko iepriekšējai uzticībai iekļaušana no šī mēneša sākuma piesaistīts LINK, XTZ, BAT, MANA, LPT un FIL.

Galvenais līdzņemšana

  • Uzticības veidošana no pelēktoņu krāsas nenozīmē, ka uzņēmums garantē minēto produktu laišanu tirgū. Tomēr iespēja palielināt institucionālo pakļaušanu altkoīnam iepriekšminētajā izlasē būs īpaši izjūtoša, ņemot vērā, ka pelēktoņu pārvaldībā esošie aktīvi pašlaik ir vairāk nekā USD 25 miljardi.

Reddit sadarbojas ar Ethereum fondu

Tiek ziņots, ka Reddit sadarbojas ar Ethereum Foundation, lai paātrinātu slavenā tiešsaistes foruma kopienas punktu izstrādi. Amatā Ethereum subreddit, administrators "jarins" rakstīja:

"Mūsu nolūks ir palīdzēt paātrināt progresu, kas panākts mērogošanas jomā, un attīstīt tehnoloģiju, kas nepieciešama, lai palaistu plaša mēroga lietojumprogrammas, piemēram, Kopienas punktus Ethereum. Šīs partnerības ietvaros izveidotā mērogošanas tehnoloģija būs atvērta un publiski pieejama ikvienam."

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Reddit jau ir eksperimentējis ar Ethereum bāzes marķieriem divos apakšbruģos – r / Cryptocurrency un r / FortNiteBR – un vēlas nolīgt vairāk aizmugures inženieru kriptogrāfijas izstrādei.
  • Veiksmīga Ethereum balstītu kopienas punktu ieviešana vietnē Reddit ietu ļoti tālu ceļā uz kriptovalūtu vispārēju ieviešanu sociālajos medijos.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me